Bielenda Professional, Acid Fusion 3.0, Mandelic Acid Skin Toner (Tonik z kwasem migdałowym)

Zobacz oferty

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.81/5

kosme.pl
Średnia ocena: 0.00/5

REKLAMA

Acid Fusion 3. 0 Mandelic Acid Skin Toner to tonik z kwasem migdałowym, od marki Bielenda Professional. Tonik głęboko oczyszcza, nawilża, uelastycznia, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

Składniki aktywne: Kwas Migdałowy, Kwas Mlekowy, D-panthenol, Niacynamid.

Delikatny tonik z kwasem migdałowym

Bielenda wprowadziła na rynek produkt, który rzadko można dostać w zwykłej drogerii. A produkty z kwasami są naprawdę skuteczne i potrzebne w pielęgnacji cery, szczególnie tej problematycznej. Tonik stosuję kilka razy w tygodniu na wieczór, sam w sobie nie wpłynie drastycznie na poprawę cery ale w kombinacji z innymi produktami może się do tego przyczynić. Stężenie kwasu jest raczej niskie, bo nie występuje podrażnienie. Skóra po użyciu jest bardziej zmiękczona i gotowa na przyjęcie kolejnych kosmetyków.
Opakowanie jest dość toporne w dozowaniu poprzez problematyczną nakrętkę ale to minimalna wada.

Tonik z kwasem migdałowym Bielenda Professional był jednym z moich pierwszych produktów tej marki, kupiony po wzroście cen mojego ulubionego wówczas Norela. Ten mnie jakoś nie kupił, nic specjalnego na skórze nie wyczarował. Nawet lekko podrażniał skórę, ale to prawdopodobnie przez obecność olejku pomarańczowego

Bez rewelacji

Tonik znajduje się w estetycznym opakowaniu, co to którego miałam zastrzeżenie- ze względu na problem z odkręcaniem nakrętki.
Ma on według mnie przyjemny świeży zapach, który ciężko mi porównać do czegokolwiek innego.
Zawiera on głownie kwas migdałowy, ale warto dodać, że w składzie ma także kwas mlekowy, niacynamid( witaminę B3) oraz panthenol. Producent nie podaje procentowego stężenia kwasu, a szkoda.
Zakupiłam go licząc na to, że chociaż troszkę wpłynie na moje pory oraz przebarwienia na twarzy. Wcześniej czytałam o nim dość sporo pozytywnych opinii. W moim przypadku jednak nic nie wskórał.

Bardzo dobry codzienny tonik

Mam cerę mieszaną w kierunku do tłustej, więc wciąż szukam toniku, który zdziała obiecywane cuda.

Ten jest bardzo w porządku, ale jednak zapewnienia spełnia tylko częściowo. Na pewno zwężą pory, nie podrażnia, wygładza i pomaga pozbyć się przebarwień, natomiast efekty nie są tak zauważalne, jak możnaby się spodziewać. Na pewno sprawia, że tonik jest bezpieczniejszy w użytkowaniu niż silniejsze produkty, więc polecam dla wrażliwców.

Zużyję z przyjemnością, ale będę szukać ideału dalej.

Mój ulubieniec na lato

Tonik sprawdził się u mnie bardzo dobrze i zdecydowanie jest to jeden z najlepszych toników kwasowych, jaki używałam. Nie jest drażniący, skóra po użyciu go nie piecze ani nie szczypie, choć w moim przypadku konieczne jest nałożenie dobrego nawilżającego kremu. Zaletą kwasu migdałowgo jest możliwość stosowania go także latem i tak też robiłam - stosowałam go kilka razy w tygodniu wieczorem i nigdy nie miałam problemu z nadwraliwością na słońce, nie spowodował przebarwień.
Tonik a delikatny zapach, jest przyjemny w użyciu i bardzo wydajny, jedno opakowanie wystarcza na długo.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam zmniejszoną ilość rozszerzonych porów, zaskórników otwartych i zamkniętych. Po około 2-3 miesiącach zauważyłam też poprawę kolorytu skóry.
Tonik jest dość łagodny i nie powoduje efektu złuszczania, w moim przypadku nie pomaga w walce ze zmianami trądzikowymi - tu są już potrzebne mocniejsze kwasy. Nie oczekiwałam tego jednak od kwasu migdałowego, bo jest on jednym z delikatniejszych i w okresie nasilonego trądziku musiałam przeczucić się na silniej działające produkty, ale z pewnością wrócę do niego w okresie wiosenno-letnim.

Nie jest zły, ale efektów nie zauważyłam

Kupiłam ten tonik, ponieważ chciałam wprowadzić do pielęgnacji kwas migdałowy w delikatnej formule. Mam cerę tłustą, z pojedynczymi wypryskami i przebarwieniami pozapalnymi. Myślę że powinno się patrzeć na ten produkt bardziej jako dopełnienie pielęgnacji, niż jako samodzielną "kurację", ponieważ na mojej twarzy nie zdziałał chyba nic. Producent nie podaje nigdzie informacji o procentowej zawartości składników aktywnych, więc podejrzewam, że dla mojej skóry jest on po prostu zbyt delikatny, bo nie zauważyłam, aby jakkolwiek zadziałał.

polecam!

potwierdzone działanie kwasu migdałowego, pomaga pozbyć się niedoskonałości i zahamować rozwój kolejnych, wydajny , wygodne opakowanie, jedyny minus to zapach

Absolutny HIT!

Mam cerę dojrzałą ( prawie 40 lat) i nadal problematyczną jak u nastolatki. Duże problemy ze skórą to była moja zmora, z którą walczyłam, ale nawet dermatolog nie pomagał. Pomogła zmiana pielęgnacji - zmieniłam tonik na Bielenda Proffesional i od razu zauważyłam różnicę! Twarz myję zieloną glinką (też od firmy Bielenda). A tonik ( i kremy Nutrikke z kwasem hialuronowym) dopełniają całości - po raz pierwszy odkąd skończyłam 15 lat jestem zadowolona ze swojej cery... Wcześniej też próbowałam używać kosmetyków z kwasami, ale dopiero teraz znalazłam idealne połączenie. Budzę się bez zmian trądzikowych ( a były głębokie, poważne), z wygładzoną skórą, bez zatkanych porów. Na dzień stosuję też niezapychający podkład ( Fit Me Maybelline), nie jest idealny, ale wszystkie droższe i matujące podkłady od razu powodują pojawienie się wieczorem zmian na skórze. Podsumowując, polecam gorąco ten tonik każdemu, kto walczy z niedoskonałościami skóry, mimo wyjścia z okresu dojrzewania.

super kosmetyk

Dla mojej wrażliwej, skłonnej do wyprysków cery jest idealnym produktem. Cera po przemyciu jest gładsza, wypryski przy regularnym stosowaniu zmniejszają się i w końcu ładnie goją. Stosowałam go w trakcie różnych pór roku- zawsze idealnie się sprawdza. Duży plus za zawartość kwasu migdałowego- rzeczywiście działa!

Bardzo dobry tonik

Tonik używałam ja oraz moje dzieci. Sprawdza się super zarówno u mnie jak i u nich. Goi, pomaga zwalczyć nieprzyjaciół. Ma bardzo przyjemny zapach i fajny skład. Bardzo dobrze nadaje się też do przecierania pleców czy dekoltu. Stany zapalne wycisza i pomaga przy delikatnych przebarwieniach. Świetny!

Bardzo fajny tonik z kwasem migdałowym

Szczerze polecam ten tonik, mam problematyczną trądzikową skórę i zaczęłam go używać dodatkowo do kuracji trądzikowej innej firmy, lecz dzięki tonikowi widzę, że mam jaśniejszą bardziej matową cerę, kremy lepiej się wchłaniają. Świetnie pachnie, jest wydajny i w super cenie jak na swoje właściwości. Szczerze polecam i kupię na pewno kolejne opakowanie ;).

Cudo!

Zachęcona opiniami kupiłam tonik i żel do twarzy z tej samej serii.
Działanie jest widoczne już dosłownie po pierwszym razie. Cera jest bardziej matowa i odświeżona, pory mniej widoczne.
Do tej pory żaden inny kosmetyk nie zdziałał z moją cera tego co ten.