Bielenda Professional, Acid Fusion 3.0, Mandelic Acid Skin Toner (Tonik z kwasem migdałowym)

Zobacz oferty

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.65/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.90/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcejzwiń

Acid Fusion 3. 0 Mandelic Acid Skin Toner to tonik z kwasem migdałowym, od marki Bielenda Professional. Tonik głęboko oczyszcza, nawilża, uelastycznia, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

Składniki aktywne: Kwas Migdałowy, Kwas Mlekowy, D-panthenol, Niacynamid.

Bardzo fajny tonik z kwasem migdałowym

Szczerze polecam ten tonik, mam problematyczną trądzikową skórę i zaczęłam go używać dodatkowo do kuracji trądzikowej innej firmy, lecz dzięki tonikowi widzę, że mam jaśniejszą bardziej matową cerę, kremy lepiej się wchłaniają. Świetnie pachnie, jest wydajny i w super cenie jak na swoje właściwości. Szczerze polecam i kupię na pewno kolejne opakowanie ;).

Cudo!

Zachęcona opiniami kupiłam tonik i żel do twarzy z tej samej serii.
Działanie jest widoczne już dosłownie po pierwszym razie. Cera jest bardziej matowa i odświeżona, pory mniej widoczne.
Do tej pory żaden inny kosmetyk nie zdziałał z moją cera tego co ten.

Tonik

Jestem w szoku, żaden inny tonik tak cudownie nie wpłynął na moją skórę. Po tygodniu stosowania pory są widocznie zmniejszone, zminimalozowal obecne na twarzy niedoskonalosci, nie przybywa mi też kolejnych. Skóra jest gładka, i promienieje zdrowym blaskiem. Stososuję go razem z kremem do twarzy z tej samej serii.

Świetny produkt!

Długo szukałam czegoś, co pomoże mi w walce z uporczywym trądzikiem na twarzy. Ten tonik okazał się hitem! Doskonale radzi sobie z niedoskonałościami i matuje skórę zmniejszając wydzielanie sebum. Dzięki temu będzie idealny dla osób z cerą tłustą i mieszaną, bo nie wysusza. Jego ogromną zaletą jest również to, że bez obaw można go stosować przez cały rok, również latem, poprzez zawarty w nim delikatny kwas migdałowy.

Świetny tonik

To już moja kolejna buteleczka, chętnie do niego wracam. Idealny do skóry tłustej, mieszanej oraz trądzikowej. Po użyciu, następnego dnia niedoskonałości znikają. Można go używać cały rok. Mój numer jeden do zadań specjalnych!

Bardzo dobry

Uwielbiam toniki z serii Bielenda Professional, trochę ich już przetestowałam a tonik z kwasem migdałowym zdecydowanie mnie nie rozczarował.

Tonik działa mikrozłuszczająco, można go z powodzeniem stosować cały rok. Nie powoduje występowania suchych skórek, nie podrażnia skóry a przy regularnym stosowaniu widocznie poprawia stan skóry. Uważam, że dla skóry problematycznej to prawdziwy must have, który uzupełnia pielęgnację.
Tonik doskonale odświeża, matuje, przyjemnie pachnie i uwielbiam opakowania serii Professional.

Nie kosztuje mało jak na tonik ale zdecydowanie warto. W hebe często jest na promocji więc warto się zaopatrzyć.

Bardzo fajny tonik

Marka Bielenda potrafi naprawdę zaskoczyć. Bardzo lubię ich produkty, nie zawiodłam się również i tym razem.
Opakowanie wygodne, łatwe w użyciu, szata graficzna też spoko. Naprawdę kojarzy się z profesjonalnymi kosmetykami.
Działanie : tonik przeznaczony do cery mieszanej, tłustej, z niedoskonałościami. Moja skóra jest mieszana i sprawdził się doskonale. Skóra po użyciu jest dobrze oczyszczona, nawilżona i matowa. Aktywne składniki sprawiają że radzi sobie z problemami a także wyrównuje jej koloryt.

Tonik jest wydajny, nie podrażnia skóry pomimo kwasów w składzie jest bardzo delikatny.

Świetny tonik z kwasami

Zacznę od tego że mam cerę mieszaną ze skłonnością do mocnego przetłuszczania. Niestety przy stosowaniu wielu produktów lubi też się wysuszać. Ten tonik to moje zbawienie. Jest zamknięty w białym opakowaniiu, pachnie delikatnie i kwiatowo. Jest on przeznaczony do skóry mieszanej z niedoskonałościami i nierówna struktura skóry. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że idealnie się sprawdził. Wyrównał lekko koloryt mojej skóry z przebarwieniami, wygładził ją i rozświetlił. Jednak co ważne nie wysuszył jej, ale lekko ją zmatowił. Stosuję go codziennie wieczorem, czasem rano gdy czuje że moja skóra jest bardzo tłusta po nocy. Idealnie nadaje się na cały rok, jednak polecam stosować na dzień krem z filtrem pod podkład, wtedy mamy pewność że nie zostaną przebarwienia, ponieważ ma on w sobie kwasy. Myślę że jest on idealny dla osób, które nie wiedzą jak zacząć przygodę z kwasami, ponieważ jest delikatny i nie zrobi krzywdy. Polecam go jednak do skor mieszanych, tłustych i normalnych. Jest bardzo wydajny. Podsumowując jest to świetny produkt w cenie ok. 40 zł, który sprawdzi się wielu osobom.

Robi co ma robić

Przyjemna szata graficzna, dobry skład, stosunek ceny do jakości odpowiedni. Delikatnie rozjaśnił przebarwienia potrądzikowe i uspokajał skórę. Nie wysuszył cery, ale delikatnie nawilżał i pozostawiał skórę przyjemną w dotyku. Opakowanie 200 ml starczyło mi na 2-3 miesiące użytkowania, a przecierałam nim twarz codziennie rano i czasami wieczorem po myciu według potrzeb. Delikatny zapach sprawia, że aż miło się go używało. Nie jest ideałem i wiadomo, że od używania tylko toniku nie znikną wszystkie przebarwienia i blizny, ale jest to dobry kosmetyk wspomagający kurację.

Jeden z lepszych w tej kategorii

Jesień i zima to czas, który lubię tylko dlatego, że mogę przeprowadzać śmiało zabiegi regneracyjne mojej cery. Zawsze od połowy października rozpoczynam kurację kwasami, niezbyt mocną, ale wystarczająca, aby oczyścić skórę, nadać jej blasku i wyrównać koloryt. Zazwyczaj rozpoczynam kurację od toniku, aby wprawić skórę.

Sięgnęłam po ten zachęcona pozytywnymi opiniami, składem i zaufaniem do tej marki.
Zacznę od opakowania, poręczne, schludne i dozujące odpowiednią ilość, może przyczepię się tego, że nie widzę ile produktu mi pozostało :)

Wydajność bardzo dobra, wystarczył mi na kilka miesiecy, kiedy stosowałam go codziennie wieczorem. Stosunek jakości do ceny jest zatem bardzo korzystny :)

Przejdę do sedna, czyli działania. Najważniejszej kwestii, od której uzależniam zawsze ocenę produktu. Tonik jest bardzo delikatny, łagodny, chociaż widać, że działa, powoli, mozolnie z każdym tygodniem stosowania doczyszczał pory, wygładzał naskórek. Stawał się on jakby cieńszy, ale taki zdrowszy. Bardziej jędrny, nawilżony, po prostu młodszy. Tonik nie dał efektu wow od razu ale to przez to, że jest delikatny. Nie było łuszczenia się skóry, przesuszenia. Dlatego stosowałam go codziennie, aby mógł sobie na spokojnie zadziałać na moją skórę. Pod koniec kuracji zaobserwowałam, że skóra była zdecydowanie lepszej jakości. Uwielbiam toniki z kwasami, ponieważ nie są tak radykalne, nie powodują negatywnych zmian, działają powoli, ale stopniowo.

Kuracja i sezon jesienno | zimowy za mną, ale pewnie sięgnę po niego również i tej jesieni:)

Najlepszy produkt dla cery z problemami.

Mimo iż nie mam już nastu lat i bliżej mi do 30stki moja cera wciąż bywa problematyczna. O ile wypryski zdarzają mi się sporadycznie, tak od wielu miesięcy nie mogłam poradzić sobie z zamkniętymi zaskórnikami. Moje czoło i policzki pokryte było nieestetycznymi grudkami. Nie pomagały drogeryjne maski, zele peelingi.
I tak zainteresowałam się marką Bielenda Professional.
Mimo iż mam cerę suchą a tonik przeznaczony jest dla tłustej postanowiłam zaryzykować.
Tonik jest bezzapachowy. Stosuję go od dwóch tygodni codziennie rano i wieczorem. Pozostawia cerę świeżą, oczyszczoną i wygładzoną. Nie wysusza - a tego obawiałam się najbardziej. I co tu dużo mówić - w końcu po miesiącach walki z zaskórnikami widzę poprawę. Grudek jest zdecydowanie mniej. Moja cera jest gładsza, zdrowsza a koloryt został ujednolicony.
Moje kosmetyczce odkrycie i z pewnością najlepszy tonik jaki w życiu stosowałam.

Luubiee

Po toniku widać że moja skóra jest wyrównana kolorytem i czuć po przemyciu tonikiem że jest oczyszczona odpowiednio. Jest to mój faworyt i must have w kategorii toników