Morphe Brushes, Jaclyn Hill, Eyeshadow Palette (Paleta 35 cieni do powiek)

Morphe Brushes, Jaclyn Hill, Eyeshadow Palette (Paleta 35 cieni do powiek)

Pojemność 1 szt

Paletka Morphe Brushes stworzona we współpracy z Jaclyn Hill .
35 mocno napigmentowanych cieni.
Edycja limitowana.

Świetna jakość cieni

Paleta Morphe Jaclyn Hill to dobry i pewny wybór. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości cieni - pigmentacja zarówno matów jak i błysków jest na najwyższym poziomie. Kolory pięknie się blendują i łącza na powiece. Większość błyszczących cieni ma bardzo miękką, masełkowatą konsystencję. Jedyne malutkie minusik to brak matowego beżowego cienia oraz fakt, że niektóre odcienie brązów są bardzo do siebie podobne. Przy nakładaniu ich na powiekę trzeba pamiętać, który się używało bo można się pomylić.

ŚWIETNA PALETKA

Paletkę dostałam na urodziny i od pierwszego użycia się w niej zakochałam. Z cieniami pracuje się bardzo łatwo, są jak masełko i bardzo łatwo się je blenduje. Dzięki różnorodności kolorów, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Można nią stworzyć stonowane jak i kolorowe makijaże na każdą okazję. Uważam też, że ma bardzo dobrą cenę jak na taką jakość.

(prawie) kompletna paleta

Kupiłam tę paletę zachęcona recenzją jednej z youtuberek. Paleta kosztuje sporo, ale uważam że warto za taką liczbę cieni tak dobrej jakości. Opakowanie jest ładne i solidnie wykonane. Nie ma lusterka, ale nie wiem czy jest to dla mnie minus.. Z jednej strony fajnie by było je mieć, można by wtedy się wygodnie umalować, ale z drugiej dzięki temu paleta nie waży tony. Więc traktuję to po prostu jako cechę, nie zaś wadę/zaletę. Cienie są dobrze napigmentowane, zarówno maty, jak i metaliki. Uwielbiam tę paletę za dobór kolorów - umożliwia ona wykonanie każdego makijażu. Brakuje mi w niej matowego beżu, a mógłby się pojawić zamiast jednego z dwóch najjaśniejszych kolorów, które na powiece wyglądają identycznie. Paletą tą spokojnie możemy też wykonać makijaż twarzy.

Wspaniała paletka!

Jest to jedna z moich lepszych palet cieni. Jest wynikiem współpracy z youtuberka Jaclyn Hill. Posiada aż 35 kolorów wiec myśle ze każdy znajdzie coś dla siebie. Jest bardzo łatwa i przyjemna w pracy. Cienie ładnie się blenduja, łącza a folie to istny kosmos! Maselkowata struktura, piękne wyraziste kolory. Śmiem twierdzić, ze to najlepsze cienie foliowe na rynku. Paleta można wykonać bardzo duża ilość makijaży. Dzięki niej stworzymy zarówno ładny, delikatny makijaż, jak i elegancki wieczorowy look. Gramatura jak na takie cienie również spora. Dodatkowo posiada solidne, tekturowe opakowanie. Nie raz mi spadła i odpukać zaden cień się nie poruszył :) Polecam każdemu, jest na prawdę warta swojej ceny!

mega duża

To największa paleta w mojej kolekcji. Cienie blendują się jak masełko. Nie są suche. Nie osypują się. Jestem zadowolona zarówno z matów jak i z cieni błyszczących. Fajna kolorystyka, ale brakuje mi kilku chłodniejszych brązów. Cena w porównaniu do gramatury jest bardzo niska.
Kartonowe opakowanie dobrze spełnia swoją funkcję- można ją spokojnie złożyć podczas pracy. Na plus jest to, że wrzucono kilka kolorowych cieni.

rewelacja

chyba najbardziej wydajna pod względem stosunku jakości i ilości cieni do ceny całej palety. 35 kolorów za 170 kilka zł, super (z kodem do morphe). Jakość tych cieni to mistrzostwo świata, dają się blendować nawet palcem przy swatchowaniu na ręku.

moja jedyna :D

długo się zbierałam zeby kupić tak dużą paletę bo miałam już mnóstwo innych z tańszych i droższych firm ale skusiłam się i naprawdę nie żałuję, bez względu na to jak banalnie to brzmi :D
kolory są nasycone, o bardzo przyjemnej konstystencji, ładnie się przyklejają do powieki i blendują. 230 zł jak na paletę to nie są duże pieniądze, szczególnie że mamy aż 35 kolorów

KWC - najlepsza paleta na rynku

+jest to moja ulubiona paleta i nie spodziewam się, żeby to miało się zmienić w najbliższym czasie,
+piękna estetyka, biała, błyszcząca, przyjemnie się to trzyma w dłoniach, używa, miło patrzeć,
+są tutaj takie piękne metaliki, że wyglądają one na powiece jakby wręcz były mokre, żadna inna firma nie ma takich metalików jak Morphe,
+doskonały wybór kolorów, można zrobić makijaże dziennie, wieczorowe, szalone, stonowane,
+niewiele jest palet, które mają tak dużo kolorów, Morphe i Sephora, nie licząc palet no-name,
+nie miałam jeszcze cieni lepszej jakości - nigdy!
+blendują się jak masło,
+pigmentacja szalona, osoby mało wprawione powinny uważać z nakładaniem cieni, zwłaszcza w ciemnych kolorach, bo potem ciężko zabrać nadmiar, trzeba rozetrzeć,
+utrzymują się aż do zmycia, nawet kilkanaście godzin,
+maty są matowe, satynki satynowe, wszystko jest tak jak ma być,
+doskonale się zmywają, nie mażą się po twarzy,
+w ogóle się nie osypują, chociaż ja zaczynam zawsze od oczu, a potem nakładam resztę, więc mogę być niemiarodajna, mogę powiedzieć, że nie osypują się na ubrania w trakcie malowania (a inne to robią, np. Kat von D), w trakcie dnia nie migrują po twarzy,
+mnie to się nawet zapach tych cieni podoba,
+są tu odcienie ciepłe, zimne, neutralne, no doskonała paleta!
+cienie są wydajne, są i są,
+każdy makijaż stworzony tą paleta wygląda dobrze, każdy kolor z każdym, sprawdziłam już baaaardzo dużo kombinacji,
+konsystencja nie jest za sucha, jest idealna, metaliki są mniej suche niż matowe,
+używanie tej palety sprawia, że człowiek czuje się dobrze, sprawia mi ona bardzo dużo radości,
+bardzo polecam dosłownie każdemu, kto używa cieni do powiek,
+niektóre kolory doskonale nadają się na eyeliner, nawet nie trzeba mieszać cienia w wodą/czymś mokrym,
+nie bledną w ciągu dnia,
+nie zbierają się w załamaniach,

-wysoka cena, ale jest uzasadniona,
-brak matowego beżowego, na tyle kolorów to powinien być element obowiązkowy,
-brak Morphe w sklepach stacjonarnych, są online, ale tylko od czasu do czasu, w większości z nich nie można płacić kartą

Najlepsza paleta jakiej kiedykolwiek używałam, to absolutny hit wśród palet.

och tak!

Paleta jest cudowna! Kolory powalaja na kolana, szczególnie ze jest ich aż 35! Nie jestem profesjonalną makijażystką, nic ztych rzeczy, maluję się sama w domu i ta paleta zastępuje wszystkie inne mniejsze paletki. Te kolory, ta pigmentacja to cos rewelacyjnego. I to raptem za 250 zł z wysyłką kiedy pojedyncze mniejsze palety kosztuja po 150 zł. Kocham i tyle

U-wiel-biam

To jest moja ukochana paleta, która ma wszystko co trzeba zeby zrobić praktycznie każdy makijaż. Są matowe cienie, są błyszczące, neutralne, intensywne, beże i kolory. POza tym cienie są świetnej jakości, nie obsypuja się i zostają na powiece bardzo długo. Oczywiście, paleta kosztuje 230 zł ale mamy w niej aż 35 cieni więc to wręcz okazyjna cena!
Uwielbiam, i będę uwielbiać nadal!

Co tu więcej dodać

O tej palecie powiedziano już chyba wszystko. Bardzo możliwe, że to bezsprzecznie najlepsza paleta jaka wyszła kiedykolwiek. 35 cieni za cenę 38$/37f? Mnie jeszcze udało się wyrwać na przecenie za 30$. Najlepiej podsumuje to fakt, że dzięki tej palecie zaczęłam malować oczy cieniami. Zazwyczaj tylko mazałam w załamaniu bronzerem. Cienie absolutnie genialnie napigmentowane. Wystarczy odrobina żeby uzyskać intensywny kolor. Co do zestawu kolorów, to naprawdę świetny dobór beży, brązów, czerwieni, róży z dodatkiem kilku niebieskich i zielonych. Blendują też się świetnie. Nieważne czy masz bazę, czy korektor, czy nic, pracuje się z nimi praktycznie tak samo. Nie obsypują się ani w palecie, ani na oku. Naprawdę, genialna paleta. Jedyne do czego mogę się przyczepić to do pigmentacji niebieskiej czwórki na dole, bo na oku wychodzi bardziej fioletowa niż niebieska i momentami nierówno wychodzi na powiece. Mógłby też się znaleźć jasny matowy beż i lusterko. Na pochwałę zasługuje też wielkość cieni.

Love at first sight!

Absolutnie kocham tę paletę! Jest piękna - cudowne kolory, zarówno maty, jak i błyszczące - szeroka gama kolorystyczna, genialna pigmentacja. Paleta niemalże kompletna, jedyny minusik - brak matowego beżowego cienia, choć wiem, że niektórym z nas w ogóle to nie przeszkadza i wolą delikatną satynę. Podsumowując, jest to moja ulubiona paleta - warta każdych pieniędzy w nią włożonych.