Joanna, Color Spray (Spray koloryzujący do włosów)

Joanna, Color Spray (Spray koloryzujący do włosów)

Pastelowy kolor na całych włosach czy na ich końcówkach? Wybór należy do Ciebie! Color spray to produkt dla osób lubiących zmiany. W jednej chwili zmienia Twój wizerunek. Kolor utrzymuje się do 3 myć. Produkt jest łatwy i wygodny w aplikacji, niezależnie od tego czy nakładany jest na całe włosy czy tylko na końcówki.
6 pastelowych odcieni pozwoli Ci uzyskać wiele kombinacji kolorystycznych na Twoich włosach. Najlepsze efekty uzyskasz stosując ten produkt na włosy blond, naturalne lub rozjaśnione.

koloryzujące
w sprayu
płyn

fajny na raz.

Produkt stosowałam na rozjaśnionych włosach więc efekt był widoczny od razu. Włosy faktycznie nieco dłużej schną, a sam spray niestety obciąża włosy. Natomiast zrobił to co miał zrobić, zmył sie bezproblemowo po dwóch myciach. Na jednodniową metamorfozę fajny - nie trzeba bawić się w farby.

Tragedia

Zacznę od tego, że koloru pastelowy róż praktycznie nie widać na moich włosach. Może są na niego za ciemne... rzeczywiście jest wygodny i łatwy w użyciu, ale efekt jaki pozostawia jest marny. Może lekko pod światło było widać delikatne różowe przebłyski, ale to za mało. Nie jestem zadowolona z zakupu.

nic specjalnego

Color spray z Joanny kupiłam na początku wakacji dla córki na pewno plus jest za łatwą aplikację choć dość łatwo pobrudzic sobie można ubrania, zmywa się od razu po pierwszym myciu lub zabawie na basenie , kolor widoczny tylko na bardzo jasnych włosach niż u mojej małej na pewno lepiej dołożyć parę groszy i kupić coś lepszego

Szkoda pieniędzy

Color Spray aplikuje się łatwo i przyjemnie, choć dużo łatwiej ubrudzić się i ubrania niż w przypadku klasycznej farby w kremie. Zapach produktu jest miły i nie drażniący, ale nie spodobało mi się to, że utrzymuje się na włosach, aż do czasu pierwszego mycia. Sam produkt na włosach ciemny blond miał raczej słabą pigmentację. Efekt po pomalowaniu był mało zauważalny. Farba utrzymywała się na włosach do około 2 myć. Największą wadą produktu jest to, że po jego nałożeniu włosy bardzo długo schną i wyglądają na nieświeże, choć wcześniej były umyte.