Carter-Wallace, Pearl Drops Hollywood Smile

Carter-Wallace, Pearl Drops Hollywood Smile

Specjalistyczna pasta wybielająca. Producent obiecuje wybielenie zębów o dwa tony przy codziennym stosowaniu pasty przez 3 tygodnie.

Wybiela.

Formuła i opakowanie podobne do Denivit, ale akurat ta pasta działa. A o to chodzi.

Plusy:
+ widocznie wybiela zęby
+ po zużyciu całego opakowania widać efekty
+ usuwa osad
+ zęby są wygładzone
+ nie podrażnia

Minusy:
- cena
- lejąca się konsystencja
- nie pieni się
- brak uczucia odświeżenia zębów.

Najważniejsze jest to, że działa i nie podrażnia.

Bardzo dobra

Jestem bardzo zadowolona z efektu! Pasta Pearl drops w aptece leżała tuż obok Białej Perły, jako, że ta druga nie dawała większych efektów po 3 miesiącach stosowania, wzięłam na próbę Pearl drops. Jestem mile zaskoczona, bo zęby są na oko o 2 tony jaśniejsze i naprawdę różnica jest zauważalna. Minusem niestety jest cena i to, że pasta w ogóle się nie pieni.

Dobra

niedawno rzuciłam palenie i szukałam czefgoś co delikatnie wybieli moje zęby. I wybieliła, ale delikatnie

plusy:
-delikatnie wybiela
-nie podraznia
-dobre opakowanie

minusy;
-cena
-mało się pieni

Moja ulubiona pasta

Uzywam jej z paro tygodniowymi przerwami poniewaz uwazam ze za duzo to nie zdrowo. Mysle sobie ze moze ona byc za ostra na stale uzywanie. Pasta daje efekt nawet jesli ty tego nie widzisz to inni to widza. Dlaczego tak mysle poniewaz po dluszej nieobecnosci w domu moja mama przygladajac sie mi zapytala mnie czy nie zrobilam sobie wybielania zebow czego nierobilam a nawet w tym samym dniu o to samo zapytala moja babcia . Nie wierzyly mi ale uwierzyly kiedy polecilam im ta paste( Moja babcia nadal ma swoje zeby hehe).

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: niepamietam wiecej niz 7

Daje radę

Pasta wybiela zęby, ale potrzeba czasu i cierpliwości. A po...2 miesiącach codziennego stosowania widać efekty. Nawet moja koleżanka zwróciła mi uwagę, że mam jakieś bielsze zęby. Ale to po ok. 2 miesiącach.
Niestety, pasta nie jest wydajna (szybko się kończy przy codziennym stosowaniu), nie pieni się.
Trochę podrażnia dziąsła. Zęby stają się bardziej wrażliwe. Ale to efekt uboczny wszystkich past wybielających.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Za taką cenę można spodziewać się więcej.

Pasta ma lejącą konsystencję. Przy pierwszym użyciu byłam zdziwiona, że po prostu "wycieka" z opakowania. Jednak zaakceptowałam to i przyzwyczaiłam się.
Myję nią zęby kilka razy dziennie, zależnie od czasu i możliwości, jednak nie schodzę poniżej 2 razy na dzień. Pasta pieni się, delikatnie odświeża oddech, ale do jej specyficznego smaku też musiałam się przyzwyczaić.
Po około miesiącu jej stosowania mogę powiedzieć, że rzeczywiście działa, jednak spektakularnych efektów nie powinniśmy się spodziewać. Niektóre zęby, tak jak producent obiecuje na opakowaniu, są wybielone o dwa tony, niektóre tylko miejscami.
Niestety, zauważyłam również, że moje zęby stały się bardziej wrażliwe/ Kiedy jem ciepłe/zimne potrawy odczuwam pewien dyskomfort.

Podsumowując:
plusy:
-delikatne wybielenie
-świeżość
minusy:
-cena
-opakowanie(z którego pasta się wylewa)
-bardziej uwrażliwione zęby

Mimo że zakupiłam drugie opakowanie tego produktu nie jest to pasta moich marzeń, która wybieliłaby moje zęby tak, jak tego chciałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1,5

zwykła pasta do zębów

Właśnie jestem po 3 tygodniowej "kuracji".
Efektu wybielenia: BRAK
Zęby mają taki odcień jak miały na początku, oczywiście pewnie to też kwestia picia herbaty i kawy, ale cóż nie mogę całkowicie z tego zrezygnować. Spodziewałam się chociaż minimalnego efektu.

Plusem jest to, że pasta dobrze czyści i wygładza zęby, są śliskie w dotyku (gdy przesuwa się po nich językiem) jest to przyjemne uczucie, jednak nie warte tych pieniędzy.

bez efektu

Nie wybiela nic a nic, mam nawet wrażenie że nie czyści dokładnie, nawet smak ma podejrzany, nie polecam. Lepsza już jest zwykła pasta za 6zł. Plus za to, że mi zęby po niej nie powypadały:P

Używam tego produktu od: 3tyg

Zwykła pasta

Nie ma się co rozpisywać - zwykła pasta do zębów. Na jakieś wybielenie lepiej się nie nastawiać. Pasta kiepsko się pieni, konsystencja jest trochę rzadkawa. Przy codziennym używaniu starcza jej prawie na miesiąc. Ma ciekawe opakowanie, ale to trochę za mało, żeby wydawać na nią następne 20zł. Raczej nie polecam, ale spróbować można pod warunkiem, że nie oczekuje się po niej cudów i uśmiechu jak z opakowania.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Dobra

Pastę kupiłam, ponieważ zależało mi na nieinwazyjnej metodzie wybielenia zębów i jestem z niej bardzo zadowolona. Myję zęby 2 razy dziennie (rano i wieczorem) po 5 minut przy pomocy szczoteczki Colgate Whitening i zauważyłam efekt wybielenia o ton (na niektórych zębach lub w niektórych miejscach o 2 tony). Podczas dnia stosuję pasty, które nie mają na celu wybielania zębów. Efekt jest taki, jaki zapewniał producent. Dodatkową zaletą jest delikatny smak oraz opakowanie (zdecydowanie będę w stanie zużyć ją do końca). Wadą jest jednak dość wysoka cena jak za pastę oraz fakt, iż podczas mycia "wylewa się" z ust.

Używam tego produktu od: 2,5tyg

bez efektu

Pasta oczywiście nie wybiela, nie rozjaśnia też odcienia zębów nawet o ton.Po jej użyciu miałam wrażenie "niedomytych" zębów, dlatego często myłam zęby inną pastą a potem drugi raz Paerl Drops HS. Szkoda kasy.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

do codziennego użytku :)

Popieram moją poprzedniczkę, efektu, który jest widoczny na opakowaniu raczej nie da się osiągnąć, myślę, że delikatne rozjaśnienie o 2-3 tony jest możliwe. Ja osobiście nie mam problemów z odcieniem moich zębów, szukałam pasty, która będzie ładnie utrzymywała ich kolor, w takim przypadku to dobra pasta do użytku codziennego :)do tego jest wydajna, małe opakowanie wystarcza naprawdę na długo, więc warto spróbować :)

Używam tego produktu od: wakacje 2009