Yonelle, Metamorphosis D3, Anti - wrinkle CC Cream SPF 10 (Krem CC)

Yonelle, Metamorphosis D3, Anti - wrinkle CC Cream SPF 10 (Krem CC)

Krem pielęgnacyjny typu Color Correcting, przeznaczony na dzień do cery dojrzałej normalnej i suchej, mieszanej, z rozszerzonymi porami, wrażliwej. Zapewnia długofalową pielęgnację przeciwzmarszczkową i natychmiastową metamorfozę skóry. Zaraz po użyciu widać wygładzenie jej powierzchni oraz wyrównanie i odświeżenie kolorytu z jednoczesnym zamaskowaniem drobnych niedoskonałości. Cera jest rozświetlona, aksamitna, doskonale nawilżona, jędrna, wygląda młodziej.
Wyjątkowe własności kremu CC zapewniają biopigmenty w otoczce z dermozgodnych naturalnych lipidów nawilżających. Dzięki nim idealnie stapiają się ze skórą, nie powodując uwidaczniania się zmarszczek, działają pielęgnacyjnie, jak i ochronnie. Vit D3 Anti-pollution concept - tarcza ochronna przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi, które niszczą i postarzają skórę.
Główne składniki:
- BIOPIGMENTY - idealnie stapiają się ze skórą, nie powodując uwidaczniania się zmarszczek, działają zarówno pielęgnacyjnie, jak i ochronnie.
- NANODYSKI z PCA i kwasem hialuronowym – głębokie nawilżenie.
- Biologicznie aktywne peptydy - silne działanie przeciwzmarszczkowe.
- KEMFEROL - aktywuje komórki skóry jak witamina D₃, bioregulator metabolizmu skóry, poprawa jakości, odporności i wyglądu skóry.
- BIOCHANINA - bioaktywny polifenol – silny antyutleniacz, działa w kierunku zmniejszenia widoczności porów, normalizuje procesy odnowy komórkowej, reguluje wydzielanie sebum, działa obkurczająco, działanie długofalowe, działanie anty-oksydacyjne.
Dermozgodne składniki i kompensowanie deficytu witaminy D3 w skórze powodują poprawę jej jakości, odporności i wyglądu.
Do wyboru 2 kolory: 1 - Light Neutral i 2 - Neutral.

Pozytywny szok!

Kupiłam go po rozpoczeciu przygody z Yonelle od Yonelle H2O Infusion Hydrating Cream.Zakochałam się w nim bo mam skórę suchą. Ale ten krem cc to jest absolutny MUST HAVE ! Kocham efekt wilgotnej "koreańskiej" skóry.Mam jasną karnację i ten rem idealnie do niej pasuje. Pięknie wyrównuje kolory, nie uwypukla zmarszczek, trzyma się cały dzień i nadaje zdrowy nawilżóny efekt! Kocham go i nie chce już nic innego

Mój ideał na lato

Krem jest wspaniały dla mojej suchej i dojrzałej cery:) Wspaniale ją odżywia, nawilża, nawet pod oczami nie muszę nakładać dodatkowego kremu. Czuję jak moja skóra "pije" go po nałożeniu. Krem ma bardzo lekką konsystencję dlatego nakładam go więcej niż tradycyjnego kremu, wchłania się całkowicie, nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Po nałożeniu następuje wyrównanie kolorytu, zmniejszenie zmarszczek, uzyskanie efektu glow, zdrowego rozświetlenia. Jeżeli mam ochotę na makijaż to nakładam na krem puder sypki, bronzer, rozświetlacz i uzyskuję wspaniały efekt. Na plażę wystarczy sam krem i czapeczka na głowę:)
Polecam!!!

Bardzo dobry krem pielęgnacyjno- korygujący

Niestety nie jest on dla wszystkich. Zdecydowanie nie dla cery tłustej. Ja posiadam cerę normalna, wrażliwa i naczynkowa. Na mojej twarzy wygląda on cudownie, daje naturalny glow, piękne rozświetlenie. Czasem wymaga użycia pudru (najlepiej sprawdza się puder ryżowy). Oprócz zakrycia drobnych niedoskonałości i przebarwień, pielęgnuje on cerę w aksamitny sposób. Na pewno nie zaszkodzi cerze trądzikowej.

Średniak

Uwielbiam kremy Yonelle, przygodę z nimi zaczynałam z Biofusion, Repair 3C Cream w którym się zakochałam. Podobało mi się wszystko - formuła, działanie, zapach. Do niego dołączyły później produkty z serii Infusion, Lift Cream No1 i Anti-Age Serum, Strong Cellular Reactivator Mam dojrzała cerę i niewiele czasu na makijaż dlatego kiedy zobaczyłam krem CC, od razu zakupiłam go. W opiniach Wizażanki wspominały, że będzie idealny dla suchej cery, bazując na tych opiniach i własnych doświadczeniach z marka oczekiwania były ogromne. Niestety zawód również. Po zastosowaniu rzeczywiście czuć dobre nawilżenie i odprężenie cery, a po umyciu skóra wygląda dobrze. Niestety, nie wchłania się zbyt szybko i ma mocno tłustą formę, mocno błyszczy i oksyduje na twarzy. Opakowanie: wolę osobiście kremy w tubkach lub pompkach. Opakowania tego typu są bardziej higieniczne, dodatkowo ograniczają dostęp powietrza, światła, kontaktu z palcami i ograniczają "ulatnianie się" składników aktywnych kremu. Jednak stylistyka tego opakowania to już dla mnie "bizancjum". Może gdyby opakowania były prostsze udałoby się choć odrobinę obniżyć cenę. Oczywiście miłe jest odczucie luksusu kiedy otwiera się pudełko i widzi pakowanie i te cudne atłasowe i organdynowe woreczki, które służą później jako opakowania do biżuterii (:-P), ale pewnie odpuściłabym to i kupowała więcej ich kosmetyków, gdyby cena była niższa.

Nie dla cery mieszanej i tłustej

Dostałam próbkę tego kosmetyku w prezencie. Zamknięty w eleganckiej, wygodnej tubce. Dobrze się rozprowadza blenderem. Kolor neutral ciemny, oksyduje. Skóra jest nawilżona, a nawet mokra. Bardzo ładnie pachnie. Zaraz po nałożeniu pudru twarz wygląda świeżo, promiennie. Niestety po około 2 godzinach strasznie się świeci, widać pory. Do tego mocno ciemnieje.

Średnak

Nie nadaje się do tłustej skóry i dla fanek matu, ponieważ mocno błyszczy się na twarzy. Nie jest to dla mnie jednak dużym minusem, ponieważ od kremu nie można oczekiwać w 100% tego, co da podklad. Bardzo uboga kolorystyka, mam kolor neutral, ktory neutralny nie jest, przyciemnił mi twarz. Nie ma mocnego krycia i to, co było widoczne po nałożeniu dalej widać. Nie wchłania się szybko i ma trochę kleistą postać. Minusem jest dla mnie formuła, od kremu CC oczekuję łatwiejszego nakładania, tak jak kremu. Ten jest natomiast gęsty, trochę tak jakbyśmy chcieli porządnie nałożyć krem Nivea na lekko wilgotną twarz. W mojej opinii cena trochę wygórowana jak za takie działanie, poniewaz nie robi żadnego spektakularnego efektu.

Dramat

Na całe szczęście miałam próbkę tego "cuda". Jedyny plus to nawilżenie, a raczej natłuszczenie skóry (dla cer ekstremalnie suchych ideał). Miałam kolor medium (mam jasną karnację, ale po lecie opaliła się na ładny złoto brzoskwiniowy kolor). Nałożyłam na twarz, odczekałam kilka minut i przestraszyłam się widząc w lustrze twarz a'la Doda na początku kariery, jakbym zatrzasnęła się w solarium, pomarańczowo-czerwony indianim. Dramat. Klei się i błyszczy się, jakbym się wazeliną posmarowała, a do tego nie trwałe i to za takie pieniądze.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny

Bardzo fajny produkt, pięknie się rozprowadza, lekko kryje i rozświetla. Bardzo fajnie się rozprowadza, nie roluje i nie obciąża. Nadaje ładny kolor. Gdyby nie cena byłby hitem. Idealny na lato.

coś poszło nie tak

To mój drugi produkt z firmy Yonelle. W pierwszym jestem zakochana (nawilżacz rozświetlający Metamorphosis Gold Flash) stosuję go na 1001 sposobów, jest u mnie w kategorii "kupić, zanim się skończy". Bez żadnych oporów więc zaufałam marce i nabyłam to CC-udo w kolorze dla cer super jasnych. Kolor przetestowałam na żuchwie, w sklepie był w miarę a po zimie człek najbledszy jest, stwierdziłam że jest ok i kupiłam.
Szukałam kosmetyku łączącego pielęgnację i upiększanie, aby móc nanieść na twarz 1 warstwę i po prostu wyjść. Taką rolę pełni u mnie Sparkling Nude z Givenchy, ale to zwykłe BB. W wieku słusznym (44 lata) zapragnęłam czegoś więcej, a producent obiecuje wysoki komfort noszenia i nawilżenia na co dzień oraz długofalowe działanie Anti-Aging.
Po nałożeniu kremu spojrzałam w lustro i zobaczyłam tam pomarańczę. Taką najśliczniejszą z całego straganu, wypolerowaną przez sprzedawcę. Kolor jestem w stanie przeżyć (należę do tej nielicznej grupy, której dobrze w różowych a nie żółtawych podtonach), wiadomo że produkuje się dla większości. Gorzej, że było widać jak na dłoni fakturę skóry. Zawsze myślałam, że problem rozszerzonych porów mnie nie dotyczy, martwiłam się o utknięcie podkładów raczej w zmarszczkach, uwydatnienie kurzych łapek itp. Teraz przekonałam się, jakie to fatalne uczucie i widok (uwidocznione wielkie pory oczywiście). Jak krem je znalazł i wypełnił pomijając okolice pozostaje dla mnie tajemnicą. Kolejny minus- stopień wypolerowania i błyszczenia twarzy na granicy obłędu, któraś z Wizażanek pisała o twarzy w smalcu lub maśle, w pełni się z tym zgadzam. Poczekałam grzecznie pół godziny ale cera nic nie straciła ze swojego "blasku". Konieczny okazał się puder matujący. Taki zestaw utrzymał się u mnie przez ok. 4 godziny w warunkach bardzo sprzyjających. Gdzie zniknął potem nie wiem. Kolejna sprawa- krem absolutnie nie toleruje potu (z powodów hormonalnych twarz się u mnie mega poci i spora część kosmetyków spływa. Wtedy reszta kosmetyku "spływa" z mojej półki w łazience), używanie latem odpada. Na szczęście nie wszystkie tak się zachowują, większość "selektywnych" lub aspirujących do tej kategorii kosmetyków jest w sporym stopniu odporna. Twarz wysycha i już. Takiego właśnie efektu spodziewałam się po kremie za 2 stówy. Jeśli już o cenie mowa, to mogłabym wydać nawet więcej, gdyby krem był tego warty. Niestety jego wartość wg mnie jest zawyżona kilkukrotnie. Niby jest zamiast powszechnych 30 ml podkładu 50 ml, ale jest też adnotacja, aby użyć więcej kremu niż tradycyjnego kosmetyku pielęgnacyjnego.
Pomimo tej totalnej porażki krem na 1 gwiazdkę zasłużył (powinien mieć totalne zero). Po zastosowaniu rzeczywiście czuć dobre nawilżenie i odprężenie cery, a po umyciu skóra wygląda dobrze. Zostawiam więc sobie krem do chodzenia w nim "po domu" lub po zmroku z psem.

Idealny do mieszania

Podkład ma świetna konsystencje oraz ładnie pielęgnuje cerę i nawilża. Jednak nie nadaje się do cery tłustych i mieszanych. Używam go mieszając z podkładem o wysokim krysiu i ciężkiej konsystencji idealnie zmienia konsustencje ciężkich podkładów. Polecam ale jako podkład do zmieszania albo pozabiegowy nie samoistny.

Naturalny efekt

Posiadam kolor light neutral i kiedy aplikowałam go pierwszy raz na skórę wydawał się strasznie ciemny. Ku mojemu zaskoczeniu zaraz po rozprowadzeniu na skórze swietnie się z nia dopasowuje. Zapach piękny, konsystencja lekka, daje poczucie świeżości na skórze. Krycie słabe, ale dzięki temu wygląda bardzo naturalnie, świetnie wyrównuje i ujednolica koloryt, daje efekt zdrowej i wypoczętej skóry. Jedyny minus lekko podkreśla pory na nosie, mam skórę mieszaną. Myślę, że sprawdzi się na lato.

Bleee

Testowałam próbkę,którą dostałam gratis do zakupów w Douglasie. Po otwarciu jej byłam pozytywnie nastawiona,piękny zapach,kolor też wydawał mi się idealny(najjaśniejszy odcień). Pełna optymizmu nałożyłam krem na twarz i ...czar prysł. Zaschnął niczym skorupa,wnikając w każdą najdrobniejszą zmarszczkę i por i podkreślając je. Momentalnie zmienił kolor na jakiś pomarańczowo-brązowy Twarz wyglądała po nim gorzej niż bez jakiekolwiek makijażu. Nie wspomnę już,że świeciłam się jak lampka choinkowa,błyszczałam jakbym była spocona po przebiegnięciu 10km. Natychmiast go zmyłam. Takiego bubla z serii kremów CC to jeszcze nie widziałam. Moja ocena to minus 1.