Neauty Minerals, Podkład kryjący

Neauty Minerals, Podkład kryjący

Podkład zapewnia efekt świeżej, naturalnie wyglądającej cery. W zależności od ilości użytych warstw pozwala na uzyskanie od średniego do pełnego krycia.

Dobry podkład

Podkładu kryjącego od Neauty używam od półtora roku.
Moja cera to cera z pierwszymi zmarszczkami, zima bardzo sucha, zaś zaskórników z wiekiem nie ubywa :)
Podkład jest dobry, są to minerały, więc niestety z maseczką nie daje rady (wyciera się nos) i powstają plamy, zimą niestety dawał efekt wysuszonej cery... Latem natomiast bajka, cera pięknie wyrównana, zaskórniki zakryte.

Nie dla osób, które mają bardzo jasną karnację i potrzebują wyrównania koloru skóry

Skusiłam się na zakup podkładu mineralnego, ponieważ ze względu na bardzo jasną karnację miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego tradycyjnego podkładu. Zanim kupiłam pełnowymiarową wersję, zamówiłam serię próbek. Dzięki nim mogłam dobrać odpowiedni odcień. I za to muszę bardzo pochwalić firmę Neauty Minerals! Próbki są tanie, a starczają na wiele aplikacji.
Kolejnym plusem jest mnogość odcieni - każdy znajdzie coś dla siebie, nawet bladziochy :D.

Produkt, który zamówiłam w pełnowymiarowej wersji jest w odcieniu Golden Ivory. Używałam go przez około 2 lata. Jest bardzo wydajny. Dobrze dopasowany do mojej karnacji. I na tym zalety się kończą ... Wg producenta miał być kryjący, a efekt jaki można nim uzyskać przypomina stosowanie kolorowego pudru do twarzy. Nie jest w stanie ukryć przebarwień, nierówności w kolorze, bez nałożenia tony na twarzy. Łatwo uzyskać nim efekt "otynkowanej ściany". Aplikacja też nie należy do najprostszych i jest z nią więcej zachodu niż z normalnym podkładem w płynie (ale to tyczy się wszystkich tego typu produktów). Często musiałam wybierać, czy chcę mieć cienszą i bardziej naturalną warstwę, ale z nieidalnym kolorytem, czy wyrównany koloryt, ale tynk na twarzy.
Byc może zależy to też trochę od użytego odcienia, bowiem jak stosowałam w lecie ciemniejsze próbki (nie opłacało się na 2-3 miesiące kupować całego opakowania), to ładniej wyrównywały koloryt skóry.

Wróciłam do stosowania normalnych podkładów w płynie, po tym jak odkryłam dobry rozjaśniacz do podkładu. Mineralne jednak nie są dla mnie i raczej do nich nie wrócę.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Wcale nie taki kryjący

Bardzo lubię markę Neaury- róże, cienie, pędzle. Od dłuższego czasu uzywam podkładu Pixie, który jest dla mnie idealny ale chciałam wypróbować, czy "moje Neauty" też da radę. Nie dało.

Noe oczekuję od podkładu wielkiego krycia ale jednak trochę by się przydało, żeby zakryć zaczerwienienia i przebarwienia. Z przykrością stwierdzam, że Neauty ma najgorsze krycie z testowanych przeze mnie minerałów (pixie, earthnicity, annabelle, amilie, rhea). Na domiar złego, tak jak podkładem Pixie omiatam twarz i raz dwa wszystko jest równo rozłożone - tutaj tworzą się jakieś placki i plamy.

Zostanę przy cieniach i różach.

bardzo dobry

stosowałam różne odcienie przez ponad 2 lata. Był to jedyny kosmetyk- odrzuciłam wtedy podkłady, pudry i chcąc oszczędzić czas aplikowałam tylko ten puder. Trudno dobrać odcień, ale super pomył, że można za parę złotych kupić kilka próbek i testować na spokojnie w domu. W zależności od warstw krył bardzo dobrze, aplikowany pędzle flat top też z neauty. Nie wysuszał, nie podrażniał, nie zapychał. Natomiast po 2 latach stosowania non stop moja skóra chce czegoś innego- puder już się tak z nią nie stapia, nie trzyma. Niemniej jednak polecam spróbować.

Wykorzystała: kilka próbek

Super!

Od dawna używam kosmetyków mineralnych, choć nie są dla mnie jedynymi - raczej na zmianę z "tradycyjnymi". Jeśli chodzi o podkłady mineralne to używałam jak na razie Kobo.

Neauty Minerals oferuje podkłady kryjące lub matujące, w bardzo wielu odcieniach do wyboru - dzięki temu udało mi się łatwo dopasować idealny kolor. Podkład kryjący jest, oczywiście, sypki, łatwo nakłada się na pędzel lub gąbeczkę i łatwo się rozprowadza, nie tworząc plam i nie rozwarstwiając się. Rzeczywiście, jak na podkład mineralny ma bardzo dobre krycie, choć oczywiście nie tak duże jak niektóre podkłady płynne - ale z drugiej strony, kupując podkład mineralny, nie oczekuję mocnego krycia, a właśnie liczę na naturalny efekt. Ten podkład właśnie taki efekt daje.

Podkład nie podrażnia i nie wysusza skóry. Jest bardzo trwały. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami, zarówno sypkimi, jak i płynnymi - np. używając podkładu mineralnego czasem używam sobie również mineralnego korektora, a czasem tradycyjnego, płynnego i nie zauważyłam, by coś do siebie nie pasowało. Podkład ten jest świetnym wyborem dla osób z cerą tłustą, mieszaną, z niedoskonałościami - ja właśnie sięgam po kosmetyki mineralne wtedy, gdy mam gorszy stan cery, bo po prostu wiem, że one go nie pogorszą.

Polecam!

Uwielbiam!

Do niedawna używałam jedynie podkładów płynnych,bo wydawało mi się,że tylko takie nie wysuszą mi cery a jednocześnie zapewnią w miarę dobre krycie.Ale podczas upałów to była masakra! Mimo,że mam cerę suchą,skóra zaczynała mi się świecić już chwilę po wyjściu z domu.I wtedy właśnie poczytałam o minerałach.Kupiłam próbki Annabelle a jakiś czas później Lily Lolo.Byłam zawiedziona,bo bardzo podkreślały moje rozszerzone pory i suche skórki.O Neauty nawet nie słyszałam.Przypadkiem wyświetliła mi się ich strona na Facebooku i postanowiłam zajrzeć.Akurat mieli promocję -20% i darmowa wysyłka,musiałam skorzystać.Próbki okazały się taniutkie,więc wzięłam kilka różnych kolorów podkładów i chyba ze dwie próbki cieni.Na początku żaden kolor mi nie podszedł,ale wpadłam na pomysł,żeby je wszystkie wymieszać.I było znacznie lepiej.Okazało się,że podkład praktycznie całkowicie eliminuje widoczność porów a jednocześnie nie zapycha ich.Nie podkreśla suchych skórek.Nie wysusza cery.Pięknie ją ujednolica i zakrywa drobne niedoskonałości.Nie osadza się w zmarszczkach.Nie ciemnieje,praktycznie stapia się całkowicie ze skórą.Można stopniować krycie.Trzyma się prawie cały dzień,w upały muszę jedynie po kilku godzinach od nałożenia przypudrować górną część policzków,brodę i czoło.Ale to chyba normalne.Neauty Minerals bardzo często mają promocje i zawsze dokupuję kolejne próbki i je ze sobą mieszam.W ciągu ponad roku na same próbki wydałam ponad 150zł bez kosztów wysyłki.Nareszcie moja twarz nie jest lepka w dotyku,jak po płynnych podkładach,czuję że skóra oddycha a jednocześnie wygląda świeżo i naturalnie.Nie wyobrażam sobie żebym miała powrócić do podkładów wpłynie :) Cienie nie są tak rewelacyjne,ale też mam kilka kolorów.

dosyć kapryśne

Próbowałam całkiem dużej ilości podkładów mineralnych. Do każdego miałam jednak jakieś "ale". Annabelle - strasznie ciemnieją i zapychają, Rhea - bardzo się ważyły, Gosh - za mała gama kolorystyczna, Ecolore - kiepskie krycie, lekko się ważyły. I pojawiły się minerałki Neauty. Mam kolor Golden Ivory, jest dla mnie idealny na lato (mam bardzo bladą i złotawą karnację), na zimę zdecydowanie sięgnę po jaśniejszy - Golden Pale. Opakowanie jest proste, schludne i wygodne, chociaż jeśli się nie uważa to bardzo łatwo je pobrudzić. Co do aplikacji: podkład ten nie pyli się, łatwo wtłacza się go w pędzel. Krycie jest niesamowite, lepsze nawet od Annabelle. Problem pojawia sie w kwestii trwałości - nie zawsze utrzymują się i wyglądają tak jakbym tego chciała. Zdarza im się wazyc, dziwnie osadzać w porach i na zaskornikach, na suche skórki neauty sie kompletnie nie nadaje. Kolejnym minusem jest zapychanie - zauważyłam sporo zaskornikow na czole szczególnie po uzywaniu tego podkładu.

Numer 1! Rewelacja

Uwielbiam kosmetyki naturalne, a ten podkład skradł moje serce ❤️
Podkład jest kryjący, w odcieniu NEUTRAL MEDIUM DARK.

Neutralny odcień z brzoskwiniowymi tonami, idealny dla średniej i ciemnej karnacji.
✔️ Podkład zapewnia efekt świeżej, wypoczętej i naturalnie wyglądającej cery.
✔️ Podkład aplikuję na uprzednio odpowiednio przygotowaną twarz (oczyszczenie + hydrolat + krem/olej) mini gąbęczką, jest to dla mnie najwygodniejsza opcja.
- W zależności od ilości użytych warstw pozwala na uzyskanie od średniego do pełnego krycia - bez problemu ukrywa wszelkie niedoskonałości czy blizny po trądziku, a co więcej przyczynia się do likwidowania ich! ????

Bardzo polecam Wam przetestowanie kosmetyków naturalnych, przede wszystkim ze względu na ich bardzo dobry skład i pozytywny wpływ na cerę. Dbajcie o siebie! ❤️

świetny podkład

Jest to zdecydowanie najlepszy podkład i najlepszy kosmetyk jaki odkryłam w ciągu ostatnich kilku lat. Jak większość z nas przetestowałam dziesiątki drogeryjnych podkładów (w tym też innych mineralnych), wydając na nie dużo pieniędzy, moim największym problemem były widoczne suche skórki oraz jasna karnacja. Ten podkład jest rozwiązaniem wszystkich problemów. Podkłady w kremie/płynie itp. zupełnie nie mogą się z nim równać.

Doskonały

To mój pierwszy podkład mineralny, więc nie mam porównania do podkładów innych marek, ale ten spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Krycie po nałożeniu jednej warstwy oceniłabym jako średnie, jednak dokładanie kolejnych warstw pozwala na uzyskanie naprawdę mocnego krycia, mimo to efekt pozostaje naturalny. Twarz wygląda promiennie i świeżo.
Jestem w trakcie drugiego opakowania, pierwsze wystarczyło mi na około pół roku.
Podkład sprawdza mi się zarówno w lecie jak i zimą.

dobry podkład

Bardzo dobry podkład, z dużą ilością odcieni, więc łatwo dobrać coś pasującego do siebie, przy czym sąsiadujące ze sobą odcienie nie odcinają się od siebie za bardzo, więc nie ma problemu przy wyborze jednego z dwóch/trzech odcieni.

Dobrze przyczepny do skóry na różnym podłożu - krem z filtrem, esencja, czysta skóra, hydrolat - sprawdzone na każdej i dobrze leży :)

Nie mam dużych przebarwień, zależy mi głównie na wyrównaniu kolorytu, więc trudno mi określić trwałość, chociaż moja twarz rano i wieczorem po całym dniu w makijażu nie różni się bardzo od siebie.

Skóra po jakimś czasie się nieco świeci, ale w moim przypadku to akurat norma, zwłaszcza strefie T. Dodatkowa porcja pudru rozwiązuje sprawę.

Bardzo fajny produkt.

Ah, te minerały <3

Minerały pokochałam. Do tradycyjnych podkładów będę wracała jedynie w przypadku sytuacji, w których będę fotografowana (wesela, większe imprezy okolicznościowe). Przepiękny, naturalny efekt, dobre krycie, produkt niewyczuwalny na skórze, i wręcz niewidoczny! Na mojej suchej skórze sprawdza się idealnie. Trzyma się nawet do kilkunastu godzin, nie zbiera się w załamaniach, nie ściera. Nie wymaga przypudrowania, co w przypadku posiadaczek suchej skóry jest ogromnym plusem. Po jakichś 5 godzinach, u mnie, wymaga ściągnięcia nadmiaru sebum ze strefy T, ale to i tak przebija tradycyjne podkłady, które wymagają tego po ok. 3 godzinach. Szeroka gama kolorystyczna, która posiada kolory dla prawdziwych bladziochów.