Lirene Dermoprogram, Witaminowy koktajl dla skóry, Rewitalizujca maska peel-off z witaminą C

Rozświetlona, wyraźnie odmłodzona i gładka skóra jak po profesjonalnym zabiegu u kosmetyczki. Witaminowa maska z witaminą C typu peel off, zawierająca ekstrakt z aceroli o silnym działaniu antyoksydacyjnym, zapewni widoczne efekty już po 1 użyciu! Owoc aceroli, bogaty w naturalną witaminę C (jeden owoc zawiera jej w sobie tyle co kilogram cytryn!) i bioflawonoidy, spektakularnie wygładza skórę, wzmacnia oraz chroni włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za jej jędrność i elastyczność. Poprawia koloryt, rozjaśniając poszarzałą i zmęczoną skórę oraz wspomaga jej wielopoziomową rewitalizację. Antyoksydacyjna siła witaminy C chroni skórę przed wolnymi rodnikami, niwelując drobne linie, zmarszczki oraz oznaki upływającego czasu. Dzięki witaminie C skóra jest promienna, elastyczna i pełna energii! 80% sprężysta i napięta skóra* 80% rozjaśniona skóra* 76% skóra pełna energii* 96% jedwabista i miękka w dotyku skóra* *test IN VIVO – ocena w grupie 46 kobiet po 1 aplikacji

regenerujące, ujędrniające, nawilżające, wygładzające, przeciwzmarszczkowe
w saszetce
normalna, sucha, mieszana, dojrzała
peel – off

Nieźle wygładza i rozjaśnia

Ostatnio zaniedbałam trochę swoją cerę, a potrzebowałam zastrzyku energii na buzi, rozświetlenia i wygładzenia. Ze swoich zapasów wygrzebałam więc tę oto propozycję od AA, która ma dawać właśnie takie efekty. Moja cera jest mieszana, z mocno przetłuszczającą się strefą T i z biegiem lat coraz bardziej przesuszonymi bokami. Miewam rozszerzone pory. Jest również wrażliwa. Ostatnio bez wyprysków, ale poszarzała.

Saszetka jest dość typowa jak na maseczkę. Zawiera 10 gramów i jest to aż za dużo jak na jednorazowe użycie. Wyróżnia się możliwością rozcięcia opakowania, po czym utworzonym „kubeczkiem” możemy odmierzyć odpowiednią ilość wody bądź hydrolatu. Szata graficzna bez zarzutu, z owocem aceroli i różową barwą. Opakowanie posiada perforację, dzięki której łatwo jest dostać się do środka i po rozerwaniu wciąż możemy przeczytać informacje o produkcie.

Pachnie trochę jak truskawka, chociaż nie do końca, nie mogłam sobie przypomnieć z czym kojarzę ten zapach. Dopiero po jakimś czasie doczytałam, że zawiera ekstrakt z aceroli i bingo! Miałam kiedyś takie tabletki do ssania z wyciągiem z aceroli i to jest to. Bardzo przyjemny, świeży, orzeźwiający zapach. Czuć go aż do samego zmycia. Jest to produkt w formie proszku, który należy wsypać do miseczki i rozmierzać z wodą. Niestety nie jest to najłatwiejsze, mnie zrobiły się grudki, których nie mogłam się pozbyć i w końcu tak nałożyłam na twarz. Aplikacja jakoś mi nie szła, produkt spływał, dość wolno zastygał, a dałam dobrą ilość wody, bo odmierzyłam ją dołączoną miarką. Po kilku minutach czuć na twarzy przyjemny chłód, więc świetnie nada się na letnie upały. Schodzi bez problemu, w całości. Na krawędziach zostały jakieś niewielkie pozostałości produktu, które łatwo domyłam ciepłą wodą. Obecnie trzeba za nią zapłacić niecałe 10 zł i widzę, że w internecie jest raczej kiepsko dostępna, chociaż na ja pewno kupiłam ją stacjonarnie.

Wymieszałam ją po prostu z letnią wodą. Zaaplikowałam na twarz zaraz po jej umyciu i stonizowaniu i trzymałam 15 minut. Jak dla mnie efekty są zadowalające. Przede wszystkim maseczka w wyczuwalny sposób wygładza. Skóra jest mięciutka w dotyku. Poprawia koloryt, fajnie rozjaśnia. Dodaje energii, skóra wygląda młodziej, jest upiększona. Nawilżenia bardzo delikatne, odżywienia nie zauważyłam, ale tego producent nie obiecuje. Najważniejsze dla mnie było, by upiększała i rzeczywiście to zrobiła, już po pierwszym użyciu. Nałożyłam wieczorem, a makijaż na drogi dzień prezentował się dużo ładniej niż zwykle, tak lekko. W żaden sposób mnie nie podrażniła, twarz mi nie piekła, nie swędziała ani nie szczypała, co w przypadków peel-offów bywa u mnie częste, ponieważ mam cerę wrażliwą. Może nie daje jakichś super efektów długofalowych, ale jest idealna doraźnie, na przykład przed imprezą. Ogólnie bardzo przyjemny produkt, ale nie wiem jeszcze, czy kiedyś do niej wrócę. Na rynku ciągle pojawiają się jakieś nowości, nie nadążam z testowaniem :)

Bez efektu wow

Bardzo lubię maseczki peel-off jednak nie zawsze lubię je zciagać. Z tą maseczką nie ma bólu przy zdejmowaniu ani podrażnienia. Sam wyglad saszetki zacheca do kupna. Po zmieszaniu z wodą mamy dość szybko zastygajaca mase plastyczną o rożowej barwie i delikatnym zapachu.
Sjora po zastosowaniu była nawilżona oraz gładka i bardziej sprężysta.

Nie działa, bubel

Ze zdejmowaniem tej maseczki bywa różnie. Z policzków czy czoła zdejmuje się całymi plastrami, natomiast na mniejszych obszarach trzeba ją domywać wodą. Po zdjęciu, cera jest bardzo chłodna ale nic poza tym. Po witaminowym koktajlu spodziewałam się mega odżywienia. Ekstrakt z aceroli miał zapewnić mojej cerze jędrność i elastyczność a witamina C dodać jej energii i rozjaśnić. Niestety, po jej użyciu nie zauważyłam żadnego efektu na skórze, maska nie zrobiła kompletnie nic z moją cerą pomimo 4 użyć. Miałam wrażenie, że ta masa zamiast sprawić, żeby moja cera wchłaniała składniki odżywcze, od razu się spajała do zdejmowania. Zapach maski niestety też nie był zbyt przyjemny, spodziewałam się wiśni z grafiki na opakowaniu, tymczasem był to dość specyficzny, delikatnie chemiczny zapach.

jest ok

Maseczka jest ok - bez żadnych efektów wow. Szybko zastyga, aplikacja jest stosunkowo łatwa, przyjemny zapach. po zdjęciu maseczki skóra jest miękka, miła w dotyku. Cena myślę ze też nie jest adekwatna do efektów maseczki - wolałabym dołożyć więcej i kupić coś lepszego

ok

Bardzo lubię wracać do tej maseczki do skóry twarzy. Ogromnie podoba mi się to, że samemu należy wymieszać produkt z wodą. Nie jestem fanką produktów typu peel off, gdyż zawsze podrażniały mi cerę. Tutaj jest zupełnie inaczej, formuła zastyga, bardzo łatwo jest ją ściągnąć z twarzy. A co najważniejszy schodzi za jednym pociągnięciem w całości. Skóra twarzy po jej zastosowaniu jest gładsza oraz bardziej rozświetlona.

Jest ok

Maseczka całkiem przyzwoita. Co prawda cudów z cerą nie zrobiła, ale fajnie ją odświeżyła i wygładziła. Łatwa w przygotowaniu, fajnie zastyga i dobrze się ją zdejmuje z twarzy.Zapach nie najlepszy.

Okej

Opakowanie maski to saszetka, fajnie przemyślana, bo można za pomocą niej odmierzyć idealną miarę wody. Zapach maski jest chemiczny, jakby 'kisielowy'. Efekt 'po' nie utrzymuje się zbyt długo. Jednak zaraz po użyciu cera była ukojona i delikatnie wygładzona.

Maseczka albo mandat!

Maseczki są teraz mocno w modzie, nieprawdaż? ;-)
Załóż, to znaczy... nałóż i swoją! Chyba nie chcesz dostać upomnienia od swojej cery za jej zaniedbywanie? I tak podczas akcji "zostań w domu" masz czasu w nadmiarze, więc zalecam internetowy zakup paru różnych wersji i przetestowanie ich o każdej porze dnia i nocy.
Ja od kiedy dostałam w swoim pudełku BeGlossy maseczkę Lirene w formie masy plastycznej i byłam z niej bardzo zadowolona, postanowiłam wziąć na warsztat inne dostępne wersje tej nietypowej formy. W ten weekend padło na wersję rewitalizującą i narazie w rankingu maseczek z tej serii plasuje się na ostatnim miejscu.

Całkiem ok.

Na wstępie zaznaczę, że nie przepadam za maseczkami typu peel-off, ale tę użytkowało się całkiem przyjemnie. Skóra po użyciu była nawilżona, mięciutka oraz przybrała nowego, zdrowego odcienia. To produkt, który na pewno sprawdziłby się przed większym wyjściem ;)
Nie daję pełnej oceny tylko ze względu na sposób użytkowania, bo to jednak nie to czego szukam w maseczkach ;)

Ja często stosuję maseczki peel off tej firmy. I jestem z nich zadowolona.
Przy właściwej aplikacji nie mam problemów z ich zdejmowaniem. A jeśli za bardzo zaschnie w miejscach gdzie było jej mniej, to stosunkowo łatwo zmyć jej resztki ciepłą wodą.
Ja przy rozrabianiu dodaję odrobinę więcej wody niż na opakowaniu ( i zawsze ciepłą) wtedy nie ma obawy że za szybko zaschnie.
Ze względu na stosunkowo krótki czas aplikacji są świetne do zastosowania przed wyjściem na imprezę lub spotkanie, ponieważ napinają delikatnie cerę i wygładzają, i cera pod makijaż jest należycie przygotowana :)
Osobiście polecam maseczki z tej serii.

Przyjemna

Nie jest to gotowa maseczka, którą od razu nakładamy na twarz, należy ją najpierw samemu rozrobić z wodą, co jest banalne proste. Jednak trzeba zrobić to na tyle szybko, aby zdążyć nałożyć na twarz, ponieważ szybko zastyga.
Po odczekaniu do 15 minut można spokojnie ją zdjąć. Skóra wygląda znacznie lepiej, niż przed, za co ogromny plus. Jest miękka w dotyku, nawilżona i wyraźnie rozświetlona.
Jedynym minusem tej maseczki jest fakt, że przy ściąganiu jej w niektórych miejscach odchodziła gorzej, trzeba było ją zeskrobywać lub zmyć za pomocą ciepłej wody. Jednak pomimo wszystko, maseczka ta zasługuje na wypróbowanie.

Zastyga w mig, więc spiesz się, spiesz!

Maseczkę Lirene "Witaminowy koktajl dla skóry" kupiłam w promocyjnej, bardzo korzystnej cenie. Przyciągnęła mnie swoją grafiką - różowe opakowanie i piękne wiśnie. Od samego początku byłam bardzo ciekawa jej działania. Po powrocie do domu niezwłocznie udałam się do łazienki i postanowiłam wypróbować tę maseczkę. Otworzyłam opakowanie, a tam proszek o wdzięcznym kolorze różowym. Wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją na opakowaniu i - o zgrozo! Ta maseczka już zaczęła bardzo gęstnieć podczas mieszania w miseczce. Czymprędzej zaczęłam nakładać ją na buzię - i przyznam, choć nie było łatwo ją zaaplikować, to okazało się, że było warto to zrobić. Maseczka szybko zastygła na twarzy, ale nie czułam uczucia napinania czy ściągnięcia. Było przyjemnie. Zaczęłam odrywać (a działo się to naprawdę delikatnie i łagodnie dla skóry) ją kawałkami, bo w całości nie chciała zejść. Niestety, w miejscach, gdzie warstwa była bardzo cieniutka, pozostały trudne do zdjęcia fragmenty maseczki przyklejonej do twarzy, co musiałam usunąć już nie dłońmi, a ciepłą wodą. Ale było warto się "nastarać". Po całym zabiegu z maseczką typu peel-off, moja skóra była promienna, wygładzona, mega-odświeżona i gładka, przyjemnie delikatna. Opłacało się "pomęczyć" z jej zmywaniem. Maseczka miała bardzo ładny i delikatny zapach, jednakże nie był to zapach wiśniowy. Jestem bardzo zaskoczona pozytywnym rezultatem. Efekt finalny przerósł moje oczekiwania i pozostały mi tylko zachwyty "och" i "ach" nad skutecznością tegoż produktu. Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki, pomimo szeregu niedogodności. Plus za zapach i działanie.