Bielenda Professional, Supremelab, Brightening & Nourishing Face Mask with Ultra Stable Vitamin C (Rozjaśniająco-odżywcza maseczka z ultrastabilną witaminą C)

Zobacz oferty

KDK SP. Z O.O.
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Przeznaczenie: Przebarwienia, nierówny koloryt skóry, skóra zmęczona, ziemista, z oznakami starzenia, narażona na stres oksydacyjny, wymagająca regeneracji, odżywienia.

Działanie:

- Ultrastabilna Witamina C -silny antyoksydant, redukuje przebarwienia, rozjaśnia skórę, wyrównuje koloryt, stymuluje syntezę kolagenu, przeciwdziała fotostarzeniu
- Witamina E - antyoksydant chroni przed stresem oksydacyjnym, sprzyja regeneracji naskórka, poprawia barierę lipidową, wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry
- Betaina - naturalna substancja nawilżająca (humektant) o niezwykłych właściwościach wiązania wody. Chroni skórę przed mechanicznymi i chemicznymi uszkodzeniami.

klasyczne
w tubie
krem
50 – 100ml
Cera
normalna

Bardzo przyjemna maseczka

Zacznę od opakowania: wygodna, zgrabna, estetyczna tubka. Zakrętka niestety czasami lubi odpaść lub się połamać.
Zapach maseczki jest mocny, przyjemny, tutaj jednak niepotrzebnie alergenna kompozycja zapachowa limonene w składzie. Bielendo, może czas na aktualizację składów swoich kosmetyków? :)
Reszta składu bez zarzutu, maseczka działa kojąco i rozjaśniająco, ale jeśli trzymam ja 30 min, mam wrażenie, że działanie jest gorsze niż jak trzymam ja krócej na twarzy.
Ma gęstą konsystencję, przyjemnie się rozprowadza.
Czy do niej wrócę? Jest na tyle wydajna, że już mi się powoli nudzi, więc wypróbuję coś innego.

Kremowe cudo na przebarwienia

Maseczkę dostałam od koleżanki. Fajna zgrabna tubka , na prawdę bardzo wydajna . A środek ? Kremowy biały taki bardzo przyjemny .
Starczyła mi na bardzo długo , bo na jakieś 3 miesiące regularnego stosowania . Wiadomo , regularność daje taki rezultat , że witamina C zawarta w masce redukuje przebarwienia . I ja to dostrzegłam na swojej skórze . Już niewielka ilość pokrywała buzie . Maseczka się delikatnie wchłania , ale przy tym nie tworzy na twarzy skorupy.
Bardzo polecam
Co zauważyłam ;
Redukcja przebarwień
Skóra była bardziej promienna
Gładka twarz po zastosowaniu
Brak podrażnień

Świetna maseczka do twarzy z witC

Maseczka skradła na tyle moje serce, że wracam do niej non stop. Zawiera stabilną formę wit C, pięknie rozświetla buźkę, nawilża. Konsystencja kremowa, ktorą lubię najbardziej. Poręczna tuba. Można zabrać na wyjazd. Pięknie pachnie, ale delikatnie. Często nakładam na noc jako krem. Rano buźka odżywioina, promienna. Polecam!

Cud nie maska

Ta maseczka jest wspaniała. Nie raz uratowała moja twarz po ciężkiej nieprzespanej nocy. Idealnie nadaje się zarówno na dzień energetyzując twarz jak i pozostawiona na całą noc i budzisz się wtedy z wypoczętą twarzą. Dodaje blasku i powera, wygładza. Buzia po niej jest rześka, promienna o zdrowo wygląda. Nie może jej u mnie zabraknąć

Fajna

Maska ma kremowa konsystencję, łatwo rozprowadza sie po twarzy i pachnie słodko kremowo lekko cytrynowo. Maska szczypie lekko w bardziej przesuszonych miejscach. Trochę ciężko się zmywa. Skóra po niej jest rozjaśniona i nawilżona nie zauważyłam większego wpływu na przebarwienia.

Po prostu świetna!

Maseczkę kupiłam w drogerii internetowej w przedświątecznym szale zakupów. Moja wrażliwa, trądzikowa cera posiada wiele przebarwień, ma nierówny koloryt i wygląda na dość zmęczoną. Po szybkim przeczytaniu składu i opisu efektów działania uznałam, iż jest to produkt odpowiedni dla mnie i wrzuciłam go do koszyka.

Maseczkę nakładałam w miarę systematycznie, dwa razy w tygodniu na około 25 minut. Opakowanie (z miękkiego plastiku) skończyłam dopiero po około 3 miesiącach, więc jestem zadowolona z jej wydajności. Maseczka ma kremową konsystencję o jasnych kolorze i lekkim, cytrusowym zapachu. Maseczka nie zapchała mojej skóry, nie podrażniła i widziałam pozytywne efekty jej stosowania. Po każdym użyciu miałam wrażenie, iż moja cera staje się miękka, bardziej jędrna, promienista i rozjaśniona. Szkoda tylko, że efekt nie utrzymywał się dłużej i w kolejnych dniach moja cera wracała prawie do punktu wyjścia. Jednakże w dłuższej perspektywie widzę, iż moja skóra nabrała zdrowszego, bardziej promiennego wyglądu, za co bardzo jej dziękuję! Mały minus za brak dużego wpływu na moje przebarwienia potrądzikowe, gdyż zrobiły się troszkę jaśniejsze, ale dalej widoczne są na mojej skórze.

Podsumowując, bardzo lubię tą maseczkę i zdecydowanie polecam ją używać, zwłaszcza przed jakimś większym wyjściem. Sama zakupiłam już kolejne opakowanie i myślę, że ta maseczka pozostanie ze mną na dłużej.

bardzo dobra maseczka

Witaminę C w swojej pielęgnacji warto mieć, niezależnie od tego, czy mamy problemy z przebarwieniami, czy nie. . Filtry filtrami, ale stabilna jej forma stymuluje syntezę kolagenu i przeciwdziała fotostarzeniu się skóry. Ja zazwyczaj mam serum z wit C, ale w okresach, kiedy z różnych względów nie używam żadnego serum z tym składnikiem, ta maseczka wchodzi jak złoto.
Zawiera stabilną wit C, wit E i betainę. Regeneruje, nawilża, rozjaśnia, pomaga rozprawic się z przebarwieniami. Czyli robi wszystko, co producent obiecuje.
Opakowanie jest może i plastikową tubką, ale i tak jest lepsze niż maski w płachcie cenowo i pod względem wytwarzanych śmieci. Maska jest też wydajna - stosowana raz w tygodniu, spokojnie wystarczy na ładnych kilka miesięcy

idealna

idealna maseczka dla osob które potrzebują nawilżenia i rozświetlenia,
u mnie sprawdza się idealnie.
Delikatny zapach, który nie drażni
Bardzo delikatna dla skóry - nie uczula, nie podrażnia
-idealnie rozświetla cere, nadając jej blasku i efektu glow.
Fajnie że jest taka wydajna ponieważ troszkę kosztuję
Tubka- tu zmieniłabym opakowanie, nie lubie tubek mam wrażenie że nie wykorzystuję produktu do końca. Wolałabym butelkę z dozownikiem
Maska powoduje że skóra jest idealnie nawilżona, wręcz odżywniona- te uczucie utrzymuję się bardzo długo.

Może mnie nie powala dosłownie na kolana swoim działaniem, ale robi swoje :)

Maskę tę kupiłam, ponieważ poczytałam trochę różnych pozytywnych, a wręcz histerycznie pozytywnych opinii na jej temat :D. No jestem taką babą, że jak widzę inne baby podniecające się kosmetykiem, to muszę go mieć :D. Oczywiście jeśli cena nie wystrzela w kosmos. Na szczęście w tym przypadku nie było źle. Kosztowała około 32 złotych w sklepie internetowym.

Przebarwienia - moja zmora, chyba na równi z trądzikiem. Nie mam przebarwień posłonecznych, lecz potrądzikowe, które potrzebują takiego samego rozjaśnienia. Oprócz tego czasami zmagam się z odwodnieniem lub przesuszeniem boków twarzy (strefa T się przetłuszcza, uroki cery mieszanej), a wówczas sięgam po takie właśnie odżywcze maski (byle nie jednorazowe). Chciałam przede wszystkim sprawdzić, czy ma ona naprawdę magiczną moc rozjaśniania po pierwszym użyciu. I wiecie co? Rzeczywiście. Po tych 20-30 minutach moja buzia stała się jakoś dziwnie jednolita. Tylko wiecie co jest najgorsze? Ona taka pozostaje na parę godzin, a potem przebarwienia znów są bardziej widoczne. Może to niekoniecznie kwestia witaminy C w składzie, tylko porządnego nawilżenia. Bo ma ona treściwą, odżywczą konsystencję, która niemal całkowicie wchłania się w skórę, rozpulchniając ją i może dzięki temu upiększając. Jednak po tym miesiącu używania 2 razy w tygodniu, dostrzegłam zmiany. Starsze przebarwienia zrobiły się bledsze, jakby stały w gęstej mgle. Z kolei nowsze zmniejszyły swoją wielkość, a tak przynajmniej mi się wydaje. Oczywiście cieszy mnie to. Choć to właśnie nawilżenie z jej strony jest najsilniejsze. Możemy ją użyć przed ważnym wyjściem, żeby cera wyglądała na zdrową, wypoczętą i, w przypadku dojrzałych kobiet, młodszą. A dla głównego rezultatu, czyli rozjaśnienia przebarwień, musimy stosować ją systematycznie. U mnie niestety walka o piękną skórę, to błędne koło. Wypryski pojawiają się niemal bez przerwy, pozostawiając po sobie przebarwienia, które staram się rozjaśniać, ale wówczas wychodzą kolejne wypryski. I tak w kółko. Mimo tego nie poddam się. Wam też to radzę <3. No i polecam tę maseczkę. Zasługuje na 5 gwiazdek, bezapelacyjnie.

Zapach jest cudny! Generalnie nie przepadam za cytrusami, ale jak są połączone idealnie z czymś pasującym, to wpisują się w mój gust. W tym przypadku czuję dosłownie cytrynowe ciasto. Trochę babkę poznańską, taką cytrynowo-waniliową, trochę serniczek cytrynowy... Po prostu apetyczna, słodko-kwaśno-kremowa woń. Umila pielęgnację :).

Opakowanie to tubka z zamknięciem od dołu typu zatrzask. Ma ona przyciągającą wzrok szatę graficzną, utrzymaną w pomarańczowych odcieniach ze srebrnymi wstawkami. Zatrzask jest również srebrny, choć słabiutkiej jakości. Przy pierwszym otwarciu pękł mi jeden z zawiasów, a przy każdym kolejnym było tylko gorzej. Aktualnie ledwo wszystko trzyma się całości. Ważne, że w ogóle się trzyma :D. Pojemność to 70ml.

spełnia wszystkie obietnice producenta, ale

Mam ostatnio szczęście do maseczek. Ta jest kolejnym super produktem.

Maseczka robi to, co obiecuje procent. Odżywia skórę i rozjaśnia ją.
Używam jej, kiedy czuję, że moją skóra jest przesuszona, napięta, widzę, że wygląda szaro i matowo.
Mam cerę mieszaną, w lecie bardziej tłustą w strefie T, w zimie suchą, z bardzo suchymi policzkami. W składzie maski znajduje się olej kokosowy i lanolina, dwa silnie komedogenne składniki. Dlatego przestrzegam osoby z trądzikiem, czy skłonnością do zapychania, przed użyciem tego produktu.

Maseczka jest gęsta, kremową, pachnie lekko cytrusowo, przynajmniej ja tak czuję. Nakładam ją na około 15 min. po tym czasie zmywam ją wodą. Nie trzymam jej dłużej, ponieważ szybko wchłania się w skórę, a resztki zmywam, ponieważ nie chcę, aby utrudniały mi pielęgnację.

Po zmyciu maski, skóra jest bardzo miękka, nawilżona odżywiona, sprężysta. Kolejnym aspektem jest to, że maseczka szybko rozjaśnia przebarwienia, również te potrądzikowe, wyrównuje koloryt i łagodzi zaczerwienienia. Dlatego śmiało mogę powtórzyć to, że spełnia obietnice producenta.

Forma witaminy C zawarta w masce jest przyjazna dla każdego typu skóry, nie podrażnia i nie utlenia się tak łatwo, jak inne pochodne i kwas askorbinowy.

Maska na pewno spędzi ze mną całą zimę, ale wiem, że na lato będzie dla mnie za ciężka. Nie wiem, czy kupię ją ponownie.

Świetny produkt

Bardzo dobra maska. Dobrze się wchłania, skóra jest po niej napięta i świeża. Nie zmywam jej po wskazanym przez producenta czasie, ale zostawiam na całą noc. Nie uczula, nie zapycha.

Maska z witamina C

Przebarwienia to juz nie prioblem jesli masz ta maseczke :) Ja od wielu lat walcze z przebarwieniami tradzikiem a ta maska dziala cuda to moje nie wiem ktore juz opakowanie. Systematyczne uzywanie tej maski dziala cuda, wyrównuje koloryt skóry, zniakaja ptrzebarwienia i nie powstaja nowe. Tradzik sie zmiejsza skora nie zostala wysuszona tylko jest pelna blasku moj nr ! !