Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Bourjois, Volume Glamour (Tusz pogrubiający)

Tusz pogrubiający do rzęs - wydajny, nie osypuje się i nie kruszy, rzęsy są ładnie pogrubione, bez efektu owadzich nóżek.

Szczoteczka
z włosia

Zapomniany HIT

Tego tuszu do rzęs używałam kiedyś praktycznie nałogowo nie istniały dla mnie inne potem zaczęłam testować i kosmetyki u mnie często się zmieniały ostatnio będąc w drogerii rzuciło mi się w oczy znajome opakowanie, postanowiłam sprawdzić czy nadal tak dobrze się u mnie spisuje i...
Ponowna miłość od pierwszego użycia pięknie rozdziela i wydłuża rzęsy nadając rzęsom obiętość, nie osbsypuje się i wytrzymuje długie godziny .
Polecam !:)

Jest to ten rodzaj tuszu który można kupić w ciemno przy okazji i raczej nie można się zawieść, absolutna klasyka gatunku oko jest ładnie i naturalnie podkreślone, świetnie nadaje się do codziennego makijażu, na pewno kupię go jeszcze wiele razy

fajny

+tusz ładnie rozdziela rzęsy
+duże opakowanie
+niska cena-allegro
+trochę pogrubia
+wydłuża
+ładna szczoteczka na której nie ma nadmiaru tuszu, jak w większości przypadków bywa

Ogólnie moim kwc nie zostanie, ale polecam :)

Bez szału

Kupiłam na próbę, bo szukam dobrego pogrubiającego tuszu, ale ten nie zrobił na mnie wrażenia. Ma fajną szczoteczkę, ładne opakowanie, ale nic pozatym, moich rzęs nie pogrubia i kruszy się.

Meh

Kupiłam ten tusz w promocji, jako że lubię inne produkty od Bourjois. Ma bardzo fajną szczoteczkę i jest trwały, ale niestety szybko gęstnieje i robi grudki, przez co po jakimś czasie aplikacja robi się trudna.

Volume Glamour

Tuszu używałam co prawda jakiś czas temu, ale nie pozostawił negatywnych wrażeń więc zły nie był. Może jakoś szczególnie nie zachwycił bo kolejny raz po niego już nie sięgnęłam, ale był wydajny, miał ładny, czarny odcień, spokojnie wytrzymywał cały dzień bez kruszenia czy rozmazywania. Jeśli chodzi o drmakijaż to też nie było z tym problemu. Można wypróbować.

Świetny

Bardzo dobry tusz do rzęs, podkręcający i pogrubiający rzęsy. Długo utrzymuje się na rzęsach, nie obsypuje się ani nie rozmazuje. Dobra cena i duża pojemność - aż 12ml i przy tym duża wydajność to niewątpliwie zalety tego produktu. Bardzo dobra szczoteczka, pozwala precyzyjnie nakładać kosmetyk i rozczesuje rzęsy, dzięki czemu uzyskujemy naturalny efekt.

Mój codzienny makijażowy rytuał

Nie wyobrażam sobie codziennego makijażu bez tego tuszu do rzęs. Dla mnie - ideał. Pięknie pogrubia i wydłuża moje rzęsy (nawet bardziej wydłuża niż pogrubia). Nie osypuje się i trzyma się na mojej twarzy przez cały dzień. Zaczęłam go używać już w liceum, kiedy podbierałam kosmetyki mojej mamie ;). Tak został ze mną po dziś dzień. Uwielbiam! Mozna go kupić praktycznie w każdej drogerii i często nawet za 20 zł podczas promocji.

Typ szczoteczki bardzo mi odpowiada.

Nie oszałamia

Nie wiem właściwie ten tusz ma tak wiele pozytywnych opinii.... Dla mnie to żaden hit...
Skusiłam się na ten tusz podczas dużych promocji w jednej z drogerii. Znam wiele produktów tej marki, dlatego postanowiłam wrzucić go do koszyczka.. O ile nie wydałam na niego znacznej kwoty, o tyle żałuję... Wizualnie bardzo elegancko się prezentuje, szczoteczka pozwala na dokładne rozczesanie, ale przy niewielkiej ilości produktu..
Jeśli chodzi o sam tusz, to pozostawia wiele do życzenia.... Delikatnie podkreśla rzęsy - porównałabym do henny, ale nie jest to spektakularny efekt. Nie pogrubia, nie wydłuża, nie podkręca... a o to w tym wszystkim chodzi..
No nie jestem zwolenniczką tego produktu i nie zakupię go ponownie, to które miałam, nie dokończyłam - wyrzuciłam po miesiącu.

Chętnie wracam do niego

Tusz jest trwały, wydajny i ma bardzo intensywny czarny kolor.
Jednak na początku w mojej ocenie jest zbyt płynny, co powoduje że może sklejać rzęsy.
Reasumując - ładnie rozdziela rzęsy, ale ze względu na fakt że szczoteczka tylko lekko się zwęża ku końcowi - czasem mam trudność w pomalowaniu najkrótszych rzęs.

Nie wart swojej ceny

Tusz można często upolować na promocjach w różnych drogeriach. O ile za cenę promocyjną jest względny, o tyle w cenie regularnej nie jest jej wart.
Szczoteczka wygodna w aplikacji lecz tusz nie podkreśla rzęs. Do tego mam wrażenie, że jest bardzo mało wydajny. Rzęsy po aplikacji posklejane, kompletnie nie takiego efektu się spodziewałam.

nic specjalnego

Na promocjach w Rossmannie zawsze poluję na kosmetyki "z górnej półki", żeby spróbować czegoś lepszego.
Myślałam, że ten tusz to jest coś lepszego, ale niestety nie.
Przy jednej warstwie rzęsy są fajnie rozdzielone, ale niestety mało podkreślone, natomiast kolejne warstwy robią już efekt pajęczych nóżek.
Nie obsypuje się, aplikacja tą szczoteczką wygodna, chociaż na czubku szczoteczki robią się "boby" które zostają na rzęsach.
Chyba nie wrócę już do tego tuszu, w niższej cenie można kupić coś dużo fajniejszego.