L`Oreal Paris, Elseve Dream Long Wonder Water (Płynna odżywka)

L`Oreal Paris, Elseve Dream Long Wonder Water (Płynna odżywka)

Marzysz o włosach gładkich i lśniących jak tafla wody? Elseve Dream Long Wonder Water to błyskawiczna metamorfoza długich włosów. W zaledwie 8 sekund płynna odżywka ułatwia rozczesywanie i stylizację oraz sprawia, że włosy są bardziej miękkie i gładkie. Nadaje intensywny blask i wygładza aż po same końce bez obciążania. Innowacyjna formuła oparta o Technologię Lamellar tworzy gładkie, błyszczące pasma i sprawia, że włosy są wyjątkowo miękkie. Technologia Lamellar wypełnia zniszczone części włókien włosów i wygładza ich powierzchnie dzięki czemu włosy wyglądają na zdrowe, lekkie i pełne blasku już po 1 użyciu. Elseve Wonder Water to niezawodny sposób na długie, lśniące włosy o jakich marzysz. Poznaj gamę Dream Long, która regeneruje, odżywia i wygładza długie włosy od nasady aż po same końce.

Lubię

Uważam, że widać super działanie. Włosy są gładkie i poprawia wygląd włosów po użyciu. Posiadam długie włosy, więc wiadomo że końce nie zawsze wyglądają idealnie a ten produkt umie je okiełznać. Jest to taka "podróbka" K Water z Keraste.

Gładkie włosy bez obciążenia

Jestem zadowolona z produktu, który nawilżył i wygładził moje cienkie włosy jednocześnie nie obciążając ich. Dzięki niej nie miałam problemu z plączącymi się kosmykami. Odżywka pozostawia piękny zapach na włosach, a włosy są lekkie i sypkie. Aplikator jest wygodny w użyciu, można powoli dozować ilość. Mały minus za konsystencję trzeba uważać żeby nie rozlać ale da się przyzwyczaić. Na pewno kupię ją nie raz, używając z innymi produktami Loreal Elseve Dream Long, które bardzo lubię.

Ciekawy produkt

Płynna odżywka Elseve Dream Long Wonder Water to kolejna propozycja od L`Oreal Paris. Produkt ma urozmaicić i wzbogacić pielęgnację włosów sprawiając, że staną się gładsze i bardziej błyszczące.
Moje włosy łatwo się przesuszają i puszą. Ich pielęgnacja często sprawia mi masę problemów. Nie znalazłam jeszcze kosmetyków, które idealnie dociążą i wygładzą moje włosy.
Lubię serię Elseve Dream Long Wonder część produktów ułatwia mi pielęgnacje włosów (zwłaszcza olejek czy maska do włosów)
Płynna odżywka zapakowana jest w butelkę spójną stylistycznie z pozostałymi produktami serii. Butelka zakończona jest smukłym dozownikiem, który ułatwia nakładanie i dozowanie produktu.
Produkt ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach.
Odżywka jest w formie wody, która w 8 sekund ma ujarzmić puszące się włosy. Mam mieszane uczucia co do formuły. Pomimo dozownika trudno się ją nakłada na włosy i większość produktu spływa pod prysznicem. Dodatkowo zalecana dawka na "jedno mycie" powoduje, że butelka może wystarczyć na max 4 użycia, co przy cenie produktu jest mało ekonomiczne. Nie zauważyłam też żadnych efektów ani po pierwszym użyciu, ani po czwartym :/ tak jakbym w ogóle nie użyła produktu.
Raczej nie sięgnę ponownie po tą odżywkę

Ciekawa propozycja

Płynna odżywka jest kolejnym produktem z serii Elseve Dream Long Wonder od L`Oreal Paris. Produkt ma urozmaicić i wzbogacić pielęgnację włosów sprawiając że będą gładsze i bardziej lśniące.
Moje włosy łatwo się puszą i po myciu włosów bardzo trudno jest mi uzyskać jednolitą taflę. Produkty Elseve Dream Long Wonder znam i lubię stosować, pomagają mi ujarzmić niesforne kosmyki, dlatego też byłam bardzo ciekawa nowej propozycji.
Odżywka zapakowana jest w schludne opakowanie spójne z całą linią produktów. Dodatkowo opakowanie posiada dozownik, który umożliwia poprawne dawkowanie i nakładanie produktu na odpowiednie partie włosów.
Odżywka ma bardzo delikatny, wręcz niewyczuwalny zapach, a sama aplikacja jest szybka i dziecinnie prosta.
Po pierwszym użyciu nie zauważyłam spektakularnych zmian ale przy regularnym stosowaniu widzę, że włosy mniej się puszą. Odżywka nie obciąża włosów ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się.
Myślę, że odżywka jest ciekawą propozycją dla wszystkich włosomanikaów ;)

Ciekawy produkt

Odżywka ma ładną, poręczną butelkę, ładnie pachnie ale niestety bardzo trudno się dozuje. Ponieważ ma bardzo płynną konsystencję, niemal jak woda, trzeba uważać przy nalewaniu. Ja próbowałam dwóch sposobów, na dłoń i bezpośrednio na włosy, ale w obu przypadkach trochę mi się wylewało. Po nałożeniu i spłukaniu zapach nadal się utrzymywał na włosach. Po wysuszeniu już po pierwszym użyciu włosy stały się gładsze, bardziej lśniące i lepiej się układały. Po tygodniu widzę już efekty stosowania, zobaczymy co będzie dalej.

Świetna odżywka

Testowałam tą odżywkę w ramach testów z wizażu i muszę przyznać szczerze, że spełniła ona moje oczekiwania. Jestem posiadaczką długich kręconych włosów, które po ciąży były w bardzo złym stanie. Były wysuszone, matowe, puszyły się, plątały. Może zacznę od tego, że odzywka ta ma bardzo ładny zapach (a ja bardzo zwracam na to uwagę), ma konsystencję lejącą się o bezbarwnym kolorze. Jeśli chodzi o działanie to moje włosy stały się o wiele gładsze w dotyku, mienią się, lśnią, wydaje mi się, że wyglądają na bardziej zdrowe i odżywione. Już nie są zniszczone i suche. A co dla mnie najważniejsze odzywka ta ich nie obciąża i nie wyglądają na nieświeże i oklapnięte jak w przypadku innych odżywek. Po jej nałożeniu zauważyłam również to, że mogę je łatwiej rozczesać a później wymodelować. Plus za ładny wygląd opakowania. Produkt super współpracuje z szamponem tej samej linii. Jest wydajny, łatwo dostępny i w przystępnej cenie.

Bardzo interesujący produkt

Do testowania tego produktu bardzo skusiła mnie formuła, wcześniej nie spotkałam się z produktem drogeryjnym o tej nazwie, który by w takim krótkim czasie obiecywał stworzenie tafli z włosów. Niestety przesyłka z Wizaż przyszła do mnie z opóźnieniem, stad miałam mało czasu na przetestowanie, bo nie myje włosów codziennie, jednak kilka razy udało mi się użyć produktu. Mogę powiedzieć, ze będzie to mój nowy ulubieniec jeśli chodzi o takie ekspresowe odżywki do włosów- faktycznie działa! Od razu zaznaczę, ze moje włosy są srednioporowate z tendencja do wysokoporowatych, są falowane, piszące się, nieraz pozbawione blasku, wiec efekt tafli na włosach jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Ten produkt może tej tafli mi nie robi, ale bardzo fajnie wygładza moje włosy, odciąża je bez obciążana i przeieknie pachnie, w zapach ten utrzymuje się do następnego mycia, co jest naprawdę niespotykane. Myśle, ze jest to fajny produkt do użycia gdy nie mamy czasu trzymać maski na włosach w chcemy mieć tzw. „Good hair day”- u mnie on się fajnie sprawdził w takich sytuacjach i ze swojej strony polecam :) z wad szkoda, ze nie widać zużycia produktu na opakowaniu i przez to ciężko obliczyć czy nałożyło się odpowiednia ilość na włosy

Tafla

Niesamowity kosmetyk zamknięty w poręcznej butelce, który ma wyjątkowe działanie. Najbardziej podoba mi się jego konsystencja (faktycznie, jest to po prostu wodna odżywka), a także niesamowicie szybkie działanie (8 sekund!). Po zastosowaniu kosmetyku i lekkim roztarciu na włosach czuć przyjemne ciepło, a z produktu wydobywają się lekko duszące i alkoholowe nuty - za to minus. Ale ten efekt... powalający! Kosmetyk naprawdę daje wrażenie tafli na włosach i działa w ekspresowym tempie. Już po wyjściu z prysznica i wysuszeniu włosów są bardziej gładkie i lśniące. Będę z niego korzystać i na pewno do niego wrócę.

Moje włosy się polubią z tą odżywką !!!

Odżywka sprawdziła się bardzo dobrze. Zdecydowanie produkt po nałożeniu dał efekt zdrowych i nawilżonych włosów. Moje włosy niestety bardzo się plączą a odżywka bardzo pomaga w rozczesywaniu. Niestety produkt otrzymałam z opóźnieniem więc stosuję go tydzień czasu więc narazie tyle mogę się wypowiedzieć na temat działania produktu.

Dobry produkt na specjalne okazje

Odżywka jest dość nietypowa ze względu na swoją konsystencję i działanie. Do tej pory odżywki spłukiwane, z którymi miałam do czynienia miały gęstą formułę i kremową konsystencję. Produkt od L'Oreal to raczej kosmetyk o konsystencji wody, który po pewnym czasie należy spłukać. Jest przez to dość trudny w swojej aplikacji, bo często po prostu "ucieka" z rąk. Drugą ciekawą rzeczą jest rezultat, jaki uzyskałam już po jednym użyciu odżywki- włosy były niezwykle podatne na układanie i poddawały się wszelkim modyfikacjom (dodam, że posiadam dość gęste i oporne na stylizację włosy). Jest to ciekawy produkt, ale osobiście używam go okazjonalnie ze względu na alkohol, który zawiera, co może w zbyt dużej ilości wysuszyć włosy. Duży plus za zapach, który pozostaje na długo po umyciu.

Dla mnie nowatorski produkt

Odżywka trafiła na moją półkę dzięki uprzejmości Wizaż!
W ładnej i kolorowej butelce zakończonej wygodnym aplikatorem, mamy płynną odżywkę o przyjemnym zapachu.
Odżywkę aplikujemy- ja wylewam odpowiednią ilość na mokre włosy i wcieram- tworząc delikatną piankę, odżywka zagęszcza się, dzięki czemu nie spływa z włosów. Następnie po paru sekundach spłukujemy i gotowe.
W sposób łatwy i szybki uzyskujemy nawilżone, lśniące i wygładzone włosy.
Zapach pozostaje długo na włosach.
Po wysuszeniu moje włosy nabierają niezwykłej miękkości, delikatności i bardzo łatwo poddają się dalszej stylizacji. Dodam, że odżywka nie powoduje nadmiernego obciążenia, włosy są tak samo długo świeże jak przy mojej stałej pielęgnacji. Używałam z różnymi szamponami i zawsze efekt był tak samo zadowalający.
Jedynie czego bym sobie życzyła, to większej pojemności za tą cenę.
Świetny produkt dla tych, którzy chcą mieć gładkie włosy.

Nie zachwyca

Odżywka jest bardzo płynna o wodnistej konsystencji. Bardzo ładnie pachnie. Aplikuję ją bezpośrednio na włosy. Nie pieni się za bardzo. Włosy po są użyciu są miękkie i naprawdę ładnie pachną. Są także gładsze. Nie zauważyłam jednak by dawała ona efekt tafli i przy rozczesywaniu też również nie zrobiła szału. Krótki czas aplikacji jest fajnym pomysłem na szybką pielęgnację. Ogólnie jednak odżywka ta nie zachwyciła mnie na tyle by do niej wracać.