Hugo Boss, Boss Woman EDP

Hugo Boss, Boss Woman EDP

11541 opinii
Średnia ocena: 3.68/5

Zapach kategorii owocowo-kwiatowej, zainspirowany współczesną, silną i pewną siebie kobietą. Jego wyrafinowana kompozycja pokazuje idealną harmonię między minimalizmem i kobiecością. Zapach stworzony został przez kobiecy zespół, by lepiej utrafić w potrzeby kobiet.

W nucie głowy zawiera mandarynkę, mango i egzotyczny kumquat - symbol wewnętrznej siły w kulturze Południowych Indian.
Nuta serca jest silna i kobieca jednocześnie:
kiwi, pomarańcza i kwiaty frezji, z dodatkiem irysów i wanilii, w tle delikatne nuty drzewa sandałowego i cedrowego.

50 - 100ml, <50ml
kwiatowe, drzewne, orientalne, owocowe
wody perfumowane
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

37% jesień/zima 63% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Jedyny i niepowtarzalny

Kończę drugie opakowanie tych perfum - a rzadko zdarza mi się mieć jakiś zapach ponownie. Trwałość tych perfum jest bajeczna - użyte przed południem, do wieczora dają subtelnie znać o swojej obecności. Sam zapach jest niezwykle kobiecy, raczej chłodny w odbiorze, może nawet nieco dystansujący. dobry do biura lub na formalne spotkania. Ja lubię ich używać, gdy mam dodać sobie pewności siebie i animuszu - dobrze sprawdzają się w tej roli. Zapach jest kwiatowy, ale z drzewnym niuansem, owoców nie czuję tu wcale. Pachnie świeżo, z kwiatów czuję coś na podobieństwo frezji, z nut drzewnych chyba cedr? Zapach zaliczyłabym do pachnideł klasycznych, które nie wychodzą z mody, być może dlatego, że nie mają praktycznie ani grama słodyczy - a w dzisiejszych czasach jest plus. Piękne, kobiece perfumy, raczej nie dla nastolatki, a dla kobiety właśnie. Flakon dość charakterystyczny, chociaż podoba mi sie średnio, bo trzeba kombinować z przechylaniem butelki pod odpowiednim kątem, aby wydobyć resztę produktu.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

HIT!

Mój ulubiony zapach!
Świeży, delikatny, kobiecy, nie duszący, cytrusowy. Utrzymują się nieźle, zapach przynajmniej dla mnie się nie nudzi, ale wiadomo że to kwestia gustu ). Cena za 90 ml też należy do przystępnych. Chciałam w najbliższym czasie zamówić kolejne opakowanie, jednak w drogeriach internetowych nie widzę tego zapachu, liczę na to, że to chwilowy brak w magazynie.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 2

Nie dla mnie

Skusiły mnie dobre opinie tych perfum, ale nie wiem, czym tak się tutaj wiele osób zachwyca. Lubię słodkie zapachy, ale ten jest okropny - duszący, mdlący, jakby pomieszał stare mydło z miodem :( Kojarzy mi się ze starszą panią w schodzonej jesionce sprzed dekady w deszczowy listopad. Aż trudno uwierzyć, że użytkownicy polecają ten zapach na lato. Na plus trwałość - nie mogłam się go pozbyć przez pół dnia... :/

Na każdą okazję

Zdecydowanie zapach na każdą okazję. Bardzo świeży, trwały, wydajny. Jest intensywny ale zarazem nienachalny. Pasuje zarówno jak i na porę letnią jak i zimową. Na dzień, jak i na wieczór. Jest to zdecydowanie klasyczek, który polubi większość kobiet.

Ładny zapaszek

Zapach b. ładny i w przypadku mojej osoby, uważam, że trwały. Gdyby flakon nie miał wady w postaci odwróconego napisu women (nemow), to stwierdziłabym, że są to oryginalne perfumy, a tak to mam pewne wątpliwości, ale ogólnie to jestem zadowolona.

Kupię drugi raz

Dostałam jako prezent i jestem mega zadowolona, to miła odskoczna od moich słodkich zapachów. Powiem, że ten zapach nazwałabym zdecydowanym, do wieczornego luźnego wyjścia ze znajomymi jest idealny. Nie użyłabym go na jakąś poważna imprezę, czy spotkanie rodzinne. Odnajdzie się raczej w każdej porze roku, aczkolwiek na zimę wybrałabym coś jeszcze mocniejszego. Utrzymuje się dobrze, a flakon jest intersujący, lubię to odbicie druku "Woman".

Bogaty zapach

Zapach bardzo bogaty w nuty zapachowe (Ananas, Cedr, Cytrusy, Fiołek, Frezja, Irys, Jabłko, Mandarynka, Mango, Piżmo, Pomarańcza, Sandałowiec, Wanilia, Ylang-ylang) i nie wiem czy nie za bogaty. Zapach w pierwszym momencie urzeka po jakimś jednak czasie w mojej ocenie staje się za ciężki i odrobinę za słodki, wyczuwalna jest w nim zwłaszcza nuta piżma, cedru i wanilii. Jak dla mnie zbyt męczący i nie na cały dzień (od połowy dnia mnie drażni).

• Flakon: 5

Zapach który się sprawdza na wiele okazji

Boss Woman to hołd złożony pewnej siebie kobiecie sukcesu. To współczesny zapach korespondujący z estetycznymi upodobaniami nowoczesnej kobiety. Ten zapach to bogata kompozycja owoców i kwiatów odzwierciedlająca niezależnego ducha kobiety.
Ten zapach otwiera się świeżymi tonami w nucie głowy: od soczystej pomarańczy i mandarynki po aromatyczny owoc kumkwatu i słodkie jabłuszko.
Serce zapachu jest dużo słodsze i cieplejsze dzięki aromatowi maracui, kwiatu Ylang - Ylang i frezji by na koniec oczarować wytrawnemu i korzennemu aromatowi drzewa sandałowego, wanilii, drzewa cedrowego, irysowi i piżmu.

Perfumy są przyjemne dla nosa, nie za słodkie, nie za mocne, idealne na lato.
Zapach jest świeży i delikatny, idealny dla osób, które lubią nosić bezpieczne kompozycje sprawdzające się na codzień.
Owocowo - kwiatowy zapach z drzewnymi akordami świetnie się sprawdzi dla dojrzałej kobiety.

• Flakon: 3

w porządku

Lubię zapachy marki Hugo Boss i po wypróbowaniu już wielu sięgnęłam po ten.
Dobrze sprawdza się w porach ciepłych, ponieważ świetnie odświeża i dodaje energii.
Niestety trwałość jest słaba, trzeba odświeżać zapach po kilku godzinach
cena jest dość wysoka, ale czasami można dorwać na promocji
butelka klasyczna, dostępne różne warianty wielkości także plus

Wykorzystała: kilka próbek

• Flakon: 5

Sama nie wiem co o nim myśleć!

Jednym razem jestem nim zachwycona, innym razem go nie lubię...

- cytrusowo kwiatowy z bardzo lekką dozą słodyczy wyczuwalną w cieplejsze dni
- kojarzy mi się z Carolina Herrera vip
- zapach czystości, świeżości
- delikatny, nie zostawia ogonu
- nie drażni
- do użytku codziennego w okresie wiosenno - letnim
- trzeba go sporo użyć żeby cokolwiek poczuć (6 x psiknęłam na ubranie)
- ma w sobie coś pociągającego, zmysłowego, lekkiego
- nie jest to zapach wow! nie zapada w pamięć
- w ostateczności mógłby sprawdzić się na randce
- słaba trwałość max 3 godziny
- ładny, minimalistyczny flakon
- atrakcyjna cena w promocji

Nie podoba mi się wtedy gdy pachnie jak susz, zioła, coś ususzonego, starego.. nie wiem czy ten niezbyt fajny zapach wybija się podczas psikania na konkretne materiały ubrań, czy jest zależny od mojego ph skóry....

Nie wiem czy kupię ponownie, ze względu na ten zmieniający się zapach

• Flakon: 5

Mój kolejny hit wśród perfum!

Nigdy wcześniej nie miałam perfum od Hugo Bossa. Te dostałam w prezencie od chłopaka. Zakochałam się w ich świeżości i delikatności. Są bardzo lekkie. Używam ich na codzień, szczególnie wiosna-lato. Są bardzo wydajne i długo się utrzymują. Mają niecodzienne opakowanie. Są mega dziewczęce i urzekają kwiatowo-owocowym zapachem. Bardzo je polubiłam i na pewno zakupię więcej buteleczek tego pięknego zapachu. :)

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Zdecydowanie ulubione !

Miałam kiedyś próbkę tych perfum i wiedziałam,że do nich wrócę. Dla mnie jeden z piękniejszych zapachów. Delikatny ale wyrazisty, pasujący do każdej okazji. Poza tym długo się utrzymuje na ubraniu i jest taki orzeźwiający. Zdecydowanie mój hit wśród perfum.