Hugo Boss, Boss Woman EDP

Średnia ocena: 4.91/5

xperfume.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Zapach kategorii owocowo-kwiatowej, zainspirowany współczesną, silną i pewną siebie kobietą. Jego wyrafinowana kompozycja pokazuje idealną harmonię między minimalizmem i kobiecością. Zapach stworzony został przez kobiecy zespół, by lepiej utrafić w potrzeby kobiet.

W nucie głowy zawiera mandarynkę, mango i egzotyczny kumquat - symbol wewnętrznej siły w kulturze Południowych Indian.
Nuta serca jest silna i kobieca jednocześnie:
kiwi, pomarańcza i kwiaty frezji, z dodatkiem irysów i wanilii, w tle delikatne nuty drzewa sandałowego i cedrowego.

31% jesień/zima 69% wiosna/lato

Cudowny!

Musiałam go wywąchać dobrych kilka razy i spryskać nim nadgarstki, żeby go zrozumieć. Na pierwszy "rzut nosa" jest to prosty, dziewczęcy, słodko-orzeźwiający zapach. Nic szczególnego, mnóstwo jest takich na rynku. Ani nie szkodzi, ani nie jest fenomenem. Natomiast zapach ma niesamowitą głębię, wspaniale się rozwija z orzeźwiającego bukietu kwiatów i owoców do ciepłej, eleganckiej, tajemniczej słodyczy. Skradł moje serce, co mogę dodać? Czuję sie w nim fantastycznie, jest równocześnie lekki i kobiecy, jak i elegancki, kokieteryjny, nieodgadniony. Nie nudzi się i nie naprzykrza, jego trwałość jest znakomita, ale nie jest tak intensywny aby męczyć otoczenie. Idealnie komponuje się z moim gustem i stylem bycia. Zagościł na mojej toaletce na stałe, a to największy komplement dla niego ;) Sama również je dostaję, gdy go na sobie noszę, nadaje się i na dzień i na wieczorne wyjścia, ale zdecydowanie bardziej wolę go używać w sezonie wiosenno-letnim.

Bogaty zapach

Zapach bardzo bogaty w nuty zapachowe (Ananas, Cedr, Cytrusy, Fiołek, Frezja, Irys, Jabłko, Mandarynka, Mango, Piżmo, Pomarańcza, Sandałowiec, Wanilia, Ylang-ylang) i nie wiem czy nie za bogaty. Zapach w pierwszym momencie urzeka po jakimś jednak czasie w mojej ocenie staje się za ciężki i odrobinę za słodki, wyczuwalna jest w nim zwłaszcza nuta piżma, cedru i wanilii. Jak dla mnie zbyt męczący i nie na cały dzień (od połowy dnia mnie drażni).

Zapach który się sprawdza na wiele okazji

Boss Woman to hołd złożony pewnej siebie kobiecie sukcesu. To współczesny zapach korespondujący z estetycznymi upodobaniami nowoczesnej kobiety. Ten zapach to bogata kompozycja owoców i kwiatów odzwierciedlająca niezależnego ducha kobiety.
Ten zapach otwiera się świeżymi tonami w nucie głowy: od soczystej pomarańczy i mandarynki po aromatyczny owoc kumkwatu i słodkie jabłuszko.
Serce zapachu jest dużo słodsze i cieplejsze dzięki aromatowi maracui, kwiatu Ylang - Ylang i frezji by na koniec oczarować wytrawnemu i korzennemu aromatowi drzewa sandałowego, wanilii, drzewa cedrowego, irysowi i piżmu.

Perfumy są przyjemne dla nosa, nie za słodkie, nie za mocne, idealne na lato.
Zapach jest świeży i delikatny, idealny dla osób, które lubią nosić bezpieczne kompozycje sprawdzające się na codzień.
Owocowo - kwiatowy zapach z drzewnymi akordami świetnie się sprawdzi dla dojrzałej kobiety.

w porządku

Lubię zapachy marki Hugo Boss i po wypróbowaniu już wielu sięgnęłam po ten.
Dobrze sprawdza się w porach ciepłych, ponieważ świetnie odświeża i dodaje energii.
Niestety trwałość jest słaba, trzeba odświeżać zapach po kilku godzinach
cena jest dość wysoka, ale czasami można dorwać na promocji
butelka klasyczna, dostępne różne warianty wielkości także plus

Wykorzystała: kilka próbek

Sama nie wiem co o nim myśleć!

Jednym razem jestem nim zachwycona, innym razem go nie lubię...

- cytrusowo kwiatowy z bardzo lekką dozą słodyczy wyczuwalną w cieplejsze dni
- kojarzy mi się z Carolina Herrera vip
- zapach czystości, świeżości
- delikatny, nie zostawia ogonu
- nie drażni
- do użytku codziennego w okresie wiosenno - letnim
- trzeba go sporo użyć żeby cokolwiek poczuć (6 x psiknęłam na ubranie)
- ma w sobie coś pociągającego, zmysłowego, lekkiego
- nie jest to zapach wow! nie zapada w pamięć
- w ostateczności mógłby sprawdzić się na randce
- słaba trwałość max 3 godziny
- ładny, minimalistyczny flakon
- atrakcyjna cena w promocji

Nie podoba mi się wtedy gdy pachnie jak susz, zioła, coś ususzonego, starego.. nie wiem czy ten niezbyt fajny zapach wybija się podczas psikania na konkretne materiały ubrań, czy jest zależny od mojego ph skóry....

Nie wiem czy kupię ponownie, ze względu na ten zmieniający się zapach

Mój kolejny hit wśród perfum!

Nigdy wcześniej nie miałam perfum od Hugo Bossa. Te dostałam w prezencie od chłopaka. Zakochałam się w ich świeżości i delikatności. Są bardzo lekkie. Używam ich na codzień, szczególnie wiosna-lato. Są bardzo wydajne i długo się utrzymują. Mają niecodzienne opakowanie. Są mega dziewczęce i urzekają kwiatowo-owocowym zapachem. Bardzo je polubiłam i na pewno zakupię więcej buteleczek tego pięknego zapachu. :)

Zdecydowanie ulubione !

Miałam kiedyś próbkę tych perfum i wiedziałam,że do nich wrócę. Dla mnie jeden z piękniejszych zapachów. Delikatny ale wyrazisty, pasujący do każdej okazji. Poza tym długo się utrzymuje na ubraniu i jest taki orzeźwiający. Zdecydowanie mój hit wśród perfum.

Używa produktu od: próbka

Cudowne cytrusowe perfumy

Ostatnio kupiłam próbkę tych perfum i od dawna nie byłam tak pozytywnie zaskoczona. W końcu świeże cytrusowe perfumy takie jak lubię. Stawiam je na równi z armani aqua di gio. Oba zapachy uwielbiam tak samo.

Jeden z ulubionych

Pierwszy raz te perfumy kupiłam kilkanaście lat temu i bardzo lubię do nich wracać. Zapach jest cudowny, delikatnie kwiatowo - owocowy, orzeźwiający ale nie jest duszący. Mi odpowiada w 100 %. Długo utrzymuje się na ciele. Jest łatwo dostępny i często w atrakcyjnej cenie :) Zapachu używam przez cały rok, zazwyczaj do pracy oraz w ciągu dnia. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów.

Ładnie pachniesz, mamo

Oj kręciłam się i kręciłam wokół tego zapachu. Jednak coś zawsze powstrzymywało mnie przed zakupem i chyba słusznie. Z pozoru świetnie pasują do mojego stylu i trybu życia, ale coś mi w nich przeszkadza.
Są to perfumy typowo biurowe. Naprawdę, nie znam zapachu bardziej pasującego do pracy niż Boss Woman. Czuję dużą dawkę białych kwiatów z cedrowym podbiciem. W życiu bym nie zgadła, że w nutach zapachowych jest mango! Zupełnie nie odbieram ich jako perfum owocowych. Są dostojnie kwiatowe, przełamane drzewnymi akordami, które ujmują im romantyczności, a dodają dystansu i profesjonalizmu. Jednak nie są zimne do szpiku kości. I tu zaczynają się schody... Miks nut zapachowych sprawia, że odbieram je jako... takie mamine perfumy. Moja mama nigdy nie używała Bossa, ale często miała na sobie mocno kwiatowe kompozycje w tym klimacie (Premier Jour, Truth...) i dlatego te perfumy o wiele bardziej pasują mi do niej niż do mnie. Luźna, jasna koszula, spódnica za kolano, brak zbędnych dodatków. W tym minimalistycznym zestawie jednak nigdy nie brakuje ciepła i miłości.
Ładne, ale kompletnie nie moje. Jednak myślę, że w niedalekiej przyszłości sprezentuje je mamie, bo pasują do niej jak ulał.
Po testach nadgarstkowych trwałość i projekcję oceniam jako średnie.

Hugo Boss white

Zapach bardzo delikatny, wiosenny, kojarzy się z zapachem typowo dziennym, biurowym. Bardzo ładny, dzienny. Niestety trwałość jest tragiczna, lepiej wyczuwalny w gorący, parny dzień ale za tą cenę spodziewałam się odrobinę lepszej trwałości. Możliwe że poprostu nie pasują do mnie te perfumy bo wcześniej miałam już Hugo Orange i też mi nie pasowały.

Perfumy kojarzą mi się z kobietą niedostępną, koniecznie o nordyckich rysach, chociaż w głębi duszy romantyczną, Bardzo intensywne i długotrwałe, trzymają się calusieńki dzień. Mam drobne zastrzeżenia co do flakonu, jest nieporęczny dotage przy koncówce perfume sie nie dozują wiec część nice tracisz. Aczkolwiek są eleganckie, klasyczne, ale mają w sobie ten pazur, który sprawia, że są charakterystyczne, w tym wypadku będzie to kumkwat, który idealnie prezentuje się w tej kompozycji. Poza tym delikatna mandarynka, frezja, irys, a na koniec wanilia, nienachalna i ledwo wyczuwalna. Piękne.