Hugo Boss, Boss Femme EDP

Hugo Boss, Boss Femme EDP

Nowa interpretacja kobiecości, zapach stworzony dla kobiety - romantyczki. Delikatny, czuły, bardzo zmysłowy bukiet tworzy atmosferę czaru i namiętności. Na romantyczne okazje. Zapach wprowadzony w 2006 roku.
Typ zapachu : kwiatowo - owocowy

Nuty zapachowe:
Nuty szczytowe: mandarynka, czarna porzeczka, frezja
Nuty serca: jaśmin, lilia, bułgarska róża
Nuty bazy: morela, drzewo cytrynowe

50 - 100ml
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Delikatnie i kobiece

Jeżeli jesteś delikatną,romantyczna kobietą, która lubi bujać w obłokach to ten zapach jest dla ciebie.

Uwielbiam delikatne zapachy, które kuszą swoją delikatnością i nie są duszące. Ten zapach po prostu zniewala.

Bardzo prosty i elegancki flakonik. W końcu w prostocie tkwi sekret, prawda?

Zapach tak jak powiedziałam jest bardzo zmysłowy. Można wyczuć woń kwiatową np. jaśminu czy frezji oraz owocową np. mandarynki.
Jest to idealne połączenie, które jest świeże i delikatne.
Zapach nie drażni oraz nie wywołuje zawrotów i złego samopoczucia.

Utrzymuje się bardzo długo. Stosuje je rano i muszę przyznać że jak wieczorem zdejmuję ubrania to nad je czuje.

Cudeńko

Dostałam go na urodziny i uważam że jest przepiękny. Zapach bardzo kobiecy, elegancki i świeży. Nada się zarówno dla kobiet młodszych i starszych. Jedynym minusem jest trwałość - w takiej klasie cenowej oczekiwałabym czegoś lepszego.
Mimo wszystko polecam :)

Przepiękne

Zapach delikatny, ale bardzo elegancki. Wyczuwam w nim głównie kwiaty. Pasuje na codzień, ja używam go wiosną. Utrzymują się dosyć długo, lecz nie rewelacyjnie, na ciepłe dni idealne.

Świeży i kwiatowy

Ten zapach Hugo Boss był kilka lat temu bardzo popularny i często wyczuwalny, chyba dlatego nie stał się wtedy moim ulubionym. Nuty kwiatowe , slodkie są przełamane wonią cytrusow, nadaje to zapachowi lekkosci i powiew młodości. Mi ten zapach kojarzy się z letnią randka. Otula nas sobą, delikatnie mami, ale nie przygniata. Jest lekki i mimo słodkości jednak świeży. Flakon prosty i ekegancki. Hugo Boss Femne jest trwały i potrafi zaskoczyć.

polecam

Jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo kobiecy ,intensywny ,mocny i konkretny. Pasuje idealnie na co dzień i na wieczorne wyjścia . Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach. Polecam jest przepiękny.

Fajny produkt

Wyczuwam głównie różę, z odrobiną słodkich cytrusów w tle. Gdy górne dźwięki nieco miękną, pojawia się nieznaczna indolijna jakość, prawdopodobnie z lilii, ale na szczęście jej wygląd jest krótki. Uważam, że jest bardzo świeży, kwiatowy i liniowy. Dość fajny dla miłośników róż.

Bardzo femme :-)

Nazwa idealnie opisuje ten zapach. Delikatny, kobiecy, niby prosty i niezaskakujacy, ale ma w sobie cos...
Nie jestem wielbicielka rozy, wrecz przewaznie mnie drazni, ale ta kompozycja bardzo mi odpowiada, ta delikatnosc, lekkosc, "wiosennosc"...
Kojarzy mi sie z typowa romantyczka w zwiewnej sukience, lekkim makijazu i rozwianymi falami. Nigdy nie powiedzialabym, ze spodoba mi sie taki zapach, a jednak.. Nuty pieknie sie ze soba lacza.
Bardzo trwaly, wydajny, piekny flakonik.
Nie jest moim ulubiencem, nie wyroznia sie czyms zdecydowanym, ale przyjemnie miec go w swojej kolekcji, szczegolnie teraz, przy zblizajacej sie wiosnie. :-)

barrrdzo ładny zapach :)

Testuję ok kilku dni i jak na razie wrażenia mam bardzo pozytywne. Obawiałam się zapachu jaśminu, którego zdecydowanie nie toleruję, ale w tym zestawieniu jaśmin jest dla mnie niewyczuwalny. Bardziej przebija się lilia. Boss Femme jest zapachem bardzo przyjemnym dla mojego nosa, świeżym, czystym, kolorowym, trwałość jeszcze testuję. Część z Was pisze, że nie podoba Wam się flakonik. Fakt, nie mam jeszcze flakonika, ale na zdjęciach wygląda bardzo interesująco.

Trwałość: ok. 6 godzin.

Bezpieczny bukiet delikatnych kwiatów

To nie jest zapach w moim stylu, ani taki co urzeka, jednak perfumy są przyjemne i wprowadzają w dobry nastrój. Jest to typowo kwiatowy zapach, ale bardzo delikatny - zdawałoby się nawet, że ulotny - a jednak trzyma się naprawdę długo.
Pokuszę się o stwierdzenie, że to jeden z tych bezpiecznych zapachów, które można kupić w ciemno na prezent.
Jest elegancki i z gracją ;) Raczej do niego nie wrócę, gdyż tak jak pisałam wyżej to nie do końca moja bajka, mimo wszytko nie żałuję, że wpadł w moje ręce.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml

Delikatna świeża róża

Delikatny, kwiatowy zapach na co dzień, raczej do pracy.
Kupiłam w promocji w samolocie...zupełnie spontanicznie; przeczekał 3 miesiące na półce, kiedy w grudniu 2015 po niego sięgnęłam i teraz odkrywam jego piękno.
Delikatna róża, kwiaty, ulotność, wydaje sie bardzo nietrwały, takie nic, ale bardzo długo się trzyma i pozostawia poczucie bezpieczeństwa.
Cena warta jakości. Kupiłam 75 ml za 30 euro, w promocji.

Używam tego produktu od: wrzesień 2015
Ilość zużytych opakowań: 1/75 ml

subtelne i romantyczne róże

bardzo delikatny zapach, ledwie wyczuwalny. różany oczywiście, lekko słodki. nic tam w nim więcej nie czuć, prócz tych bułgarskich róż. to raczej zapach typowo na dzień, odświeżający. nijaki, bez ogona i bliskoskórny. oceniam z sentymentu, bo kiedyś miałam i uważam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. jest mnóstwo lepszych zapachów z charakterem.

Używam tego produktu od: pare lat temu przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml

kobiecy i ciepły

A to jest fajny zapach jeśli człowiek się na niego nastawi. Nie jest nachalny i trzeba nad nim pomyśleć zanim się w nim zakocha. Jest kobiecy i otulający. Kojarzy mi się z kobietą w dużym, ciepłym, białym swetrze. Odbieram go jako dodatek do zimowo-jesiennych nastrojów. Nie powiedziałabym, że jest jakiś bardzo seksowny, bardziej taki bezpieczny i kobiecy. Taki jakim powinna pachnieć kochana mama i żona. Mogłabym powiedzieć, że bardziej wieczorowy niż dzienny, ale to zależy od gustu. Jedni lubią takie sensualne zapachy również na dzień.

Używam tego produktu od: 2 lata