Hugo Boss, Boss Femme EDP

Hugo Boss, Boss Femme EDP

Nowa interpretacja kobiecości, zapach stworzony dla kobiety - romantyczki. Delikatny, czuły, bardzo zmysłowy bukiet tworzy atmosferę czaru i namiętności. Na romantyczne okazje. Zapach wprowadzony w 2006 roku.
Typ zapachu : kwiatowo - owocowy

Nuty zapachowe:
Nuty szczytowe: mandarynka, czarna porzeczka, frezja
Nuty serca: jaśmin, lilia, bułgarska róża
Nuty bazy: morela, drzewo cytrynowe

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Moje ulubione

Kupiłam tw perfumy już nawet nie pamiętam kiedy ale była fajna promocja w Rossmannie 2+2 za 1grosz jeśli chodzi o perfumy. Z mężem kupiliśmy sobie wtedy po 2 sztuki więc mieliśmy 4 flakony w cenie 2 super sprawa! Nie sprawdzałam nawet ich zapachu bo nie było testera więc wzięłam te perfumy w ciemno i to była miłość od pierwszego psiknięcia.

Perfumy są o subtelnym, świeżym, nie słodkim zapachu. Kojarzy mi się on z taką dojrzałością, kobiecością, w sam raz dla kobiety pewnej siebie idącej śmiało przed siebie. Super połączenie zapachów kwiatów z owocami. Czuć, że emanuje tu świeżość.
Ogólnie musze dodać, że zapach utrzymuje się naprawdę długo. Moje bluzki pachną kilka dni i jak już nadają się do prania to również czuć na nich te perfumy.

Nuty głowy: Czarna porzeczka, Frezja, Mandarynka
Nuty serca: Jaśmin, Lilia, Róża
Nuty podstawy: Ambra, Drzewo cytrynowe, Morela, Piżmo

Tyle pyszności i zapachu w jednym, eleganckim, fikuśnym, szklanym flakoniku w kolorze delikatnego różu.

Gorąco polecam bo cudowne są te perfumy

Wykorzystała: kilka próbek

Ładny kobiecy zapach ale..

...jego trwałość jest na bardzo niskim poziomie. Od momentu aplikacji dosłownie czuć go 3h po czym ani widu ani słychu.
Jeśli chodzi o samą kompozycje to jest bardzo ładna, delikatna. Miks kwiatów z owocami. Idealny zapach na dzień, do biura, na spacer. Śmiało można kupowiać w ciemno, jeśli dla kogoś konieczność dopsikania się w ciągu dnia nie stanowi problemu.

Hugo Boss

Jeden z moich ulubieńców. Głowa: tangeryna, frezja, czarna porzeczka serce: róża bułgarska, jaśmin, lilia baza: drzewo cytrynowe, bursztyn, morela.
Bardzo ciekawy, intrygujący zapach. Mógłby być trwalszy. Energetyzujący. Cena jest całkiem niezła.

Nic specjalnego

Kupilam go z ciekawosci ale nie porwal mn zbytnio, do tego kosmiczna cena z czego placi sie za marke ,nie polecam kupowac jednak jesli ktos sie zdecyduje polecam wziasc tester lub probki bo jednak taka cena ....zapach trwaly ,flakon nawet ladny

elegancki kwiatowo-owocowy zapach

Woda perfumowana Hugo Boss Femme otuli Cię delikatnym, aksamitnym zapachem absolutnej kobiecości i elegancji. Hugo zaskakuje świeżym, kwiatowo-owocowy zapachem, który idealnie sprawdzi się w letni i wiosenny dzień.
Nuty zapachu odzwierciedlają kobiecy wdzięk oraz wyrafinowanie emanując delikatnym bukietem kwiatów, wzbogaconym odrobiną orientalności. Woda perfumowana od Hugo utrzymuje się na ciele dosyć długo, zaskakuje tym, że zapach zmienia się z czasem.
Zapach Hugo Boss Femme zamknięty jest w świetlisty, bardzo ładnym i eleganckim flakonie.

Ładne i tylko tyle

Są to ładne perfumy, które otrzymujemy w ładnym, ciężkim, szykownym flakonie. Są po prostu ładne- raczej z tych neutralnych, czyli nie ma chyba osoby, która by ich nienawidziła. Ale są takie... zwykle. Czegoś mi tam brakuje, pachną trochę jak mydło. A takie średnio lubię. Trwalosc przeciętna. Nie powaliły mnie :)

Piękny, kobiecy zapach

Perfumy o bardzo kobiecym, pięknym, kwiecistym zapachu który jest bardzo świeży i nie przytłacza. Zamknięte w prostym, choć ładnym flakonie. Utrzymują się bardzo długo. Najlepsze na lato.

Delikatnie i kobiece

Jeżeli jesteś delikatną,romantyczna kobietą, która lubi bujać w obłokach to ten zapach jest dla ciebie.

Uwielbiam delikatne zapachy, które kuszą swoją delikatnością i nie są duszące. Ten zapach po prostu zniewala.

Bardzo prosty i elegancki flakonik. W końcu w prostocie tkwi sekret, prawda?

Zapach tak jak powiedziałam jest bardzo zmysłowy. Można wyczuć woń kwiatową np. jaśminu czy frezji oraz owocową np. mandarynki.
Jest to idealne połączenie, które jest świeże i delikatne.
Zapach nie drażni oraz nie wywołuje zawrotów i złego samopoczucia.

Utrzymuje się bardzo długo. Stosuje je rano i muszę przyznać że jak wieczorem zdejmuję ubrania to nad je czuje.

Cudeńko

Dostałam go na urodziny i uważam że jest przepiękny. Zapach bardzo kobiecy, elegancki i świeży. Nada się zarówno dla kobiet młodszych i starszych. Jedynym minusem jest trwałość - w takiej klasie cenowej oczekiwałabym czegoś lepszego.
Mimo wszystko polecam :)

Przepiękne

Zapach delikatny, ale bardzo elegancki. Wyczuwam w nim głównie kwiaty. Pasuje na codzień, ja używam go wiosną. Utrzymują się dosyć długo, lecz nie rewelacyjnie, na ciepłe dni idealne.

Świeży i kwiatowy

Ten zapach Hugo Boss był kilka lat temu bardzo popularny i często wyczuwalny, chyba dlatego nie stał się wtedy moim ulubionym. Nuty kwiatowe , slodkie są przełamane wonią cytrusow, nadaje to zapachowi lekkosci i powiew młodości. Mi ten zapach kojarzy się z letnią randka. Otula nas sobą, delikatnie mami, ale nie przygniata. Jest lekki i mimo słodkości jednak świeży. Flakon prosty i ekegancki. Hugo Boss Femne jest trwały i potrafi zaskoczyć.

polecam

Jeden z moich ulubionych zapachów. Bardzo kobiecy ,intensywny ,mocny i konkretny. Pasuje idealnie na co dzień i na wieczorne wyjścia . Zapach bardzo długo utrzymuje się na skórze i na ubraniach. Polecam jest przepiękny.