O.B., ProComfort Night Super, Tampony higieniczne

O.B., ProComfort Night Super, Tampony higieniczne

Pojemność 36 szt
Pojemność 16 szt

o.b. ProComfort™ Night Super. Niezawodna ochrona przez całą noc dzięki zabezpieczającym skrzydełkom Protection Wings. Delikatnie rozwijają się i dopasowują do ciała, wychwytując płyn, który mógłby przedostać się przez zwykłe tampony. Osłonka Silk Touch ułatwia wprowadzenie i usuwanie tamponu. Tampony o chłonności dostosowanej do obfitego krwawienia.
Opakowanie wytworzone z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł; papier z recyklingu (min. 75%).

ochronne
bezzapachowa
pakiet
Skóra
normalna

Bardzo dobry Produkt

Odkąd pozałam te tampony są one moim ulubieńcem i sięgam teraz po nie przez pierwsze 3 dni zarówno w dzień jak i w nocy.

OB jest moim faworytem od czasu Szkoły Podatawowej-sięgałam po nie już od nastoletniego wieku więc przetestowałam wszystkie warianty począwszy od "Mini" a kończąc właśnie na tych "Night-Super."
Wersja "Night" jest poprostu dla mnie stworzona!Bardzo żałuje że dopiero teraz weszła na rynek,ułatwiłaby mi życie kilkanaście lat temu gdy męczyłam się z mega krwawieniami ...

Aplikacja przebiega tak jak w innych wersjach bezproblemowo i komfortowo-otoczka pomaga we wprowadzeniu tamponu,jest miękko i przyjemnie.
Bez problemu wytrzymuje u mnie całą noc -rano budze się w czystej pościeli bez niespodzianek.
W dzień sprawdzają się równie idealnie -zapewniaja mi okolo 6/7 godzinną ochrone przed przeciekaniem więc gdy wiem że będę mieć problemy z dostępem do toalety przez dłuższy czas (np wypad do lasu)zawsze po nie sięgam.

Bardzo dobry produkt.

Godny polecenia

Jak dla mnie to suoer wynalazek dla kobiet ceniacych komfort i wygodę.od.poczatku bylam sceptycznie nastawiona do uzywania tamponow,ale kolezanka mnie namowila opowiadajac o tych wszystkich zaletach.Goraco polecam kobietom,ktore sie nadal wahaja,boja,lub maja watpliwosci.sa bardzo wygodne w uzyciu i daja ogromne poczucie pewnosci.

Na noc jednak niekoniecznie

Byłam ciekawa, jak wyglądają i jak się stosuje tampony ze skrzydełkami, więc postanowiłam wypróbować. Skusiła mnie też sugestia, że są odpowiednie na noc. Jednak u mnie nie do końca się sprawdziły. W nocy czasem i tak zdarza im się przeciekać, a w dzień są w porządku, więc stosuję je zamiennie z tymi bez skrzydełek. Na noc jestem wierna Tampaxom, bo mają inną budowę i zawodzą mnie mniej niż OB, ale i tym ostatnio daję szansę.

Na plus

Zdecydowanie produkt spełnia swoje działanie. Mam obfite pierwsze dni miesiączki i ciężko się z tym żyje. Podpaski nie dają sobie rady dlatego szukam rozwiązania w chłonnych tamponach.
Wyżej wymienione wytrzymują na spokojnie 6godzin. To dobry wynik patrząc na to jak u mnie sprawa wygląda. Z początku na noc zakładam jeszcze dla bezpieczeństwa podpaskę i faktycznie jest ona wymagana, ale myślę, że ciężko jest znaleźć tampony, które pobiją ten czas.
Korzystam z nich również w ciągu dnia i nie sprawiają problemu przy jakichkolwiek ćwiczeniach, aktywnościach, są niewyczuwalne.
Nie ma problemu z aplikacją. Opakowanie jest przyjemne, zarówno jak i cena. Pochodzenia ekologicznego w 75%, więc kolejny drobny plusik. Wszystko wygląda higienicznie i jest proste w użytkowaniu.
Nie podrażniają, nie wywołują dyskomfortu. Materiał, z którego są wykonane nie rozwarstwia się, wszystko wsiąka.
Nigdy nie miałam również problemu, żeby sznureczek się urwał, ogólnie przy korzystaniu z nich nie wystąpiły żadne komplikacje.
Nie mogłam znaleźć mniejszego rozmiaru, ale przeszukując internet znalazłam jeszcze wersję "normal", które muszę wypróbować, ponieważ mam wrażenie, że te są dla mnie za duże. To raczej moja wina niżeli produktu. Chociaż uważam iż szkoda, że ich "rozmiarówka" zaczyna się dopiero od "normal". Mini nie powinny być dyskryminowane.
Zdarzyło mi się, gdy miałam tampon dłużej, że płyny wypłynęły na zewnątrz, także nie jest to do końca mój ulubieniec, ale faktem jest również iż nie znalazłam do tej pory lepszego produktu.
Dlatego mogę polecić, ale nadal będę szukać czegoś co bardziej mnie zadowoli.

Najlepsze tampony na noc

Tampony O.B. ProComfort Night to produkt niezawodny. Łatwe w użyciu dzięki odpowiedniemu kształtowi. Dodatkowa siateczkowa powłoka sprawia, że płyn nie wydostaje się na zewnątrz. Nie podrażniają i nie powodują alergii. Jak dla mnie najlepsze tampony na noc.

Numer jeden

Znalazłam swój numer jeden. Nie byłam przekonana do tamponów, w moim życiu użyłam kilku - bez rewelacji. Doceniłam je w wieku 29 lat :)
Kiedy przy chorobie tarczycy moje miesiączki trwają nawet do 10 dni. ( o zgrozo )
i są bardzo intensywne. Zwykłe tampony nie dawały rady, po godzinie było już kiepsko .
Spróbowałam OB Pronight i wkoncu po roku przespałam podczas okresu noc.
Od tej pory muszę mieć je w domu , używam ich też w dzień kiedy muszę gdzieś wyjść na dłużej. Niby taka prosta rzecz ,a podarowała mi komfort i przespane noce w te ciężkie dni:)

Niezastąpione!

Niestety nie należę do szczęściar, które miesiączkowanie przechodzą szybko i mało intensywnie. Po ciążach moje okresy są obfite i długie a że czasy gdzie miałam możliwość przeleżenia TYCH DNI minęły bezpowrotnie szukam tamponów, które za mną nadążą i dadzą mi poczucie pełnego komfortu. Tej wersji mimo, że jest dedykowana na noc używam z powodzeniem w ciągu dnia. Ufam im ponieważ mają wysoką chłonność i nigdy nie zawiodły. Mimo, że nie są najwyższe stopniem chłonności (o.b. posiada jeszcze opcję super plus) przebijają na głowę produkty o najwyższym stopniu chłonności innych marek.

Bardzo dobre tampony, chłonne i łatwe w stosowaniu. Doskonale chronią przed zabrudzeniami, szczególnie gdy trzeba mieć ochronę przez dłuższy czas. Idealne przy bardziej obfitych pierwszych dniach, praktycznie nie zdarzają się "przecieki". Tampon ma gładką, przyjemną powierzchnię, dzięki czemu aplikacja nie stwarza żadnych problemów.

ZALETY:
+świetna chłonność
+sprawdzają się zarówno w dzień jak i w nocy
+nie podrażniają
+nie uczulają
+łatwa aplikacja

Ulubione

Właśnie te tampony wyróżniają je na tle innych firm. Są niezawodne i nie ma opcji żeby coś przeciekło. Sam materiał z jakiego są wykonane i kształt świadczą o jakości, za którą warto zapłacić nieco więcej. Używam nie tylko na noc, są po prostu najlepsze.

NIEZASTĄPIONE na noc!

O.B. Night obojętnie o jakiej chłonności to mój absolutny MUST-HAVE!
Niestety jestem z tych kobiet, które mają tendencję do totalnego "potopu" i przeciekania wszelakiego... ehhh, taka natura...
Te tampony mnie ratują z opresji w pierwszych 3 dniach. Praktycznie są moim pewniakiem, że nic się w nocy nie wydarzy, choć już mi się przytrafiło wstawiać "na sztywno" bo czułam, że lada moment nawet i tampon przecieknie...

Muszę przyznać na wstępie, że nie jestem fanką tamponów. Używam je bardziej kiedy już muszę, z musu sytuacji, a gdy tylko mogę przesiadam się na podpaski. Natomiast na noc właśnie nie mam innego wyjścia....

Jak dla mnie to produkt-legenda, nie ma sobie równych i to jedyne tampony, które ryzykuję aplikować na tak wiele godzin w nocy....
- bardzo dobrze wyprodukowane: nie "łamią" się w rękach ani wewnątrz ciała podczas aplikacji, czego nie znoszę + niezawodny sznureczek
- są stosunkowo duże, delikatne skrzydełka jeszcze podkręcają to uczucie, ale za to bardzo skutecznie chronią przed wszelkimi przeciekami
- ochronka SilkTouch jest świetna, bardzo ułatwia aplikację!
- odpowiednio chłonne
- neutralne zapachowo
- bardzo łatwo je odpakować z pojedynczej folii

Śmiało polecam kobietom o intensywnych krwawieniach!
Osobiście używam tylko wersji mini i night, nie przepłacam natomiast i wybieram konkurencję w tamponach o średniej chłonności.

Idealnie chłonne

Jednak o.b. jest liderem w branży produkcji tamponów nie przez przypadek. Zwłaszcza tampony przeznaczona do używania nocą charakteryzują się wyjątkową chłonnością. Może i nie mają aplikatora, ale mimo dużego rozmiaru i dzięki powłoce silk touch, aplikacja nie jest kłopotliwa. Ten produkt zapewnia bezpieczeństwo i komfort, nawet w trakcie naprawdę obfitej miesiączki.

Super chłonność i wygoda