O.B., Original Normal, Tampony higieniczne

O.B., Original Normal, Tampony higieniczne

Pojemność 16 szt

Skręcone rowki tamponów o.b.® zaprojektowano tak, aby skutecznie kierowały płyn miesiączkowy do wnętrza tamponu – dzięki temu możesz zawsze czuć się pewnie. Technologia StayDry utrzymuje suchy sznureczek i pomaga Ci czuć się czysto. Tampony o.b.® Original Normal są zalecane na dni o umiarkowanie intensywnym lub obfitym krwawieniu.
Wcześniej oferowane pod nazwą ProComfort Normal, teraz nazwa ta jest zarezerwowana dla wersji o splecionych rowkach, z technologią DynamicFit.

ochronne
bezzapachowa
pakiet
Skóra
normalna

Klasyk

Również i ja jako pierwsze opakowanie tamponów sięgnęłam właśnie po te.
Były najbardziej znane i łatwo dostępne.

Tampony są chłonne i dają poczucie dyskrecji.
Każdy jest zabezpieczony dodatkową folią, dzięki czemu można wrzucić do torebki.
Są solidnie wykonane. Materiał nie rozrywa się, jest dobrze, mocno zbity. Sznureczek mocno się trzyma! Zawsze to sprawdzam przed użyciem... :D

Generalnie mocno ograniczyłam ich używanie na rzecz klasycznych podpasek. Jednak jeśli wychodzę na dłużej, to muszą mi towarzyszyć! (czy to te czy inne)
Znalazłam jednak i tańszy zamiennik, równie dobry. Więc chyba nie musze pisać, które wybieram częściej :)

Klasyk wśród tamponów.

Generalnie przez długi czas nie mogłam przekonać się do tamponów, aż wreszcie nadszedł ten wiekopomny moment, gdy postanowiłam po nie sięgnąć. Padło na o.b., czyli najpopularniejszą markę tego typu produktów.
Kupiłam mniejsze opakowanie, które jest bardzo poręczne i można je bez problemu zmieścić w torebce, a na dodatek zajmuje o wiele mniej miejsca niż paczka podpasek. Każdy tampon jest higienicznie zapakowany w folijkę, którą łatwo ściągnąć. Tampony mają zwartą "konsystencję", łatwo je zaaplikować będąc nawet laikiem, a sznureczek jest mocno przymocowany, więc nie trzeba się obawiać, że nagle się urwie podczas usuwania, a my pozostaniemy z zawartością w środku. Wersja Normal jest dla mnie idealna pod kątem chłonności, nigdy nie zdarzył mi się żaden "przeciek". Dodatkowo prawidłowo założony tampon jest całkowicie niewyczuwalny podczas użytkowania, więc właściwie można zapomnieć o okresie, co jest dodatkowym atutem.
Generalnie nie mam się do czego przyczepić i produkt jak najbardziej polecam.

tampony ob ok

Chyba pierwsza tamponowa marka której zaczęłam używać (lata temu), dopóki nie znlazłam tańszych zamienników, które są również dobre. Tu sie raczej płaci za markę, nie widzę różnicy w używaniu. Generalnie mnie nie zawiodły i jak będzie promocja to na pewno kupię :D

Najlepsza ochrona

Tych tamponów używam już ok 10 lat. Zawsze noszę opakowanie w torebce. Jestem mega zadowolona. Zawsze okres mija mi szybko i nawet nie czuję że go mam. Jest bardzo dyskretny i nigdy nic mi nie przeciekło. Także używając ob można zapomnieć że w ogóle mam się okres.

Ok

Szczerze mówiąc wole wybierać tańsze zamienniki tej marki. Tampony są bardzo dobre, doskonale chronią, mają różne rozmiary, jednakże ich cena jest według mnie trochę zbyt wysoka.

Tych tamponów nie trzeba polecać, ale wolę używać Facelle bo są równie dobre

Nie ma kobiety, która nie słyszałaby o marce OB. To kultowe tampony, których nie trzeba specjalnie ani polecać ani reklamować.

Są bez zarzutu. Mają delikatną osłonkę, która ułatwia aplikację. Dzięki czemu wchodzą łatwo, bez ryzyka otarć, nawet kiedy występuje problem z suchością.
Nie podrażniają. Sznureczek bardzo długi, nigdy nie zdarzyło mi się aby się zerwał.
Są chłonne, w każdej wersji (normal,super i mini), tzn wydzielina wpija się w niej, a nie spływa poimo, że jest satynowa otoczka.

Są okej, ale jak dla mnie cena jest za wysoka.
Kiedyś były to niemal jedyne tampony na rynku, dziś kiedy konkurencja jest dośc spora, uważam, że cena jest przesadzona. Tym bardziej, że konkurencyjne np. Bella lub Facelle są równie dobrej jakości.

Najlepsza firma

Mimo wszystko O.B. zmiata konkurencję. Każdy rozmiar, rodzaj przetestowałam. Wersja normal zawsze używam przy 4-5dniu miesiączki. Świetnie zabezpieczają bez ryzyka plam. Nawet jak jestem długo poza domem to nie mam przykrej niespodzianki w lustrze:) Na cięższe, pierwsze dni okresu wolę używać wersje Super. Łatwa aplikacja, różne rozmiary kartoników. Mega plus za to, że z tamponów nie wychodzi wata jak to tańsze zamiennik potrafią. Mega komfort noszenia, aż można zapomnieć o miesiączce.

100% ochrony

Jedyna firma, którą wybieram i na której się nie zawiodłam. Odpowiada mi jakość i działanie. Nie podrażniają. Dobrze dopasowane i ładnie chłoną. Naprawdę czuć komfort i bezpieczeństwo. Opakowanie jest subtelne jeśli ktoś się krępuje mieć w koszyku ;) Cena niestety wysoka, ale za pewność i jakość jestem w stanie tyle dać, chociaż często są na promocji.

Ok

Tampony nigdy mnie nie zawiodły, jestem im wierna juz od kilku lat, dobrze chłoną, latwa aplikacja,dopasowują sie do ciała. Dostępność w większości sklepów,nawet malych osiedlowych sklepikach.

Moje ulubione!

Te tampony nigdy mnie nie zawiodły podczas okresu. Mają odpowiednią wielkość dostosowaną do krwawienia, łatwo się aplikują dzięki śliskiej powłoczce. Z nimi czuję się pewnie w kazdej sytuacji. Jedyny minus to dość wysoka cena.

Najlepsze

Jedyne, które nigdy mnie nie zawiodły. Używam ich od lat, bo są najlepsze. Duże opakowanie mam w domu, a małe noszę w torebce. Są bardzo chłonne i mocno zbite, więc się nie odkształcają ani nie rozwarstwiają. Sznureczek jest mocny, nie ma strachu,że się urwie. Bezproblemowo się je aplikuje i usuwa. Jeśli zdarzy się, że zaaplikuję go zbyt płytko, uwiera, ale wtedy wystarczy wsunąć głębiej i problem znika. Ogólnie mam do nich bardzo duże zaufanie, bardzo dobrze się sprawdzają podczas okresu-czuję się pewnie.

Super chłonne

Tampony te są przyjemne do stosowania, delikatne i łatwo się aplikują. Są chłonne i zapewniają odpowiednią ochronę nawet w bardziej obfite dni. Nie zauważyłam żadnych efektów ubocznych czy podrażnień.