Calvin Klein, Obsession Night for Men EDT

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA

Obsession Night to niezwykle męski i seksowny zapach. Po sukcesie pierwotnego Obsession, Calvin Klein postanowił wylansować bardziej nowoczesną wersję. Obsession Night został stworzony dla prowokujących mężczyzn z lekka tajemniczych i romantycznych.
Kompozycję otwierają aromatyczne nuty gruszki, kardamonu i cynamonu. Korzenne nuty zapachowe łączą się ze zmysłowym czarnym zamszem. Na koniec, wyczuwamy świeżość wetiweru i słodycz wanilii. Obsession Night jest zaproszeniem do romansu. Zapach z 2005 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty wodne, gruszka, kardamon
nuta serca: cynamon, czarny zamsz, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe
nuta bazy: paczuli, wanilia, żywica labdanum, wetiweria.

Nuty
drzewne, orientalne
wody toaletowe
>100ml, 50 - 100ml, <50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

• Zapach: 4

Słodki zapach

Kolejna woda toaletowa, którą sprawiłam mężowi. Lubi zapachy od Kleina. Myśleliśmy, że zapach będzie mocniejszy, intensywniejszy. Nie do końca tak jest. Zapach jest dość słodki jak na męską perfum ale jest ok. Chociaż czuć tu przede wszystkim wanilię. Mężowi nie do końca pasuje ale czasem sama się nią psiknę, bo mi się bardzo podoba. Trwałość przyzwoita. No i podoba się mi flakonik. Jest okrągły, opływowy, w ciemnym, granatowym kolorze.

Jestem na tak :)

Zapach zamknięty jest w bardzo gustownej szklanej granatowej buteleczce.
Nie będę ukrywała, że zapach jest z gatunku ciężkich. Nie ma tu cytrusów, orzeźwiającej bryzy, są za to przyprawy i mój ukochany wetiwer. Ja bardzo wyraźnie wyczuwam cynamon i to również uwielbiam w męskich zapachach. Całość dla pewnego siebie, dojrzałego raczej faceta.

• Flakon: 5

Bardzo ładny męski zapach, niestety gorzej z trwałością

Flakon tych perfum kupiłam dla małżonka na Mikołaja - używał ich przeszło pół roku na zmianę z innymi zapachami.
Zacznę od butelki, która jest po prostu fantastyczna. Ma piękny kształt, bardzo ciekawy. Na płasko wygląda na prawie czarną, jest mocno ciemna, ale pod światło... zachwycający kobalt blue. Flakon cieszy oko. Jest przy tym bardzo poręczny i świetnie leży w dłoni.
A sama kompozycja:
Męska, interesująca, korzenna, przyprawowa, lekko słodka (szczególnie w bazie). Otwarcie ma ostre i intensywne, później nieco się wysładza i pokornieje. Projekcja z początku silna, z czasem staje się bliskoskórna. Mi osobiście zapach bardzo się podoba (szczególnie na moim małżonku). Mąż również jest zadowolony z zapachu, jednak... Problemem jest trwałość - zapach gaśnie po 4-5 godzinach na skórze. Na ubraniach czuć go dłużej, jednak mój luby nie ma zwyczaju aplikować perfum na koszule, zawsze psika się na skórę. Wiadomo - facet nie będzie nosił perfum że sobą w torebce (przynajmniej mój) i raczej preferuje zapachy, które są bardziej trwałe (przynajmniej 8 godzin).
Podsumowując: zapach świetny, trwałość niewystarczająca.

• Zapach: 4

Drzewno orientalny

Obsession night zapach jest intensywny, drzewno- orientalny . Trwały, czuć go naprawdę długo. Flakon bardzo ładny, lustrzany. Cena nie jest wygórowana. Spełnia się też jako bezpieczny prezent- raczej większości mężczyzn przypadnie do gustu.
Nuty zapachowe: głowa: bylina piołun, grejpfrut, gruszka, kardamon serce: gałka muszkatułowa, piżmo baza: paczula,wanilia, wetyweria.

• Trwałość: 5
  • Zapach: 1

Bardzo ciężki zapach

Perfumy kupione przez mojego narzeczonego w ciemno - nie było dostępnego testera, a że ja zawsze jestem zadowolona z perfum od Ck to mój narzeczony postanowił dać im kredyt zaufania.

Perfumy mają piękne, choć masywne opakowanie - ciemnogranatowa, metaliczna butelka z matową zatyczką prezentuje się bardzo elegancko i wytwornie. Jedyny minus butelki to to, że bardzo szybko się brudzi (odbijają się na niej ślady palców).

Zapach tych perfum jest bardzo ciężki, wręcz toporny.
-Nuty głowy to gruszka, kardamon, bylica i grejpfrut z czego najmocniej wyczuwalny jest kardamon i bylica.
-Nuty serca to piżmo i gałka muszkatołowa i tutaj wyczuwalne są obie nuty
-Nuty bazy to wetyweria, paczula i wanilia i to właśnie wanilia króluje w bazie.
To połączenie najmocniej wyczuwalnych nut które podkreśliłam sprawia, że ten zapach staje się typowym zapachem 'wujka Staszka' z kiosku za 6zł.
Dając te perfumy w prezencie osobie 50+/60+ mamy pewność, że raczej jej się spodoba, bo to właśnie taki typowo dziadkowo - wujkowy zapach.

Perfumy pachną naprawdę intensywnie, co przekłada się na ich wydajność - wystarczą dwa, trzy psiknięcia i czuć je nie tylko na skórze, ale i w całym pomieszczeniu.
Trwałość zapachu jest naprawdę dobra, śmiało mogę powiedzieć, że zapach utrzymuje się dłużej niż 10h.

Mimo trwałości i wydajności zapach nie zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę, bo po prostu śmierdzi.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Zapach: 3
  • Flakon: 4

Prezent-niespodzianka i trochę jednak nietrafiony.

Słowem wstępu: ten perfum kupiłam mojemu TŻ na prezent. Było tak, wpadłam do Rossmanna, patrzę, o Calvin Klein na promce, nie było testera więc zapytałam o wrazenia ekspedienta, który akurat jak sie okazało miał okazję znać ten zapach. Zachęcona jego opinią, zakupiłam.

Po takiej nazwie jak Obsession Night spodziewalam sie męskiego i seksownego zapachu... Okazal sie nienajgorszy, ale też nienajlepszy.
Mimo, że lubię nuty drzewno-orientalne to na mój nos to akurat taka niewyróżniająca się kompozycja, wręcz dość sztampowa, jakby "chłopem zawiało".
Zarówno ja, jak i TŻ wolimy bardziej wyrafinowane zapachy.
W nucie głowy mamy: bylicę, gruszkę, kardamon - dla mnie w ogóle słabo wyczuwalne.
Serce perfum zdecydowanie bije pod znakiem piżma, gałki muszkatołowej, zamszu i to ta właśnie kompozycja dominuje.
W dolnych nutach - w teorii wanilia, wetiweria, paczuli, dla mnie głównie paczuli, a szkoda.

Trwałość nie powala na kolana, ale flakon za to gustowny, stosowany, ciemnoniebieski, ładny dla mężczyzny.

Ogólnie oceniam na 3 gwiazdki.
Nie jest to zły zapach, ale jednak zbyt mało trwały i niezbyt wyrafinowany.
W tej cenie można śmiało kupić coś dużo ciekawszego!

• Zapach: 3

Raczej średni

Nic specjalnego, zapach jest dosyć przyjemny ale za taką cenę można kupić lepsze męskie perfumy, które są bardziej intensywne. Zapach raczej na dzień i nie na specjalne okazje. Zależy od gustu mężczyzny, mojemu facetowi nie podpasowac. Natomiast jeżeli ktoś lubi cytrusowe zapachy to napewno mu się spodobają.

• Trwałość: 5
  • Zapach: 1
  • Flakon: 3

Perfumy drwala

Moj chłopak dostał te perfumy od ojca, któremu nie przypadły do gustu. Nie dziwie sie, bo mi i Adrianowi także sie nie spodobały. Zostały podane dalej. Butelka jest ładna, granatowa. Kojarzy sie odrazu z męskim świeżym sportowym zapachem. Zawartosc butelki jest jedna inna. Drażni w nos, czasami nawet gryzie. Bardzo mocny zapach. Ja takich męskich perfum nie lubię. Mężczyzna nie musi pachnieć brutalnie i mocno by byc mężczyzna.

Lubimy bardzo

To zapach mojego chłopaka, ale raz na ileś lubię też użyć męskich perfum, więc zapach sprawdziłam również na sobie :) Mam zresztą damski Obsession Night i również bardzo lubię.

Uważam, że nazwa jest bardzo trafna, faktycznie zapach kojarzy się z nocą, jest lekko erotyczny. Najsilniej wyczuwam nuty wodne, kardamon, paczulę i nuty pudrowe.

Jak zwykle u CK stosunek cena/jakość bardzo dobry, perfumy kupiliśmy w cenie 89zł/100ml w Rossmannie.

Choć to zapach sprzed dekady, to uważam, że nadal bardzo na czasie, nie zestarzał się :)

Trwałość oceniam na 4+/5.

Zapach, który pomimo nazwy pasuje tak samo dobrze na noc i na dzień, moim zdaniem dobry na każdą porę roku, chociaż nie jest super lekki, więc może na lato troszkę mniej.

fantastyczny !!!

mój ulubiony choć Mojego Mężczyzny, faktycznie wersja &quot;Night&quot; jest lepsza zdecydowanie , nie opisze zapachu ale wrazenie ..bardzo męski i zarazem elegancki...mogłabym go wąchac non stop, Panowie używajcie proszę ;)

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 3 x 100

Beee... :)

Tak jak nigdy nie zrozumiałam co ma damski Night do klasyka, tak i nie rozumiem wersji męskiej.

Woda, woda i jeszcze raz woda. Okropne nuty wodne, od początku do końca, trochę gruszki, trochę goryczkowych przypraw, a do tego jeszcze wetiwer. No masakra po prostu. :(

Chłop zmęczył próbkę, ale nie dało się tego wąchać, więc nawet nie odważył się użyć na szyję, skończyło się na kilku testach nadgarstkowych. Na mnie to samo, wodne ozonowe nuty, trochę wymoczonej gruszki i gorycz.

Zero ciepła, słodyczy, męskości, tylko gorzka nijakość. Seksowny? Wolne żarty. :D Mężczyzny młodego i romantycznego też w tym nie widzę. Raczej takiego po 50tce, wychowanego na Brutalu itp. atrakcjach.
Zamsz? Panie Klein, proszę powąchać Daim Blond, bo pojęcia Pan nie ma jak pachnie zamsz.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

erotyczny

hmmm zapach świetny - tak jak wersja dla pań.
uwielbiam obydwa:-) zdecydowanie polecam na wieczór we dwoje- oj rozbudza zmysły... przynajmniej moje.
uwielbiam wanilię w męskich wodach. jeden z moich ulubionych męskich zapachów- razem z Pi Givenchy i Joop Homme

Używam tego produktu od: ja nie używam ale mąz jak najbardziej:-)
Ilość zużytych opakowań: ....