KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,6 na 5
Kupi ponownie: 50% osób
  • 4 kwietnia 2020 o 19:18
    Prezent-niespodzianka i trochę jednak nietrafiony.
    Kupi ponownie:Nie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Słowem wstępu: ten perfum kupiłam mojemu TŻ na prezent. Było tak, wpadłam do Rossmanna, patrzę, o Calvin Klein na promce, nie było testera więc zapytałam o wrazenia ekspedienta, który akurat jak sie okazało miał okazję znać ten zapach. Zachęcona jego opinią, zakupiłam. Po takiej nazwie jak Obsession Night spodziewalam sie męskiego i seksownego zapachu... Okazal sie nienajgorszy, ale też nienajlepszy. Mimo, że lubię nuty drzewno-orientalne to na mój nos to akurat taka niewyróżniająca się kompozycja, wręcz dość sztampowa, jakby "chłopem zawiało". Zarówno ja, jak i TŻ wolimy bardziej wyrafinowane zapachy. W nucie głowy mamy: bylicę, gruszkę, kardamon - dla mnie w ogóle słabo wyczuwalne. Serce perfum zdecydowanie bije pod znakiem piżma, gałki muszkatołowej, zamszu i to ta właśnie kompozycja dominuje. W dolnych nutach - w teorii wanilia, wetiweria, paczuli, dla mnie głównie paczuli, a szkoda. Trwałość nie powala na kolana, ale flakon za to gustowny, stosowany, ciemnoniebieski, ładny dla mężczyzny. Ogólnie oceniam na 3 gwiazdki. Nie jest to zły zapach, ale jednak zbyt mało trwały i niezbyt wyrafinowany. W tej cenie można śmiało kupić coś dużo ciekawszego!
    51 osób  uznało tę opinię za pomocną
    vronov
    1 / 5
    15 kwietnia 2020 o 12:00
    Bardzo ciężki zapach
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Perfumy kupione przez mojego narzeczonego w ciemno - nie było dostępnego testera, a że ja zawsze jestem zadowolona z perfum od Ck to mój narzeczony postanowił dać im kredyt zaufania. Perfumy mają piękne, choć masywne opakowanie - ciemnogranatowa, metaliczna butelka z matową zatyczką prezentuje się bardzo elegancko i wytwornie. Jedyny minus butelki to to, że bardzo szybko się brudzi (odbijają się na niej ślady palców). Zapach tych perfum jest bardzo ciężki, wręcz toporny. -Nuty głowy to gruszka, kardamon, bylica i grejpfrut z czego najmocniej wyczuwalny jest kardamon i bylica. -Nuty serca to piżmo i gałka muszkatołowa i tutaj wyczuwalne są obie nuty -Nuty bazy to wetyweria, paczula i wanilia i to właśnie wanilia króluje w bazie. To połączenie najmocniej wyczuwalnych nut które podkreśliłam sprawia, że ten zapach staje się typowym zapachem 'wujka Staszka' z kiosku za 6zł. Dając te perfumy w prezencie osobie 50+/60+ mamy pewność, że raczej jej się spodoba, bo to właśnie taki typowo dziadkowo - wujkowy zapach. Perfumy pachną naprawdę intensywnie, co przekłada się na ich wydajność - wystarczą dwa, trzy psiknięcia i czuć je nie tylko na skórze, ale i w całym pomieszczeniu. Trwałość zapachu jest naprawdę dobra, śmiało mogę powiedzieć, że zapach utrzymuje się dłużej niż 10h. Mimo trwałości i wydajności zapach nie zasługuje na więcej niż jedną gwiazdkę, bo po prostu śmierdzi.
    24 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 lipca 2020 o 15:29
    Bardzo ładny męski zapach, niestety gorzej z trwałością
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Flakon tych perfum kupiłam dla małżonka na Mikołaja - używał ich przeszło pół roku na zmianę z innymi zapachami. Zacznę od butelki, która jest po prostu fantastyczna. Ma piękny kształt, bardzo ciekawy. Na płasko wygląda na prawie czarną, jest mocno ciemna, ale pod światło... zachwycający kobalt blue. Flakon cieszy oko. Jest przy tym bardzo poręczny i świetnie leży w dłoni. A sama kompozycja: Męska, interesująca, korzenna, przyprawowa, lekko słodka (szczególnie w bazie). Otwarcie ma ostre i intensywne, później nieco się wysładza i pokornieje. Projekcja z początku silna, z czasem staje się bliskoskórna. Mi osobiście zapach bardzo się podoba (szczególnie na moim małżonku). Mąż również jest zadowolony z zapachu, jednak... Problemem jest trwałość - zapach gaśnie po 4-5 godzinach na skórze. Na ubraniach czuć go dłużej, jednak mój luby nie ma zwyczaju aplikować perfum na koszule, zawsze psika się na skórę. Wiadomo - facet nie będzie nosił perfum że sobą w torebce (przynajmniej mój) i raczej preferuje zapachy, które są bardziej trwałe (przynajmniej 8 godzin). Podsumowując: zapach świetny, trwałość niewystarczająca.
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Edytaj7
    5 / 5
    9 stycznia 2023 o 22:42
    Słodki zapach
    Kupi ponownie:Tak
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kolejna woda toaletowa, którą sprawiłam mężowi. Lubi zapachy od Kleina. Myśleliśmy, że zapach będzie mocniejszy, intensywniejszy. Nie do końca tak jest. Zapach jest dość słodki jak na męską perfum ale jest ok. Chociaż czuć tu przede wszystkim wanilię. Mężowi nie do końca pasuje ale czasem sama się nią psiknę, bo mi się bardzo podoba. Trwałość przyzwoita. No i podoba się mi flakonik. Jest okrągły, opływowy, w ciemnym, granatowym kolorze.
    Zalety:
    • zapach +/- (mi się bardzo podoba, mężowi trochę mniej)
    • flakonik
    • intensywność
    • dostępność
    • cena
    Perfumeria internetowa
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 maja 2021 o 20:59
    Jestem na tak :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Zapach zamknięty jest w bardzo gustownej szklanej granatowej buteleczce. Nie będę ukrywała, że zapach jest z gatunku ciężkich. Nie ma tu cytrusów, orzeźwiającej bryzy, są za to przyprawy i mój ukochany wetiwer. Ja bardzo wyraźnie wyczuwam cynamon i to również uwielbiam w męskich zapachach. Całość dla pewnego siebie, dojrzałego raczej faceta.
    Zalety:
    • Cena
    • Flakonik
    • Kompozycja zapachowa
    Wady:
    • Trwałość, mogłaby być dłuższa
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne