Keloo, Bust-up Line, New Look Bust-up Original

Keloo, Bust-up Line, New Look Bust-up Original

Pojemność 30 szt

NeW LooK Bust-Up Original jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego opracowanym do powiększenia oraz ujędrnienia kobiecego biustu.
Efekty zażywania tabletek NeW LooK Bust-Up Original są indywidualne dla każdej kobiety, gdyż jest to produkt w pełni naturalny. Zalecana ilość dzienna wynosi 4 tabletki i nie należy jej przekraczać, każda kobieta indywidualnie dobiera sobie ilość tabletek, zmniejszając dawkę przy zbyt szybkim powiększeniu objętości biustu. Pierwsze odczuwalne efekty widoczne są po dwóch tygodniach stosowania, piersi są bardziej nabrzmiałe i stają się wrażliwsze jak przed miesiączką (symptomy efektywności suplementu). Okres stosowania zależy od oczekiwanego efektu, można powiększyć biust do dwóch rozmiarów. Jeżeli efekt jest zadowalający, zaleca się kurację podtrzymującą tj. 1 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień.
Przeciwwskazania: ciąża, alergia na składniki preparatu, problemy zdrowotne piersi, wiek poniżej 18 roku życia.
Badanie konsumenckie odnośnie skuteczności działania produktu New Look Bust Up Original / New Look Bust Up Duo Original przeprowadzone na 100 losowo wybranych kobietach. Skuteczność preparatu, tj. wpływ na wielkość biustu, potwierdza 91% kobiet.
Opakowanie zawiera 30 tabletek. Substancje aktywne w 1 tabl: Chmiel 250 mg, Ekstrakt z czerwonej koniczyny 150 mg, Gryka zwyczajna 60 mg, Kukurydza 60 mg, Soja 50 mg, Żyto 50 mg, Pszenica 40 mg, Jęczmień 40 mg, Błonnik jabłkowy.

Działanie

• Celuloza Mikrokrystaliczna (E460),
  • Poliwinylopirolidon (E1201)

Skuteczność:

Super!

Przyznam, że nie wierzyłam w tego typu cuda. Jednak po dwóch ciążach i karmieniu piersią, szuka się ratunku dla biustu nawet w najmniej racjonalnych sposobach. No bo jak tabletki moga powiększyć biust?! Teraz już wiem , że mogą. I to jest właśnie Bust Up od marki Keloo.
Przyznam, że po dwóch tygodniach stosowania, gdy jeszcze nie było efektów, czułam się zniechęcona i chciałam odstawić tabletki do lamusa, ale z racji tego, że zakupiłam sobie kurację miesięczną to stwierdziłam, że będę brać.. (zrobiłam mały research w necie i widzę, że kilka dziewczyn pisze , że nie ma efektów, ale to tylko ze względu na zbyt krótki czas stosowania)..
W końcu jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi, bo skład to sama natura.
Ale pod koniec miesięcznego regularnego stosowania zaczęłam zauważać pierwsze plusy.
Biust stawał się bardziej napięty i jędrny. Efekt jak przed miesiączką.
Zakupiłam więc kurację na kolejny miesiąc . Efekt się wzmocnił.
Biust stał się uniesiony, napięty i jędrny, nawet pół rozmiaru większy.
Po pełnej dwumiesięcznej kuracji biorę w dalszym ciągu te tabletki, jak zaleca producent, na podtrzymanie efektu , w mniejszej dawce.

Polecam każdej kobiecie, która ma podobne problemy do moich , a z pewnością jest ich wiele.
Efekty, które opisuję powyżej, to nie tylko moja opinia, ale również koleżanek, u których produkt również się sprawdził

Nie wierzyłam w ten produkt ;)

*Stosowałam razem z busti serum, także oceniam kurację łączoną
Tabletki naprawdę działają! Nie wierzyłam w tego typu wynalazki, jednak postanowiłam spróbować i nie żałuję ;). Piersi stały się pełniejsze i ładniejsze. Dzięki serum skóra zyskała lepszy koloryt, także całość wygląda dużo lepiej ;).
Minus za to, że trzeba przyjmować aż 4 tabletki oraz za cenę, bo taka kuracja jest dosyć kosztowna. Jednak działanie super, a to jest dla mnie najważniejsze ;)

Naprawdę działa.

Jestem posiadaczką średniej wielkości biustu. Chcąc go powiększyć, zakupiłam tabletki powiększające biust. Skład jest naturalny, a to dla mnie najważniejsze. Tabletki są łatwe do połknięcia, najważniejsza jest systematyczność w stosowaniu. Po dwóch miesiącach zauważyłam różnice-mój biust nie tylko się powiększył, ale również ulelastycznil i ujędrnił. Ważne jest to, ze suplement diety nie wpłynął negatywnie na mój cykl miesiączkowy-dostaje je regularnie. Polecam!