Ecolab, Głęboko odżywcza i regenerująca krem - maska do skóry dłoni

Ecolab, Głęboko odżywcza i regenerująca krem - maska do skóry dłoni

Krem-maska do skóry dłoni na bazie składników pochodzenia roślinnego przynosi ulgę swędzącej, łuszczącej się, przesuszonej i podrażnionej skórze na dłoniach. Dzięki olejowi z awokado odżywia, nawilża, regeneruje i zmiękcza. Łagodzi zaczerwienienie, zmniejsza swędzenie i redukuje łuszczenie. Sprawia, że dłonie odzyskują ładny i zadbany wygląd, skóra jest miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Działanie maski wzmacniają olej pistacjowy i proteiny kaszmiru.

bogate
kremy do rąk, maska do rąk
nawilżające, zapobiegające starzeniu, wygładzające, na popękaną skórę, regenerujące
zapachowa
w tubce, wielorazowego użytku
sucha, odwodniona, z defektami

Skuteczny zawodnik

Krem-maska ma treściwą i gęstą konsystencję, która bardzo dobrze nawilża i odżywia dłonie. Świetnie się wchłania i pozostawia uczucie gładkości i miękkości. Zapach to jakiś obłęd dla tzw. niezdecydowanych wąchaczy, czyli słodki ale świeży, owocowy i wyraźny. Bardzo go polubiłam, zachęca również niską ceną i dobrym, naturalnym składem.

Najlepszy do zniszczonych dłoni

Och, jak ja za nim tęsknię!

To zdecydowanie najlepsza maska (krem) do dłoni, jaką kiedykolwiek w życiu kupiłam. W zimie mam problem z pękającą, wręcz krwawiącą skórą na dłoniach. Maska z Ecolabu przez noc działa cuda. Trzeba przyznać, że jest dość tłuściutka, ale przynajmniej się wchłania (w przeciwieństwie to wielu innych tłustych kremów).

Skład? Naturalny, dobrze wyważony (treściwy, ale nie na tyle przeładowany, żeby gwarantował reakcję alergiczną przez n-ty ekstrakt). Zapach ma również bardzo przyjemny. Niestety maska od dłuższego czasu jest niedostępna, a mnie się skończył jej zapas. Gdyby nie kraj pochodzenia marki, pewnie byłabym zrozpaczona. Tak? Mówi się trudno i szuka się ideału dalej.

Świetny nawilżacz, solidny

Krem- maska faktycznie jest solidnym nawilżaczem, wręcz tworzy taką niewidzialną barierę dla skóry.
Szybko się wchłania i nie ma uczucia tłustego kremu na skórze.
Produkt jest bardzo wydajny (miałam ok rok na stoliku nocnym w sypialni) i rewelacyjnie regeneruje skórę.
Zapach jest awokado, bardzo pozytywny.
Skład jest jak najbardziej wzorowy, do tego kosztuje max 10 zł.
Jedyny mały minus dla mnie jest to, że otwarcie jest na pokrętło, które jest dla mnie uciążliwe, zdecydowanie wolę na "klik".
W internecie są zdjęcia, że ten krem jest na "klik", jeśli znajdę taki egzemplarz na pewno zakupię ponownie.

Ulubieńcem nie zostanie

Ten krem długo mnie do siebie przyciągał, aż w końcu zdecydowałam się go kupić. Ma piękny skład i był w niskiej cenie, więc aż szkoda nie wypróbować.

Jego konsystencja jest gęsta, nie spływa z rąk. Wystarczy niewielka ilość aby pokryć całe dłonie. Jest wydajny. Ma intensywny zapach który jak na krem można długo wyczuć na skórze. Przypomina mi coś owocowego, jakby poziomki. Zapach po czasie może zacząć męczyć, szczególnie bardziej wyczulone nosy. Od razu zaznaczam, że ten krem wcale nie przypomina maski. Ta raczej kojarzy się z czymś tłustym, mega odżywczym, zostającym na skórze i stosowanym wraz z rękawiczkami. Tutaj nie ma takiej potrzeby, a produkt jest bardziej kremem na co dzień a nie maską. Stosunkowo szybko się wchłania w zależności od tego, ile go nałożymy. Cienka warstwa potrzebuje może jakieś trzydzieści sekund i to tyle. Nie odczuwam po nim specjalnego ukojenia i nawilżenia, a moja skóra jest zadbana i nie wymaga nie wiadomo czego. Efekt który daje jest taki sobie, coś tam nawilża i wygładza, jak cała reszta kremów do rąk. Nie zostawia po sobie przyjemnej, jedwabnej lub aksamitnej warstewki, co uwielbiam. Szkoda, ale sam produkt nie jest zły - do zużycia, ale nie zachwyca. W moim odczuciu jest przeciętny i nic nie wyróżnia go od pozostałych kremów do rąk.

Mój KWC - ideał!

Krem jest naprawdę treściwy, ale nie zostawia tłustej, nieprzyjemnej warstwy, wręcz jakby zamyka wodę w naskórku w taki przyjemny sposób. Do tego przepięknie pachnie - jak poziomki, ale nie tak chemicznie, tylko jak takie zerwane prosto z krzaczka. Mam fioła na punkcie kremowania rąk i nie wyobrażam sobie nie użyć kremu po każdym myciu. Tu dostajemy aż 100ml produktu w bardzo przystępnej cenie. Ten krem jest po prostu idealny!

IDEALNY

Wspomnę, że jestem maniaczką stosowania kremu do rąk. Robię to niezwykle często :). Po każdym umyciu a nawet częściej. Nienawidzę uczucia przesuszonej i ściągniętej skóry dłoni, a jest ona bardzo cienka.

W tym kremiku odpowiada mi wszystko:
- duża pojemność, jak na krem, bo aż 100ml
- niewielka cena
- duża wydajność
- gęsta konsystencja, która łatwo się rozprowadza i szybko wsiąka
- piękny zapach
- dłonie po użyciu są gładkie, mięciutkie i nawilżone
- długo utrzymujący się efekt nawilżenia
- nie pozostawia tłustego filmu tylko delikatną ochronną powłokę
- opakowanie jest troszkę twarde.

Po prostu TYLKO BRAĆ.

Idealny

Jest to krem idealny dla suchych, popekanych zaniedbanych dłoni.
Ostatnio często używam żelu antybakteryknego jak większość z nas. Moja skóra mega się wysuszyla, wygląda to źle A ja osobiście czuje ogromny dyskomfort.
Zasiegnelam wiec po ten krem. Jest bardzo delikatny choc ma taką tłustawa konsystencje to szybko sie wchlania i nie ppzostawia tłustego filmu.
Powoduje że skóra jest gładka zmiekczona I miła w dotyku. Zdecydowanie przynosi ulgę na popękane dłonie. Wyglądają na zdorwe :)

Naprawdę dobry krem

Kremów do rąk używam regularnie , ale nie mam w stosunku do nich jakiś wielkich oczekiwań . Wszystko z powodu tego , że skóra moich dłoni jest całkowicie bezproblemowa : nie borykam się z przesuszeniem , nie jestem alergiczką. No ale wiadomo - dłonie to wizytówka każdego człowieka więc dbanie o nie jest koniecznością. Do tej pory moim ideałem jeśli chodzi chodzi o produkty tego typu był ( i jest ) nocny balsam do rąk Rituals. Krem - maska Ecolabu natomiast działa na moje dłonie bardzo podobnie a jest tańsza , więc jeśli ktoś szuka dogłębnej regeneracji w kremie do rąk to Eco. będzie właściwym adresem.

Opakowanie dość proste. Mięciutka plastikowa tuba , którą pod koniec użytkowania można bez problemu rozciąć by zużyć produkt do końca , estetyczna grafika. Na miniaturce widzę iż zatyczka jest na zatrzask co jest fajne ponieważ w moim egzemplarzu jest akurat odkręcana , no ale jest jak jest. Na opakowaniu znajdziemy również informacje dotyczące składu. Krem zawiera ponad 98 % składników pochodzenia naturalnego min : olej avocado , olej pistacjowy i proteiny kaszmiru.

Jako , że jest to krem maska spodziewałam się mocno zbitej konsystencji , i taka też się ona wydaje gdy wyciskamy krem z opakowania , przy rozcieraniu widać , że nie jest to jednak konsystencja zbita , bogata i treściwa na pewno ale nie taka by irytować :D Barwa kremu to biel zapach natomiast jest przepiękny. To słodkie avocado takie naturalne bez żadnych plastikowych nut. Zapach utrzymuje się około 2 godzin - jak na krem do rąk naprawdę dobry wynik.

Jak już wspomniałam wcześniej konsystencja jest bogata ale przyjemna w rozprowadzaniu. Rozciera się bez problemu , nie daje uczucia zbędnego oblepienia , nie bieli dłoni. Krem wchłania się dość szybko pozostawiając na dłoniach ochronną warstewkę w stylu '' niewidzialnych ochronnych rękawiczek '' co z automatu daje wrażenie świetnie wygładzonych dłoni. Ja kremów do rąk używam zawsze na noc , ale zauważyłam , że po upływie 5 minut bez problemu mogę złapać za książke , telefon ( wiadomo messenger nigdy nie śpi :D) czy pilota bez obaw o pozostawienie tłustych śladów.

Najważniejsze są oczywiście efekty pielęgnacyjne i te są świetne. Krem naprawdę doskonale nawilża skórę dłoni , przy dłuższym stosowaniu wyraźnie ją zmiękcza , wygładza i odżywia. Dłonie prezentują się po prostu pięknie są dogłębnie odżywione , nie mam żadnych suchych skórek wokół paznokci , nie mam również poczucia , że dłonie wymagają nawilżenia po czynnościach domowych jak mycie naczyń - nic z tych rzeczy . Bo wiadomo silne detergenty potrafią dłonie wysuszyć , ale używając tego produktu można zapomnieć o tym co to suche dłonie. Dodatkowo nie zauważyłam aby krem podrażniał czy uczulał.

Swój egzemplarz otrzymałam w prezencie ale z pewnością kupię kolejne opakowanie , chociaż nie nastąpi to tak prędko gdyż jest to niesłychanie wydajny produkt. Polecam serdecznie :)

10/5 rewelacja ideał również dla alergików

Oh mogłabym się teraz rozpisywać i rozpisywać na temat tego kremu-maski ale postaram sie skrócić swoją recenzję do minimum. Czasem mam tak, że coś dosyć przypadkowo mnie znajduje i okazuje się być hitem hitów. I oczywiście z tym kremem dokładnie jest tak samo.. kiedyś czytałam opinię o nim, potem zapomniałam aż trafiłam przy kasie w mojej ukochanej drogerii w mieście na niego i cóż.. sam się znalazł w torbie zakupowej.. Cena to chyba koło 10 zł a pojemność to 100 ml więc pierwszy zachwyt nad ceną ale idąc dalej. W domu rozpakowałam od razu i użyłam.. no i wiecie co? przepadłam. Mam trochę problematyczną skórę, walczyłam długo ze suchymi i pękającymi skórkami wokół paznokci, oraz teraz kiedy co chwilę używałam płynu antybakteryjnego to skórę miałam tak suchą, że aż te dłonie mnie postarzały.. no ale użyłam sobie tego kremu, wchłonął się w takim cudownym tempie, że znowu byłam zaskoczona. Ale może ten czas minął mi tak szybko dlatego, że zapach tego kremu jest cuuuudowny. Przypomina dokładnie, jak to ktoś już napisał, zielone jabłko, czyli taki świeży i lekko słodki zapach. Nie do końca mi to przypomina awokado, aczkolwiek nutkę można wyczuć w tym wszystkim, ale tak czy tak ten zapach jest taki mega świetny, że krem nawet jakby nie robił nic to bym go używała.
Konsystencję ma gęstą ale nie jest to masło, po prostu gęsty krem. Po rozprowadzeniu szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy choć lekko jest wyczuwalny na dłoniach, ale spokojnie można po kilku minutach działać i nic się w dłoniach nie ślizga.

Działanie ma zgodnie z obietnicami.. Bardzo skutecznie nawilża skórę dłoni, odżywia ją, staje się taka miękka, zdrowa w wyglądzie. Po kilku użyciach zauważyłam, że mam w dużo lepszej kondycji skórę dłoni, jest zregenerowana i wygląda po prostu zdrowo.. a nie taka już prawie marszcząca się od przesuszenia. Skórki przestały pękać na nowo, a jakiś czas nie używałam niczego poza tą maską także rewelacja.

Polecam sprawdzić sobie skład, to bajka, naturalny, konkretny, bez zbędnej chemii.
Wiem też, widząc swoje dłonie i obserwując jak zachowuje się skóra, oraz po rozmowach ze znajomymi, że krem nadaje się również dla alergików. Także atopowcy, alergicy i w ogóle, bierzcie i korzystajcie, póki jest :)

Klasa kremik! ❤️

*She's a maniac...*
Na wstępie muszę zaznaczyć, że jestem absolutnym maniakiem kremów do rąk. Ciągle zgarniam z drogeryjnych półek (również wirtualnych) coraz to nowe opcje ze świata kremów. Przede wszystkim dlatego, że skóra moich rąk wymaga ciągłego nawilżenia, zwłaszcza teraz w trudnych, pandemicznych czasach, gdy myjemy ręce jeszcze częściej niż zwykle. Odbija się to niestety na kondycji skóry, ale do brzegu! ;)

*Krem - ukojenie*
Ten krem-maska to miłość od pierwszego wejrzenia. Znakomicie nawilżył skórę na moich dłoniach, również między palcami, gdzie jest najbardziej wysuszona. Co istotne, mimo że krem szybko się wchłania, to uczucie nawilżenia towarzyszy przez dłuższy czas. Faktycznie jest więc to maska na dłonie. Dzięki temu nie musimy go używać zbyt często, a kremu starczy na dłużej.

*Skład - bajka*
Krem składa się w ponad 98,5% ze składników pochodzenia naturalnego, w tym oleju z avocado, prowitaminy B5 i protein kaszmiru. Bardzo sobie chwalę ten BIO skład, gdyż ostatnio szukam kosmetyków właśnie z tej kategorii. A najlepsze jest to, że krem z tak dobrym składem kosztuje stosunkowo niewiele (ok. dyszki w drogeriach internetowych), i to nie za jakieś malutkie opakowanie, ale za tubkę o pojemności 100 ml.

*Zapach - kojarzy się z latem*
Krem zdecydowanie nie pachnie jak avocado i bardzo dobrze, bo owoc ten ma raczej zapach nieszczególny. ;) Tutaj zapach jest natomiast słodkawy kwiatowo-owocowy. Zastanawiałam się co mi przypomina. Może to tylko moje odczucie, ale moim zdaniem krem pachnie jak kwiaty akacji, dlatego kojarzy mi się z latem.

*Opakowanie*
Kosmetyk znajduje się w tubce, która jest dosyć miękka. Nie ma więc problemu z wykorzystaniem kremu do końca. Tubka jest dodatkowo zabezpieczona folią i kartonikiem. Nie ma więc obaw, że ktoś testował sobie krem przed nami... Jeśli mam się do czegoś w tym opakowaniu przyczepić, to jedynym (drobnym) minusem byłaby nakrętka. Wygodniejsze byłoby otwarcie na "klik" lub kanciasta nakrętka.

PODSUMOWANIE
Jeśli szukacie kremu, który porządnie nawilży i wygładzi skórę Waszych dłoni, a przy tym nie zrujnuje budżetu i ma dobry skład, to właśnie go znalazłyście. :)

Kocham ten krem!

Krem z Ecolabu jest niesamowity! Przecudownie pachnie, wchłania się ekspresowo i nie zostawiła tłustego filmu na dłoniach. Wystarczy odrobinka kremu i jesteś w stanie wysmarować nim całe ręce - wydajny!

Ach ten zapach :) Ogólna ocena 5-

Teraz w okresie ciągłego mycia i odkażania rąk skóra dłoni jest przesuszona, szorstka a nawet popękana.
Kremów do rąk mam multum w domu, w każdym pomieszczeniu się znajdzie choć jedna tubeczka.
Ten z Eco Lab wrzuciłam podczas internetowych zakupów zachęcona właśnie dobrymi opiniami na Wizażu.

*Krem przychodzi zapakowany w kartonikowy domek wiecie o co mi chodzi to nie jest pudełko tylko taka nakładka papierowa.
Tubka bardzo ładna z obrazkiem awokado na wierzchu. Wszelkie informacje są w języku rosyjskim. Uczyłam się go w liceum więc piąte przez dziesiąte jestem w stanie zrozumieć .Resztę możemy doczytać z nalepki w języku polskim która znajduje się na kartoniku.
Tubka wykonana jest z miękkiego tworzywa dzięki czemu łatwo się wyciska Nakrętka duża przez co wygodnie można postawić na niej krem. Ja mam wersje odkręcaną nie na „klik”
*Konsystencja gęsta , dość zwarta ale nie tępa w rozprowadzaniu.
*Zapach -mi on pachnie zielonym jabłuszkiem:) inna recenzentka wspominała o zapachu truskawek a większość o brzydkim zapachu zgniłego zielska.
Nie wiem jak pachnie awokado bo nigdy nie jadłam ale krem ma piękny zapach. Utrzymuje się on długo na dłoniach co dla mnie jest plusem.
*Skład jest w pełni naturalny
-olej z awokado zaraz po wodzie
-roślinna gliceryna
-aminokwasy jedwabiu
-olej z nasion pistacji
-witamina B5
-alkohol cetylowy
Kosmetyk kupimy za mniej niż 10 zł. Jego pojemność tez jest nieco większa niż zwykłych kremów bo aż 100 ml.I do tego dobry skład -czego chcieć więc. Nawet moja córka chętnie go używa

A jednak jest coś co mi nie do końca podoba mi się w tym kremie.

* Po pierwsze nazwa krem -maska wprowadza w błąd. Maska kojarzy mi się z czymś bardzo odżywczym wręcz tłustawym co nakładamy np. na noc pod rękawiczki.

*Po drugie -jest to chyba pierwszy produkt do rąk który wchłania się błyskawicznie do matu. I właśnie to sprawia że nie do końca odczuwam to mocne nawilżenie .Po pół godzinie czuje jakbym nie stosowała kremu co najmniej kilka godzin.
Możliwe że te wszystkie dobroczynne składniki działają w ten sposób ale ja mam pewien niedosyt.
Zgodzę się z tym że taka konsystencja jest idealna do pracy gdy tłusta i śliska warstwa może utrudniać pewne czynności. Także nie jest to do końca taki minus.

Szczerze mówiąc to pewnie skusze się aby kupić go ponownie ale nie w najbliższym czasie. EcoLab ma jeszcze inne kremy które chętnie przetestuję ale Awokado na pewno do mnie wróci.