DNC, Kwas hialuronowy do skóry delikatnej

DNC, Kwas hialuronowy do skóry delikatnej

Kwas hialuronowy do skóry delikatnej wiąże i zatrzymuje poziom nawilżenia, w rezultacie skóra wygląda młodo. Kwas hialuronowy to naturalna część struktury naszej skóry. Stosując kwas hialuronowy przywracamy poziom kwasu hialuronowego, skóra staje się bardziej elastyczna. Super intensywne nawodnienie naskórka znacznie zwiększa swoje właściwości ochronne. Poprawia koloryt i teksturę skóry. Po zastosowaniu kwasu hialuronowego skóra jest miękka, gładka i elastyczna.

Całkiem dobre działanie

Kartonik od buteleczki jest dość kolorowy. Przykuwający uwagę. Z tyłu znajduje się naklejka z wszelkimi informacjami. Samo opakowanie kwasu jest plastikowe. Jest ono brązowe, ale prześwitujące, więc nie ma żadnego problemu z kontrolowaniem ilości produktu.
Wydobywamy go naciskając pompkę. Na początku pompka trochę się zacinała i ciężko chodziła, ale po kilku dniach się wyrobiła i już chodzi gładko. Naciskając lekko pompkę, możemy kontrolować ilość wydobywanego kwasu. Żeby go rozprowadzić na problematycznych miejscach twarzy. U mnie 2-3 kropelki jak najbardziej wystarczyły. Produkt jest wydajny i te 10ml na spokojnie na te 2-3 miesiące wystarczy. Oczywiście wszystko zależy od stosowanej jednej 'dawki' i od tego, czy używamy 1, czy 2 razy dziennie. U mnie to było różnie. Zależało od tego ile czasu miałam rano, ale przed pójściem spać zawsze go nakładałam.
Kwas jest bezbarwny i bezzapachowy, więc nic Was nie będzie męczyć. Rozprowadzenie go na skórze jest bardzo szybkie. Również szybko się wchłania i czasami jest takie lekkie uczucie ściągnięcia, ale w tym wypadku było ono minimalne wyczuwalne, więc nie przeszkadzało mi.
Przy regularnym stosowaniu faktycznie zobaczyłam różnicę.
Zmarszczki koło oczu i ust odrobinę się zmniejszyły. To są chyba moje najbardziej problematyczne strefy oprócz zmarszczek pomiędzy brwiami. Skrycie liczyłam, że tam też pomoże, ale niestety nie pomógł. Jednak z tego, że jednak widać różnicę w okolicach oczu i ust jestem bardzo zadowolona. Standardowe kremy nie za dobrze sobie z nimi radzę, a tu taka niespodzianka - można wyglądać młodziej. Raczej fakt, że ja jeszcze jestem dość młoda, ale zmarszczki są coraz większe i coraz bardziej mi przeszkadzają.
Z tym produktem można choć trochę im zapobiec, więc uważam, że warto go używać. Szczególnie ze względu na to, że ja nie zauważyłam, żeby pozostawiał jakąkolwiek warstwę na skórze.