Dermika, Blooming Skin, Serum nawilżająco-rozświetlające

Dermika, Blooming Skin, Serum nawilżająco-rozświetlające

Dermika Blooming Skin to seria inspirowana roslinną mocą rozkwitających kwiatów hibiskusa i olejku z nasion kaktusa. Odkryj działanie naturalnych składników aktywnych i zapewnij swojej skórze nawilżenie, wygładzenie, ochronę antyoksydacyjną oraz redukcję pierwszych objawów starzenia sie skóry:
ekstrakt z hibiskusa - bogaty w organiczne związki o działaniu nawilżającym. Wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz wspiera jędrność i elastyczność skóry.
olejek z nasion kaktusa– ma działanie nawilżające i wygładzające niacynamid– pobudza syntezę kolagenu, wygładza oraz dba o promienność skóry

Cera
wrażliwa, dojrzała, sucha
rozświetlające, nawilżające
w butelce
>100ml
serum

Dermika Blooming Skin

Bardzo dobre serum, super nawilża skórę i poprawia jej jędrność. Przyjemny zapach. Produkt wydajny. Cena dość wysoka ale można kupić na promocji. Na pewno kupię ponownie.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 4

Przyjemne serum na co dzień

Serum kupiłam na sporej promocji, w drogerii internetowej. Ma lekką, dość wodnistą konsystencję, aplikowałam je najpierw na dłoń a później na twarz. Lekka konsystencja powoduje, że kosmetyk bardzo szybko się wchłania. Używałam go pod makijaż i muszę przyznać, że to serum pięknie rozświetla buzię. Nie zapchało mnie, jest bardzo wydajne, używałam je dobrych kilka miesięcy. Nie wiem czy kupiłabym je w cenie regularnej, jednak w promocyjnej jak najbardziej kupie je ponownie.

• Wydajność: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 1

Mieszane uczucia

Zachęcona ładnym opakowaniem z dużą ilością serum plus promocja, więc kupiłam. Patrząc na butelkę ma się wrażenie, że serum będzie ładnie rozświetlało twarz. Nic z tych rzeczy. Po pierwsze mega niewygodne opakowanie. Serum jest rzadkie, więc się przelewa przez palce, dużo zostaje na butelce, więc trzeba każdorazowo wycierać, co nie jest ekonomiczne. Dobrze się rozprowadza po twarzy, dość długo wchłania. Daje lekkie uczucie chłodzenia. Pozostawia lekko lepiące wykończenie, ale pod krem jest ok nie roluje się z nim. Ładnie delikatnie pachnie. Przyjemnie nawilża i to główna jego zaleta.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Opakowanie: 5

Kupiłam jako dodanego do ELLE (13,99 zł)

200 ml to jest ogromna pojemność jak ma serum. Zazwyczaj ten typ produktu to jest 30-50 ml.

Jest bardzo rzadkie, prawie jak woda i działa nawilżająco.
Na twarzy leży dobrze, dobrze nakłada się na niego krem.
W butelce widać, że są mieniące się drobinki, a wg mnie na twarzy tego nie widać.

Z racji, że jest go tak dużo i niewiele mnie kosztowało, to pozwoliłam sobie zużywać je inaczej - sporą cześć wlałam do balsamu do ciała. Mam taki bardzo gesty, którego źle mi się używa, więc go rozrzedziłam tym serum i lepiej się sprawdza.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 2
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 5

Nie serum a ESENCJA z efektem holo w opakowaniu

Kupiłam bo skusił mnie efekt delikatnego efektu holo na twarzy. Niestety świeci się w opakowaniu a na skórze już nie...

Produkt ma formę esencji, bardzo rzadki. Mocny zapach. Niedostatecznie nawilża i chyba lekko zapycha skórę (mam mieszaną).

W składzie jest niacynamid - składnik zmniejszający przetłuszczenke skóry i działający na przebarwienia lecz niestety jest on zapewne w mikroskopijnej ilości bo producent nie podał ilości procentowej.

Ładne opakowanie z hibiskusem i kaktusem, mocna zakretka to jedyne plusy produkty. Żeby nie zmarnować to użyje do ciała :)

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Nie podano

• Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 2

Przeciętny produkt

Konsystencja jest bardzo wodnista. Serum ma mleczną barwę z połyskującymi drobinkami. Po nałożeniu jest uczucia świeżości i nawilżenia, ale nie utrzymuje się długo.
Mimo wrażenia lekkiej formuły zapychał mi pory.
Ładny, delikatny zapach.

Konserwanty w składzie, więc nie dla osób ceniących naturalne składy.

Jedna butelka przy codziennym stosowaniu wystarczyła mi na prawie 3 miesiące.

Moim zdaniem na rynku jest więcej atrakcyjniejszych produktów tego typu.

Kupiony w: Drogeria Hebe

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 3

Serum które jest esencją - podobnie jak emulsja z tej samej serii tylko dla cer o różowych podtonach - mocny efekt holograficzny

Serum, które jest właściwie esencją, kupiłam w komplecie z emulsją/kremem w przecenionym pakiecie jako prezent. Teraz już wiem, dlaczego ta seria jest tak często w dużej promocji. Zwyczajnie się Dermice nie udała.

Po pierwsze, to serum jest zwyczajną esencją. Nie jest też wybitnie nawilżająca, w zasadzie obojętna w odczuciu. Za to rozświetlająca i owszem, ale nie na skutek działania pielęgnacyjnego, lecz optycznego. Pigmenty rozświetlające (nie drobinki) tworzą na skórze wyraźny różowo-fioletowy efekt holograficzny. Sprawdzi się to jedynie przy jasnych cerach o różowych podtonach. Przy mojej ciemniejszej cerze z żółtymi podtonami jest możliwy do zaakceptowania jedynie na szyję i dekolt. Na nieszczęście esencja jest bardzo wydajna i objętość też jest duża - 200ml.

Na plus zgrabna stabilna plastikowa buteleczka zamykana na klik oraz oszczędna kobieca szata graficzna. Niestety wyprofilowanie aplikatora nie jest zbyt praktyczne i esencja osadza się u wylotu.

Dobrze, że esencja nie jest ciężka i się nie lepi. Dobrze i szybko się wchłania. Nie zostawia na skórze wyraźnego filmu. PAO 6 m-cy.

Mimo że lubię zapachy w kosmetykach, ten nie przypadł mi do gustu. Jest bardzo kwiatowy i wyraźny, wyczuwalny długo po aplikacji na skórze.

Reasumując, produkt moim zdaniem nie jest użyteczny. Może komuś się przyda przy jasnej cerze o różowych podtonach, żeby uzyskać wyraźny efekt rozświetlający jak po użyciu holograficznego rozświetlacza. W komplecie z emulsją to może być jednak dość dyskotekowy efekt. Ja nie polecam, bo produkt nie ma dużych walorów pielęgnacyjnych efekt rozświetlenia można uzyskać kolorówkę położoną na dobrej jakości pielęgnację. Na plus, że nie podrażnia i wyraźnych szkód oprócz estetycznych nie robi.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Opakowanie: 1

Fajne serum, ALE....

Witam, moja opinia o serum może być lekko chaotyczna, bo z jednej strony polubiłam ten kosmetyk a z drugiej strony mam zastrzeżenia.
Zacznijmy od tego co dobre :)
1. Serum odczuwalnie nawilża skórę. Używam go codziennie rano pod krem i czasem wieczorem pod krem z Dermika Blooming skin hydronawilżający.
2. Serum ma przyjemną lekką konsystencję, niemal wodnistą i błyskawicznie się wchłania ALE przez to że leje się jak woda to trudno się go aplikuje z wielkiej tuby w którą jest zapakowany.
3. Opakowanie - tu zdecydowanie nie jestem zadowolona. Wielka butla bez atomizera, niewygodna w użyciu.
4. Zapach lekki i bardzo przyjemny.
5. NIESTETY, mam bardzo wrażliwą skórę i zauważyłam że serum mnie lekko zapycha i powoduje wypryski.
6. Leciuteńki efekt rozświetlenia jest (sam produkt ma dziwną barwę, niby biały, mieni się na lekko różowo).
Mimo, że lubię jego działanie nawilżające to już go nie kupię bo znam inne lepsze i podobne kosmetyki. Poza tym, uważam że opakowanie jest zdecydowanie za duże, produkt bardzo wydajny, dlatego nie zużyję do chyba do końca daty przydatności i resztę niestety wyrzucę...

Kupiony w: Drogeria internetowa

Rozświetlajacy

Produkt dostałam jako gratis przy zamówieniu w drogerii internetowej. Początkowo nie wzbudził mojego zainteresowania. Po pierwszym użyciu złapał plus za ciekawe efekt rozświetlenia. W późniejszym czasie zauważyłam również lekkie nawilżenie. Osobiście wolę produkty, które zdecydowanie wpływają na kondycję skóry i dzięki temu staje się bardziej rozświetlona. Tutaj mamy do czynienia ze sztucznym, ale za to szybkim efektem. Polecam dla osób szukających czego na "już". Dla tych którzy wola poczekać radzę szukać dalej.
Skład dobry. Mnie osobiście nie zapchał ani nie podrażnił. Zaleta jest rozmiar opakowania - aż 200 ml co dla serum jest wyjątkowe.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Tragedia

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić serum Dermika. Zdobyłam je za 30zl na promocji w Rossmannie. Duże opakowanie, przyjemny zapach, na skórze tez zachowywał się dobrze. Używałam go przez 2 tygodnie, co 2 dzień na noc. Przestałam jednak używać ponieważ, takiej tragedii jaką urządził mi ten kosmetyk na twarzy nie zrobił nigdy, żaden inny. Mam nadzieję, że po tej katastrofie uda mi się szybko wyleczyć wszelkie niedoskonałości, bo chodzenie w grubej warstwie kryjącego podkładu na twarzy przy 30 stopniach nie należy na najprzyjemniejszych rzeczy.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Opakowanie: 4

Miss Sparkles

Moja opinia o serum wyrabiała się dość długo. Na początku byłam zachwycona opakowaniem, drobinkami rozświetlającymi, konsystencją i efektem, ale z czasem ochy i achy opadły- nieznacznie. Buteleczka, choć ładna to odrobinę mało praktyczna. Trzeba uważać, żeby serum przy aplikacji nie wyciekło. Konsystencja jest dość rzadka, wodnista, ale to nie jest problem. Dzięki temu możemy łatwo zaaplikować serum na skórę twarzy i delikatnie wmasować. Perłowa mikstura szybko się wchłania, pozostawiając na skórze świetliste drobinki. Cera po aplikacji jest rozświetlona, nawilżona, wygładzona, pełna życia. Serum ma przyjemny zapach, jest dobrą bazą pod krem i makijaż. Czasami jednak miałam wrażenie, że był przyczyną rolowania się podkładu i trochę zapychał. Co nie zmienia faktu, że polubiłam ten produkt. Rozświetlające drobinki mienią się na twarzy (emulsja z tej serii wzmaga ten efekt) przez cały dzień, przez co skóra wygląda na bardziej wypoczętą. Lekkość serum sprawia, że jest dobrym wyborem na wiosnę, lato.

Używa produktu od: próbka

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Zgodność z opisem producenta: 5
  • Opakowanie: 5

Fajnie rozświetla, ale za rzadka konsystencja

Moja skóra jest mocno przesuszona, po zimie brak jej blasku i witalności. Serum Dermika działa naprawdę mocno rozświetlająco! Skóra jest jędrna, sprężysta, fajnie nawilżona i pełna blasku. Niestety dużym minusem dla mnie jest bardzo rzadka konsystencja kosmetyku, która utrudnia jego nakładanie. Poza tym serum ma delikatny i przyjemny zapach i jest bardzo wydajne.