For Your Beauty, Nature, Drewniana szczotka do włosów długich

For Your Beauty, Nature, Drewniana szczotka do włosów długich

Pojemność 1 szt

Szczotka do włosow For Your Beauty Nature – do modelowania długich włosów, to kombinacja naturalnego włosia i zaokrąglonych szpilek z tworzywa sztucznego zapewniająca włosom wypielęgnowany wygląd i jedwabisty połysk. Dodatkowo skóra głowy otrzymuje komfortowy, dobroczynny masaż wspomagający jej ukrwienie.
Szczególnie zalecane jest jej stosowanie do długich i gęstych włosów.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dla mnie ok

Bardzo ładnie wykonana szczotka. Delikatny kolor. Lekka. Nie szarpie włosów, ładnie je rozczesuje. Grzebyki nie drażnią skóry głowy. Cena przystępna co do jakości. Polecam :)

Bardzo dobrze radzi sobie z włosami

Z moimi poplątanymi włosami :P naprawdę bardzo dobrze rozczesuje. Moje włosy są suche i poplątane. Szczotka radzi sobie na sucho i na mokro. Zauważyłam mniejszą ilość wypadanych wlosow:) za niewielką cenę można dostac ją w rossmannie. Dobry zamiennik TT.

Bardzo fajny produkt

Jak dla mnie to jest jedyna szczotka, którą moje włosy akceptują.
Bardzo dobrze rozczesuje moje włosy, nie ciągnie ich, nie wyrywa , a z innymi miałam właśnie ten problem, dodatkowo nie puszą się dzięki niej, są ładne i wygładzone. Jedyny problem mam z jej czyszczeniem zbiera kurz, ale dla chcącego nic trudnego.

Bardzo fajna ale...

Szczotkę kupiłam bo skusiły mnie pozytywne opinie na jej temat oraz nie ukrywam ciekawość wygrała i spodobał mi się jej ładny,naturalny wygląd.Zapach..no cóż za łany nie jest ale mnie nie drażni ważne,żeby działała.. Właśnie ale chyba na mnie za bardzo nie działa,mam długie włosy i dosyć gęste,szczotka idealnie ich nie rozczesuje,sprawdza mi się za to świetnie jak mam rozczesane wcześniej włosy inną,zwykłą szczotką więc taki minus,ale będę jej nadal używać,sięgać w ciągu dnia do poprawek.

Idealna

Kupiłam ją jako zamiennik TT. Od wielu lat szczotka TT była moją ulubienicą bez niej nie wyobrażałam sobie czesania włosów i wszystkie inne szczotki odrzucałam. Na początku było fajnie później z czasem zaczęłam dostrzegać wady i powoli dopuszczać do siebie myśl, że ta szczotka jest współwinna zniszczeniom na moich włosach. gdy poczytałam na necie ile osób na nią narzeka w końcu zrozumiałam swój błąd. TT owszem rozczesywała moje kołtuny ale kosztem szarpania i wyrywania włosów. Do tego plastikowe ząbki bez zakończeń niszczyły mi końcówki. Szybko się też brudziła i oblepiała kurzem. Ciężko ją doczyścić.

Tutaj sprawa ma się inaczej szczotka cudownie rozczesuje włosy . Sunie po włosach bez szarpania wygładzając je i nie elektryzując przy tym. Włosy są gładkie i idealnie rozczesane. Szczotka wykonuje przyjemny masaż skóry głowy a nie jak w przypadku TT kłuje w skórę. Rączka jest poręczna i nie wyślizguje się z dłoni. Szczotka posiada ząbki z plastiku ale takiego miękkiego zakończone kulkami oraz włosie jakby z dzika?. Absolutnie cieszę się, że w końcu poznałam to cudeńko i żałuję tylko, że tak późno.

Jedna z lepszych szczotek

Szczotka kosztuje nie wiele i można ją dostać w sklepach stacjonarnie.
Ja kupiłam ją ze względu na to, że bardzo lubię taki drewnany design, ale sama szczotka była dla mnie pozytywnym odkryciem. Ze względu na jej rozmiary świetnie spisuje na włosach długich i prostych. Ja mam zawsze proste włosy więc nie mogę napisać jak spisuje się w przypadku włosów kręconych, aczkolwiek włosy proste to dla niej pestka, rozczesuje wszystki supełki, zawiązane, zaplątane kosmyki, ponad to nie elektryzuje mocno włosów. Można nią bardzo szybko uczesać włosy. Zdecydowanie polecam tym wiecznie spóżnionym, jej minusem jest jej rozmiar bo jest dośc spora, więc rozważałbym ją jako szczotkę do domu, nie do noszenia w torebce.
Trzonek jest solidnie wykonany, szczotka nie ma dentencji to niszczenia się podczas czessania, używam jej już wiele czasu i jestem bardzo zadowolona.

Niesamowita!

Długo szukałam dobrej szczotki do włosów, ponieważ mam ogromny problem z rozczesywaniem. Moje włosy są długie (do pasa), gęste, mają skłonność do kręcenia się i puszenia. Receptą na ich rozczesanie jest dobra odżywka, ale kiedy użyłam tej szczotki zrozumiałam że nie tylko. Przy używaniu zwykłej szczotki włosy były polamane, szybciej się niszczyly i puszyły. Przy tej szczotce problem z puszeniem praktycznie zniknął, a włosy podcinam dużo rzadziej!

Bliska ideału, ale to jeszcze nie to :)

Świetnie wygładza włosy, ograniczając ich elektryzowanie i puszenie się. Mam wrażenie, jakby włosie w niej zawarte wyczesywało wszelkie zanieczyszczenia. Nadaje im lekki połysk. Są bardziej miękkie w dotyku. Podczas czesania delikatnie masuje skórę głowy, nie raniąc jej. Mimo jej sporych rozmiarów bardzo wygodnie się użytkuje. Jest dobra do używania na co dzień, jednak nie radzi sobie z rozczesaniem mocno splątanych włosów. W dodatku po długim okresie użytkowania zaczęła nasilać elektryzowanie się włosów, ale mam nadzieję, że to po prostu znak, by wymienić ją na nową.

ZAPACH SZCZOTKI JEST ODPYCHAJĄCY

Kupiłam szczotkę w Rossmanie 2 tygodnie temu, kiedy to ścięłam moje włosy na l boba. Moje włosy są teraz nieco za kark z tyłu i do linii żuchwy z przodu. Są z natury gęste ale i cienkie. Dodatkowo są miękkie jak włosy dziecka i szybko poddają się grawitacji.
Po obcięciu moich długich kudełków postanowiłam zainwestować w ich dobry wygłąd. Fryzjerka poleciła mi kupić dobrą piankę zwiększającą objętość, okrągłą szczotkę do włosów (nie kupiłam bo mam suszarko-lokówkę Remington) i kupić szczotkę drewnianą najlepiej z naturalnym włosiem.

Kupiłam tą. Nie patrzyłam do jakich jest włosów i czy ma naturalne włosie - po prostu spodobała mi się i już. Sama szczotka jest poręczna, drewniana, dużych rozmiarów.
Doskonale rozczesuje moje włosy, nie plącze ich, nie wyrywa. Włosy są po niej gładkie, mają ładny połysk i nie elektryzują się. Używam jej po wymodelowaniu lub w dowolnej chwili, kiedy mam ochotę rozczesać włosy.
Niestety szczotka potwornie śmierdzi. Początkowo używałam jej gdy nigdzie nie wychodziłam - włosy pachniały zapachem szczotki
. Zostawiałam na balkonie myśląc ze zapach sam wywietrzeje. W końcu postanowiłam umyć szczotkę szamponem. Robiłam tak przez kilka wieczorów, następnie wypucowaną szczotkę delikatnie wycierałam ręcznikami papierowymi. Obecnie już nie capi chemią.

Fajna ale nieidealna

Zdecydowałam się na tą szczotkę ponieważ zaciekawił mnie jej wygląd oraz to że jest częściowo wykonana z naturalnego włosia. Jej cena nie była wygórowana więc dodatkowo mnie zachęciła. Pierwsze wrażenie zrobiła bardzo dobre. Pomimo, że jest dosyć duża to i tak jest wygodna w użytkowaniu. Świetnie wygładza włosy, które dodatkowo w dotyku stają się bardziej delikatniejsze. Znajdujące się w niej igiełki zakończone kuleczkami fajnie masuja i odprężają skórę głowy. Niestety zawiodła mnie podczas rozczesywania wilgotnych włosów. Szczotka ciągnie włosy, co prawda nie jest to bardzo mocne szarpanie aczkolwiek nieprzyjemne uczucie. Oprócz tego ma specyficzny zapach jednak nie przeszkadza mi on jakoś szczególnie. Szczotkę zaliczam do jedną z lepszych lecz mimo wszystko do idealnej jej trochę brakuje.

Śmierdzi chemią

Jestem w trakcie rozmów z firmą Rossmann, produkt o ich numerze nr kat. 138228 raczej nie powinien być sprzedawany w sklepach. Nie kwapią się aby odpowiedzieć jakiej chemii użyli do woskowania drewna, podejrzewam, że produkt nie nadaje się do stosowanie na skórę głowy. W żadnym wypadku nie poleciłbym go używać nic co śmierdzi bo w kontakcie z mokrymi włosami ta chemia przejdzie na włosy i skórę głowy.

Naprawdę fajna szczotka!

Fajna szczotak, która szybko rozczesuje włosy. Nie elektryzuje ich, nie puszy. Duża powierzchnia zapewni szybkie czesanie. Co ważne, nie niszczy końcówek. Mam wrażenie, że od kiedy jej używam, moje końcówki są dużo zdrowsze, nie rozdwajają się, a włosy są ogólnie w lepszej kondycji i ładnie błyszczą.