Olivia Garden, Finger Brush Combo Large (Szczotka do rozczesywania i masażu włosie dzika)

Pojemność 1 szt

Szczotka Olivia Garden Finger Brush posiada specjalnie profilowany kształt głowicy, dzięki temu lepiej masuje skórę głowy. Oprócz tego wyróżnia ją specjalne połączenie antystatycznych kolców zakończonych kulką z 100% włosia z dzika. Włosy zyskują objętości oraz blasku.

szczotki
Wykonanie
naturalne włosie
Kształt
podłużne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Zmieniłam TT na tę szczotkę i nie żałuję. Doskonale rozczesuje włosy, nie wyrywa ich, jest przyjemna w użyciu, nadaje się do masażu skóry głowy. Wykonana bardzo dobrze, design również mi się podoba. Zdecydowanie warto ją mieć!

polecam

W życiu nie miałam lepszej szczotki.Szczotka Olivia Garden Finger Brush Combo jest lekka,pozwala na bardzo delikatne i skuteczne rozczesywanie,nawet przy włosach bardzo plączących się i grubych.Specjalnie wyprofilowany kształt sprawia że czesanie tą szczotką jest prawdziwą przyjemnością .
Dzięki włosiu z dzika włosy nie elektryzują się.
Po dłuższym używaniu tej szczotki widzę ogromną różnicę . Włosy są gładkie ,"sypkie" i mniej splątane.

Szczotka Olivia Garden

Zakupiłam szczotkę po tym jak już miałam dość moich wypadających włosów. Od kilku lat używałam szczotki kompaktowej, tej samej co większość dziewczyn (zapewne na całym świecie).
Moje włosy były w strasznym stanie. U skroni wręcz wyszarpane. Byłam załamana. Kiedyś byłam posiadaczką naprawdę gęstych włosów.
Po kilku latach dopiero to zauważyłam. Postanowiłam zmienić swoją pielęgnację zaczynając od zmiany szczotki.
Po miesiącu już widzę różnicę w ilości wypadający włosów. Szczotka jest naprawdę delikatna. Mam wrażenie że wręcz masuje skórę głowy. Będę jej używać dalej.mam nadzieję że efekty będą jeszcze lepsze.

Hit! W walce o zdrowe włosy

Dla mnie na szczotka to mój totalny hit :) kto ma włosy, które się trudno rozszczesac i nadal namiętnie uzywa TT - powinien ja mieć.
Włosy są naprawdę super po rozczesaniu, naturalne włosie, odkąd używam nie widzę też zniszczonych końcówek.
Jedyny drobny minus to czyszczenie :) najlepiej robić to delikatnym szamponem z letnia woda i grzebykiem do farbowania ewentualnie czyścić.

Cenowo też bardzo przystępnie :)
Jest dość duża ale są też inne mniejsze i piękne pastelowe wersje tej szczotki ❣️

Najlepsza!!!

W końcu odnalazłam idealną szczotkę do moich włosów.Szczotka bardzo szybko rozczesuje moje włosy.Wyprofilowany kształt dopasowywuje się do mojej głowy.Dodadkową funkcją jest możliwość robienia sobie masażu skóry głowy.Jest leciutka.Włosy po czesaniu są idealnie proste i lśniące.Dodam , że mam średniej grubości włosy i u mnie szczotka super się sprawdza.

Nie zamienię na nic innego

Szczotka idealnie leży w dłoni, ma antypoślizgowy materiał. Kształt super dopasowuje się do kształtu głowy. Jest łatwa w pielęgnacji, łatwo wyciągnąć włosy ze szczotki. Jest łatwa w pielęgnacji, woda i piana nie zostaje w środku szczotki, łatwo ją opłukać i szybko schnie.
Szczotka idealnie rozczesuje suche, ale i mokre włosy. Często lubię rozczesywać odżywkę lub maskę na włosach, aby produkt lepiej wniknął do włosy. Ta szczotka idealnie do tego się nadaje, nie szarpie mokrych włosów.
Czesanie suchych włosów to sama przyjemności. Nie szarpie, nie wyrywa, nie plącze. Można wykonać nią masaż włosów, ugina się pod wpływem nacisku, dzięki czemu miękkie igiełki nie wbijają się w skórę głowy.
Obawiałam się, że włosie z dzika będzie elektryzować moje włosy lub obciążać ( miałam już takie przeboje z innymi szczotkami). Jednak się myliłam, włosie dzika nie wywołuje niechcianego elektryzowania lub oklapnięcia włosów.
Szczerze polecam do suchych i mokrych włosów, dla dużych i dla małych kobietek ;)

Najlepsza szczotka jaką kiedykolwiek używałam

Mam włosy cienkie, raczej rzadkie, lecz z tendencją do plątania. Szczotka sprawdziła się u mnie wspaniale. Jest duża i wygodna, doskonale rozczesuje. Mam wrażenie, że dzięki włosiu dzika dodatkowo pielęgnuje ona włosy. Używanie jej stało się przyjemnością i nie wyobrażam sobie teraz zmienić szczotkę. Jest bardzo trwała, jednak do podróży warto kupić wersję składaną, ponieważ igły mogą się wygiąć jeśli będzie ona źle przechowywana. Podoba mi się również design - uniwersalny, minimalistyczny. Szczotka jest w dobrej cenie w stosunku do jej jakości i jest produktem na długie lata. :)

Uwielbiam ją

Pierwszy raz użyłam tej szczotki będąc u kuzynki. Oczarowała mnie na tyle, że zakupiłam sobie swój własny egzemplarz. Mam szczotkę w rozmiarze L, czyli największą z możliwych. Szczotka ma nietypowy wygląd, który nieco przypomina nam rozłożoną dłoń. Posiada tak rozłożone „paluszki”, że idealnie docierają one w każde miejsce naszej głowy rozczesując kosmyki włosów. Szczotka wykonana jest z trwałego plastiku, jednak jej „paluszki” są delikatne. Na początku bałam się, aby gdzieś się nie połamały. Są one giętkie i delikatniejsze niż choćby rączka. Podoba mi się połączenie igiełek z włosiem dzika. Osobiście jestem wielką fanką szczotek z włosia dzika i kocham swoją, którą mam już od kilku lat. Tutaj takie połączenie również działa niezawodnie. Uwielbiam tą szczotkę za to, że nie ciągnie włosów, dzięki czemu czesanie jest czystą przyjemnością. Szczotka sunie gładko po włosach nie uszkadzając ich struktury. Jest niezwykle lekka i bardzo dobrze lezy w dłoni, dzięki czemu łatwo wykonywać nią manewry. Dzięki niej moje włosy pozostają dłużej gładkie i nie puszą się. Odkąd ją mam używam jej namiętnie, zamiennie ze szczotką z dzika, jednak ta powoli podbija moje serce. Moje cienkie, delikatne i podatne na zniszczenia włosy ją uwielbiają. Z czystym sumieniem mogę ą polecić.

PLUSY
przyjemne, bezbolesne czesanie
innowacyjny kształt
trwałość i solidne wykonanie
połączenie włosia dzika z igiełkami

Bardzo fajna, zastępstwo dla Tangle Teezer

Naczytałam się sporo recenzji o tych szczotkach i o tym ze Tangle Teezer odchodzi w zapomnienie. Mimo moich krótkich włosów (lob za linie żuchwy) zdecydowałam się na średnią szczotkę. Musze przyznać, ze fajnie rozczesuje, duży plus za kształt szczotki, który ułatwia suszenie włosów. Zamiast okrągłej szczotki susze włosy na niej i świetnie wygładza włosy i prostuje je. Będę jeszcze testować inne szczotki, ale ta z powodzeniem zastąpiła Tangle Teezer. Zastanawiam się nad kupieniem jej formatu podróżnego.

Moje włosy ją kochają

Szczotkę tę kupiłam z polecenia przyjaciółki, która jest w jej posiadaniu już od dawna. Kiedy mój Tangle przestał nadawać się do użytku, postanowiłam poszukać czegoś innego, co - być może - jeszcze bardziej przysłuży się moim włosom. No i znalazłam.

Posiadam wersję medium, która wydała mi się najbardziej optymalna do objętości i długości moich włosów. Szczotka wykonana jest z fajnego tworzywa, wydaje mi się dość trwała. Trzeba jedynie uważać na jej głowicę, ponieważ ząbki są naprawdę miękkie i mogą się wyginać. Toteż nie sprawdzi się najlepiej w podróży. Na plus również szpikulec do przedziałków ukryty w rączce, który mnie dodatkowo pomaga utrzymać szczotkę w czystości - używam go do wyciągania splątanych włosów spomiędzy ząbków. A przy okazji śmiejemy się z facetem, że to genialny gadżet do samoobrony ;)

Czesanie włosów tą szczotką jest naprawdę przyjemne. Rozplątuje wszelkiego rodzaju supełki bezboleśnie i łatwo. W dodatku moje włosy nie puszą się dzięki niej i nie elektryzują. Są gładkie, tworzą piękną taflę. Zauważyłam u siebie również znacznie mniej rozdwojonych końcówek odkąd używam właśnie Olivii Garden. Jestem pewna, że to zasługa tej szczotki, ponieważ nie zmieniałam w międzyczasie niczego w pielęgnacji włosów (poza szczotką, oczywiście). Moje włosy też mniej się kruszą, mniej ich wyjmuję ze szczotki. Dodatkowo masaż głowy jest naprawdę przyjemny. Mój mężczyzna, który ma jeszcze dłuższe włosy ode mnie początkowo wzbraniał się przed tym wynalazkiem, a potem usłyszałam tylko "tak mnie czesz" :). Wszystko to sprawia, że chwilowo to mój ulubieniec i nie planuję zamienić go na nic innego.

Jedyną wadą jest kwestia wygładzenia włosów podczas zbierania ich w kucyk. Ciężko mi zebrać kosmyki przy pomocy tej szczotki, zawsze coś ucieka, coś wychodzi nierówno. Nie uważam tego za ogromną wadę, po prostu posiłkuję się grzebieniem, ale warto to mieć na uwadze, jeśli często związujemy włosy i chcemy, by szczotka ta służyła też do stylizacji. Ja włosy zwykle noszę rozpuszczone, więc dla mnie to nie problem.

Szczotkę z czystym sumieniem mogę polecić do włosów plączących się, kruchych i ogółem osłabionych. To naprawdę fajny sprzymierzeniec w walce o piękną i zdrowo wyglądającą fryzurę.

Najlepsza jaką miałam

Kupiłam te szczotkę z polecenia przyjaciółki kiedy pojawiły się u mnie ogromne problemy z wypadaniem włosów. Leciały garściami przy myciu i dodatkowo przy czesaniu a potem i tak wyglądały strasznie. Ta szczotka bardzo ładnie rozczesuje, nie wyrywa i włosy wyglądają naprawdę pięknie!

odkrycie

Świetna, idealna do moich słabych włosów. Fryzjer polecił mi zakupić szczotkę z włosiem dzika, ta została mi polecona w sklepie, dodatkowo była w promocji wiec się skusiłam. Bezbłędny strzał