Lovely, Gold Queen, Odżywka do słabych i rozdwojonych paznokci

Lovely, Gold Queen, Odżywka do słabych i rozdwojonych paznokci

Lovely Gold Queen to odżywka do słabych i rozdwojonych paznokci bogata w złoto koloidalne, czynnik utwardzający Hexanal i peptydy Keratin-Like. To również źródło Omega-3, 6 i 9.penetracją wody.
Preparat intensywnie regeneruje, tworzy "tarczę", która chroni przed
Zawiera filtr UV zapobiegający przebarwieniu i żółknięciu paznokcia.

odżywki do paznokci
wzmacniające, regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

odżywka no-name

główne zdjęcie produktu jest mojego autorstwa

+ ładne, mieniące się drobinki na paznokciach
+ nie jest super trwała, bo są odpryski po 2-3 dniach, ale niejedna odżywka schodzi całymi płatami dosłownie po 10-30 minutach, więc no
+ nadaje się jako baza, jeżeli komuś nie zależy na długotrwałym manicure, to będzie zadowolony

- mam wrażenie, że po niej mam jeszcze miększe paznokcie?
- BRAK WYPISANEGO SKŁADU, NIGDZIE!!!

Lakier bez dodatkowych efektów

Moje łamliwe paznokcie czekają na odżywkę, która je wzmocni. Niestety Lovely nie dało oczekiwanego efektu. Paznokcie są słabe i łamią się pomimo 3 tygodni systematycznego stosowania.
Odżywka wygląda ładnie i łatwo się nakłada. Błyszczące drobinki ładnie prezentują się na paznkociach. Szybko schnie i nie potrzeba nakładać już lakieru.
Na tym kończą się zalety...Jest to odżywka, nie lakier więc oczekiwania są większe. Niestety moje paznokcie nie wzmocniły się. Są dalej łamliwe i słabe.
Wyglądają tylko na polakierowane.
Dalej szukam odżywki która przyniesie efekty.

Odżywka nadaje piękny kolor – paznokcie wyglądają na zdrowsze

Odżywkę zakupiłam na początku grudnia tuż po zdjęciu hybryd w celu odbudowy paznokci. Zapłaciłam za nią w Rossmanie około 10 złotych.
Przez ostatnie dwa lata nosiłam bez przerwy hybrydę i paznokcie były w tragicznym stanie – miękkie jak papier.
Odżywka nadaje piękny kolor – paznokcie wyglądają na zdrowsze – są takie jasno różowe. Zawiera złote drobinki (podobno złoto koloidalne) które lśnią na paznokciach. Przeznaczona jest do paznokci słabych i rozdwojonych.

Bardzo ciężko ocenić działanie odbudowujące tego preparatu. Dalej jestem na etapie, że nie noszę hybryd ani tym bardziej żeli których nigdy nie nosiłam. Lubię efekt jaki daje ta odżywka. Jest bardzo wytrzymała – na moich paznokciach jedna warstwa trzyma się od niedzieli do niedzieli czyli 7 dni i nadal paznokcie bardzo ładnie się prezentują z tym, że ja noszę krótkie paznokcie nie wiem jak by wytrzymałość wyglądała na dłuższych paznokciach. Jednak moje dłonie w ciągu tygodnia dużo muszą przejść – moja pasja gotowanie zmusza mnie do ciągłego robienia czegoś w kuchni a to obieranie czegoś a to mycie, sprzątanie - i ta odżywka super sobie z tym radzi a nie używam ochronnych rękawiczek także wytrzymałość ma dla mnie najlepszą jak do tej pory.

Odżywka szybko schnie i nie śmierdzi przy tym jakoś znacząco. Fajne zgrabne opakowanie i odpowiedni pędzelek który nie utrudnia nam malowania.
Jeśli chodzi o działanie mam za sobą 4 sesje odbudowy paznokci IBX i manicure japoński więc paznokcie są w lepszej formie i ciężko stwierdzić ile to ta odżywka a ile pozostałe kwestie...
Jednak na pytanie czy poleciłabym tą odżywkę swojej przyjaciółce odpowiadam, że tak ;)
Biorąc pod uwagę cenę, super wytrzymałość i piękny kolor daję pięć gwiazdek.

Zdjęcie główne wprowadza w błąd – nie prezentuje właściwego produktu.

ok

Może bardziej potraktowałam ten specyfik jak lakier niż odżywkę i stąd oceniłam wysoko, ale w tej formie nie spodziewam się, aby coś mi zadziałało jak typowa odżywka. Tak więc bardzo ładnie prezentuje się na paznokciach, trudno mi znaleźć tak ładny odcień półprzezroczystego różu z malutkimi drobinkami. Trwałość ok 4 dni, jak dla mnie super.
Załączona fotka opakowania u góry jest myląca bo przedstawia inny kosmetyk.

Brak działania.

Odżywkę zaczęłam stosować tuż po skończeniu opakowania odżywki konkurencyjnej firmy, która w końcu pozwoliła mi zapuścić i utwardzić paznokcie. Przed stosowaniem odżywki Lovely miałam już w końcu twarde paznokcie, równej długości (bez złamań).
Niestety ta odżywka jest dużo słabsza i po okresie około 2 tygodni jej używania (i odstawiania poprzednie) złamały mi się 3 paznokcie, a reszta też nie jest tak twarda jak wcześniej. Niestety jestem zmuszona wrócić do poprzedniej skutecznej odżywki.
Opakowanie - malutka buteleczka. Zapach jak na odżywkę dość przyjemny, nadaje ładny koloryt, ale niestety w przypadku paznokci, które potrzebują naprawdę solidnego wsparcia po prostu nie działa.
Czeka mnie kolejne zapuszczanie paznokci, ale już z inną odżywką...