Lacote, Guam Freddo (Koncentrat wyszczuplający i antycellulitowy do skóry naczynkowej)

Maska zawierająca odświeżający mentol, wyciąg z kasztanowca, glinki z oligoelementami, witaminy, minerały z Morza Martwego i olejki aromaterapeutyczne. Preparat nawilża, oczyszcza i tonizuje skórę, łagodzi podrażnienia, intensywnie zwalcza cellulit. Polecany dla osób mających problemy z reumatyzmem i bólami stawów. Guam Formula - w przeciwieństwie do tradycyjnej formuły Guam- daje przyjemne uczucie chłodu. Aromatyczne olejki znakomicie sprzyjają odprężeniu podczas zabiegu.

na przebarwienia, na rozstępy, ujędrniające
serum
w słoiku
z defektami

rewelacja

Od miesiąca stosuję ten koncentrat i dziewczyny jestem w szoku - to na serio działa :)
Po dwóch ciążach nie ma siły cellulit pojawił się na udach i pośladkach, używałam już różnych kosmetyków, których super działanie kończyło się na etykiecie. Guam poleciła mi siostra kosmetyczka, nie bardzo miałam ochotę wydawać pieniądze na drogie zabiegi w salonie, stosuję go sama w domu :) i już po pierwszej kuracji czułam, że skóra jest napięta, teraz po miesiącu cellulit znacznie się zmniejszył wraz z objętością uda :)))
polecam!!!

PS. tylko nie zapomnijcie o folii min 3 roleczki

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry

Bardzo podoba mi się zapach tego koncentratu. Konsystencja jest gęsta, ale aplikacja na skórę nie sprawia żadnego problemu.Dodam, że produkt nakłada się na wybrane partie ciała i okręca folią na 45 minut, a po tym czasie należy go spłukać. Przez pierwsze 10 minut od nałożenia odczuwałam pieczenie i swędzenie(producent uprzedza o tym na opakowaniu), jednak po tym czasie odczucie to zmniejszyło się. Ten produkt jest faktycznie skuteczny. Wraz z każdym kolejnym zastosowaniem widać efekty. Skóra staje się bardziej wygładzona i ujędrniona. Nie jest to produkt najtańszy, ale efektywny. Więc śmiało mogę go polecić osobom mającym problemy z cellulitem i jędrnością skóry:)

Fajny

Przyznam że błotko bardzo mi pomogło. Miałam straszny cellulit + bardzo wiotką skórę z rozstępami.
Po użyciu produktu skóra była widocznie napieta, gładka. Po błotku używałam żelu wyszzczyplającego równiez Guam. Byłam zadowolona z efektów.
Minusem zdecydowanie jest ten chłod. nie jest to chłodzenie jak w preparatach marki Eveline. Tutaj chłodzenie jest tak silne ze pare razy miałam ochotę zedrzeć z siebie wcześniej folię bo nie mogłam wytrzymać.
Cena no cóż....Zdecydowanie odstrasza i nie wiem czy kupię produkt ponownie.
Jesli jednak ktoś rozważa zabieg Guam u kosmetyczki to polecam zakup błotka i owiięcia się w domu. Wtedy wychodzi taniej.

Używam tego produktu od: lato 2012

ujędrnia, ale za jaką cenę

Błoto bardzo skutecznie napina i wygładza skórę, nie wiem, czy działa na cellulit, mam raczej mało i nie byłoby na nim widać spektakularnych efektów, ale jest na pewno mniej widoczny.

Co najważniejsze- nie podrażnia naczynek a nawet, powiedziałabym, przynosi ulgę zmęczonym i ciężkim nogom. Mrozi tylko przez pierwszych 10-15 minut, później można by zapomnieć, że ma się go na sobie, gdyby nie fakt owinięcia w foliowy kokon ;).

Trzeba się z nim niestety paprać, nawet po zmyciu zostawia na ciele ziołowy, mocny zapach.

Myślę, że wrócę do niego za kilka miesięcy i będę używać jako kilkutygodniową kurację dwa- trzy razy w roku.

Jest dosyć wydajne, choć po otwarciu słoiczka wypełnionego w większości powietrzem miałam mieszane uczucia co do jego potencjalnego czasu użytkowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

Kosmetyk ujędrnia, ale bardzo nieprzyjemny w stosowaniu.

Guam Freddo rzeczywiście ujędrnia i może nawet zmniejsza cellulit. Natomiast w moim przypadku tak potwornie oziębia, ze nie jestem w stanie go dłużej stosować. Po prostu nie potrafię się zmusić, nawet jeśli miałabym mieć dzięki niemu piękne uda.

Zapach jak dla mnie jest ok, świeży i mentolowy. Konsystencja błotna, jak to błoto.

Używam tego produktu od:miesiąca

Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam 1 kg opakowanie. Uff!

naprawdę dobry!

Naprawdę dobry kosmetyk ujędrniający, jednak efektu w postaci zmniejszenia cellulitu ani obwodu ud czy pupy nie dostrzegłam, być może jest to spowodowane zbyt krótkim okresem użytkowania.
Stosuje co 2-3 dni od 2 tygodni, wyraźnie wygładza skórę, a po użyciu jest dostrzegalnie jędrniejsza.
Zabiegi guam nie są czymś przyjemnym, nie mniej jednak będę kontynuować użytkowanie tego specyfiku ze względu na dobroczynne właściwości dla skóry.
Jeśli chodzi o wydajność: opakowanie 500 g starcza na ok. 6 aplikacji.
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pod koniec pierwszego (500g)

dla masochistów...

Osoba, która nazwała to mrożenie przyjemnym chłodzeniem chyba nigdy nie stosowała tego preparatu :eek:
Po nałożeniu bardzo cieniutkiej warstwy Guam i owinięciu tych obszarów folią najpierw czuję lekkie swędzenie skóry, potem uczucie jakby w ciało wbijało się tysiące szpileczek a potem...zagryzam zęby z bólu :cry: to zimno jest wręcz przeszywające i działa w tak głębokich warstwach skóry, że sprawia mi ból. Używałam już wielu preparatów z efektem chłodzącym, ale ten jest masakryczny. Na szczęście 40minutowy koszmar wynagradzają efekty, skóra już po pierwszym zabiegu jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona. Staram sie używać ok 2 razy w tygodniu by jakoś podtrzymać efekty.
Warto stosować go latem, nie tylko ze względu na efekty antycellulitowe, ale osoby z problemami żylnymi na pewno odczują ulgę.
Opakowanie jest bardzo wydajne, starcza na wiele zabiegów (stosuje od pasa w dół łącznie z łydkami).
Jak na razie najbardziej skuteczny kosmetyk na cellulit jaki stosowałam, ale tez wymagający ode mnie najwięcej czasu i poświęceń :)Na szczęście już go kończę i nie wiem czy wrócę ponownie, bo życie i tak boleśnie mnie doświadcza, więc nie wiem czy chce dodatkowo przysparzać sobie cierpień :)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

I love Guam!

Kocham Guam!
Najpierw byłam na zabiegu w salonie, żeby sprawdzić co to jest bo brzmiało zachęcająco, a bałam się kupić w ciemno. Tam jednak wydało mi się na zbyt drogą zabawę, w porównaniu z tym ile kosztuje w sklepie i robienie go w domu. ! kg starcza na długo: Guam mam od roku i ciągle jest :)
Lubię ten zapach :) o dziwo :)
Ciało jest super gładkie i brzuszek bardziej płaski. Oczywiście, cudów nie ma, ale Efekty są :) Wspomaga odchudzanie i motywuje :)
Teraz robię sobię serię zabiegów wieczorem :) chcę do urlopu pozbyć się tego i owego :) Myślę ze się uda :)
Poleciłam koleżankom, są zachwycone :)
Wersja dla żylak- friendly ;)

Używam tego produktu od:kończę 1 kg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Warto spróbować:D

Sama nie wiem...Zużyłam 1 kg błotka- starczył na 8 zabiegów( ramiona, brzuch, pośladki uda). Zapach jak dla mnie przyjemny, mentolowy. Konsystencja jak to błotko;). Dość szybko wysycha więc trzeba szybko okręcać się folią. Jeśli chodzi o efekty bo to najważniejsze: są, nie powiem są. Skóra jest wygładzona przyjemna, cellulit znika oczywiście nie po pierwszym zabiegu ale już po 3 widać efekty. Jeśli chodzi o wyszczuplenie to powiem, że w moim przypadku pojawiło się po zakończeniu kuracji. Ale na ile trwałe te efekty to trudno powiedzieć. Przyznam szczerze, że spodziewałam się lepszych efektów. Bo jak na ten rezultat cena mogłaby być trochę niższa. Ale ogólnie polecam:D

Używam tego produktu od:używałam przez 14 dni

polecam

Hm muse powiedziec, ze to jeden z najlepszych produktow na celulitis, niestety tylko go zmniejsza ale ma duzy plus jakim jest wyszczuplenei. Wyszczuplenie utrzymuje sie jak zrobie zabieg min 3 razy w tygoniu. Zabieg robie w domu, wg instrukjci, zawijam sie folia i leze pod cieplem. Wielki minus to zapach a racze smrodzik produktu.

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kilka

poczciwy guam

Właśnie siedzę owinięta foliami, pod którymi znajduje się błotko. Jest to już dziesiąty zabieg (stosuję tylko na nogi) i myślę, że jeszcze na dwa wystarczy. W moim przypadku cellulit zmniejszył się o ok. 50%, ale znacznie bardziej jestem zadowolona z jego dzialania wyszczuplającego oraz ujędrniającego. Żaden z dotychczasowo stosowanym przeze mnie kremów oraz nutrikosmetyków nie osiągnął tak dobrych rezultatów. Niestety aplikacja oraz siedzenie w błotku do przyjemnych nie należy (mnie poza uczuciem chłodu towarzyszy lekkie swędzenie przez pierwsze 10 minut), ale czego nie robi się dla urody. Na pewno w przyszłym roku przed zbliżającym się latem również zafunduję sobie taka kurację. No, chyba, że wymyślą coś skuteczniejszego. Na razie jednak jest to jak dla mnie nr 1.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

niby działa ale coś nie tak

troche jestem rozczarowana, cellulit schodzi ale w bardzo powolnym tępie, już ponad miesiąc stosuje guam a efekty są takie sobie.Dodam jeszcze że jestem osobą szczupłą, więc tym bardziej jestem rozczarowana jego działaniem, bo proces ten w takim przypadku powinien przebiegać szybciej niż w przypadku nagromadzonego tłuszczyku.Zlikwidował mi boczki.

Używam tego produktu od:2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5