The Vagabond Prince, Enchanted Forest EDP

The Vagabond Prince, Enchanted Forest EDP

To absolutnie niezwykła i jedyna w swoim rodzaju kompozycja zapachowa zbudowana wokół smaku i aromatu owoców czarnej porzeczki.

Zainspirowana słowiańskim świętem Kupały (Noc Świętojańska), obchodzonym w czasie najkrótszej nocy w roku (21 czerwca), oddaje w pełni naturalny a jednocześnie tajemniczy i bajkowy obraz rosyjskich lasów pod osłoną nocy. Ciemność wokół rozbudza wszystkie zmysły, wzmacnia doznania zapachowe i wszystkie dźwięki jakie nas otaczają, nawet bicie własnego serca staje się niezwykle głośne i wyraźne. Nocny, nieokiełznany las najpierw niepokojąco budzi nasze instynkty, by po chwili nas oswoić i otworzyć całe swoje piękno i bogactwo zapachów, zachwycić swym urokiem, pozwalając poczuć się, jakbyśmy byli częścią tego magicznego miejsca.Po chwili gęsta ciemność delikatnie ustępuje i pojawia się zachwycający, wilgotny powiew świeżego powietrza. Czarna porzeczka, prawdziwa królowa tej tajemniczej nocy, figlarnie kusi mnóstwem najdrobniejszych zapachowych niuansów lasu zamkniętych w jednym małym owocu. Porzeczkowy aromat rozkosznie roztacza się wokół nas i jest tak smakowity, wręcz namacalny, że wyczuwamy w ustach smak owoców. Po długim czasie rozkosznych, leśnych igraszek, ten magiczny koktail przyjemnie otuli nasze zmysły i naszą skórę. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Enchanted Forest marki The Vagabond Prince to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn.

Nuty głowy: różowy pieprz, aldehydy, słodka pomarańcza, kwiat czarnej porzeczki, liść czarnej porzeczki, głóg, rum, czerwone wino, rozmaryn, dzięgiel.
Nuty serca: czarna porzeczka, kolendra, wiciokrzew, róża, goździk (roślina), wetyweria.
Nuty bazy: opoponaks, syjamski benzoes, ambra, mech dębowy, jodła balsamiczna, paczula, kastoreum, cedr, wanilia, piżmo.

wody perfumowane
owocowe, drzewne