Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.86/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Radosny zapach sygnowany przez Marca Jacobsa to kompozycja delikatna, nieskomplikowana. Daisy kojarzy się z radością, swobodą i beztroską. Przeznaczono ją przede wszystkim dla młodych kobiet w przedziale wieku 18-24 lata. Perfumy zamknięto w uroczym flakoniku z oryginalnym, kwiatowym korkiem. Główne nuty to dzika truskawka, fiołek, gardenia, jaśmin, wanilia i piżmo.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: dzika truskawka, liście fiołka, czerwony grejfrut
nuta serca: fiołek, jaśmin, gardenia
nuta bazy: esencja waniliowa, piżmo, białe drzewa (white woods).

19% jesień/zima 81% wiosna/lato

Zakurzona truskawka

Szczerze ? to męczę się z tym zapachem. Nie mam dla niego też odpowiedniego momentu by go użyć. I to w takim negatywnym sensie. Lubię stosować zapachy w zależności od nastroju, sytuacji i pory roku. Daisy , nigdzie mi nie odpowiada. Przez lato za mydlany, przez zimę wydaje się być zbyt lekki. Na wiosnę zbyt smutny. Sięgam po niego tylko w jednej sytuacji , gdy mi się przypomina że go mam i wypadało by go zużyć...
Jest takim moim obowiązkiem...
Jakbym miała oddać zapach do sytuacji to do tej idealnie pasuje.
Wróciłam z urlopu , cudownych wakacji. Najlepsze się skończyło , czas wrócić do obowiązków domowych... Zakładam starą rozciagnięta koszulkę i sprane szare spodenki dresowe .Tych ciuchów chciałabym się pozbyć ale ze względu na oszczędność zostawiam je do sprzątania. Okazuje się że kurz wyłazi spod łóżka bo dawno nikt tu nie sprzątał . Biorę się za generalne sprzątanie. Okazuje się że pod łożkiem między kłębami kurzu i rzeczami zagionionymi odnajduję małe mydełko a obok zakurzoną starą truskawkę. Wyrzucam ją do kosza i sprzątam dalej...
Dla mnie tak pachnie Daisy.
Nie wiem czemu ale takie skojarzenie pojawia się gdy używam tej wody.
Niestety jeden z gorszych zapachów w mojej kolekcji.

Gdybym zapach miała ubrać w kolor byłby to szary.
Szary jak kurz.
Gdybym miała ubrać w emocje byłby to smutek.

Daisy

+ piękny flakon
+ trwałość
+ lekki zapach
+ dostępność
+ wydajność

+/- zapach kwiatowy : prosty, banalny, niewyróżniający się, nieskomplikowany, przeciętny
+/- intensywnosc slaba
+/- cena

Marc Jacobs, Daisy

Zapach w którym się zakochałam dla mnie idealny na ciepłe i te trochę chłodniejsze dni.
Zapach jest świeży i lekki nie duszący wyczuwam w nim zdecydowanie nuty kwiatowe oraz gdzieś jak by zaplątała się w nim jakaś słodycz co ociepla delikatnie zapach.

Dostałam próbkę i wiedziałam, że muszę go mieć

Po otrzymaniu próbki przymierzałam się do zakupu tych perfum z rok. Niestety cena jest dosyć wysoka, a miałam na uwadze, że to woda toaletowa a nie perfumowana. Jednak zapach mnie niesamowicie urzekł. Bardzo lekki, kwiatowy. Dokładnie taki, jakie lubię. Nie jest mocny, ciężki. Niestety trwałość także bez rewelacji, ale ta kompozycja tak mi się spodobała, że jestem w stanie to wybaczyć, jeśli dorwę te perfumy na promocji

marc jacobs daisy

od razu spodobał mi się ten zapach. jest bardzo delikatny, kwiatowy i przyjemny jednak mam wrażenie ze niezbyt trwały. urocze opakowanie i dobra cena.

Bez rewelacji

Poza uroczym, przykuwającym uwagę falonem, perfumy nie wyróżniają się. Zapach kwiatowy - nieskomplikowany, nie jest oryginalny. Prosty, lekki. Typowo codzienny. Perfumy są trwałe. Brakuje im intensywnosci. Ponownie nie zdecydowałabym się na zakup tego produktu.

Kocham wielbię ubóstwiam

Mój numer 1 wśród perfum. Ubóstwiam te perfumy. Są delikatne, subtelne. Ich dziewczęcość aż od nich bije. Ktoś kto nie lubi delikatności w zapachu mogą się mu nie spodobać. Są to typowo wiosenno-letnie perfumy. Zapach po paru sekundach zmienia się by połączyć się z naszym pH skóry i utrzymuje się długo. Nie jest nachalnie kwiatowy, zapach jest zbalansowany. A opakowanie szczególnie zakrętka jest przepiękne choć zaraz niekomfortowe kiedy chcemy je se sobą wziąć w podróż.

zrównoważona delikatność

dla mnie Daisy w odbiorze jest bardzo zrównoważona. Nie dominuje w niej żadna nuta, nie wybija się. Nie ejst to jednak jakiś banalny zapach, byle jaki. O nie , wręcz przeciwnie. W tej swojej gładkości są bardzo interesujące.

Nutami głowy są Liść fiołka, Czerwony grejpfrut i Truskawka;
nutami serca są Fiołek, Gardenia i Jaśmin;
nutami bazy są Piżmo, Białe drzewa i Wanilia

słodki i świeży jednocześnie. Idealny balans.
Jest to także zapach bezpieczny, z poleceniem można go polecić na prezent.

Całość uzupełnia flakon ze zdobionym korkiem jak dla mnie sugerujący wiosnę.

Daisy jest zwycięzcą 2 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Women`s Luxe 2008 i FiFi Awards Best Packaging Women`s Prestige 2008. Czy zasłuzenie? Myślę, że jak najbardziej!

Oryginalny i specyficzny

Daisy to na pewno nie zapach obok którego można przejść obojętnie. Jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Pamiętam jak poczułam ten zapach parę lat temu na pewnej Pani. Wtedy wydawał mi się wręcz okropny. "Pech" chciał, że jakiś czas temu dostałam właśnie ten znienawidzony zapach w prezencie. Chyba bardzo nie odpowiadały mi mocno kwiatowe zapachy, teraz natomiast jestem o wiele bardziej przekonana do takich zapachów niż wcześniej. Na pewno nie jest to perfum, w którym czuję się sobą i który do mnie pasuje. Jest bardzo wyrazisty i dla mnie mało odświżający, ciut za słodki i co najważniejsze- za mocno wyczuwalny fiołek, przez co zapach wydaje mi się dość ciężki, na pewno nie na lato. Od moemntu użycia z każdym kwadransem jest coraz lepiej, zapach trochę wietrzeje i staje się coraz bardziej łagodny i przyjemny, niestety po dwóch godzinkach jest już dla mnie niewyczuwalny. Nie mniej jednak zmieniłam do niego stosunek i będę go używać do biura, a ponadto przepięknie prezentuje się na mojej toaletce, bo flakonik skradł moje serce.

Zapach ogródka

Daisy to dla mnie zapach ogródka. Początkowo czuć zapach liści fiołka, które na mojej skórze bardziej przypominają trawę. Skoro są liście, to pojawia się też kwiat fiołka co dostarcza bardzo intensywnych doznań.
To świeże truskawki skropione sokiem z cytryny. I właśnie ten fiołek, mokry od rosy, albo podlewania.
Są bardzo lotne i przestrzenne. Aromaty wydają się być niesione przez podmuch wiatru. Cudownie świeże i wodne.
Zapach świetny na lato jak i wiosnę. Uniwersalny, na co dzień, jak i do pracy. Dla młodych, jak i dojrzalszych kobiet. Dobra alternatywa dla popularnych świeżo-cytrusowych lub słodko-kwiatowych perfum. Urocza butelka, to dodatkowy atut.

Piękny zapach

Uwielbiam kwiatowe zapachy, więc Daisy spodobał mi się od pierwszej chwili. Jedno rozpylenie z testera na rękaw bluzki trzymało przez kilka dni, a po zakupie flakonika i rozpyleniu kilkukrotnie na ubranie perfumy tak mocno weszły w materiał że czuć je nawet po praniu! Kompozycja nie jest przesadnie lekka, ale nie przytłacza, otula delikatną wonią przez cały dzień. Chłopak jest zachwycony. Polecam osobom gustującym w dziewczęcych kompozycjach zapachowych.

Marc Jacobs, Daisy EDT

Bardzo subtelny, świeży, kwiatowy kobiecy zapach. Flakonik przepiękny! Kwiatuszek na flakoniku robi wielka robotę. Perfumy polecam raczej na lato/wiosnę na dzień. Są bardzo lekkie i orzeźwiające.