Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.00/5

Perfumy.pl
Średnia ocena: 4.95/5

zobacz więcejzwiń

Radosny zapach sygnowany przez Marca Jacobsa to kompozycja delikatna, nieskomplikowana. Daisy kojarzy się z radością, swobodą i beztroską. Przeznaczono ją przede wszystkim dla młodych kobiet w przedziale wieku 18-24 lata. Perfumy zamknięto w uroczym flakoniku z oryginalnym, kwiatowym korkiem. Główne nuty to dzika truskawka, fiołek, gardenia, jaśmin, wanilia i piżmo.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: dzika truskawka, liście fiołka, czerwony grejfrut
nuta serca: fiołek, jaśmin, gardenia
nuta bazy: esencja waniliowa, piżmo, białe drzewa (white woods).

21% jesień/zima 79% wiosna/lato

Zapach ogródka

Daisy to dla mnie zapach ogródka. Początkowo czuć zapach liści fiołka, które na mojej skórze bardziej przypominają trawę. Skoro są liście, to pojawia się też kwiat fiołka co dostarcza bardzo intensywnych doznań.
To świeże truskawki skropione sokiem z cytryny. I właśnie ten fiołek, mokry od rosy, albo podlewania.
Są bardzo lotne i przestrzenne. Aromaty wydają się być niesione przez podmuch wiatru. Cudownie świeże i wodne.
Zapach świetny na lato jak i wiosnę. Uniwersalny, na co dzień, jak i do pracy. Dla młodych, jak i dojrzalszych kobiet. Dobra alternatywa dla popularnych świeżo-cytrusowych lub słodko-kwiatowych perfum. Urocza butelka, to dodatkowy atut.

Piękny zapach

Uwielbiam kwiatowe zapachy, więc Daisy spodobał mi się od pierwszej chwili. Jedno rozpylenie z testera na rękaw bluzki trzymało przez kilka dni, a po zakupie flakonika i rozpyleniu kilkukrotnie na ubranie perfumy tak mocno weszły w materiał że czuć je nawet po praniu! Kompozycja nie jest przesadnie lekka, ale nie przytłacza, otula delikatną wonią przez cały dzień. Chłopak jest zachwycony. Polecam osobom gustującym w dziewczęcych kompozycjach zapachowych.

Marc Jacobs, Daisy EDT

Bardzo subtelny, świeży, kwiatowy kobiecy zapach. Flakonik przepiękny! Kwiatuszek na flakoniku robi wielka robotę. Perfumy polecam raczej na lato/wiosnę na dzień. Są bardzo lekkie i orzeźwiające.

Używa produktu od: próbka

Nieśmiała stokrotka na skraju łąki

Marzę o zapachu, który oczaruje mnie od pierwszego użycia. Takim, który uzależnia a jego woni nie da się pomylić z żadną inną. Postanowiłam zrobić więc wielki test perfum. Zakupiłam na allegro masę próbek
Ta idzie na pierwszy ogień.

O MNIE
Preferuję owocowe zapachy ale z nutą świeżości. Nie lubię duszących, przesłodzonych, kwiatowych aromatów. Jestem amatorką DKNY Be delicious, wycofanych Outspoken by Fergie ale wytwornością Little Black Dress też nie pogardzę.
Dawno, dawno temu miałam namiętny romans z Sunny Skies od Avon. Został wycofany ze sprzedaży, ja ledwo go pamiętam. Postanowiłam pójść tym tropem, wyszukałam w internecie podobne zapachy, bazując na tej wiedzy wybrałam mieszankę testową. Z niecierpliwością wyczekiwałam kuriera, aby przekonać się czy opinie i opisy zapachów zgadzają się z moim rzeczywistym odbiorem.

ZAPACH
Wnioskując po nazwie, obawiałam się mocno kwiatowego śmierdziucha. Zapach jest rzeczywiście kwiatowy ale w bardzo subtelny sposób. Dla mnie jakby trochę pudrowy. Mimo kilku podejść nie wyczuwam tam żadnej konkretnej nuty. Zgadzam się z producentem że to delikatny, dziewczęcy zapach dla młodych kobiet. Taka stokrotka, która kwitnie sobie gdzieś nieśmiało w ogrodzie, nikomu nie wadzi i trochę ginie wśród trawy i innych gatunków. Ja natomiast szukam dumnie rosnącego maku, który przy swej delikatności zachwyca kolorem i ciężko go pomylić z innym kwiatem. Do tego zapach nie jest zbyt trwały, blaknie z czasem, po paru godzinach czuć właściwie jego poświatę.

WNIOSKI
Zapach jest ładny, ale mało trwały. Nie tego szukam. Jak dostałabym w prezencie pewnie bym zużyła, ale sama go nie zakupię.

Był moim marzeniem

Bardzo go lubiłam, kupiłam sobie w prezencie sama dla siebie bo bardzo długo o nim marzyłam. Piękne opakowanie które przykuwa wzrok, bo resztka nadal stoi na moich meblach jako ozdoba. Zapach jest super, generalnie wąchałam kilka odmian tego zapachu bo często wychodzą jakieś twisty i są na prawdę przyjemne, zapach długo się utrzymywała. Jedyny mój błąd, że kupiłam 100 ml i jest to dla mnie za dużo ponieważ później troszkę mi się znudził. Bardzo polecam całą tą serię ponieważ są to po prostu świetne perfumy. Zapach fiołków i jaśminu jest na prawdę wyczuwalny przenosimy się trochę do zaczarowanego ogrodu, jest to trochę taki zapach dla marzycielki. POLECAM

Piękny kwiatowy zapach

Perfumy dostałam w prezencie od męża, on je kupił w strefie duty free. Ja mam perfumy o pojemności 50 ml. Bardzo mi się podoba flakonik, wygląda naprawdę pięknie, te kwiatuszki na korku są urocze.
Perfumy są odpowiednie dla mnie, ja je nie wyczuwam na sobie. Zapach mi się podoba, ja uwielbiam kwiatowe zapachy i zapachy, w których jest nutka jakiegoś owocu. Właśnie w tych perfumach jest to połączenie, kiedy otwieram flakonik od razu czuję fiołek i grejpfrut. Po kilkanastu minutach jest to już zapach głównie kwiatowy, jest odczuwalny fiołek, jaśmin i może trochę wanilia. Ten zapach nie jest za słodki, także nie można powiedzieć, że jest on orzeźwiający. Po prostu w miarę słodki. Uważam, że jest odpowiedni na jesień.
Jeżeli chodzi o trwałość, to jest ona zadowalająca. Na włosach ten zapach utrzymuje się bardzo długo, jak i na odzieży, na skórze być może już pod koniec dnia nie jest tak wyczuwalny.

miłość od pierwszego wejrzenia !

no zacznę na pewno od zachwycającego już wizualnie flakonika, piękne kwiatki od razu przykuwają spojrzenie, czego na pewno nie pożałujemy sprawdzając i zapach :)
jest to piękny kwiatowo- drzewny zapach, moim zdaniem idealny na każdą porę dnia i roku. Jest on zarazem elegancki ale i codzienny, w zależności od nastroju i upodobań

Cudo

Piękny zapach słodki ale rześki, idealny na lato, bardzo długo się utrzymuje, nie skłamie mówiąc że nawet pare dni bo czasem wyczuwam go w rzeczach które idą do prania, moim zdaniem jest wart swojej ceny, jest bardzo wydajny, zamknięty w pięknej buteleczce z „stokrotkami”? na korku :D

Perełka na upały. Połączenie kwiatów zerwanych na łące z owocami cytrusowymi i wanilią... Jedyne i niepowtarzalne... zamknięte w cudownym flakonie...Uwielbiam <3

Ach, Daisy... Lato należy do Ciebie. Dostałam te perfumy od narzeczonego. Urzekły mnie od samego początku pod każdym względem.

FLAKON

Zacznijmy od flakonu i opakowania. . Czarny kartonik z kwiatkami, a ciemne kolory zazwyczaj kojarzą mi się z czymś mocnym, wyrazistym. W środku delikatny, ale zarazem
oryginalny flakon pod każdym względem. Podłużny kształt trochę przypominający falisty prostokąt. Flakon jest całkowicie przezroczysty. Złoty atomizer. Zakrętka to złote kołko, a na nim 3 połączone ze sobą kwiaty przypominające rumianek. Ich środki są złote, płatki białe. Bardzo podoba mi się połączenie bieli, złota i przezroczystego flakonu. Całość robi wrażenie, perfumy przyciągają wzrok i są ozdobą toaletki, wyróżniają się na tle innych flakonów.

ZAPACH

Kompozycja zapachowa jest delikatna, zwiewna, nieciężka, idealna na upalne dni, a także wiosnę. Nuty zapachowe to truskawka, fiołek, grejfrut, jaśmin, gardenia, wanilia, piżmo, białe drzewa. Perfumy są proste, ani mocne ani słodkie. Czuć świeżość, lekkość, powiew lata. Na początku czuję rumianek, fiołek, piżmo. Po chwili wyłania się cytrusowy zapach i wanilia... Dla mnie Daisy są przepiękne. Kojarzą mi się z wolnością, lekkością, beztroskimi wakacjami, łąką, powiewem lata... Z jednej strony wyobrażam sobie letnią sukienkę i bosą dziewczynę plotącą wianek, a z drugiej businesswoman ubraną w białą, ołówkową spódnicę, cieliste szpilki, białą marynarkę z odkrytym dekoltem, która biegnie na spotkanie biznesowe w środku lata... Perfumy niejednoznaczne, ale na pewno lekkie i świeże, nienachalne i takie, które nie przeszkadzają innym w środku gorącego lata.

Trwałość perfum jest niejednoznaczna i specyficzna. Przez pierwsze godziny emanujemy swieżym powiewem Daisy, zapach ciągnie się za nami. W kolejnych godzinach perfumy są bliskoskórne, niczym nasz sekret, który możemy wyjawić tylko wyjątkowej osobie...

Daisy Marca Jacobsa to moje must have na upalne dni. Używam ich zamiennie z zapachowymi mgiełkami. W moim przypadku jesień i zima należy do Black Opium, a wiosna i lato do Daisy. <3

Fiołkowy odświeżacz powietrza.

Nigdy nie było mi po drodze z klasyczną Daisy .
Słyszałam ohy i ahy, że cudowny, każdy je kocha, fenomen wśród zapachow, wiec trzymałam się z daleka, bo nie lubię "czegoś co mają wszyscy".
Jakie czas temu zakochałam się w Daisy Love. Tak, jest to mój zapach życia. Daisy Love to ja.
Pomyślałam więc, że może i czas przetestować klasyczna wersje. Kupiłam w ciemno mała buteleczkę.
I... O nie!!!
Hiper duszący zapach fiołka. Fiołkowy, migrenogenny odświeżacz powietrza w towarzystwie równie mocnego jaśminu.
Gdzieś majaczy drewno, które byłoby idealne gdyby wybiło się na pierwszy plan.
Kocham kwiaty, kocham puder... Ale w tym zapachu mnie zabijają.
A najgorsze że projekcja i trwałość są potężne.
Daisy Love na wspaniały pazur, jest trwała ale bardziej bliskoskorna. Jest inna, ma w sobie coś intrygującego. Liczyłam na coś podobnego z klasyczną Daisy. A to jest mocny śmierdziuszek :(

Używa produktu od: próbka

Bezpieczne

Przyjemna, dzienna woda toaletowa. Świeży mix kwiatów, owoców, piżma, białego drzewa i wanilii. Jeśli chodzi o owoce, to są to truskawka i czerwony grejpfrut. Moim zdaniem nieźle wyczuwalne i dodające soczystości i lekkiej słodyczy całej kompozycji.

Trwałość średnia. Jeśli chodzi o projekcję, niestety słaba, trzymają się blisko skóry.

Daisy ma coś w sobie, także polecam, zwłaszcza wielbicielom świeżych kwiatowych zapachów, którzy lubią roztaczać je wokół siebie dyskretnie i delikatnie.

Uwielbiam

Uwielbiam, ubóstwiam wszystkie zapachy od Marc Jacobs. Piękne, eleganckie, świeże. Utrzymują się bardzo długo.
Perfumy te używam już od wielu lat.
Jak to kobieta wiele razy zdradzałam je z innymi ale mimo tego i tak zawsze do nich wracam.
Poprostu zawsze mogę na nich polegać.