Mydło Stacja, Olej z baobabu

Mydło Stacja, Olej z baobabu

To jest nasze kolejne odkrycie, nasze kolejne cudo, które sprawia, że zima stanie się bardziej znośna, a lato jeszcze bardziej egzotyczne. Prezentujemy olej z baobabu, a konkretnie z nasion tego cudownego drzewa! To, obok innych olejów, kolejne złoto z Afryki. Baobab jest ratunkiem dla skóry dotkniętej egzemą, łuszczycą czy AZS. Przede wszystkim wspomaga regenerację naskórka, odbudowuje go dzięki zawartości niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych i goi drobne rany. Naszym zdaniem świetnie sprawdza się w przypadku gdy skóra pokryta jest bliznami. To nie jest fajne ani estetyczne, a baobabowy olej bardzo dobrze wspomaga odbudowę takiej skóry i spłycenie oraz „odbarwienie” blizn. Super sprawdza się także dla przyszłych mam, które borykają się z rozstępami oraz zbytnim swędzeniem skóry na brzuszku. Jest szczególnie bogaty w witaminy A, E, F i serole. Dzięki temu traktuje się go jak silny antyoksydant zapobiegający przedwczesnemu starzeniu się skóry i spłycaniu drobnych zmarszczek.

• Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil*

Hit na AZS

Mam AZS więc się skusiłam. Na efekty trzeba czekać dobre kilka dni ale są rewelacyjne. Wszystkie rany i pęknięcia skóry spowodowane AZS zeszły, skóra zrobiła się miękka i miła w dotyku. Polecam wszystkim cierpliwym , którzy nie chcą używać sterydów.