Nuxe, Huile Prodigieuse Riche (Olejek o wzbogaconej konsystencji)

Nuxe, Huile Prodigieuse Riche (Olejek o wzbogaconej konsystencji)

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

Cena PLN 149.00

Cudowne odżywienie dla skóry

Huile Prodigieuse® Riche to nowe, zmysłowe, odżywiające doznanie… kojąca pieszczota dla suchej, szorstkiej skóry.
W nowej formule olejku zwiększono stężenia cennych olejków roślinnych, dzięki czemu ten cudowny produkt naprawia warstwę hydrolipidową naskórka i pozostawia skórę gładką jak satyna. Nie zawiera silikonów.

Odżywcza satynowa pielęgnacja dla bardzo suchej skóry (będącej wynikiem naturalnej kondycji skóry lub sezonową przypadłością). Formuła Huile Prodigieuse® Riche, wzbogacona o potężny antyoksydant - witaminę E, w dalszym ciągu pozostaje naturalna (98,1% organicznych składników naturalnych). Nie zawiera olejów mineralnych, konserwantów, ani silikonów.

Preparat zawiera zwiększone stężenie cennych olejów roślinnych, aby intensywnie dbać o skórę.
Nuxe połączył 7 cennych olejków roślinnych, wszystkie otrzymane w przyjaznym dla środowiska procesie tłoczenia na zimno. Dzięki temu, że nie wymaga on zastosowania rozpuszczalników i chemikaliów, otrzymane są najwyższej jakości oleje bogate w kwasy tłuszczowe, wykazujące powinowactwo do struktury skóry i włosów. Huile Prodigieuse® Riche zawiera większe stężenie olejków roślinnych, szczególnie olejku Macadamia, który łatwo stapia się ze skórą.

Wewnętrzna tajemnica

Otula skórę
Kiedy bardzo sucha skóra potrzebuje więcej komfortu, zmieszaj kilka kropli Huile Prodigieuse® Riche ze zwykłym kremem na dzień lub na noc i ciesz się miękką i gładką skórą.

Złagodzi bardzo suche obszary
Po prysznicu, kiedy skóra nadal jest wilgotna lub po jej osuszeniu, rozprowadź Huile Prodigieuse® Riche na całe ciało (biust, nogi, ramiona, dekolt, itp.) wykonując okrężne ruchy masażu dla efektu satynowo gładkiej skóry. Zwróć szczególną uwagę na bardzo suche obszary, takie jak łokcie czy kolana. Aby zmiękczyć zwykły peeling do ciała, dodaj do niego kilka cennych kropli…

Okryje włosy odżywczą zasłoną
Zastosuj jako maskę do włosów przed użyciem szampony. Huile Prodigieuse® Riche zapewni głębokie odżywienie bardzo suchym i zniszczonym włosom. Stosowany jako kuracja wykończeniowa na całą długość włosów za pomocą dłoni, dyscyplinuje włosy i dodaje im blasku.

natłuszczające, na rozstępy, regenerujące, nawilżające, zmiękczające
bez parabenów, zapachowa
olejek
sucha
olejki do ciała i do masażu

Mega przyjemny i wydajny kosmetyk o wszechstronnym zastosowaniu!

Opakowanie: szklane, solidne, z atomizerem - wygodnym i higienicznym w użyciu.

Produkt mega wydajny. Niewielka ilość wystarcza na pojedyńcze zastosowanie.

Zmysłowy, kobiecy zapach. Tak jak najlepsze perfumy. Pobudza zmysły, jest przyjemnym momentem w codziennej pielęgnacji.

Wszechstronne zastosowanie: idealny do skóry całego ciała, do włosów, twarzy, skóry rąk. Małego tego, idealnie sprawdza się jako dodatek do kąpieli (uwielbiam kąpiele z nim).

Polecam!

Wiele hałasu o niewiele

Ten olejek mogłabym podsumować jednym zdaniem : "wiele hałasu o niewiele".
Nie o nic, bo ma swoje zalety : ładne (szklane!) opakowanie, wygodna aplikacja , a sam produkt dobrze nawilża i odżywia skórę.
Ale daleka jestem od zachwytów, które czytam zarówno na tej stronie, jak na innych forach kosmetycznych.
Po pierwsze nie zauważyłam żadnych spektakularnych skutków jego działań, w mojej ocenie nie odbiegają od skutków innych, dużo tańszych olejków.
Po drugie i dla mnie najważniejsze : zapach. Jest dla mnie bardzo trudny do zniesienia, ciężki i bardzo intensywny. Zupełnie nie moja bajka. Prawdopodobnie dlatego unikam regularnego stosowania produktu, bo po prostu nie sprawia mi to przyjemności.
Być może przy regularnym stosowaniu efekty są lepsze.

Uwielbiam...

Zdecydowanie olejek został numer jeden na mojej liście ( używam jeszcze neroli czyli faworyci na zmianę). Wersja Riche jest jeszcze bardziej odżywcza, nawilżająca od kultowego już pierwszego olejku. Zapach uspokaja długo się utrzymuje (jak perfumy), skóra wchłania olejek
w mig, można cieszyć się zapachem i mocnym nawilżeniem suchej skóry po opalaniu lub zimą po noszeniu grubych swetrów. Szybko się rozprowadza zarówno na suchej jak i mokrej powierzchni ciała. Nawilża suche skórki wokół paznokci. Nadaje się do olejowania włosów po takim zabiegu są zregenerowane, nawilżone, a czupryna nabiera blasku i życia. Opakowanie gustowne, proste z oszronionego szkła, pojemność 100 ml ma atomizer łatwy w użyciu, działa bez problemu. Do zakupu pełnowymiarowego opakowania skusiła mnie próbka 10 ml- przepadałam dla tego zapachu :)

U mnie sprawdził się rewelacyjnie w pielęgnacji włosów....

Olejek Nux Huile Prodigieuse Riche znalazłam w kalendarzu Adwentowym w którym były również inne wersje, dzięki czemu mogłam przekonać się który z nich najbardziej mi odpowiada.
Zamknięty jest w miniaturowej prostokątnej buteleczce o pojemności 10 m, buteleczka jest tym razem ze szkła mrożonego lekko zmatowionego, posiada również złotą zakrętkę.
Mimo tak małych gabarytów olejek okazał się bardzo wydajnym produktem.
Posiada lekką konsystencję nie pozostawiając przy tym tłustej warstwy.
Zapach jest subtelny i dość specyficzny, typowy dla kosmetyków marki Nuxe.
Olejek jest rzeczywiście suchy, łatwo się rozprowadza na skórze ale na twarzy trochę dłużej się wchłania niż pierwotna wersja.
Dodatkowo olejek ma właściwości pielęgnujące dzięki zawartości mieszanki olejów które są w składzie,skóra jest zdecydowanie gładsza w dotyku i bardziej nawilżona.
Stosuje go głównie na włosy, dodaje go również do maseczek do włosów.
Według mnie ta wersja bardziej sprawdzi się przy cerach suchy

Za drogi interes

Na co dzień decyduję się raczej na używanie balsamów do ciała, ale tak wiele słyszałam o olejkach marki Nuxe, że zdecydowałam się przetestować kilka z nich.
Obawiałam się, że produkt ten nie dość długo będzie się wchłaniał, ale na szczęście moje obawy były na wyrost. Olejek łatwo się rozprowadza i po kilku chwilach można zakładać ubrania. Zapach jest dość specyficzny, typowy dla kosmetyków marki Nuxe, albo się go lubi albo nie. Mnie na początku drażnił, ale potem jakoś przywykłam.
Nie widzę sensu kupowania tego produktu ponownie, gdyż ani nie nawilża skóry, ani jej nie ujędrnia, również nie zauważyłam, żeby poprawił się jej koloryt. Moim zdaniem szkoda pieniędzy na produkt, który nic nie daje. Dodatkowo wersja Riche moim zdaniem niczym się nie różni od tej podstawowej (nie mam na myśli składu, ale efekt stosowania). Nie polecam.

Fajny,ale niewiem czy wart tej ceny

Kosmetyk znalazłam w kalendarzu adwentowym.
Wg producenta można używać do włosów, twarzy i ciała.
Opakowanie to oszroniona szklana buteleczka ze złota zakrętka o poj 10 ml.
Dobrze sprawdził się do włosów, regeneruje i nadaje połysk. Wystarczy niewielka ilość, żeby zobaczyc efekt.
Dobrze sprawdził się tez na twarzy. Nałożony na krem delikatnie wygładza i nawilża.
Stanowi warstwę ochronną dla mojej przesuszonej zima cery, ale nie lepką i tłustą.
Twarz po nim jest miła i gładka.
Na ciało nałożyłam tylko raz.
Małe opakowanie nie pozwoliło na więcej aplikacji efekt również zadawalający.
Ładnie nawilzyl skore, ale nie był to efekt długotrwały.
Na dodatek nie musialam się martwić, że poplamię ulubione ubrania.
Zapach przyjemny i najdłużej utrzymuje się na włosach.
Ogólnie to fajny kosmetyk, lecz drogi.
Niestety nie mam pewności czy wart tej ceny.

Jestem bardzo zadowolona

Świetny olejek. Konsystencja nie jest typowo oleista, jest płynna i dobrze się rozprowadza. Opakowanie duże, wydajne, szklane i ładne. Atomizer jest zdecydowanie super rozwiązaniem! Bardzo na plus.

Pokochały go moje włosy. Aplikuje przed kąpielą na długość włosów, zostawiam na 10-15 minut i zmywam szamponem. Efekt świetny - włosy miękkie, lejące się, ładne. Na ciało również nakładam, dobrze sprawdza się także do masażu.

Ma piękny zapach.

Uwielbiam

Ten olejek naprawde jest niesamowity. Nie bede sie dużo rozpisywać, godny polecenia za to co robi. A co robi? W moim przypadku pieknie wygladza, skora twarzy po nocy jest taka delikatna, swieza, mlodsza. Od jakiegos juz czasu zauwazylam poglebiajace sie zmarszczki na dekoldzie, po zastosowaniu olejku sa zdecydowanie mniej widoczne. Sprawdza sie super, kiedy potrzebuję ukojenia po kwasach, czy retinolu. Nie próbowałam jeszcze zastosowania na włosach, ale przymierzam sie do olejowania i podziele sie swoją opinią.

Mój ideał !!

Olejek zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na jego temat i nie żałuje. Produkt zamknięty jest w pięknym szklanym opakowaniu jak perfumy, zapach nie do opisania luksusowy, kobiecy a zarazem subtelny i elegancki. Produkt przynajmniej w moim przypadku ma bardzo szerokie zastosowanie gdyż świetnie nadaje się do włosów (zwłaszcza końcówki) są po nim sypkie, lekkie, błyszczące i pięknie pachnące. Nadaje się również do skory twarzy, szyi i dekoltu mocno nawilżając, pozostawiając skore gładka, miękka, błyszcząca ale nie tłustą!! Czasami ze względu tez na piękny zapach aplikuje za uchem i na nadgarstki (jak perfumetkę) i cieszę się pięknym zapachem przez cały dzień. Olejek jest bardzo wydajny gdyż niewielka ilość wystarczy czy na włosy czy twarz żeby cieszyć się cudownym efektem :)

Pozytywne zaskoczenie

Dostałam zestaw czterech miniaturek olejów z Nuxe w ramach prezentu bożonarodzeniowego. No więc skoro zima, to pierwszy otworzyłam olejek bogaty.

Bardzo podoba mi się opakowanie tej miniatury, jest świetnie wykonane jak na miniaturkę. Jest śliczne, wygodne w użytkowaniu. Ja albo wylewam olej na wierzch dłoni (łatwo się go dozuje, mimo braku jakiejś blokady, albo używam go trochę jak perfum, przykładając na płasko do wnętrza dłoni, a taką kropelkę rozgrzewam wewnątrz dłoni i rozsmarowuję tam, gdzie trzeba.

Stosuję ten olejek do paru rzeczy:
- lubię go stosować na noc pod krem do rąk, co wzmaga odżywienie dłoni i one mniej wysychają dzięki temu (mniej mam ranek przy paznokciach).
- naprawdę dobrze się sprawdza do moich cienkich, delikatnych włosów, co było sporym zaskoczeniem. Używam go tylko odrobinę do włosów, ale włosy nabierają dzięki temu gładkości i blasku, bez tak typowego obciążenia (szczególnie na moim typie włosów). To się sprawdza na tyle dobrze do włosów, że będzie mi brakować tego oleju jak się skończy i już myślę nad zakupem dużej wersji.
- na dekolt jako rozświetlenie i natłuszczenie. Tu nie wywołuje w moim przypadku jakichś ochów i achów, ale czuję się wtedy bardzo zadbana, więc i tak to robię.
- uwaga, to moja interpretacja, ale używam go POD OCZY. Trochę się obawiałam tego ze względu na zapach i na to, że mam cerę tłustą i kremy pod oczy mogą mnie zapchać przy nosie i na linii oczodołu. Ale sprawdził mi się naprawdę świetnie, skóra pod okiem robi się bardziej wypełniona, świeża i siateczka odwodnienia jest mniej widoczna.
Moim zdaniem zapach jest bardzo przyjemny, ale może być odbierany jako taki "mamowy". I faktycznie, trochę pachnie luksusem z lat 90 :D. Ja lubię ten zapach i zupełnie mi nie przeszkadza.
Gdybym natknęła się jeszcze kiedyś na opakowanie 10 ml (może 30 ml), to pewnie zakupię to ponownie, bo efekt pod oczami i na włosach bardzo mnie zadowala. Jest to bardzo przyjemne uczucie, które najłatwiej mi porównać do silikonowego: okluzja, a jednak mało tłusta. Jest to bardzo satysfakcjonujące i miłe. Z przyjemnością też będę używać tych olejków zamiast kremu na wyjazdach weekendowych. Jednak 100 ml przy moim zużyciu "ciapka na moje długie włosy i ciapka pod oba oczy" to jest coś zupełnie zbędnego i bałabym się, że oleje zwyczajnie mi zjełczeją ;).
Ogólnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym olejem i z chęcią będę penetrowała dalszą część tego zestawu, jak i inne produkty od Nuxe :).

Średniak

Kupiłam go, aby nawilżać moją skórę podczas dnia. Efekt był mały e stosunku do ceny. Wchłania się w skórę, ładnie pachnie, lecz nie nawilża skóry na długo. Plus za opakowanie i konsystencję

Ulubiony z całej serii

Zanim użyłam tego olejku, byłam sceptycznie nastawiona do tego typu konsystencji kosmetyków. Wydawały mi się zbyt wodniste, klejące oraz brudzące wszystko dookoła. Ten olejek jest kompletnym przeciwieństwem tego, co niegdyś uważałam. Jest to drogi kosmetyk, ale za to bardzo wydajny i warty swojej ceny (na rynku są o wiele droższe kosmetyki, o gorszym składzie). Stosuję go głownie na ciało, włosy, na noc na twarz (nie zapycha), świetnie nadaje się do masażu. Zapach jest długotrwały, nie męczący, elegancki. Polecam:)