Samarite, Supreme Balm (Balsam do ciała i twarzy)

Samarite, Supreme Balm (Balsam do ciała i twarzy)

Zobacz oferty

topestetic
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.99/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

W Samarité Supreme Balm odnajdziemy unikalną kompozycję 99% składników naturalnych. Jego wyjątkowość to także ultraskoncentrowana i ultrawydajna formuła pozbawiona wody sprawiająca, że aplikacja kosmetyku wymaga użycia minimalnej jego ilości. Balsam jest niezwykle przyjemny w stosowaniu, szybko się wchłania długo utrzymując się na skórze i jednocześnie nie obciążając jej.
Możemy zastosować go na 33 sposoby m.in.: jako produkt do ciała, twarzy, krem pod oczy, odżywkę na końcówki włosów, krem na suche miejsca wymagające specjalnej troski jak łokcie czy kolana, krem do skórek, balsam do ust.
Supreme Balm długotrwale regeneruje i nawilża skórę, błyskawicznie koi i przynosi ulgę, a także spaja się ze skórą dając efekt „baby skin”.
Jego skład wygładza i uelastycznia skórę pozostawiając ją jedwabistą w dotyku oraz nadając jej zdrowy świetlisty koloryt podniesiony o jeden ton. Wielowymiarowe zastosowanie balsamu czyni z niego jednocześnie kosmetyk i preparat leczniczy - redukuje blizny i rozstępy, zwalcza suchość, przebarwienia, odparzenia, zrogowacenia i oparzenia słoneczne.
0% kontrowersyjnych składników takich jak parafina, oleje mineralne, czy sztuczne zapachy. Jest idealny dla całej rodziny w tym dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
Stosować w minimalnych ilościach, 3 ml pozwala na pokrycie całego ciała.

Rozczarowanie

Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami, a także reklamą zakupiłam produkt w pełnowymiarowej pojemności.
Nie wiem czy osoby, które tak zachwycają się tym balsamem nie znają innych kosmetyków o działaniu nawilżająco/regenerującym, czy naprawdę się u nich sprawdza.
U mnie jest efekt odwrotny do zamierzonego: skóra stała się jeszcze bardziej sucha niż przed stosowaniem balsamu.
Zimą zawsze mam problem z przesuszeniem dłoni, jednak zwykły krem do rąk lepiej sobie radzi niż ten "wielofunkcyjny" balsam.
Zostawia on tłusty film na skórze, kojarzący się z warstwą silikonu, która ma dać chwilowy, mylny efekt miękkiej nawilżonej skóry. Poza tym nie jest wcale tak wydajny jak zapewnia producent i "instagramowe influencerki".
Balsam trzymany w temperaturze pokojowej nabiera lejącej formuły - co jest niewygodnie podczas nabierania go na dłoń - należy uważać by nigdzie nic nie skapnęło, dodatkowo rozwarstwia się: na wierzchu wytrąca się warstwa "oleju".
Jeśli chodzi o zapach jest to kwestia indywidualna i dla mnie jest on przyjemny, kojarzy się z piernikiem.
Niestety z mojego doświadczenia nie polecam.

Rozczarowanie

Na początek trzeba przyznać, że Samarite umie w marketing. Ładne opakowanie, świetny copywriter, nie mogłam sobie odmówić spróbowania tego balsamu. Zamówiłam małe opakowanie na próbę i brawo za przezorność dla mnie, bo Supreme Balm rozczarował.

Poza cudownym, choć dość intensywnym zapachem nie zaoferował mojej skórze nic. Konsystencja wazelina, tworzył na twarzy ciężki film, który się nie tylko nie wchłaniał, ale zatykał pory. Używałam więc na noc, rano zmywałam, ale już po kilku dniach moja skóra zbuntowała się i pojawiły się niedoskonałości. Nie odczułam nawilżenia, poprawy jędrności, raczej zero pozytywnych efektów.

Krem zdenkowałam jako zimowy balsam do ust, na pewno nie kupię ponownie. W tej cenie naprawdę można znaleźć lepsze kosmetyki.

Polecam!

Na pierwszy rzut oka wygląda jak wazelina, natomiast jego działanie jest zupełnie inne :) szczerze polecam, ten kosmetyk mimo posiadania innych kremów, jest zawsze u mnie w domu. Idealny na wszelkie problemy z suchą skórą. Ma lekko orientalny, przyjemny zapach i piękne opakowanie. Powinno się go zużyć do 6 mcy i mnie na tyle wystarcza.

Nie zachwycił.

Kupiłam ten balsam zachęcona pozytywnymi opiniami na jego temat i szczerze nie mogłam się doczekać aż go wypróbuje. Miałam ogromne oczekiwania co do niego, zapewne za sprawą tych wszystkich zachwytów. Niestety mnie nie zachwycił.

Samo opakowanie jest śliczne wszystkie detale są dopracowane, a gdy się je odkręci aż chcę się zjeść ten balsam. Zapach jest powalający nawet w lecie można poczuć magię świąt, bo pachnie świętami – cynamon, piernik mniam! Balsam ma mieć aż 33 zastosowania z ręką na sercu przyznam, że wszystkich nie wypróbowałam. Balsam pod wpływem ciepła się rozpuszcza, zamieniając w konsystencję olejkowatą.

Balsam mnie nie zachwycił, używałam go głównie do ust i przyznam, że efekt nie był zadowalający, a wręcz trochę je wysuszał. Myślę, że znajdzie się wiele wielofunkcyjnych balsamów w o wiele niższych cenach.

skora jak u dziecka

jest idealny,
idealny do ** twarzy, ** ciala, ** stop , ** na lopcie , ** kolana
Kiedys mialam tysiac kremow, teraz ten zajmuje czolowe miejsce w lazience, to naprawde dziala, skora jak u dziecka, nawilzona, otoczona taka niewidzialna druga skora ;)
powoduje, ze nawet skora u piet staje sie bardziej mieciutka
na twarz tez dziala jak najlepszy krem , nie podraznia, nawilza

Zdecydowanie ulubieniec!

Zdecydowanie ulubieniec do pielęgnacji ciała! Przeważnie używam go w okresie jesienno-zimowym i sprawdza się rewelacyjnie. Moja skóra wymaga w tym czasie porządnego nawilżenia a ten produkt właśnie takie daje! Konsystencja jest świetna! Rozpuszcza się pod wpływem temperatury ciała. Używam go na noc i budzę się z gładka i piękna skóra. Zapach jest obłędny! Cena zdecydowanie adekwatna do jakości kosmetyku.

Przyjemniaczek

Oceniam produkt stosowany jedynie do ciała, w pierwszych miesiącach ciąży.

PRODUKT naturalny, bezpieczny, o pięknym cynamonowym zapachu. Wygodne opakowanie. Konsystencja lekko żelowego balsamo-olejku, który ładnie się wchłania. Używany na brzuch, biodra, piersi wystarczył na ok miesiąc stosowania. Dla mnie to dość krótko zważając na jego cenę. Ze względu na to, raczej do niego nie wrócę. Jest dużo równie dobrych produktów w niższej cenie. Mimo to, będę go dobrze wspominać. Dobrze się go używało, skóra była wyraźnie bardziej nawilżona, z czasem bardziej elastyczna i jędrna.

Najbardziej wielofunkcyjny kosmetyk

Krem/serum/balsam. Ten krem. zastepuje naprawde wiele innych produktow. uzywam go wieczorem jako zamkniecie pielegnacji, na cialo, w podrozy do zmycia makijazu, na usta, na paznokcie, smaruje moje dziecko gdy ma jakies otarcia - balsam goi. je doskonale i przeciwdziala dalszemu pojawianiu sie nowych. Jest genialny. Jedyny minus konczy sie za szybko.

Świetny krem!

Stosuje ten krem na twarz, raczej na noc, bo jest dość tłusty i twarz się świeci. Mimo swojej konsystencji, nie zapycha porów. Bardzo fajnie nawilża, odżywia i regeneruje np. małe podrażnienia czy pozostałości po wyprysku i do tego jest naprawdę wydajny. Ma piękny zapach, opakowanie jest śliczne i dobrze wykonane. Skład zachwyca mnogością olejów i roślinnych ekstraktów, oby więcej takich produktów. Bardzo polecam, zwłaszcza, iż to polska marka!

Wykorzystała: kilka próbek

Lepiej kupić Eveline

Kilka osób już wspomniało, że jest to w sumie produkt podobny do "Egyptian Miracle" z Eveline lub oryginalnego "Egyptian Magic" - działanie ma niemal identyczne, tylko zapach przyjemniejszy, ciepły i cynamonowy. Produkt głównie natłuszcza, nie podrażnia i jest bardzo wydajny. Natomiast mimo długiego i dobrego składu nie zauważyłam, aby produkt był o wiele lepszy od wspomnianego już produktu Eveline, więc w połączeniu z ceną nie mogę dać mu więcej niż 3. Jeśli potrzebujecie natłuszczenia, to po prostu kupcie sobie Eveline - zapach może i ma brzydszy, ale za to zaoszczędzicie ~50 zł.

Uniwersalny

Samarite Supreme Balm (Balsam do ciała i twarzy) zakupiłam w drogerii internetowej w wersji mini-15 ml. W porównaniu do dużej wersji, która ma aż 90 ml mała nie jest opłacalna cenowo, ale chciałam najpierw wypróbować produkt i potem ewentualnie kupić większy. Dzisiaj nie żałuję, że kupiłam mniejszą wersję, bo cały czas mam ją przy sobie w torebce. Balsam ma lekko korzenny zapach, jest konsystencji masła, po rozgrzaniu w dłoniach zmienia się w olejek, no i jest do... WSZYSTKIEGO! Do rąk, do stóp, ale także do twarzy, dosłownie do całego ciała. Początkowo bałam się go nakładać na twarz, bo byłam pewna, że mnie po nim wysypie, dlatego smarowałam stopniowo coraz większe partie skóry, nic mi się nie stało, dlatego teraz wsmarowuje go w całą twarz. Szczególnie lubi go okolica pod oczami- wreszcie znalazłam coś, co ją prawdziwie nawilża, no i co ważne nadaje się pod makijaż. Moje dłonie również mi za niego dziękują. Jest bardzo wydajny (producent podaje, że tylko 3 ml wystarczą żeby posmarować całe ciało, z czym się zgadzam). Na pewno kupię dużą wersję- polecam najpierw przetestować mini, wiem- nie opłaca się, ale lepiej wtopić 30 zł niż 90 zł... Chociaż, moim zdaniem, zakup tego balsamu nie będzie wtopą, a małe opakowanie zabierzecie ze sobą wszędzie. POLECAM!

krem wielofunkcyjny

Samarite Balm kocham przede wszystkim za wielofunkcyjność.

Jest to kosmetyk do pielęgnacji który zastąpi wiele innych kosmetyów a więc jest bardzo praktyczny.
Fakt, że nie należy do najtańszych kosmetyków ale wszystko przez to że jest bardzo dobrej jakości oraz świetnie spisuje się w każdej sytuacji.
Bardzo spodobało mi się, że można go używać nawet u małych dzieciaków, ponieważ jest nieszkodliwy.

Należy także pamiętać że nie jest on lekiem, więc nie w każdej sytuacji jest w stanie nam pomóc -mam tutaj na myśli problemy skórne wywołane chorobami. Niemniej jednak, w wielu przypadkach będzie także pomocny w załagodzeniu powstałych zmian.

Bardzo lubię go także za delikatny nieco cynamonowy zapach <3 także za świetne nawilżenie które jest na wysokim poziomie.

Z pewnością jest to produkt godny polecenia i wypróbowania na własnej osobie :)

2085