Les Liquides Imaginaires, Dom Rosa EDP

Les Liquides Imaginaires, Dom Rosa EDP

Champagne Rose - Zapach róży poświęconej dla piękna wina. Odwieczny rytuał szampana.
Kwiat pasji, jego ekscytacja ustępuje miejsca romantyczności tajemniczemu urokowi.
Zapach pasji.
Głowa: nuty szampana, grejpfrut, gruszka.
Serce: róża damasceńska, goździki, kadzidło.
Baza: akordy drzewne, drzewo cedrowe, wetiweria, drzewo gwajakowe.

Bardziej szampan

Mój pierwszy zapach od Liquides Imaginaires. Po samej nazwie spodziewałam się czegoś bardziej "dorosłego", poważnego, natomiast Dom Rosa jest pełne młodzieńczej energii (dziękujemy za pomelo!), lekko figlarne i bardzo mocno musujące. Przede wszystkim, na pierwszy węch wyczuwalny jest wytrawny szampan w starciu ze słodką gruszką, której kibicuje pomelo. Róża, jak na damę przystało przychodzi stylowo spóźniona i chociaż nie robi w okół siebie zamieszania, wszak to nie wypada, każdy w pokoju i tak jest świadomy jej zmysłowej obecności. Zapach przepiękny, świeży, ale wciąż zmysłowy. I zdecydowanie wyjątkowy - nie znam innych "podobnych". Jedyny minus - po 2 godzinach ledwo go na sobie czuję, przez co kwestionuję jego trwałość, natomiast kilka razy ktoś się pytał, czym tak pięknie pachnę, więc istnieje możliwość, że nie czuję go tylko ja :D