L'Oreal Paris, Botanicals Fresh Care, Lawenda, Łagodzący balsam pielęgnacyjny do włosów delikatnych

Pozwól sobie na botaniczny relaks dla Ciebie i Twoich włosów, który każdego dnia pozwoli Ci na odprężenie w kojących aromatach specjalnie dobranych składników naturalnych o udowodnionej mocy. Olejki i ekstrakty pozyskiwane w zrównoważony sposób z odnawialnych źródeł, zamknięte w wegańskich formułach o udowodnionej mocy i skuteczności, łączą w sobie to co najlepsze w nauce i naturze.
Piękne włosy - świadoma pielęgnacja, dla Ciebie i dla środowiska.

Poznaj łagodny balsam Botanicals Fresh Care do do delikatnych włosów i podrażnionej skóry głowy, który delikatnie nawilży włosy i zapobiegnie plątaniu się końcówek.
• Unikalna formuła łącząca w sobie botaniczne esencje: olejek eteryczny z lawendy, soję oraz olejek kokosowy
• Działa kojąco na wrażliwą i podrażnioną skórę głowy, przynosząc ulgę już po pierwszym użyciu
• Pełny kojącego aromatu lawendy z francuskiej Prowansji

Sposób użycia:
Po umyciu szamponem z odpowiedniej serii Botanicals Fresh Care rozprowadź balsam starannie na całej długości włosów i pozostaw na 2 minuty, następnie spłucz.

nawilżające, regenerujące, łagodzące, wygładzające
bez silikonów, bez parabenów, zapachowa
w tubie
Skóra głowy
normalna, problemowa, sucha i wrażliwa
do włosów kręconych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów z łupieżem, do włosów długich

Lawendowa odżywka do włosów od marki L;Oreal wykazuje działanie nawilżające, wygładzające oraz odbudowujące. Pozwala na łatwe uzyskanie efektu tafli.

Pielęgnacyjna seria do włosów od marki L'Oreal Paris z serii Botanical Fresh Care jest mi już bardzo dobrze znana głównie ze swojej różanej serii, którą miałam okazję testować już prawie dwa lata temu w ramach Klubu Recenzentki. Pamiętam, że linia Geranium, bo tak właśnie się nazywała, zrobiła na mnie naprawdę pozytywne wrażenie, dlatego też po dłuższym czasie z miłą chęcią wybrałam dla siebie propozycję z kolejnej serii od tego producenta i tym razem padło na tę o nazwie Lawenda. Na produkt zdecydowałam się nie tylko ze względu na pozytywne doświadczenia z tym producentem, ale i przez zamiłowanie do lawendowych nut zapachowych w kosmetykach. Dodatkowo bardzo spodobała mi się obietnica, że jest to kosmetyk przeznaczony do włosów delikatnych. Wydaje mi się, że moje mogą takie być, zwłaszcza na końcówkach, które wciąż pamiętają okres wieloletniego, chemicznego rozjaśniania mimo, że już od dłuższego czasu farbowane są naturalnie za pomocą mieszanki henny, amli oraz indygo.

Balsam od L'Oreal zamknięty został w opakowaniu w formie poręcznej tubki o pojemności 150 ml. Cena regularna tego kosmetyku wynosi około dziewiętnastu złotych. Design tego produktu jest naprawdę bardzo ładny, to znaczy umieszczono na nim botaniczną grafikę kwiatów lawendy. Samo opakowania ma piękną, fioletową barwę. W jego centralnej części znajdziemy najważniejsze informacje o produkcie, takie jak logo jego producenta, nazwę czy najważniejsze informacje. Z drugiej strony na etykiecie umieszczono bardziej szczegółowy opis wraz ze składem.

Odżywka posiada lekką, kremową konsystencję, a także białą barwę. Pachnie naprawdę bardzo ładnie, jak najbardziej wyczuwalne są tutaj nuty lawendy, także dla fanów tego zapachu będzie to najprawdziwsza gratka. Kosmetyk w swoim składzie posiada między innymi ekstrakt z soi oraz oczywiście olejek z lawendy. Skład jest wegański i w 98% pochodzi ze składników naturalnych.

Kosmetyk ten był przeze mnie stosowany przez ostatnie cztery mycia jako pierwsze O w metodzie mycia włosów OMO (odżywka/maska - mycie - odżywka/maska). Mam fryzurę dosyć długą, prawie do pasa, a także gęstą, dlatego też tego typu produktów zużywam całkiem sporo mimo szczerych starań, żeby być przy tym oszczędnym. W tym wypadku wydajność jak na tak szczerze mówiąc nieduże opakowanie jest nawet ok. Samo działanie pielęgnacyjne jednak jest jak najbardziej warte nawet miernej wydajności. Dzięki tej odżywce fryzura w mig staje się miękka oraz nawilżona. Zyskuje na wygładzeniu, regeneracji oraz blasku. Zdecydowanie ładniej i łatwiej się układa oraz rozczesuje.

Moim zdaniem lawendowa odżywka do włosów od marki L;Oreal wykazuje działanie nawilżające, wygładzające oraz odbudowujące. Pozwala na łatwe uzyskanie efektu tafli. Co prawda, tak jak wspomniała wyżej, nie jestem fanką jej wydajności w stosunku do ceny, ale i tak uważam, że działanie jest naprawdę świetne.

Dobra

Kupiłam ją w promocji i w tej cenie uważam, że stosunek jakość-cena jest bardzo dobry. Odżywka ma piękny, mocno wyczuwalny zapach, dobrze wygładza i ułatwia rozczesywanie. Jest wydajna, ma bardzo ładne opakowanie. Nie robi nic nadzwyczajnego, jest po prostu dobra:)

szampon lepszy

Po tym jak szampon się u mnie bardzo dobrze sprawdził, postanowiłam wypróbować odżywkę, niestety nie jest tak dobra jak szampon, ale też tragedii nie ma.
Mimo tego wiem, że nie kupię jej ponownie.

Wady:
-regularna cena
-nie daje spektakularnego efektu na włosach, nie widzę nabłyszczenia czy regeneracji

Zalety:
-dobry skład
-nie podrażnia i nie uczula
-przyjemny zapach lawendy
-ułatwia rozczesywanie

Nie każdemu przypadnie do gustu

Odżywka ta ma bardzo wyczuwalny zapach lawendy, długo utrzymuje się na włosach. Nie była ani zła ani dobra, wydaje mi się że nie robiła nic na moich włosach. Oczekiwałam od nie więcej i trochę się zawiodłam. Zachęciło mnie piękne opakowanie i zapewnienia producenta do zakupu. Raczej do niej nie wrócę .

siano na głowie

no nie spodziewałam się takiego bubla za tak duże pieniądze, nie spełnia swoich podstawowych obietnic - nie nawilża , plącze , włosy po jej nałożeniu wyglądają po prostu brzydko, tzw sianowato , nie polecam

3 razy tak :)

Bardzo polubiłam się z tą serią :) ale ta odżywka zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Włosy są wygładzone, nawilżone, a zapach lawendy prze-cu-do-wny :)

Miało być tak pięknie

Miałam sprecyzowane oczekiwana wobec tej odżywki. Moje wcześniejsze doświadczenia dotyczące tej marki były związane z produktem 2w1 szampon i odżywka w jednym produkcie. Ten produkt zachwycił mnie niesamowicie, dlatego uznałam, że cała marka jest godna uwagi. Na wizaż zauważyłam, że weszła nowość z tej firmy, dlatego chciałam spróbować jednego produktu z tej linii, aby sprawdzić jak działa. Charakterystyka moich włosów jest opisana na produkcie, ponieważ potrzebowałam każdego działania oferowanego przez producenta. Nie byłam do końca zadowolona, ponieważ efekt nie był piorunujący. Trochę nawilżyła, włosy były w lepszej kondycji niż bez użycia odżywki. Natomiast brakowało powiększenia objętości, nie wzmocniła włosów. Efekt poprawny. Doceniam za to, że skład był trochę delikatniejszy niż innych produktów. Zapach na początku dla mnie zbyt mocny, ale się przyzwyczaiłam. Nie kupiłabym drugiego opakowania, ani nie poleciłabym tego produktu. Warto było spróbować, ale nie tego oczekiwałam, biorąc pod uwagę obiecanki producenta.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Najsłabsza z serii

Odżywka to dla mnie najważniejszy element pielęgnacji, ważniejszy niż szampon, który ma za zadanie z zasady oczyścić włosy, czy maska której używa się rzadziej. Do odżywek podchodzę więc z dużymi oczekiwaniami, niestety ta pozostawiła po sobie niedosyt. Nie można zarzucić jej niczego pod względem wydajności czy zapachu, niestety jej działanie nie do końca mi odpowiada. Przy umiarkowanym nakładaniu włosy pozostają po niej jakby ciężkie, nie czuć ukojenia czy nawilżenia. Trzeba przyznać, że ułatwia rozczesywanie, ale to trochę za mało, a nadzieje miałam wielkie.

Jestem zadowolona :-)

Kupiłam odżywkę, bo jestem wielbicielką włosowych nowości (zawsze mam nadzieję, że moje cienkie piórka zmienią się nagle w pukle z reklamy Gliss Kura) a produkt ma dobre recenzje. Tani nie jest, to fakt, ale uznałam że zaryzykuje.
Po otwarciu tuby (o ile to się uda, bo ten korek jest pancerny) uderza intensywny lawendowy zapach. Jak ktoś lubi ten zapach to dobrze, ja nie bardzo ale da się przeżyć.
Odżywka jest bardzo gęsta, kremowa - fajnie bo nie spływa z mokrych włosów pod prysznicem. Ja trzymam ją dosłownie kilka chwil - max 2 minuty. Podczas spłukiwania czuć wygładzenie, ale nie jest tak spektakularne jak przy silikonowych odżywkach - to akurat dobrze. Działanie widać dopiero po wysuszeniu włosów : włosy lśniące, sypkie, miękkie. Ładnie wygładzone i nawilżone. Ja mam naturalnie proste włosy, po tej odżywce są super gładkie, nie puszą się ale też nie są obciążone czy przyklapnięte. Zapach lawendy pozostaje na włosach długo, ale nie jest tak męczący jak w tubie. Na ogromny plus to, że odżywka nie obciąża i nawet na następny dzień włosy wyglądają dobrze.

OK

Odżywka jest....poprawna. Ułatwia rozczesywanie, konsystencja dobra, po zastosowaniu włosy są miękkie. Natomiast zapach jest koszmarny... parę tygodni temu wróciłam z Chorwacji z kuferkiem lawendowych lokalnych kosmetyków o obłędnym zapachu lawendy, brakowało mi odżywki do włosów o tym zapachu dlatego zakupiłam ją już w Polsce, jakże się zawiodłam, gdy poczułam chemiczny zapach.

niezła

Spoko odżywka do włosów. Nawilża, powoduje że włosy są miękkie, nawilżone, pachnące. Odżywka spełnia swoje powołanie, jest wydajna a cena w miarę okey. Opłaca się poczekać na różne promocje aby ją kupić w zestawie ;)

Super!

Ogolem kocham lawende i produkty z nia zwiazane. Tak wiec jak pojawila sie tylko ta seria, wykupilam od razu cala.

Uzywalam odzywki wraz z calym zestawem, i nawet po odstawieniu szamponu (przetluszczal wlosy), odzywka sprawia sie rewelacyjnie! Zdecydowanie moj hit. Wlosy sie swietnie rozczesuja i sa nawilzone. Na pewno do niej wroce!