Amaranthine, Japanese Spa, Oxygenating Shower Cream (Krem pod prysznic z japońskimi kwiatami wiśni - sakura)

Oxygenating Shower Cream to wyjątkowy krem pod prysznic, który głęboko nawilża i odżywia skórę. Posiada unikalne właściwości dotleniające. Pozostawia ją miękką, gładką i niezwykle promienną. Wzbogacony kompozycją kwiatowych olejków o słodkim kwiatowym zapachu.

płyny do kąpieli, żele pod prysznic
nawilżające
normalna, sucha

w SPA człowiek się nie chce denerwować ...

Do zakupu serii kosmetyków Amaranthine skusiło mnie ich piękne opakowanie, które na tle innych, podobnych kosmetyków, mocno się wyróżniało. Opakowanie jest ciężkie, solidne w kolorze butelkowej zieleni z dodatkiem srebra. Moim zdaniem sam wygląd sprawia, że nadaje się na prezent.

W środku znajduje się pięknie pachnący kwiatem wiśni "krem myjący". Ma gładką, gęsta, kremową konsystencję. Pieni się umiarkowanie. Używanie go to przyjemność - faktycznie poczułam się jak w spa.

Producent obiecuje działanie dotleniające, przywracające jędrność i elastyczność. Tutaj nie zauważyłam specjalnej różnicy - uważam, że moja skóra już przed zastosowaniem była jędrna i elastyczna;). Zauważyłam za to wygładzenie i miękkość skóry. Po zastosowaniu preparatu skóra jeszcze długo pachniała niczym japoński ogród.

Niestety preparat ma też jeden minus. Opakowanie, choć przepiękne, jest też mocno niepraktyczne. Twardy plastik uniemożliwia ściśnięcie butelki, a gęsta konsystencja niestety sama średnio chce wypływać, co jest trochę denerwujące.