Hean, Slim No Limit, Peeling cukrowy ujędrniający

Hean, Slim No Limit, Peeling cukrowy ujędrniający

Jest to preparat ujędrniający pod prysznic. Zawiera mieszankę cukru i złuszczających drobinek, które odświeżają i wygładzają skórę, złuszczają zrogowaciałe warstwy naskórka, oczyszczają pory, poprawiają jędrność i elastyczność skóry, poprawiają wchłanianie się kosmetyków uzupełniających np. żelu antycellulitowego.
Stosowany dwa razy w tygodniu w widoczny sposób przywraca skórze naturalny blask i sprężystość.
Składniki aktywne:
- mieszanka cukru i złuszczających drobinek- intensywnie usuwa martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie dotlenia skórę.
- limonka - odświeża i tonizuje skórę.
- wyciąg z żeńszenia stymuluje odnowę naskórka, odżywia i przeciwdziała starzeniu się skóry.
- wyciąg z bluszczu wspomaga modelowanie sylwetki, usuwanie toksyn ze skóry, działa przeciw obrzękowo.
-d-panthenol zapewnia właściwy poziom nawilżenia zapobiega podrażnieniom i nadaje jej miękkość i gładkość.

Fajny i w dobrej cenie

Peeling dorwałam na jakiejś promocji w drogerii. Czy działał ujedrniająco ? Hmmm ... raczej nie, cieżko to stwierdzić po zużyciu jednego opakowania. Zapach przyjemny orzeżwiajżcy, działanie w kwestii mycia i złuszczania jak najbardziej na +. Nie wywoływał podrażnień ani zaczerwień na skórze.

Dobry

Uważam, że jest to bardzo przyzwoity peeling za niewielką cenę (ok 7 zł po promocji). Robi to co ma robić, czyli złuszcza martwy naskórek. Natężenie można zwiększać i zmniejszać według upodobań. Jak na swoją cenę jest bardzo wydajny (6-7 razy). Zapach może nie jest najlepszy, pachnie jak płyn do toalety, ale znośny, działaniem nadrabia. Faktycznie pomaga modelować sylwetkę. Tuba jest bardzo wygodna, mięciutka, nie ma problemu z wydobyciem produktu.Polecam każdemu komu zależy na działaniu, a pozostałe "dodatki", które czynią produkt bardziej atrakcyjnym nie mają znaczenia.

Peeling do ciala

Kupiłam go ponieważ zaciekawił mnie swoją ceną. Potrzebowałam czegos podobnego wiec spróbowałam. Peeling jest bardzo fajny pięknie wygładza skórę a czy ujędrnia to raczej nie ale i tak jest ok. Ma fajny zapach który długo czuć na skórze.

Nie tego oczekiwałam

Zachęcona dobrymi opiniami zdecydowałam się zakupić ten peeling. Głównie zależało mi na mocnym złuszczanie i ujędrnieniu chociaż na to drugie się za bardzo nie nastawiałam. Zapach nooo niestety kojarzy mi się z kostką toaletową. Nie jest to dla mnie jakiś wielki minus bo jeśli działanie byłoby w porządku to bym się tym wcale nie przejmowała. Jednak działanie nie jest takie jakiego oczekiwałam. Miał być zdzierak, ale dla mnie niestety jest za słaby. Efektu ujędrniania tez niestety nie ma. Totalny niewypał.

Lime

Wygodne opakowanie w postaci tuby. Nie trzeba się męczyć ze słoikiem. Piękny , świeży, orzeźwiający zapach. Optymalne połączenie żelu z drobinkami. Skóra jest oczyszczona, gładziutka i napięta. Lubię ten efekt po. Opakowanie ładne. Cena przystępna. Kupię ponownie.

Fajny - spełnia swoje zadanie

Peeling cukrowy z limonką i żeń-szeniem Slim no limit marki Hean kupiłam za 11 zł w drogerii Rossmann. Cena jest bardzo przystępna biorąc pod uwagę pojemność i wydajność.
Opakowanie to plastikowa tuba z ładną szatą graficzną.
Zapach jest bardzo ładny. Konsystencja jest dość gęsta i gruboziarnista co mi bardzo pasuje.
Z działania także jestem zadowolona, skóra jest po nim gładka, oczyszczona i pachnąca.
Nie zauważyłam żadnych podrażnień czy innych niepożądanych efektów.

Warto

Peeling bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka i oczyszczaniem
Nie zauważyłam efektu ujędrniania, ale po zastosowaniu peelingu lepiej czuję działanie kosmetyków antycellulit i ujędrniających :D
Co do zapachu - na początku kojarzył mi się z łazienkowym odświeżaczem ;) , ale po kilku użyciach przyzwyczaiłam się do niego i nawet polubiłam.
Wydajny.

Dobry i w korzystnej cenie

Bardzo fajny peeling. Przyjemnie pachnie, zawiera dość dużo drobinek. Złuszcza i nie podrażnia skóry. Warto być regularnym przy stosowaniu peelingów. Skóra po jego użyciu jest gładka i oczyszczona. Cena również korzystna, bo peeling kosztuje w granicach 10zł.Dostępny w prawie każdej drogerii. Polecam.

Mieszane uczucia

Używam peelingów w ilościach hurtowych. To jeden z tych elementów pielęgnacji, bez których nie wyobrażam sobie życia. Dlaczego by więc nie połączyć zdzierania martwego naskórka, wygładzania z ujędrnieniem? No jakoś mnie to przekonało, więc zdecydowałam się na zakup tego produktu.

Dostępny w każdym Rossmannie. W sumie aż sama się trochę dziwię, że dopiero teraz po niego sięgnęłam. 11 złotych wydaje się całkiem przyzwoitą ceną dla takiego produktu. Nie ukrywam, jakoś pośrednio też to zachęciło mnie to zakupu. Jest jednak dosyć porządne ale, a mianowicie wydajność. Ten peeling to taka rzadzizna, że dosłownie przepływa między palcami. Starczył na ledwo 2 tygodnie. Może nie używałam go specjalnie oszczędnie, ale to i tak bardzo, bardzo kiepski wynik. Kolejny minus -opakowanie. Początkowo nie miałam żadnych uwag- przyzwoita szata graficzna, plastik nie wygina się w każdą stronę.Jednak zaledwie po kilku użyciach, wieczko od nakrętki zwyczajnie odpadło. Zaznaczam, że opakowanie nigdy nie spadło mi, nie zostało jakoś inaczej drastycznie przeze mnie potraktowane. Peeling nie wylewał się mimo to z tubki, i tylko to jakoś ratowało sytuację. No i ten zapach. Liczyłam na coś świeżego, orzeźwiającego, a tutaj otrzymałam coś ala Domestos.

Mimo że technicznie ten produkt jest beznadziejny- zapach, konsystencja, wydajność i opakowanie tworzą zabójczą mieszankę- to samo działanie naprawdę mi odpowiada. To klasyczny zdzierak, który jednak nie podrażnia mojej skóry, nie powoduje żadnych dodatkowych zaczerwienień. Wygładza, likwiduje martwy naskórek, zmiękcza, czyli robi wszystko to, co peeling powinien. I w sumie nawet więcej. Nawet podczas mojego zaledwie dwutygodniowego stosowania zauważyłam lekkie ujędrnienie. Przy systematycznym używaniu może naprawdę zdziałać cuda! A to wszystko bez przesuszenia.

Rzadko kiedy waham się, czy naprawdę kolejny raz kupię dany produkt. Tutaj jednak mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony zaskakuje mnie działanie, z drugiej odstrasza zapach i ta zbyt rzadka konsystencja. Specyficzny produkt.

Niestety u mnie robi więcej szkód niż pożytku

Peelingów używam często i mam ich conajmniej kilka rodzajów w domu a ich głównym zadaniem ma być zdzieranie naskórka ale są takie które robią coś więcej na plus i takie, których działanie jest na minus. I właśnie ten peeling jest niestety na minus. Próbuję go zużyć od długiego czasu ale chyba po prostu wyrzucę opakowanie, chociaż tak bardzo nie lubię tego robić..
Opakowanie jest w całkiem w porządku, miękkie i bez problemu wyciska się z niego produkt.
Zapach.. to pierwsza rzecz która zwraca na siebie niekoniecznie pozytywną uwagę, nie jest zbytnio przyjemny, taki chemiczny i trochę mnie drażni.

Skład.. cóż, na samym wstępie SLSy, składnik który mi nie służy a mianowicie Cocamidopropyl Betaine, potem PEG, gliceryna i gdzieś na końcu te aktywne składniki którymi producent się chwali czyli drobinki cukru i limonka, wyciągi z żeń-szenia, bluszczu. Dosyć ubogi skład, co mogłoby sugerować, że jest całkiem dobry ale nie jest tak..

Jest to produkt mocno żelowy z dużymi drobinkami złuszczającymi które robią więcej krzywdy niż pożytku u mnie. Mam rogowacenie mieszkowe na ramionach i ogólnie problematyczną skórę więc złuszczanie to podstawa ale po tym peelingu, o ile faktycznie skóra jest bardziej napięta/jędrna tak niestety te wrażliwsze części mojego ciała jak chociażby ramiona są w dużo gorszym stanie. Podrażnione, potem wyskakuje mi charakterystyczna "wysypka" (przy rogowaceniu często robią się takie zmiany jakby trądzikowe, krostki) a przecież po to złuszczam skórę aby unikać takich zmian...
Używam teraz tylko do nóg tego peelingu ale i tak ostrożnie, nie wiem czy dotrwam do końca opakowania.

Świetnie ujędrnia

Super efekt ujędrniający skórę. Po pierwszym użyciu skóra jest gładka i jędrna. Peeling ma ładny zapach, cukrowe drobinki przyjemnie się wciera. Trzeba jednak uważać by nie wykonywać go zbyt często.

Bardzo przyjemny

Lubię ten peeling, jednakże chyba wolę jego fioletową wersję. Skóra po nich jest gładka, sprawia wrażenie bardzo dobrze oczyszczonej. Produkt nie podrażnia, cudownie pachnie. Opakowanie jest miękkie, można więc wykorzystać produkt bez problemu do końca, jest bardzo wydajny. Nie uczulił mnie, nie podrażnił. Ja jestem zadowolona z efektu. Skórę mam normalna ze skłonnością do przesuszania.