Manufaktura Piękna, Peelingujący mus do mycia ciała `Biała czekolada`

Manufaktura Piękna, Peelingujący mus do mycia ciała `Biała czekolada`

Peelingujący mus do mycia ciała. Biała czekolada.
Kąpielowy smakołyk, któremu nie będziesz mogła się oprzeć!
Drobinki brązowego cukru zatopione w aksamitnym musie na bazie delikatnych substancji myjących tworzą produkt, który kompleksowo zadba o Twoją skórę. Intensywnie złuszczy martwy naskórek, a pod wpływem wody zmieni się w gęstą otulającą pianę. Dzięki zawartości sorbitolu i gliceryny roślinnej pozostawi skórę doskonale oczyszczoną, niesamowicie gładką i nawilżoną. Jedwabista konsystencja kremu maślanego do tortu o zapachu białej czekolady - brzmi wybornie.
Produkt wegański.

Co za zapach !

Muszę zacząć od tego, że ilekroć go nie użyję pod prysznicem na siłowni zawsze słyszę głosy - a co to tak pachnie? Albo - czy ktoś pije szejka?

Pachnie cudnie, do mojej suchej skory sprawdź się na prawdę przyzwoicie. Nie wysusza, nie podrażnia. Zapach ulatnia sie bardzo szybko i juz chwile po umyciu wogole go nie czuć

Mieszane uczucia

Posiadam dwa opakowania tego produktu wersję cytrynowo miętową i wersję egzotyczną. Produkt to wielofunkcyjna mieszanka w formie pasty myjącej zawierającej drobinki peelingujące o mocnym nieco drażniącym zapachu. Produkt ładnie się pieni i peelinguje skórę dając chwilowe miłe uczucie aksamitnej relaksującej pianki z drobinkami ale przy tym nie wykazuje jednak żadnych właściwości pielęgnacyjnych czyli jest to niestety zdzierak. Natomiast nie wysusza dodatkowo skóry, nie rani ani nie podrażnia co jest w sumie plusem. Wymaga bezwzględnie użycia produktu nawilżającego. Wykonanie peelingu całego ciała wymaga użycia zdecydowanie dużej ilości produktu. Używany w formie zmywacza do ciała starcza na dłużej. Ogólnie oceniam produkty raczej jako rozczarowanie, bardziej,, myjące zabawki do kąpieli,, niż produkty pielęgnacyjne. Z resztą nie wiem czego się spodziewałam, bo skład na kolana nie rzuca ale ogólny wygląd wizualny produktów sugeruje klimat eko spa...No i chce się wypróbować coś nowego. Tymczasem produkt posiada w składzie głównie produkty myjące i spieniacze oraz bardzo intensywny, chemiczny zapach a przy tym przeciętne właściwości użytkowe oraz nie daje żadnych pozytywnych wizualnie efektów poza mechanicznym wygładzeniem skóry. Ps ten produkt i tak oceniam najlepiej z całej serii, gdzie króluje w kąpieli brokat i zapachy tęczy...

Mój ulubiony!!!!!!!!!!

Podczas ostatniej wizyty w Rossmannie wpadłam ( a raczej wjechałam wózkiem :-)) w stend z produktami Manufaktura Piękna ( szybko ogarniając wzrokiem, żeby córka nie zaczęła czegoś ściągać bądź zrzucać) zaciekawił mnie peeling a raczej peelingujący mus do mycia ciała. Były 3 zapachy (jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam testery!!!) Szybciutko wybrałam mój zapach BIAŁA CZEKOLADA...nic tylko wziąć troszkę na paluszek i zjeść :-)
Mus jest w plastikowym pojemniczku z którego można wydobyć całą zawartość. Nie podoba mi się jednak że nie ma żadnej folii zabezpieczającej ( wieczko każdy może odkręcić i wsadzić palucha). Co do samego musu ma gęstą konsystencję, powiedziałabym puszystą. Drobinki cukru są idealne, ani ostre ani małe i niewyczuwalne. Bardzo dobrze złuszczają naskórek, dzięki temu że drobinki nie rozpuszczają się szybko. Po użyciu skóra jest oczyszczona, niesamowicie gładka i nawilżona. Jestem bardzo zadowolona z tego peelingu. Spełnił moje oczekiwania. Podczas następnej wizyty w Rossmannie na pewno jeszcze lepiej przyglądnę się produktom z Manufaktury Piękna.