Korana, Propolis, Żel do mycia twarzy

Korana, Propolis, Żel do mycia twarzy

Propolis Żel do mycia twarzy jest tolerowany przez nawet bardzo wrażliwą cerę. Zawarte w nim wyciągi z palmy kokosowej i kukurydzy uwalniają skórę od zanieczyszczeń, nie niszcząc jej naturalnej bariery ochronnej, nie podrażniając jej i nie powodując jej wysuszenia. Obecność koncentracji propolisu lekarskiego normalizuje pracę gruczołów łojowych, przez co ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Działa także antybakteryjnie i przyspiesza gojenie mikro uszkodzeń skóry. Dzięki zawartości d-pantenolu i alantoiny żel do mycia twarzy pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia. Po zastosowaniu Propolis-żelu do mycia twarzy skóra jest gotowa do aplikacji preparatów pielęgnacyjnych.

żel
w butelce
>100ml

Bardzo fajny produkt

Żelu używałam przez dobre 2-3 miesiące, przez swoją gęstą konsystencję jest bardzo wydajny. Produkt zamknięty w plastikowej buteleczce, która muszę przyznać pod koniec używania produktu była ciut kłopotliwa, ciężko było wydostać produkt przez "ściśnięcie" buteleczki, ale odkręcany korek zniwelował problem. Do zakupu skusiła mnie informacja, że jest to pordukt, który niweluje problemy skórne, ja nie mam dużych problemów skórnych, ale od czasu do czasu na twarzy pojawiają mi się niespodzianki i chciałabym, aby pojawiały się na mojej twarzy zdecydowanie rzadziej ;) Myślę, że aby zaobserwować taki efekt trzeba używać całej serii jednocześnie, jednakże produkt bardzo przypadł mi do gustu i na pewno w przyszłości jeszcze po niego sięgnę ;)

Nie specjalny

Ostatnio przechodzę przez fazę miodowo - propolisową i wszystkie zakupione kosmetyki w ciągu ostatnich 3 miesięcy mają miód w składzie :)
Korana to chyba jeden z czołowych producentów kosmetyków miodowych, więc w firmowym sklepie między innymi zakupami znalazł się ten żel.
Ma piękny miodowy kolor i chyba na tym koniec zalet.
Zapach przypomina ten, który znam z sklepu zielarskiego, a którego nie lubię.
Żel strasznie wysusza skórę, a to chyba wszystko wina alkoholu w składzie.
Produkt może nada się do mocno tłustej skóry, ale do mojej mieszanej niestety nie.

Świetna rzecz

Kupiłam go pod wpływem obecnej mojej miodowej obsesji wraz z całą serią innych produktów z Korany (które są świetne i polecam). Żel dość rzadki, przelewa się przez palce. W wygodnej tubie. Ładnie się pieni, dobrze oczyszcza nawet bardzo tłustą skórę twarzy. Nie wysusza, nie podrażnia, chyba może uczulać ze względu na składniki typu miód i propolis.

doskonale delikatny i łagodny

Zdecydowanie świetny żel do codziennego oczyszczania i pielęgnacji. Używam od ponad 2 miesięcy i jestem zadowolona!
+łagodzi podrażnienia
+gęsta konsystencja
+działanie lecznicze na trądzik
+dokładnie oczyszcza
+nawilża skórę
+chroni przed nowymi wypryskami
+wydajny
+piękny zapach (taki miodowy)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

wcale nie łagodny!

No to może odniosę się do opisu:

*jest doskonale tolerowany przez nawet bardzo wrażliwą cerę, zawarte w nim wyciągi z palmy kokosowej i kukurydzy uwalniają skórę od zanieczyszczeń, nieniszcząc jej naturalnej bariery ochronnej, nie podrażniając jej i nie powodując jej wysuszenia:

nie, cerę mi wysusza na wiór

*Obecność wysokiej koncentracji propolisu lekarskiego normalizuje pracę gruczołów łojowych, przez co ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych:

propolis szanuję i doceniam w kosmetykach ale tutaj coś nie działa. A może to wina alkoholu etylowego w składzie??

No i do tego na drugim miejscu SLS? Nieładnie :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

podoba mi się!

Spodobał mi się, ponieważ moja wrażliwa cera nie reaguje alergicznie po jego użyciu. Bardzo dokładnie oczyszcza skórę, nie napina jej, ani nie wysusza. Jest pomocny przy podrażnieniach, tworzy barierę ochronną oraz łagodzi stany zapalne na skórze. Konsystencja jest delikatna, co sprawia, ze skóra po umyciu jest gładka, elastyczna i dobrze nawilżona. Cena bardzo niska, polecam!

Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Łagodny

Kupiłam ten żel wraz z żelem z Fitomedu i ten okazał się o wiele bardziej łagodny dla mojej tłustej, kapryśnej cery. Przede wszystkim nie wysuszał jej powodując w następstwie nadmierne wydzielanie sebum.

Żel bardzo dobrze zmywa makijaż, ładnie oczyszcza buzię i myślę, że sprawdzi się nawet przy cerze suchej. Miło jest odetchnąć od tych wszystkich beznadziejnych drogeryjnych produktów, które w większości przypadków tylko masakrują moją i tak już problematyczną cerę.

Plusy:
+dobrze oczyszcza
+radzi sobie z makijażem
+nieźle pachnie
+jest wydajny
+nie podrażnia
+nie wysusza

Minusy:
-słabo się pieni
-konsystencja
-kiepska dostępność, ja widziałam go tylko w sieci

W końcu coś dobrego!

Kilka lat temu Tato kupił mi go w sklepie pszczelarskim, tak po prostu... Ja oczywiście wielka znawczyni byłam niepocieszona nieproszonym prezentem, bo przecież ja wiem lepiej co dla mnie dobre, tylko drogeryjne marki... Aż mi wstyd za moją głupotę!!! Ostatnio sobie o nim przypomniałam i z podkulonym ogonem poszłam do owego sklepu i go kupiłam. Mam zamiar być mu wierną. Żaden inny żel nie ma tego co ten - jest naturalny bez zbędnych świństw (!!!!!!!!), pięknie zmywa makijaż (a ja nie lubię trzeć wacikami z płynami czy mleczkami, a maluję się dość wyraziście), świetnie oczyszcza skórę, nawilża ją, co dla mnie niesamowicie istotne, bo mam problemy w tej kwestii, jest świetnym wspomagaczem kremu. Serdecznie polecam go wszystkim, bez względu na rodzaj cery. Każdemu sie sprawdzi i na pewno będzie lepszy niż te wszystkie gó**a, które wciskają nam reklamy i producenci. A,NIE JEST TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH! Dodatkowo jest bardzo tani w porównaiu do innych (zapłaciłam za niego 10,50). Ma leistą konstystencję, co mi odpowiada, ale jak ktoś jest przyzwyczajony do innych, to na początku może mu się "ulewać":) Wystarczy niewielka ilość i z wodą czyni cuda na twarzy:)

Używam tego produktu od: Kilka lat z wielką przerwą,ale już takowej nie przewiduję:)
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

oczyszcza ale nie wysusza

żel jest dość żadkiej konsystencji ale wydajny i ładnie się pieni na buzi

zmywa dokładnie brud i makijaż- nawet taki mocniejszy

jest delikatny i nie podrażnia

nie wysuszył skóry- pozostawia ja miękką i sprężysta po umyciu

co mnie w nim zachwyciło to mianowicie to że dogłębnie oczyszcza pory skóry z wszelkiego brudu- przy regularnym stosowaniu naprawdę widac efekt

minus:
dostepnośc tylko w internecie

za tą cene przyznaję mu 5 gwiazdek

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

zaskakująco dobry :)

Super skład. Dobrze zmywa makijaż, oczy też. Nie wysusza i jest dość wydajny, jeśli się przywyknie do bardzo rzadkiej i lejącej konsystencji, na początku bardzo mi się rozlewał (odjęłam za to jedną gwiazdkę). Jeśli chodzi o zapach, to może on niektórym przeszkadzać bo jest dość "surowy". Dla mnie to plus bo im mniej chemii tym lepiej, konsystencja prawdopodobnie z tego samego powodu jest niezbyt atrakcyjna. Ogólnie bardzo fajny. Polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

delikatne myjadło;)

Delikatnie i dobrze oczyszcza twarz z brudu, kurzu resztek makijażu itp. Aczkolwiek nie polecam używania tego żelu jakko samodzielnego produktu do demakijażu. Dobry do "wykonczenia" zmywanie make-upu i świetny do porannego mycia i odświeżania buzi. Konsystencja bardziej "lejąca" i rzadsza niz tradycyjny żel, ale dla mnie to akurat duży plus:) Zapach typowo propolisowy, naturalny, nie to co chemiczne "perfumki". Nie uczula, a mam cerę wrażliwą. Polecam, wg mnie wart wypróbowania:)

Ilość zużytych opakowań: 4,5

Przyzwoity

Całkiem przyzwoity żel.Nie zaszkodził mojej mieszanej i jednocześnie wrażliwej buzi,a to już bardzo dużo.

Plusy:

-buzia przyjemna w dotyku
-żadnych krostek podczas stosowania
-zlikwidował suche miejsca na twarzy (mam cerę mieszaną z tendencją do miejscowego wysuszania)
-dobrze się pieni

Minusy:

-zdarzało się,że miałam uczucie ściągnięcia,ale po przetarciu buzi tonikiem wszystko wracało do normy
-niestety mało wydajny
-dziwny zapach (niby miód,ale momentami czułam alkohol?!)

Używam tego produktu od:używałam przez około 3 miesiące