Bioderma, Pigmentbio, Foaming Cream (Kremowy żel oczyszczająco-złuszczający wspomagający redukcję przebarwień)

Pigmentbio Foaming cream to kremowy żel oczyszczający, który wspomaga redukcję przebarwień i zapobiega powstawaniu nowych.
Opatentowana kombinacja składników aktywnych reguluje bilogiczne mechanizmy odpowiedzialne za przebarwienia
Kwasy AHA (kwas cytrynowy) i celulozowe mikrogranulki delikatnie złuszczają, usuwają zanieczyszczenia i wygładzają skórę, zapewniając efekt rozświetlonej skóry, a nawilżające składniki aktywne (coco glucoside oraz glyceryl oleate) przywracają skórze komfort.
- Delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę
- Zapobiega powstawaniu przebarwień i wspomaga rozjaśnianie tych istniejących
- Ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry
- Nawilża i pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku
- Skóra z przebarwieniami
- Dorośli, skóra wrażliwa
- Oczyszczanie skóry twarzy i ciała

skutecznie oczyszcza

Kremowy żel marki Bioderma jest doskonałym rozwiązaniem na ślady potrądzikowe na ramionach czy plecach. Nie likwiduje całkiem przebarwień ale skóra oczyszczona jest jaśniejsza i lepiej wygląda.
Produkt ma delikatne drobinki pilingujące oraz delikatny zapach.

Dobry produkt

Może nie do końca radzi sobie z redukcją przebarwień ale za to świetnie sobie radzi z oczyszczaniem twarzy pozostawiając skórę świeżą i odżywioną . Nie podrażnia skóry i nie pozostawia zaczerwienień . Produkt jest bardzo wydajny .

Ciekawy i uiwersalny

Żel zaciekawił mnie ze względu na kilka kwestii. Jest uniwersalny - można go stosować do twarzy i ciała, do mycia jak i w formie maseczki. Zwiera kwas cytrynowy oraz mikrogranulki dzięki temu nie tylko myje i oczyszcza ale też złuszcza naskórek i działa jak peeling. Ma kremową konsystencję i bardzo delikatny, kremowy zapach. Opakowanie to spora butla z wygodną w użyciu pompką. Mikrogranulki są bardzo małe ( wygląda mnie to na korund), złuszczanie jest delikatnie wyczuwalne, nie agresywne, w mojej ocenie nadaje się do częstego, a nawet codziennego użycia.

Stosowałam go jako produkt myjący do twarzy i ciała. Pieni się bardzo delikatnie, praktycznie w ogóle. Po użyciu skóra jest bardzo dobrze oczyszczona ale nie ściągnięta i podrażniona - zaznaczam, że nie mam skóry wrażliwej ani suchej. Drobinki peelingujące spełniają swoje zadanie, przyjemnie masują i wygładzają skórę. W redukcji przebarwień nie zauważyłam istotnych zmian na ciele ale i ta bardzo polubiłam ten produkt ze względu na samo działanie oczyszczające i wygładzające. Jest konkretne i przy dłuższym stosowaniu pozytywie wpływa na poprawę kondycji mojej skóry. Jeśli ktoś tak jak ja posiada skórę mieszaną i lubi porządne oczyszczenie to produkt warty uwagi, dla mnie to jeden z lepszych szczególnie jeśli chodzi o tego typu żele do ciała. Plusem jest duża pojemność opakowania i wydajność.

Świetny produkt

Skóra po jego użyciu jest miękka i idealnie oczyszczona. Żel ma duże i wydajne opakowanie, więc wystarcza na bardzo długo, nie powoduje podrażnień, polecam :)

Lubię, dobrze oczyszcza

Ten żel dobrze oczyszcza moją buzię, lecz nie wspomaga redukcji przebarwień. Moje blizny i ślady po trądziku zostały nieruszone. Zamaskuje je jedynie dobry podkład.

Lubię ten żel tylko ze względu na dobre oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń. Ogólnie więcej nie kupię, bo zasięgłam po niego ze względu na to że miał zredukować przebarwienia. Tutaj jestem zawiedziona. Fajna konsystencja, lekko się pieni, przyjemny zapach.

Jest Świetna

Idealna na przebarwienia, kosmetyk który w końcu poradził sobie z moimi problemami skórnymi. Bardzo wydajna, nie uczula i nie podrażnia. Zapach nie jest intensywny. Delikatnie złuszcza, super do codziennego stosowania.

Zel myjący

Delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę. Dobry również dla skóry wrażliwej. Ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry Nawilża i pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku. Można stosować go jako maseczkę i też fajnie się sprawdza.

Rewelacja :)

Ten żel poleciła mi moja dermatolog i używam go już od kilku miesięcy, świetnie złuszcza i oczyszcza moją skórę, a przy tym nie powoduje podrażnień i wysypu pryszczy. Bardzo dobrze radzi sobie z usunięciem makijażu. Opakowanie bardzo duże, co uważam za spory plus. Na początku drażnił mnie jego zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam. Zauważyłam zmniejszenie przebarwień, ale zaznaczam, że używam całą serię Pigmentbio. Na pewno kupię go ponownie.

Świetny!

To doskonały żel z delikatnymi drobinkami peelingującymi. Delikatnie się pieni i dobrze rozprowadza na skórze. Zapewnia efekt natychmiastowego oczyszczenia, nie wysusza ani nie podrażnia. Stosowany regularnie rozjaśnia skórę i zapobiega niedoskonałościami oraz przebarwieniom. Duże opakowanie jest bardzo wydajne. Polecam!

Bardzo dobry

Przyjemna, kremowa konsystencja. Preparat bardzo delikatnie złuszcza. Ja używam do mycia buzi tak co trzeci dzień i czuję, że mam gładszą skórę i co ważne, nawet częste stosowanie nie powoduje u mnie podrażnień. Kosmetyk bardzo wydajny a opakowanie ogromne, więc śmiało można i do mycia ciała używać (gdy ktoś ma problemy z przebarwieniami). Opakowanie z pompką świetnie dozuje produkt. Jestem bardzo zadowolona.

Bioderma Pigmentbio

Najlepszy kosmetyk do usuwania przebarwien jaki kiedykolwiek stosowałam.
Moje plamy z buzi zniknęły po dość krótkim stosowaniu.
Przyjemna konsysystencja.
Polecam.

Na wysokości zadania

Zamówiłam Pigmentbio Foaming Cream jako nagrodę w ramach programu lojalnościowego Biodermy po tym jak przeczytałam na forum pozytywną opinię odnośnie stosowania go alternatywnie do kosmetyku z innej serii produktowej. Nie bez wpływu na moją decyzję był też wcześniejszy test serum z tej linii, które bardzo pozytywnie wspominam (serum C-concentrate, też dodawałam już opinię ???? ).

Muszę powiedzieć, że kolejny raz się nie zawiodłam. Kosmetyk ma przyjemną konsystencję, subtelnie się pieni, a drobinki peelingujące są niewielkie, przez co efekt złuszczający jest naprawdę delikatny - odkąd go mam stosuję praktycznie codziennie, czasem wspomagam też masażem szczoteczką - dotąd mnie nie podrażnił, mimo że do gruboskórnych nie należę ???? Dodatek kwasów też nie wpływa drażniąco, na początku stosowania czułam jakby minimalne mrowienie. No i przy wykorzystaniu go jako maski lekko to czuć, ale nie stanowi to akurat dla mnie większego dyskomfortu. Zapach jest delikatny, w moim odczuciu przyjemny. Cena produktu zdaje się wysoka, ale opakowanie jest naprawdę duże i przy takiej wydajności okazuje się całkiem ekonomicznym rozwiązaniem. Można stosować go na całe ciało, ja stosuję akurat tylko na twarz i spokojnie jedno zadozowanie pompki wystarcza na umycie twarzy. No i właśnie - opakowanie z pompką - plus lub minus, zależnie od upodobań - ja osobiście bardzo takie lubię ????
Trudno mi ocenić wpływ na przebarwienia posłoneczne przeciw którym docelowo linia jest skierowana, ponieważ szczęśliwiw takich nie mam. Mam jednak wrażenie, że lekko rozjaśnia przebarwienia pozostałe po niedoskonałościach... a buzia po tym peelingu jest taka przyjemna w dotyku ????
Zdecydowanie na tak ????