Bioderma, Pigmentbio, Foaming Cream (Kremowy żel oczyszczająco-złuszczający wspomagający redukcję przebarwień)

Pigmentbio Foaming cream to kremowy żel oczyszczający, który wspomaga redukcję przebarwień i zapobiega powstawaniu nowych.
Opatentowana kombinacja składników aktywnych reguluje bilogiczne mechanizmy odpowiedzialne za przebarwienia
Kwasy AHA (kwas cytrynowy) i celulozowe mikrogranulki delikatnie złuszczają, usuwają zanieczyszczenia i wygładzają skórę, zapewniając efekt rozświetlonej skóry, a nawilżające składniki aktywne (coco glucoside oraz glyceryl oleate) przywracają skórze komfort.
- Delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę
- Zapobiega powstawaniu przebarwień i wspomaga rozjaśnianie tych istniejących
- Ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry
- Nawilża i pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku
- Skóra z przebarwieniami
- Dorośli, skóra wrażliwa
- Oczyszczanie skóry twarzy i ciała

Zel myjący

Delikatnie oczyszcza i złuszcza skórę. Dobry również dla skóry wrażliwej. Ujednolica i rozjaśnia koloryt skóry Nawilża i pozostawia skórę delikatną i miękką w dotyku. Można stosować go jako maseczkę i też fajnie się sprawdza.

Rewelacja :)

Ten żel poleciła mi moja dermatolog i używam go już od kilku miesięcy, świetnie złuszcza i oczyszcza moją skórę, a przy tym nie powoduje podrażnień i wysypu pryszczy. Bardzo dobrze radzi sobie z usunięciem makijażu. Opakowanie bardzo duże, co uważam za spory plus. Na początku drażnił mnie jego zapach, ale już się do niego przyzwyczaiłam. Zauważyłam zmniejszenie przebarwień, ale zaznaczam, że używam całą serię Pigmentbio. Na pewno kupię go ponownie.

Świetny!

To doskonały żel z delikatnymi drobinkami peelingującymi. Delikatnie się pieni i dobrze rozprowadza na skórze. Zapewnia efekt natychmiastowego oczyszczenia, nie wysusza ani nie podrażnia. Stosowany regularnie rozjaśnia skórę i zapobiega niedoskonałościami oraz przebarwieniom. Duże opakowanie jest bardzo wydajne. Polecam!

Bardzo dobry

Przyjemna, kremowa konsystencja. Preparat bardzo delikatnie złuszcza. Ja używam do mycia buzi tak co trzeci dzień i czuję, że mam gładszą skórę i co ważne, nawet częste stosowanie nie powoduje u mnie podrażnień. Kosmetyk bardzo wydajny a opakowanie ogromne, więc śmiało można i do mycia ciała używać (gdy ktoś ma problemy z przebarwieniami). Opakowanie z pompką świetnie dozuje produkt. Jestem bardzo zadowolona.

Bioderma Pigmentbio

Najlepszy kosmetyk do usuwania przebarwien jaki kiedykolwiek stosowałam.
Moje plamy z buzi zniknęły po dość krótkim stosowaniu.
Przyjemna konsysystencja.
Polecam.

Na wysokości zadania

Zamówiłam Pigmentbio Foaming Cream jako nagrodę w ramach programu lojalnościowego Biodermy po tym jak przeczytałam na forum pozytywną opinię odnośnie stosowania go alternatywnie do kosmetyku z innej serii produktowej. Nie bez wpływu na moją decyzję był też wcześniejszy test serum z tej linii, które bardzo pozytywnie wspominam (serum C-concentrate, też dodawałam już opinię ???? ).

Muszę powiedzieć, że kolejny raz się nie zawiodłam. Kosmetyk ma przyjemną konsystencję, subtelnie się pieni, a drobinki peelingujące są niewielkie, przez co efekt złuszczający jest naprawdę delikatny - odkąd go mam stosuję praktycznie codziennie, czasem wspomagam też masażem szczoteczką - dotąd mnie nie podrażnił, mimo że do gruboskórnych nie należę ???? Dodatek kwasów też nie wpływa drażniąco, na początku stosowania czułam jakby minimalne mrowienie. No i przy wykorzystaniu go jako maski lekko to czuć, ale nie stanowi to akurat dla mnie większego dyskomfortu. Zapach jest delikatny, w moim odczuciu przyjemny. Cena produktu zdaje się wysoka, ale opakowanie jest naprawdę duże i przy takiej wydajności okazuje się całkiem ekonomicznym rozwiązaniem. Można stosować go na całe ciało, ja stosuję akurat tylko na twarz i spokojnie jedno zadozowanie pompki wystarcza na umycie twarzy. No i właśnie - opakowanie z pompką - plus lub minus, zależnie od upodobań - ja osobiście bardzo takie lubię ????
Trudno mi ocenić wpływ na przebarwienia posłoneczne przeciw którym docelowo linia jest skierowana, ponieważ szczęśliwiw takich nie mam. Mam jednak wrażenie, że lekko rozjaśnia przebarwienia pozostałe po niedoskonałościach... a buzia po tym peelingu jest taka przyjemna w dotyku ????
Zdecydowanie na tak ????

Bioderma

Produkt zredukowal przebarwienia i ujednolicil karnację. Wspanialy do higieny i pielęgnacji skóry, o specjalnej formule dla skóry z przebarwieniami skutecznie zwalczające problemy związane z hiperpigmentacją.
Po używaniu przez okres okolo 2 tygodni kremowego zelu okazało się, że skóra, która po emoliencie bardzo ładnie wróciła do normy, jest dodatkowo miła i miękka w dotyku. Oczywiście małe zmiany na skórze jeszcze są, ale nie ma już takiej tragedii.
Wystarczy go nanieść na wilgotna skórę, wmasować i spłukać. Nie zawiera mydła i działa antyseptycznie oraz zapobiega rozwojowi bakterii na skórze. Żel jest hipoalergiczny. W jego składzie brakuje parabenów, i to jest duży plus dla tego kosmetyku.

Po kilku tygodniach stosowania mogę już potwierdzić skuteczność tego kremowego żelu. Problem przebarwień dotyka mnie głównie na czole. Wypróbowałam wiele środków, z różnym efektem. Produkt Bioderma jednak wysuwa się na prowadzenie. W moim przypadku działa. A do tego przyjemnie się go stosuje, gdyż odpowiada mi zapach i konsystencja. Delikatne drobinki przyjemnie masują.

Bardzo dobry produkt

Złuszcza, rozjaśnia przebarwienia, poprawia wygląd skóry. Używam ponad dwa miesiące i widzę efekty działania, szczególnie na szyi i klatce piersiowej.

Bardzo wydajny.

Żel otrzymałam jako prezent na wymianę za zebrane punkty na pewnym portalu.
Znajduje się on w dużej, wysokiej plastikowej butelce z atomizerem.
Szata graficzna jest oszczędna, typowo apteczna.
Atomizer jest bezawaryjny, dobrze działa - nie zapycha się, odpowiednio dozuje produkt.
Żel ma formułę delikatnego peelingu w białej zawiesinie. Drobinki peelingu są bardzo delikatne i małe, ale całkiem przyjemnie i bez podrażnień ścierają naskórek, ze względu na delikatność działania można go spokojnie stosować codziennie, bez obawy o nadmierne wysuszenie skóry lub inne podrażnienia.
Żel ma neutralny zapach, nieco apteczny, zapach nie jest tu jego wielkim atutem, ale nie jest też nieprzyjemny, do zaakceptowania.
Żel jest bardzo wydajny, obecnie stosuję go dwa miesiące (co 2-3 dni, ale przy współudziale męża) na całe ciało pod prysznic i nadal w opakownaniu jest mniej więcej jedna 1/4 opakowania.
Żel regularnie stosowany rozjaśnia skórę, natomiast nie zauważyłam rozjaśnienia większych plam pigmentacyjnych typu piegi, które pojawiły się na moim ciele w kilku miejsach, tu niestety się rozczarowałam.
Jako ogólne rozjaśnienie skóry polecam, ale niestety mocniejszych zmian pigmentacyjnych raczej nie rozjaśnia.
Czy wrócę? Raczej niekoniecznie.

Redukcja przebarwień

Od jakiegoś czasu miałam ogromne problemy skórne dotyczące nieestetycznych przebarwień. Szukając odpowiedniego produktu trafiłam właśnie na żel do mycia ciała Bioderma Pigmentbio.
Żel ma delikatną kremową konsystencje, co dla mnie jest ogromnym plusem.
Żel ma pojemność 500 ml i butelka ma bardzo praktyczną pomkę która bardzo ułatwia stosowanie produktu.
Żel nie należy do najtańszych, ale jest bardzo wydajny.
Cenę także wynagradza skuteczność działania tego produktu.
Już po kilku użyciach zauważyłam delikatną redukcje przebarwień, natomiast już po miesiącu efekty były bardzo widoczne.
Ja jestem bardzo zadowolona. Produkt spełnił moje oczekiwania.

rozjaśnia przebarwienia, oczyszcza

Seria pigmentbio to strzał w dziesiątkę , szczególnie dla wielbicieli kwasów. Produkt jest bardzo wyjadajny, ma kremową, delikatna konsystencję, na plus oceniam zawartość ścierających drobinek które dodatkowo peelingują ciało. Nadaje się zarówno do mycia ciała jak i twarzy.

Dzięki zawartości kwasów ma własciwości wybielające, można go stosować równiez jako maskę na twarz gdy pozostawi się go na kilka mminut.