The Different Company, Bergamote EDP

The Different Company, Bergamote EDP

Bergamote to boski owoc, który uosabia najwyższą elegancję lekkiego i ponadczasowego uniwersalnego zapachu. Esencję bergamotki otrzymano w wyniku ekstrakcji skórki owocu na zimno. Wraz z powstaniem Bergamote, The Different Company udowodniło, że motyw klasycznej woni może przeistoczyć się w nowoczesną i oryginalną kompozycję, o ile jego twórcom nie brakuje wirtuozerii. Bergamotka to przyjemność, która trwa. To piękny i ponadczasowy zapach, w którego kompozycji imbir nadaje korzenny i nieco słodki wydźwięk. To ponad 70% czystej esencji bergamotki.

Nuty zapachowe: bergamotka, imbir, kwiat pomarańczy, zielone liście, kłącze rabarbaru, piżmo.

ice tea

Bardzo fajny! Jest wlasnie troche jak cytrynowa Nestea, ale nie slodka, tylko energetyzujaca, baaaardzo swieza. W polaczeniu z imbirem daje naprawde niezlego energetycznego kopa od samego rana:) Niestety - zapach jest nietrwaly. Mozna sie dopsikiwac, ale po co - jest tyle innych fajnych i tanszych zapachow jak na przyklad imbirowy Fridge. No i ta cena :O Za jakies zmyslowe super perfumy, ktore rzucilyby mnie na twarz i na kolana to moze bym i dala, ale za swiezaka nie.Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Nietrwały

Będąc w perfumerii w moim mieście Miła Pani zaproponowała własnie ten zapach....I co?-po pierwsze kompletnie nie mój,ostry i wiercący w nosie na początku...potem trochę złagodniał ale nie zdążyłam nawet rozkoszować się poszczególnymi nutami bo wyparował z mojego nadgarstka dosłownie w 15 minut!-za taką cenę?-to jakieś nieporozumienie.....Ocena tylko za wyglad butelki-niestety.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy

Ładny

Nie zbyt popularna i znana marka w Polsce, ale mysle, ze warta przetestowania.

Całkiem przyjemna kompozycja w ktorej na pierwszym planie rzadzi swieza i soczysta bergamotka z odrobina innych owocow tylko mam problem, zeby je sprecycowac jest cytryna albo pomarancza.
Całosc ciekawa i przyjemna w sam raz na lato, jednak za ta cene nie warta kupienia. Do tego trzyma sie blisko skory i musze przyłozyc nos do nadgarstka, zeby cos poczuc.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

podoba mi się

Naprawdę mi się podoba ale nie na tyle, żeby kupowac flakon za horrendalne pieniądze;) Chociaż ta ciężka prosta butelka ma dużo uroku.
Sam zapach jest bardzo ciekawy. Czuc w nim bergamotkę i dużo wytrawnej gorzkiej pomarańczy. Tak jakby przerobić na perfumy likier Campari :)
Zapach jest zimny i otoczeniu może się zdawać odpychający. Ale mnie się podoba.
Po kilku godzinach do tej ciekawej kompozycji dołącza jeszcze kwaskowata cytryna. I jest ładnie ale wersja bez cytryny bardziej do mnie przemawia :)

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy