Felicea, Naturalny błyszczyk do ust

Felicea, Naturalny błyszczyk do ust

Naturalny, wegański błyszczyk do ust wspaniale nawilża i wygładza usta, a także nadaje im subtelną barwę. Ten naturalny kosmetyk jest prosty w aplikacji, dzięki ukośnemu aplikatorowi doskonale rozprowadza się na ustach, dekorując je delikatnym kolorem. Naturalny błyszczyk działa jak koloryzujący balsam do ust, nie pozostawia tłustego filmu i stanowi idealne wykończenie naturalnego makijażu. Dostępna gama kolorystyczna pasuje do wszystkich typów urody. W naszej ofercie znajdziesz błyszczyki w 7 modnych odcieniach.

Blada malwa

Mam błyszczyk w kolorze blada malwa.
Na ustach daje delikatny kolorek.
Utrzymuje się do 2-3godzin.
Jak dla mnie to bardzo długo.
Nie wysusza ust.

Błyszczykowy ulubieniec

Nigdy specjalnie nie byłam przekonana do błyszczyków, a matowe szminki zagościły u mnie na dobre. Pierwszy błyszczyk felicea w odcieniu słodka malina dostałam w prezencie, a później kupiłam kolejne dwa odcienie na promocji. Świetnie sprawdzają mi się w codziennym makijażu. Mają piękne kolory. Mam wrażenie, że działają również pielęgnacyjnie i nawilżają usta. Jak na produkt naturalny i błyszczyk dość dobrze się trzymają i nie są mega lepiące (być może przez to, że są dość gęste) co zwykle zniechęcało mnie do używania błyszczyków. Opakowanie wydaje się małe, ale osobiście nie muszę nakładać zbyt wiele produktu by uzyskać dobry efekt, więc nie narzekam na wydajność. Generalnie bardzo fajny produkt na codzień :)

Najlepszy błyszczyk jakiego używałam

W makijażu preferuję bardziej oczy niż usta, nie za bardzo lubię też błyszczyki. Ale robiąc zakupy w drogerii internetowej dorzuciłam z ciekawości ten błyszczyk w kolorze Nude.
Wcześniej błyszczyk był zapakowany w plastikowe opakowanie ale firma przeszła rebranding i teraz dostajemy go w pięknym i elegancko wyglądającym opakowaniu z mrożonego szkła.
Jeśli chodzi o efekt to jest bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Wygląda na ustach bardzo delikatnie, nie daje mocnego koloru, ale ja też mam wersje nude, nie wiem jak z pigmentacją bardziej wyrazistych kolorów. Usta przepięknie się błyszczą, powiedziałabym że wyglądają na powiększone.
Lubię stosować ten błyszczyk w makijażu dziennym, nadaje on makijażowi takiej świeżości i młodszego wyglądu co jest przeciwieństwem do obecnie modnych ciężkich, matowych pomadek w trupich kolorach, które, moim zdaniem, strasznie postarzają twarz.
Błyszczyk się nie klei na ustach ani nie "ciągnie się". Jest bardzo gęsty i wręcz mocno nawilżający. Jak na błyszczyk bardzo długo utrzymuje się na ustach. Lubię go stosować właśnie teraz w czasie zimnej pory roku, ponieważ daje ustom jeszcze większą ochronę przed zimnem, wiatrem itp.
Z kolejnym plusów muszę wymienić na pewno naturalny skład oraz bardzo ładny zapach. Pachnie delikatnie, cytrusowo oraz stosunkowo niską cenę, bo płaciłam za niego coś ok 29 zł.
Jestem wręcz zachwycona tym kosmetykiem, a tak jak wspomniałam - nie jestem jakąś wielką fanką błyszczyków. Na pewno kupię sobie jeszcze inną wersję kolorystyczną

Świetny

Błyszczyk był pierwszym produktem tej marki w mojej kosmetyczce. Okazał się hitem. Kolor, trwałość, skład - do niczego nie można się przyczepić. Świetnie nawilża usta, nie podkreślając suchych skórek. Nie pozostawia na ustach klejącego się filmu. Ja mam akurat w najciemniejszym kolorze (nr 32) i jest obłędny. Poza tym, wielkim plusem tego produktu jest skład - same naturalne składniki, czym w ogóle może pochwalić się marka Felicea. I oczywiście należy podkreślić, że marka jest w 100 % polska.

nie do zdarcia

Błyszczyki od zawsze kojarzyły mi się z produktami, które trzeba aplikować co godzinę, gdyż znikają z ust błyskawicznie, więc jestem bardzo zaskoczona, że ten produkt jest inny.
Kupiłam go ze względu na naturalny skład.
Pachnie pięknie, owocowo, a zapach nie jest męczący.
Rozprowadza się równo, bez smug, pokrywając usta piękną taflą.
Trzyma się bardzo długo, kilka godzin, co jest wręcz niewiarygodne. Po napiciu się lub zjedzeniu trochę schodzi, ale nadal wygląda dobrze.

Cudo!

To jest chyba mój ulubiony błyszczyk! Jak dla mnie ma bardzo dobrą konsystencję, odrobinę gęstą i lepką, ale przez to dłużej zostaje na ustach i lepiej je nawilża. Błyszczyk ma ładne kolory i wydaje mi się, że producent poszerzył ich wybór co jest bardzo dla mnie na plus. Poza tym ta firma jest polska i ekologiczna co tym bardziej jest zachęcające. Produkt ma wygodny aplikator i przezroczyste opakowanie dzięki czemu mogę zobaczyć ile jeszcze mi go zostało. Myślę, że cena jest całkiem atrakcyjna wobec wysokiej jakości.

Naturalnie genialny

Oceniam błyszczyk w kolorze 36, czyli coś między fioletem, a rożem, taka fuksja.
Od razu kiedy przyszedł do mnie błyszczyk rzuciłam go na głęboką wodę czyli wesele :D I jak ogromne było moje zdziwienie, gdy błyszczyk przetrwał rosół! :o Nie wyglądał tak jak na początku, nie było już tej tafli, ale kolor pozostał na ustach. Później, kilka razy w ciągu wesela go poprawialam, ale że aplikacja jest bajecznie łatwa to nie było to szczególnie uciążliwe ;)