Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Lovely, H2O Lip Gloss (Błyszczyk do ust na bazie wody)

Pojemność 1 szt

Błyszczyk do ust na bazie wody. Idealnie uwydatnia usta, a zawarte w nim opalizujące drobinki optycznie je powiększają. Gęsta konsystencja sprawia, że błyszczyk długo utrzymuje się na ustach, nie ściera się.

Superrrrrrrrrrr

Bardzo fajny produkt. Mam nr.2 i pachnie jak kinder bueno. Aplikator jest duży co mi odpowiada. Tan, nawet wydajny oraz Łatwo dostępny. czego chcieć więcej?

Intensywny zapach

Kupiłam go jakiś czas temu z czystej ciekawości. Pierwsze co czuć po otwarciu z opakowania to intensywny zapach budyniu (nawet mi się spodobał). Krycie ma półprzezroczyste. Duży aplikator nie spodobał mi się, bo czasem wyjeżdżałam nim poza kontur ust. Jest średnio trwały, szybko mi schodził z ust bez jedzenia i picia

ZALETY:
-zapach
-kolor 04, ładny nude
-cena
-dostepność

WADY:
-ogromny aplikator

Świetny zamiennik błyszczyków od marki Fenty Beauty

Mam z tych błyszczyków cztery kolory i wszystkie sprawdzają mi się naprawdę baaardzo dobrze - są ładnie napigmentowane (to jest taki półprzeźroczysty efekt na jakim mi bardzo zależało), cudownie pachną i są super trwałe. Dodatkowo po ich użyciu ewidentnie czuć nawilżenie. Konsystencją i takim bardzo "mokrym" wykończeniem bardzo przypominają mi formułę błyszczyków od Fenty. Są jednak odrobinę bardziej lepkie.

Drogeryjna perełka

Ten produkt to tak zwana drogeryjna perełka, której nic nie brakuje.
Czy to jest błyszczyk na bazie wody? Raczej nie. Ale konsystencja jest idealna, jest przyjemnie, nielepiąco. Błyszczyk tworzy gładką taflę o umiarkowanym połysku.

Fajnie się nosi, nie wysusza ust, schodzi równomiernie. Może awaryjnie zastąpić nawet balsam, bo dobrze zabezpiecza usta przed czynnikami zewnętrznymi.

Czy jest zamiennikiem Fenty? Pod względem konsystencji jest zbliżony, ale wykończenie jest inne. Natomiast mi taki efekt odpowiada, nie jest nachalny, a pięknie podkreśla usta :)

Polecam, jest świetny!

wodny błyszczyk

Wygląda cudnie na ustach, podkreśla je i pięknie się mieni. Dość szybko się zjada więc po każdym posiłku trzeba usta poprawić. Błyszczyk nie przesusza ust, nie piecze i jest w naprawdę przystępnej cenie.

Super błyszczyk

bardzo dobry, subtelny połysk. Nie skleja ust. Polecam, ja również kupiłam z polecenia i się nie zawiodłam, na pewno nie jest to jednorazowa przygoda z tym produktem

Cudowny

Nie rozumiem dlaczego tak długo zwlekałam i broniłam się przed tym produktem.Podczas jednej z wizyt w Rossmann zajrzałam do szafy Lovely i zauważyłam go na promocji pomimo tego że nie planowałam go kupić spodobały mi się dwa odcienie nr 7 i nr 8.Kiedy zaczęłam testować błyszczyki przyznam że byłam szczerze w szoku że są aż tak cudowne!

Świetny, tylko te drobinki...

Będąc w Rossmanie zakupiłam ten wychwalany błyszczyk, gdyż akurat trafiłam na promocję, więc pomyślałam, że sprawdzę o co tyle szumu. Już po pierwszym użyciu wszystko było jasne!

Wybrałam produkt w numerze 2 - jasny, bardzo chłodny odcień nude.
Produkt ma świetny aplikator - duża powierzchnia umożliwia szybkie pomalowanie ust.
Konsystencja jest dość gęsta, dzięki czemu błyszczyk (jak na tego typu produkt) jest trwały i cudownie odbija światło. Można nałożyć odrobinę, aby mieć tylko lekko zwilżone usta lub uzyskać efekt pięknej tafli, "mokrych ust" poprzez nałożenie większej ilości.
Za największy plus uważam efekt nawilżenia jaki daje - kiedy miałam ekstremalnie suche usta nawet wysmarowane 2 pomadki ochronne nic mi nie dały, a to cudeńko w kilka dni uratowało moje spierzchnięte usta.

Niestety produkt zawiera srebrne drobinki, które w moim odczuciu wyglądają tandetnie. Ogólnie lubię iskierki w błyszczykach, ale te są strasznie płaskie, nie dają wielowymiarowego blasku, a najgorsze jest to, że błyszczyk się zjada, a te drobinki zostają na ustach... Trzeba pamiętać o dokładaniu lub chodzić z brokatowym dzióbkiem... Za to odejmuję 1 gwiazdkę, choć może to moja wina i inne kolory prezentują się lepiej. Być może kiedys się skuszę choćby dla tego efektu nawilżenia i wybiorę inny kolor.

Świetny produkt!

Za niską cenę świetny błyszczyk, a paleta odcieni jest dość ciekawa! W szczególności odcień 6.
Błyszczyk aplikuje się łatwo, aplikator jest bardzo wygodny.
Trwałość może być, zjadanie się produktu również.
Opakowanie jest bardzo dobrej jakości.

Błyszczyk

Błyszczyk ma bardzo ładne opakowanie, aplikator jest duży, podobny do tego z korektora jumbo z lovely. Błyszczyk zawiera lekkie drobiny, kolor ma delikatny. Jest bardzo wydajny. Zostawia mokrą taflę na ustach. Trzyma się krótko, w ciągu dnia trzeba go poprawiać.

Uwielbiam

Kupiłam go i się zakochałam
Nie przepadałam za błyszczykami a on to odmienił
Mam go w nr 5 i jest idealny <3
Plusy;
-Nie czuć go na ustach
-Nawilża
-Cena !
-Ładny zapach
-Aplikator
-Ładne drobinki

Minusy:
-Trwałośc(trzeba dokładać )

Fajny błyszczyk w przystępnej cenie

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii dotyczących tego produktu zdecydowałam się go kupić. Wybrałam numerek 3- jest to ładny półtransparentny nudziak, który optycznie powiększa usta. Produkt ma w sobie malutkie drobinki, które się w ładny sposób mienią.
Błyszczyk bardzo fajnie wygląda na ustach, nie podkreśla suchych skórek i przede wszystkim- nie lepi się.
Dość duży aplikator sprawia, że w szybki sposób można nim pomalować usta.
Warto również wspomnieć o samym zapachu- przypomina on karmel co jest w tym wypadku plusem, ponieważ wiele tego typu produktów posiada nieprzyjemny, chemiczny zapach.

Nie ma co się oszukiwać, błyszczyk nie jest kosmetykiem trwałym. Jego nawilżająca formuła sprawia, że po posiłku po prostu wymaga ponownej aplikacji.
Niemniej jednak jest to produkt warty polecenia.