Lactacyd, Prebiotic, Prebiotyczny płyn do higieny intymnej

Lactacyd, Prebiotic, Prebiotyczny płyn do higieny intymnej

Lactacyd Prebiotic to prebiotyczny płyn, który codziennie pielęgnuje i nawilża Twoje okolice intymne. Odbudowuje, wzmacnia i utrzymuje naturalną mikroflorę okolic intymnych. Wzbogacony o naturalny kwas L-mlekowy i naturalne prebiotyki, przywraca i utrzymuje prawidłową równowagę intymną. Delikatny dla mikrobiomu.

w butelce
płyn
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha
płyny

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Magnesium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Inulin, PEC-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Cocamide MEA, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Glyceryl Laurate, Laureth-10, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Glycerin, Formie Acid, Parfum

Spełnia swoje zadania

Przetestowałam ten płyn i mogę go szczerze polecić
Nie wysusza
Łagodzi
Delikatnie myje
Jest meeega łagodny
Opakowanie ok, jednak wole te z pompką
Moje ogólne wrażenie jest jak najbardziej ok, przerzucam się z mojego starego na ten.

Świetny płyn Lactacyd

Wybór płynu do higieny intymnej jest bardzo ważny. Nie może uczulać, piec, pozwalać na powrót infekcji, powinien zapewnić prawidłowe pH i dawać komfort konsumentom. Te wszystkie zalety zawita Lactacyd, Prebiotic. Przetestowałam i śmiało kupię kolejne opakowanie. Polecam

Dobry produkt

Jestem zadowolona z tego produktu - spełnia swoje zadanie.
Delikatnie myje, nie wysusza, nie podrażnia. Nie pozostawia uczucia dyskomfortu.
Do tej pory stosowałam inny żel, z którego byłam w miarę zadowolona, ale chyba "przerzucę się" na Lactacyd, bo mam wrażenie, że jest delikatniejszy.

Szczerze jestem zadowolona

Miałam ogromną nadzieję na udział w teście aczkolwiek nie poszczęściło mi się. A więc poleciałam do drogerii i sama sprawiłam sobie ten oto płyn do higieny intymnej. W końcu trzeba przyznać, że cena nie jest wygórowana. A działanie rewelacyjne.
Obawiałam się, że mnie uczuli jak większość innych płynów. Ale to się nie stało. Wcześniej używałam tylko i wyłącznie różowej wersji Ziaja. I tylko ona była dla mnie odpowiednia.
Mam problemy z nawracającymi stanami zapalnymi i moje intymne okolice są naprawdę wrażliwe. Więc szczególnie dbam o higienę intymną aby zmniejszyć mankamenty natury mojego ciała.
Jestem mile zaskoczona z działania tego płynu, przyznam, że dawno nie czułam takiego komfortu. Używając tego płynu nie muszę się martwić, że idąc na basen wrócę z infekcją.
Wielki wielki plus i na tę chwilę mój numer 1.
Jeśli chodzi i opakowanie to jest jeden mały szczegół, który mi nie pasuje. Brakuje mi dozownika w formie pompki. To byłoby idealne połączenie. Aczkolwiek mimo braku pompki trzeba przyznać, że płyn jest bardzo wydajny. Niewielka ilość wystarczy aby dokładnie się podmyć.
Konsystencja w sam raz, nie za gęsta i nie lejąca. Biało perłowa barwa sprawia i bardzo bardzo delikatny zapach sprawia, że używanie jest naprawdę przyjemne.
Polecam, szczerze polecam!

Delikatny jak piórko

To jeden z nielicznych produktów, gdzie design opakowania idealnie współgra z jego działaniem i właściwościami. Używanie płynów Lactacyd to już dla mnie tradycja, ale ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Konsystencja jest lekka i kremowa, a zarazem szalenie delikatna, co jest kluczową kwestią w higienie intymnej. Ponadto można go dobrze rozpienić, przez co wydajność jest o wiele lepsza. Zapach jest bardzo przyjemny, nie uciążliwy. Nie podrażnia, a wręcz łagodzi wszelkie podrażnienia i daje uczucie nawilżenia. Wiedziałam, że się na nim nie zawiodę!

Bardzo delikatny

Moją ulubioną marką produktów do higieny intymnej jest właśnie Lactacyd. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, aby wypróbował jakąkolwiek wersję płynów od nich. Prebiotic jest jednak chyba najbardziej delikatny ze wszystkich, które miałam okazję przetestować i z pewnością sprawdzi się do codziennego stosowania wrażliwych okolic.

Delikatność

Konsystencja płynu jest lekko kremowa ale bardzo fajna.
Zapach delikatnie wyczuwalny ale przyjemny. Nadaje się do codziennego stosowania, nie podrażnia, nie uczula, a przywraca komfort miejscom intymnym. Mogę polecić każdej kobiecie.

Bardzo dobry, delikatny

Od dawna stosuję płyny Lactacyd i jestem z nich bardzo zadowolona. Z chęcią przetestowałam nowość. Płyn jest chyba najdelikatniejszy ze wszystkich, nie podrażnia, pozostawia uczucie czystości. Stosowałam go także na skórę podrażnioną po goleniu i udało mu się ją złagodzić. Na pewno będę wracać.

Rewelacyjny płyn, spełnia oczekiwania.

Od ponad 10 lat używam Lactacyd ale wersję klasyczną i jest cudowna! Ten płyn również moge tak spokojnie ocenić. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Płyn ma lekką, delikatną i kremową konsystencją. Ma ładny świeży zapach. Dobrze się pieni. Tworzy taką przyjemną pianę która odświeża. Łagodzi podrażnienia, dobrze nawilża.
Oczywiście jak wszystkie płyny Lactacyd nie podrażnia, nie uczula i jest bardzo łagodny.
Jest też meegga wydajny !
Dostępny wszędzie bez problemu i cena produktu jest dość niska.

Świetny produkt dla kobiet, które wysoko cenią komfort

Opakowanie świetnie nadaje się do codziennego użytku, jak również w podróż. Mogłabym ewentualnie polemizować w kwestii jego wizualnej oprawy. Lubię przezroczyste opakowania, to jest białe - ale to szczegół, który nie ma wpływu na ocenę działania. Konsystencja mleczna, zapach piękny, delikatny, Na długo pozostawia uczucie komfortu i świeżości. Jestem fanką produktów do higieny tej marki. Tym bardziej ten trafia w moje oczekiwania. Pozostawia uczucie ukojenia, Dodatkowo - na długo daje poczucie świeżości, co dla kobiet jest bardzo istotnym walorem. Z pełnym przekonaniem będę sięgała po niego - gdyż jestem przekonana, że to must have każdej kobiety, która stawia na pewność i nienaganną "aurę" :).Bardzo dobry produkt - na pewno godny polecenia.

Polecam, sprawdza sie

Płyn ma dobra konsystencje, idealny do.codziennej higieny. Zdecydowanie zapobiega nawrotom infekcji i chroni przed.nimi. Pozostawia uczucie świeżości i czystosci. Kest wydajny i wyhodny w uzytkowaniu. Polecam, sprawdza sie.

W końcu znalazłam swojego ulubieńca

Testowałam różne płyny do higieny intymnej, ale ten jest NAJLEPSZY!
Lactacyd zdecydowanie jest moim faworytem.
Delikatnie oczyszcza i odświeża, nie przesusza, nie powoduje podrażnień, przyjemnie pachnie.
Odkąd go używam nie mam problemów z okolicami intymnymi.
Jest bardzo wydajny, a aplikacja przy użyciu pompki higieniczna.

ZALETY:
+ opakowanie z pompką
+ wydajność
+ zapach
+ nie uczula