Red Pharma Laboratories, Idravitae Active, Krem multiwitaminowy z liposomami

Red Pharma Laboratories, Idravitae Active, Krem multiwitaminowy z liposomami

Witamina A zawarta w kremie jest niezbędna do regeneracji komórek w warstwie podstawnej naskórka. Poprawia strukturę warstwy rogowej, a tym samym wzmacnia funkcje obronne skóry i zapobiega wysuszeniu skóry. Zmniejsza przebarwienia i plamy, zapobiega starzeniu się skóry. Wywiera znaczący wpływ na równowagę wodno-tłuszczową, dzięki czemu ogranicza szorstkość i złuszczanie naskórka. Dzięki specjalnym nośnikom - liposomom, aktywna postać witaminy C jest przenoszona odpowiednio w głąb naskórka, przez co jest lepiej wchłaniana. Chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników; wywiera korzystny wpływ na syntezę kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność i sprężystość skóry. Poprawia stan kruchych i skłonnych do pękania naczyń krwionośnych. Witamina E zapobiega wysuszeniu skóry i powstawaniu stanów zapalnych; zmniejsza rumień i obrzęk spowodowany promieniowaniem ultrafioletowym. Sprzyja tworzeniu kolagenu, poprawia elastyczność, wygładza i nawilża skórę. Witamina F odbudowuje płaszcz lipidowy naskórka.

kremy do rąk
regenerujące
bezzapachowa
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Jak najbardziej na tak!

Z uwagi na moje problemy z suchą skórą na nogach i czasami łuszcząca się sięgnęłam po niego z nadzieją, że mi pomoże i nie zawiodłam się. Świetnie nawilża i sprawia, że problemu powoli znikają. Zapłaciłam za niego 10 zł, gdyż ktoś miał go na promocji i na pewno zagości ten balsam na dłużej u mnie. Polecam go całym serduchem ❤️

Regeneracja i odżywienie

Jestem właścicielką wiecznie wysuszonych dłoni o popękanej skórze. Szukanie idealnego kremu do rąk zawsze było dla mnie zmorą, ale w tym momencie uważam te poszukiwania za zakończone. Ten krem poleciła mi pani w aptece, twierdząc, że bardziej odżywczego s.o.s. dla dłoni to już chyba nie znajdę.

Ten krem sprawia, że moja skóra jest gładka i nawilżona, a nie tylko natłuszczona. Ma bardzo bogaty w witaminy skład i jak najbardziej odżywił i zregenerował moje biedne dłonie. Widzę widoczną poprawę w strukturze skóry. Polecam.