Sephora, Collection, Coconut Face Mask (Maseczka z tkaniny do twarzy odżywcza i kojąca)

Pojemność 1 szt

Zainspirowane azjatyckimi rytuałami piękna, maseczki do twarzy Sephora z cieniutkiej tkaniny o bogatej formule i efekcie drugiej skóry w 15 minut przywracają skórze piękno. Maseczka do twarzy z kokosem : odżywia, przynosi ulgę, dla ukojonej i bardziej komfortowej skóry.

Faaaaajneee!

Całkiem spoko ta maseczka! Cieniutka tkanina jest bardzo mocna i nie ma opcji o jej przerwaniu podczas nakładania jej na twarz. Wszystkie otwory są idealnie wycięte (każdy nosek się tam zmieści). Trzyma się ją 15 minut i podczas tego czasu, ani razu nie zleciała mi z twarzy, bardzo dobrze się trzyma i jest solidnie nasączona. Zapach kokosa jest wyczuwalny, jednak nie jest on sztuczny czy chemiczny, nie jest też zbyt intensywny by móc kogoś drażnić. Nie podrażnia, daje uczucie ukojenia i takiego komfortu. Po zdjęciu resztę należy wklepać w skórę - wchłania się błyskawicznie! Pozostawia cerę gładziutką i delikatną jak u dziecka. Mogłabym się przyczepić do nawilżenia, które moim zdanie mogłoby być troszeczkę większe. Ogólnie produkt godny polecenia!

Cudeńko <3

Maseczka ma taką osłonkę, którą należy zdjąć. Płachta jest dobrze nasączona, solidne wykonana i ma wszystkie otwory idealnie wycięte. Pachnie bosko kokosem i nie jest to ani trochę chemiczny zapach. Noszenie jej było tak przyjemne, że żal było mi ją zdejmować. Płachta przez całe 15 minut dobrze trzymała się na skórze i nie odklejała się. Po zdjęciu maski wklepałam esencję w skórę, która błyskawicznie się wchłonęła. Moja skóra była świetnie nawilżona i odżywiona. W dotyku była tak mięciutka jak bym użyła jakiegoś dobrego kremu nawilżającego. Zdecydowanie poprawia wygląd cery jak i samopoczucie. Koniecznie muszę zajrzeć do Sephory i wypróbować inne wersje .

No cudowna <3

Maseczka pachnie obłęęęęędnie, bardzo dobrze przylega do twarzy, jest cienka, nie zlatuje. Esencji jest w niej bardzo dużo, płyn nie jest lepki. Bardzo wyraźnie nawilża, koi, chłodzi, rozświetla buzię. Wyglądam na zdrową, wypoczętą, jest super!
Co prawda cena tych maseczek nie jest najniższa, ale na pewno od czasu do czasu będę po nią sięgać, zwłaszcza w promocji 3 za 2 :)

Boska..... skóra pije kokos

Dodatek do gazety również:) wspaniała, ten zapach, cieniutka, dopasowana, skóra ja pije,nie ma lepkiej warstwy, cera jest nawilzona, napięta, lekko zimna, ukojona, ba sexowna.... czasami kupię, coz ta cena ale hit, myślę że najlepsza dotychczas, mam nawilzona i szyję i dekolt i dłonie, Wow!

Wszystko fajnie, tylko ta cena...

Maseczkę kupiłam jako dodatek do jednej z gazet (myślę, że jak większość z nas :) Uwielbiam wszystko co pachnie kokosem, więc nie wahałam się przy kupnie gazety z maską. Biorąc pod uwagę fakt, że sama maseczka jest dosyć droga.
Maseczka ma bardzo ładne i estetyczne opakowanie. W środku opakowania znajduje się spora ilość żelowej esencji o delikatnym zapachu kokosa oraz biała tkanina (maseczka w płachcie), do której dołączono różową folię zabezpieczającą. Dodatkowy materiał/ folia pomaga w rozłożeniu maski i umieszczeniu jej na twarzy. Moim zdaniem jest to bardzo praktyczne i higieniczne rozwiązanie.
Materiał maski jest bardzo cienki, trzeba uważać, żeby jej nie rozerwać. Otwory na usta i oczy są dobrze wycięte i idealnie dopasowują się do kształtu twarzy.
Maskę na twarzy trzymamy 15 minut. Pozostałą esencję wmasowałam w szyję i dekolt. Po zdjęciu maseczki moja skóra była wyraźnie nawilżona i odżywiona. Buzia była gładka, nie czułam też lepkości. Zapach utrzymywał się jeszcze przez jakiś czas.
Jest to bardzo dobra maska w płachcie. Myślę, że nie skuszę się na ponowny zakup, ponieważ jedynym minusem jest cena. W Sephorze to coś koło 20 zł, natomiast jako dodatek do gazety 10 zł. Chyba, że znowu kupię gazetę :p

Ok

Skusiłam się na tą maskę ze wzgledu na zapach kokosowy, który uwielbiam. Niestety spodziewałam się troszkę innego zapachu. Ten zawarty w maseczce jest bardzo delikatny i subtelny. Jak dla mnie mało kokosowy. Samo działanie maseczki jest ok. Fajnie nawilża, łagodzi skórę ale efekt ten nie utrzymuje się zbyt długo.
Maska jest dobrze nasączona, fajnie przylega do twarzy, otwory na oczy nos i usta też wporzadku. Ogólnie rzecz biorąc spodziewalam się trochę więcej po tej masce, począwszy od zapachu a skończywszy na dłuższym nawilżeniu skóry twarzy.

Przyjemna, ładnie pachnie - nie wybitna, ale lubię ją

Nie ukrywam, że skusił mnie przede wszystkim zapach kokosa. Lubię go w kosmetykach i byłam ciekawa, jaki będzie w przypadku tej maski. Na szczęście pod tym względem Sephora dała radę, zapach jest może subtelny, ale rzeczywiście kokosowy i nie sztuczny. Bardzo ładny, miło mi się kojarzy i choćby ze względu na ten zapach nadal będę chętnie po tą maseczkę sięgać.

A sama maska? Mam głównie pozytywne odczucia. Przede wszystkim, jak pozostałe maski Sephory z tej serii, jakich używałam, jest wykonana ze świetnie przyklejającego się do twarzy materiału. Jest odpowiednio cienki, ale odporny, nie rwie się, a dzięki swojej elastyczności -idealnie dopasowuje i przylega. Płachta jest jak druga skóra, przez cały czas trzymania jej na twarzy nic się nie odkleja, nie odstaje. Trzyma się dobrze przy nosie czy wzdłuż żuchwy.
Co dla mnie bardzo ważne w ocenie, ta maska jest mądrze przemyślana jak chodzi o proporcje i rozmiary: odpowiedniej wielkości otwory na oczy i usta, w odpowiedniej odległości od siebie.
W środku saszetki (wizualnie ładnej, za co plus) znajdujemy płachtę zabezpieczoną dodatkową usztywnianą tkaniną, z dużą ilością płynu (można go dokładać bez ograniczeń podczas 15 minut trzymania maseczki, zostaje też sporo do wklepania na potem).

Maska daje bardzo komfortowe dla suchej cery błyskawiczne nawilżenie, jest bardzo przyjemna w odczuciu. Nie wywołuje żadnych podrażnień ani innych niepożądanych reakcji.
Po zdjęciu płachty cera wygląda naprawdę pięknie, jest super gładka i jakby błyszcząca. Ma blask zdrowej, rozpromienionej cery. Efekt jest wyraźnie widoczny. Skóra na pewno wygląda inaczej, dużo lepiej niż przed zabiegiem. Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że nieważne jak dużo formuły wklepiemy w skórę, u mnie i tak niezbędne jest nałożenie kremu. Ta maska nie zostawia żadnej warstwy zabezpieczającej skórę, podtrzymującej uzyskane nawilżenie. Po prostu wchłania się i znika. Tego nie lubię, dla mnie to spory minus i tu, muszę przyznać, liczyłam na więcej.

Resztki z saszetki zostawiam zwykle na rano i używam przed dziennym kremem, jako serum.
Efektów działania może nie określiłabym jako wybitnie długofalowych, ale po nałożeniu kremu skóra mam wrażenie ma się lepiej niż po samym kremie, dłużej jest nawilżona, ładniej wygląda, jest gładka i wypoczęta. Na pytanie więc "czy działa" odpowiadam, tak - działa :)

Lubię do niej wracać, ma w sobie coś fajnego, co mi odpowiada. Może nie jest mistrzowską maseczką (do tego musiałaby jak dla mnie lepiej trzymać nawilżenie, nie wymagać dodatkowo kremu) - ale całkiem nieźle sobie radzi i daje widoczne efekty. I do tego świetny zapach, czyniący jej używanie jeszcze przyjemniejszym i bardziej relaksującym :) Polecam fanom kokosa, ale nie tylko!

(moja cera: normalna w kierunku suchej)

Bardzo dobry produkt

Sephora, Collection, Coconut Face Mask kupiłam jako dodatek do jednej z gazet. Lubię kokos, więc pomyślałam, że będzie to miły dodatek do wieczornego serialu.
Maseczka mieści się w małej, niepozornej saszetce, z prostą ale estetyczną grafiką w odcieniach beżu. W środku opakowania znajduje się bardzo dużo żelowej esencji o pięknym i delikatnym zapachu kokosa, oraz biała tkanina. Ponieważ ta maseczka jest wykonana z bardzo cieniutkiego materiału, została do niej dołączona różowa folia zabezpieczająca. Ta dodatkowa folia ułatwia rozłożenie maski i umiejscowienie jej na twarzy.
Materiał maski jest cieniuteńki, ale zarazem dość elastyczny. Otwory na oczy i usta są świetnie wycięte, dzięki temu maska idealnie dopasowuje się do twarzy, nie zsuwa się z niej i nie ma konieczności zachowania pozycji leżącej.
Maskę pozostawiłam na twarzy na 15 minut. Pozostały w saszetce płyn wsmarowałam w szyję i dekolt. Po zdjęciu tkaniny moja skóra szybko wchłonęła resztę kokosowej esencji. Twarz stała się gładka, bez uczucia obciążenia czy lepkości, świetnie odżywiona i nawilżona. Pielęgnacje zakończyłam nałożeniem odrobiny suchego olejki i jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej cery. Kokos okazał się bardzo przyjazny dla mojej skóry, ukoił ją po ciężkim dniu, nie podrażnił okolic oczu i rozpieścił zmysły wspaniałym zapachem. To bardzo udany produkt, który na pewno kupię znowu.

Mieszane odczucia

Dawno nie miałam takiego dylematu na wizazu, czy produkt mi przypadł do gustu czy nie, ale wszystko od początku.
Kupiłam maskę na promocji w sephorze 3za 2, wiec około 13zl za jedna. Cena ujdzie.
Widząc, że jest to maska kokosowa oczekiwałam bardzo dużego nawilżenia ( a moja cera jest normalna/mieszana).
+plus za płachtę, która jako pierwsza ze wszystkich firm idealnie pasuje do mojej twarzy, nie spada i po prostu leży idealnie
+ zapach nie jest czysto kokosowy, ale w miarę przyjemny
-oczekiwałam większego nawilżenia, a nie dostałam prawie to w ogóle, posiłkowałam się kremem

A tak jak mówiłam mam mieszane uczucia, ponieważ mimo uczucia niedostatniego nawilżenia moja skóra wybielała, „uspokoila się” i po prostu jest miła w dotyku... wiec już sama nie wiem

Nawilżenie dla przesuszone cery

Powiem wam że maseczki w plachcie stosuje już od dawna , bardzo lubie te z garnier , holika holika ,alę najbardziej do gustu przypadły mi właśnię te od sephora. Są łatwo dostępne i mają przystępne ceny ( jak na maseczki w plachcie za które trzeba jednak trochę więcej zapłacić ). Sephora co jakiś czas wypuszcza nowe wersje tych właśnie maseczek. Ostatnio wyszła z maseczką kokosowa.
+zapach ( oczywiście kokosowy )
+maseczka jest dobrze nasączone płynem
+działanie ( maseczka bardzo dobrze nawilża i sprawia ze cera jest miekkka i miła w dotyku . Myślę ze idealnie sprawdzi się przed jakąś impreza kiedy chcemy dodać cerze mocnego nawilżenia co sprawi że makijaz będzie się lepiej utrzymywał )
Maseczka bardzo fajnie się mi sprawdziła i powiem wam szczerze ze poszłam do sephora i dokupilam jeszcze parę na zapas , lubię ja używać raz na tydzień albo w dni kiedy moja cera jest ekstremalnie wysuszona. Myślę ze produkt warty wypróbowania .