Garnier, SkinActive, Fresh Hyaluron Shot, Fresh-Mix Tissue Mask (Maska w płachcie z kwasem hialuronowym)

Maska na tkaninie Garnier SkinActive Fresh Hyaluron jest oparta na nowej technologii łączącej: nawilżającą esencję z kwasem hialuronowym i oddzielną, suchą płachtę. Należy samodzielnie nasączyć tkaninę emulsją i cieszyć się nawilżeniem skóry. Po 15 minutach skóra jest intensywnie nawilżona, wygląda na gładszą i odświeżoną, a drobne linie są widocznie zredukowane.

nawilżające
w saszetce
Struktura
lekkie
<50ml

Natychmiastowe nawilżenie <3

Przyznaję się od razu, że nie jestem fanką masek w płachcie. Zwykle nie udaje mi się ich odpowiednio nałożyć, zsuwają mi się, przesuwają - jednym słowem drażnią :)

Testowałam tą maskę z raczej sceptycznym podejściem. Od razu zaciekawiła mnie formuła, która wymaga od nas "zmieszania" płachty z płynem. Opakowanie jest do tego odpowiednio przygotowane. Mamy zaserwowaną dosyć szczegółową instrukcję, którą radzę dokładnie przeczytać bo cały proces nie jest dziecinnie prosty.

Przygotowanie maski i nałożenie ją na twarz nie sprawiło mi większych problemów. Odetchnęłam z ulgą... W między czasie płachta ładnie przylegała do skóry i co najważniejsze nie przesuwała się.

Efekty naprawdę mnie zaskoczyły. Zwykle nie spodziewam się niczego spektakularnego po jednorazowym użyciu produktu. Maska doskonale nawilża. Wręcz czuć jak skóra pije to, czym jest nasączona. Po zdjęciu wygląda zdrowo i promieniście. Miałam też wrażenie, że widzę delikatny efekt wygładzenia i napięcia skóry.

Zapach jest bardzo przyjemny, nie powinien być dla nikogo drażniący.

Warto się w nią zaopatrzyć! Polecam <3

Agata

Natychmiastowe nawilżenie <3

Zapach jest bardzo przyjemny, nie powinien być dla nikogo drażniący.

Warto się w nią zaopatrzyć! Polecam <3

Agata

Używa produktu od: próbka

Świetna maseczka. Przygotowanie banalne i sprawia nawet frajdę. Bardzo dobrze nawilża i odżywia . Skóra staje się miękka i delikatna . Płynu jest nawet za dużo co uważam za plus. Resztę można skasować w twarz,szyje i dekolt. Ma przyjemny zapach.

Maska Garnier Fresh Hyalurion Shot

Bardzo dobrej jakości maska! Stosowanie jest naprawdę proste, a na mojej twarzy czyni cuda. Wspaniale nawilża, skóra jest miękka i delikatna. Nie powoduje u mnie żadnych podrażnień, ani nie piecze podczas stosowania.
Uważam, że cena produktu w drogeriach stacjonarnych jest jak najbardziej adekwatna do działania kosmetyku.
Zdecydowanie polecam i z pewnością przetestuję jeszcze inne maski z tej serii.

Świetnie nawilża

Maski Garnier Fresh-Mix to bardzo dobry produkt. Po pierwszym użyciu maseczki moja skóra twarzy była pięknie nawilżona przez co najmniej 2 dni. Odzyskała blask i zdrowy wygląd. Dzięki nim moja twarz wyglądała promiennie i zdrowo. Maseczki mają świetne opakowanie. Wystarczy zgiąć opakowanie aby płyn połączył się z płachtą. W saszetce jest bardzo dużo produktu. Można się pokusić o użycie jej dwukrotnie. Płachta jest bardzo ładnie wycięta. Dobrze układa się przy ustach i oczach.

Nawilżona skóra w 15 min, czyli Fresh-Mix Tissue Mask, Fresh Hialuron Shot

Po przetestowaniu wersji maski z wit. C, przyszedł czas na test maski z kwasem hialuronowym.

Konsystencja: płyn śliski

Zapach:neutralny, świeży

Aplikacja i rezultaty:
Maskę trzymałam na twarzy 20 minut (zalecane 15m). Po ściągnięciu płachty była ona jeszcze wilgotna, więc resztki wykorzystalam na dekolt i szyję.

Skóra jest nawilżona, skóra napięta i wygląda młodziej. Po aplikacji maski rano przed pracą, nie stosowałam kremu aby sprawdzić jak długo utrzymuje się efekt. Maska dała radę na cały dzień :).

Maska dużo szybciej się wchłonęła niż jej bliźniacza wersja z wit. C, ale wydaje się że jest też mniej tresciwa.

Ogólna ocena:5

Godna uwagi

Maska w niespotkanej wcześniej przeze mnie formie, jednak bardzo ciekawa. Zapach przyjemny, jednak nie jestem osobą wrażliwą na zapachy. Konsystencja hmm troszkę lejąca się. Jestem posiadaczką skóry mieszanej ze skłonnością do wrażliwości. Niektóre kosmetyki powodowały u mnie problemy skórne, takie jak wysyp krostek czy zaczerwienienia. W maseczkach Garnier na szczęście to nie wystąpiło. Skóra po zastosowaniu jest naprawdę przyjemna, gładka, rozświetlona i przede wszystki m widocznie nawilżona.Ciekawa jestem efektu po użyciu wałka jadeitowego.

Wykorzystała: kilka próbek

Maski Garnier Fresh-Mix to jedne z lepszych masek redukujących oznaki starzenia.

Maski Garnier Fresh-Mix to jedne z lepszych masek nawilżających jakie stosowalam. Spełniaja obietnice, pomagają redukować pierwsze oznaki starzenia się skóry i wyrównują koloryt a przedewszystkim nawilżają. Poleciłam już je koleżance, jest zachwycona tak jak ja.

Genialny produkt!

Bardzo fajny produkt! Maska w moim przypadku sprawdziła się znakomicie. Uwielbiam efekt nawilżenia i blasku, jakie odczuwa się po użyciu masek w płachcie, a i w tym wypadku efekt był świetny. Nad maską należy samodzielnie "popracować", ale jest to sympatyczny element przygotowania do pielęgnacji - dzięki temu maska jest idealnie nawilżona. Płyn ma gęstą konsystencję i nie spływa co uważam za duży plus. Zapach jest przyjemny, relaksujący. Maska nie podrażnia, nie szczypie, cera po niej jest promienna. Efekt nawilżenia jest gwarantowany. Stosowałam także żółtą wersję i ją także polecam z całego serca :)

Maska odkrycie

Ten produkt zrobił na mnie ogromne wrażenie. W użyciu jest bardzo prosty, zapach ma neutralny. Najbardziej powala jednak efekt na twarzy, po jego użyciu. Cera jest promienna, przyjemna w dotyku i świeża. Zdecydowanie polecam!

Przyjemny efekt

Nowoczesna formuła mieszania się płynu z maską tuż przed aplikacja jest wygodnym pomysłem, płachta wchłania dostateczną ilość płynu i zamienia się w żelową konsystencję która nie spływa z twarzy i nie kapie. Po nałożeniu odczuwamy przyjemny efekt chłodzenia i delikatny zapach. Maska bardzo dobrze wycieta. Po zdjęciu pozostaje chwilę lepkie wrażenie lecz spokojnie można pozostały nadmiar wetrzeć i zostaje przyjemne uczucie odożywienia. Cera wygląda na wypoczetą i odżywioną, minimalne zmarszczki znikają. Świetnie się nadaje jako baza pod makijaż.

Przyjemna maseczka!

Do przetestowania otrzymałam dwie maseczki, Fresh Vitamin C Shot oraz Hyaluron Shot.
Bardzo zaciekawił mnie pomysł samodzielnego przygotowania maseczki w płachcie i faktycznie jest to proste i nie sprawia większych problemów. Plus za ten pomysł.
Maseczka nie piecze i nie ma efektu mrowienia po nałożeniu na twarz.
Po zdjęciu skóra jest bardziej elastyczna, nawilżona. Efekt utrzymuje się dzień-dwa jeśli nakładamy makijaż. Delikatny zapach.
Mnie się podoba.

Polecam maseczke

Jak dla mnie maseczka się sprawdza. Cera jest napewno gładsza i wygląda na zdrową i odżywiona. Łatwa i wygodna aplikacja, napewno każdy sobie z nią poradzi. Idealna na babskie wieczory. Jak najbardziej polecam ;)