Ziaja, GdanSkin, Nawilżający algowy olejek do twarzy

Ziaja, GdanSkin, Nawilżający algowy olejek do twarzy

Delikatny olejek GdanSkin do demakijażu oraz oczyszczania skóry. Oparty na emolientach zdolnych do zmywania makijażu i zanieczyszczeń. Zawiera algę Laminaria ochroleuca o działaniu łagodzącym, ochronnym i nawilżającym. Olejek nie jest perfumowany, a zapach produktu pochodzi od aktywnych emolientów.

Olejek do mycia twarzy GdanSkin
• łagodnie oczyszcza skórę i usuwa makijaż
• skutecznie zmywa kryjące fluidy
• nie narusza bariery lipidowej naskórka
• pozostawia uczucie gładkiej i nawilżonej skóry

U mnie spisał się super

Początkowo miałam obawy przed stosowaniem tego produktu, bo bałam się, że olejek zostawi na mojej skórze tłustą, nieprzyjemną warstwę i co najgorsze zapcha ją. Tak się jednak nie stało i bardzo polubiłam się z tym produktem . Zamknięty jest w plastikowej, przezroczystej butelce z wygodną w użyciu pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Można też obserwować stopień zużycia. Olejek jest bezbarwny, o wodnistej konsystencji, która jednak nie ucieka przez palce. Jest też całkowicie bezzapachowy. Olejek bezproblemowo nakłada się na skórę , delikatnie się pieni, nie podrażnia okolic oczu. Ładnie oczyszcza skórę, usuwa zanieczyszczenia czy resztki makijażu. Maluję się bardzo delikatnie i ze zmywaniem takiego typu makijażu również radzi sobie bardzo dobrze. Najwiekszym zaskoczeniem było dla mnie to, że nie pozostawia on na skórze tłustej i lepkiej warstwy. Nie podrażnia, nie wysusza i nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Nie zauważyłam też, aby przetłuszczał skórę w strefie T lub zapychał ją i powodował wysyp niespodzianek na twarzy. Mam wrażenie, że normalizuje skórę, bo jest ona zmatowiona przez dość długi czas po umyciu. Skóra po zastosowaniu tego olejku jest miękka, gładka i świeża. Tani, wydajny i skuteczny, polecam!

Ziaja, olejek do twarzy - opinia negatywna :/

Szczerze mówiąc skóra po umyciu może i jest nawilżona ale bez rewelacji. Jako wada produktu uwnaje fakt, że olejek nie pozostawia na twarzy jako takiej, tłustej, ochronnej warstwy. Kolejną rzeczą, która mi się nie spodobała to wydajność, która w połączeniu z małą pojemnością sprawia, że produkt szybko się kończy. Natomiast za największą wadę uznaje gęstość olejku. Jest ona zbyt rzadka w stosunku do innych, przez co przy próbie nałożenia dosłownie wycieka dłoni. Jedynymi plusami jest chyba ładne opakowanie i przystępny zapach. Niestety nie zdecyduje się na ponowny zakup.

polecam

Fajnie nawilża i odżywia cerę a co najważniejsze dobrze ją oczyszcza. Poza tym jego aplikacja jest bardzo przyjemna. Zapach bardzo ładny no i to śliczne opakowanie. Polecam.

nie mój typ

Bardzo lubię kosmetyki Ziaja, ale ten olejek to niewypał. Co prawda nawilża skórę, tego nie można odmówić, ale słabo zmywa tusz z rzęs. Lepiej radzi sobie z podkładem, ten znika bez problemu. Niezauwałam,żeby szczypał w oczy. Kolejna wada- mało wydajny z powodu wodnistej konsystencji. Trzeba całkiem sporo kosmetyku, żeby wykonać dobry demakijaz. zapach jest znośny, nie przeszkadza mi,ze jest dość mocny.

nieciekawy produkt

Lubię zmywać makijaż olejkami albo płynami micelarnymi i trochę ich już przerobiłam i niestety pomimo całej mojej sympatii do marki Ziaja temu olejkowi mówię nie. Największym plusem jest wygodne i zgrabne opakowanie z pompką oraz przystępna cena , ale to chyba wszystkie zalety. Olejek jest bardzo wodnisty, przez co niewydajny, ze zmywaniem makijażu, nawet lekkiego radzi sobie bardzo słabo, przy czym zaznaczam, że nie próbowałam za jego pomocą zmywać makijażu oczu bo do tego używam płynów dwufazowych albo miceli. Zapach jest raczej nieprzyjemny i nieco chemiczny, choć sam producent opisuje swój produkt jako bezzapachowy. W sumie uważam , że tym razem Ziaja się nie popisała.

Niestety bubel.

Używam olejków do demakijażu już przez dłuższy czas i doskonale dzięki temu wiem, czego od nich oczekiwać i co powinny robić. Niestety produktowi Ziaji daleko jest do tego, żeby nazwać go choć dobrym. Spośród wielu przetestowanych przeze mnie kosmetyków tego typu znajduje się gdzieś na szarym, smutnym i niechlubnym końcu.

* Po pierwsze już sama konsystencja tego produktu jest strzałem w kolano. Bardziej tłusta woda, niż olejek. Zero przyczepności do twarzy, leje się przez dłonie niemiłosiernie i przyjemności z jego stosowania nie czerpie się żadnej.
* O ile w innych produktach z linii GdanSkin zapachy są całkiem fajne o tyle olejek pachnie zupełnie nijako. Nic specjalnego, a jeśli ja mam wybierać między zapachem nieciekawym, a żadnym to zdecydowanie obstaję za żadnym.
* Jeśli idzie o zmywanie makijażu to z twarzą sobie radzi nieźle. Zmywa tą najgrubszą warstwę makijażu, rozpuszcza ją i nie mogę tutaj do niczego się przyczepić. Niestety olejek potwornie podrażnia oczy! Nie próbowałam nim zmywać pełnego makijażu oka, chociaż przyznam, że spotkałam się już z olejkami, które kasowały cienie, eyeliner i tusz bez problemu. Przyjemnie byłoby jednak chociaż resztki kosmetyków z oczu domyć tym produktem, ale się nie da. Nawet niewielka ilość tego "cuda" sprawia, że oczy wręcz bolą i pieką.
* Nie wiem, czy ten kosmetyk jakoś spektakularnie nawilża, nie szukam tego raczej w kosmetykach do demakijażu. Olejki oczywiście mają coś takiego w sobie, że są dla buzi raczej delikatne i mało wysuszają. Co nie znaczy, że mają właściwości nawilżające...
* Niestety zauważyłam, że kiedy używałam tego olejku w mojej pielęgnacji to skóra bardziej mi się zapychała. Niby nie jest to produkt, który na twarzy trzymamy długo i zmywamy go do zera, a jednak cera płatała mi figle. Nie miałam niczego nowego wśród swoich kosmetyków, a na brodzie pojawiło się pełno grudek.
* Przez to, że olejek jest tak rzadki nie jest wydajny, bo dużo się go rozlewa.
* Opakowanie jest ładne i praktyczne. Butelka jest lekka, ma pompkę. Przyjemnie się na nie patrzy, ma ładny kolor i nie szpeci łazienkowej półki.
* Cena niewysoka, jak to Ziaja. Olejek kosztuje około 15 złotych.

Ziaja to prawie zawsze dla mnie jedno równanie: tanie, a dobre. Niestety w przypadku tego kosmetyku tylko tanie. Z pewnością do niego nie wrócę, nawet nie dokańczam pierwszego opakowania. Nie polecam.

Może być

Z pewnością świetnie radzi sobie ze zmyciem nawet najcięższego makijażu, lecz olejek przy zmywaniu oczu strasznie je podrażnia, czego nie mogę powiedzieć o moich poprzednich olejkach do demakijażu
ZALETY:
Dobrze zmywa makijaż
Pozostawia skórę gładką
WADY:
Podrażnia oczy

Rozczarowanie

Bedac wielka fanka marki Ziaja nie spodziewalam sie, ze tym razem bardzo sie rozczaruje. Olejek ma niestety wodnista konsystencje tak, ze przelewa sie przez palce. Nie oczyszcza dokladnie, przez co nie sprawdza sie. Mozna go ewentualnie uzywac po demakijazu.

Może być

Skóra po umyciu nim rzeczywiście jest bardziej nawilżona i przyjemna. Lekko ją rozświetla, choć nie pozostawia tłustej warstwy. Opakowanie ładne i praktyczne choć pojemność mogłaby być większa. Największym minusem jest to, że olejek jest zbyt rzadki przez co spływa z dłoni i kapie, dlatego jest niewydajny

Prawie idealny

Kupiłam go po zakupie nawilżającej mgiełki.
Oleje w mojej kosmetyczce są już od dłuższego czasu, bo świetnie wpływają na moją cerę. Mój makijaż nie należy do lekkich, dlatego do demakijażu zamiast sterty wacików i wszelakich płynów używam właśnie olejków.

OPAKOWANIE: oj jak najbardziej na plus. Czy to umywalka, wanna czy prysznic jest po prostu idealne i łatwe w użyciu. Jednak co do pojemności tu mogłoby być lepiej...
ZAPACH: i tu moje serce pękło na pół. Myślałam, że pachnie tak samo cudownie jak pozostałe produkty, jednak akurat ten olejek jest nieperfumowany. A wielka szkoda bo zapach pokochałam
DZIAŁANIE: tu akurat jestem średnio zadowolona. Olejek nie do końca zmywa mój makijaż. Muszę robić powtórzenie. Wcześniej miałam inny olejek i działał lepiej.
POJEMNOŚĆ/CENA: i tu jest coraz bardziej ponuro. Mała pojemność niezbyt wydajnego produktu za wysoką cenę bo aż 17,50 zł za nawet nie 200 ml olejku. Gdzie mój wcześniejszy produkt miał dwa razy większą pojemność a kosztował 13 zł i był znacznie wydajniejszy. A wiadomo nikt nie lubi przepłacać.
DZIAŁANIE: domywanie makijażu oceniłabym na średnie, za to bardzo podoba mi się to jaka jest cera po myciu. Czuć nawilżenie a na skórze zostaje tłusty film, przez co cera jest oczyszczona i od razu nawilżona. Nie ma uczucia ściągnięcia, którego nie cierpię.
PODSUMOWANIE: Produkt jest dobry i spełnia po części swoje zadania. Mój makijaż jednak nie końca jest zmywany przez ten produkt za pierwszym razem, więc nie pasujemy do siebie. Strasznie ubolewam, że ten produkt nie ma też tak pięknego zapachu jak cała seria. A na koniec cena, która w mojej opinii jest za wysoka jak na tak małą pojemność.

Czy kupię ponownie...nie wiem ;)

Jak najbardziej na plus

Olejek zachęcił mnie ceną i właściwościami nawilżającymi. I faktycznie świetnie się sprawdza. Bardzo dokładnie oczyszcza cerę, nawet z mocnego makijażu. Delikatnie się pieni, ale mimo, że jest to olejek nie pozostawia żadnej tłustej warstwy. Po jego użyciu mam super uczucie gładkiej, czystej i miękkiej skóry. Nie trzeba go dużo nakładać, mi wystarczy jedna doza olejku do umycia całej twarzy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kosmetykiem.

Ciekawy produkt

Z pewnością wart wypróbowania. U mnie się sprawdził. Ma ciekawą formułę, jest jak woda, dopiero kiedy wmasowuje się go w skórę zamienia się w białą, trochę tłustą formę, ale się nie pieni. Chyba jeszcze nie miałam nic do mycia twarzy o takiej konsystencji . Dobrze oczyszcza i nie ściąga skóry.