Marion, Olejki orientalne `Wzmocnienie włosów`

Marion, Olejki orientalne `Wzmocnienie włosów`

Oleje zawarte w formule wzmacniają włosy, regenerując ich strukturę.
Kokos - pielęgnuje włosy suche i łamliwe, regeneruje zniszczone końcówki.
Awokado - dostarcza włosom składników odżywczych.
Oliwka - wzmacnia i regeneruje włosy.
Tamanu - sprawia, że włosy stają się mocne i błyszczące.
Dzięki nim włosy są elastyczne i wzmocnione. Do włosów słabych i delikatnych Kilka kropel produktu wystarczy, żeby włosy odzyskały naturalny i zdrowy wygląd.

Cudowny kokos, który wzmacnia i chroni nasze włosy.

Ostatnimi czasy, wraz ze zwiększeniem swojej wiedzy oraz świadomości na temat przemyślanej pielęgnacji włosów, która nie jest jedynie zbiorową kupowania i stosowania przypadkowych produktów, a dokładnie przemyślanych składników, polubiłam się z wszelkiego rodzaju olejkami. Szczególną uwagę przykuły u mnie bowiem cztery malutkie propozycje od marki Marion, która do tej pory nie cieszyła się u mnie zbyt dużą sympatią, raczej taką neutralnością, a wręcz całkowitym brakiem jakiegokolwiek zdania na jej temat. Olejki orientalne produkcji tej firmy jednak zostały mi gorąco polecone, dlatego poszłam za ciosem i zdecydowałam się od razu zakupić i przetestować wszystkie, bo po co się ograniczać.

Pierwszym z tych produktów, za jaki postanowiłam się zabrać i przetestować jest propozycja z kokosem oraz olejkiem tamanu, który, według swojej nazwy oraz opisu, ma za zadanie wzmacniać nasze włosy. W jego składzie faktycznie znajdują się te wymienione składniki. Pierwszy z nich, czyli olejek kokosowy, ma za zadanie regenerować mocno zniszczone końcówki, wzmacniać oraz odżywiać fryzurę od czubka głowy po same końce. Warto dodać, że niestety nie nadaje się od do włosów o wysokiej porowatości, gdyż potrafi je puszyć, także sprawia to, iż nie jest to kosmetyk uniwersalny, trzeba na niego uważać. Olejek tamanu odpowiada tutaj za wzmocnienie czupryny, nadanie im mocy oraz błysku. Ciekawym składnikiem jest tutaj także zwykła oliwka o działaniu regenerującym czy wzmacniającym, jak i dostarczający składników odżywczych wyciąg z mojego ukochanego awokado.

Olejek ma bardzo proste opakowanie. Jest to niewielka buteleczka wykonana z przeźroczystego plastiku o pojemności 30 ml. Może się to wydawać niewiele, ale tego typu produkty używamy w niewielkiej ilości, także wydajność jest przeogromna. Na opakowaniu umieszczono za pomocą czarnej czcionki nazwą marki produkującej produkt, jej logo, nazwę kosmetyku oraz dwa główne składniki. Aplikator to tutaj wygodna pompka, która dozuje bardzo przyjemną i precyzyjną ilość kosmetyku. Sam olejek ma subtelny, jasnozielony odcień a przeźroczystej formule. Jest dość gęsty, jak na tego typu produkt przystało i ma delikatnie wyczuwalny zapach, dosyć chemiczny, nie przypomina w żadnym wypadku prawdziwego kokosa.

Kosmetyku używam regularnie, praktycznie co każde mycie, na zmianę z innymi olejkami z serii orientalnej od Marion. Mam go już rok i zużyłam dzięki temu zaledwie niecałą połowę zawartości. Na moje włosy sięgające do połowy pleców zużyłam średnio 2 do 3 pompek. Kosmetyk jest bardzo przyjemny w użyciu, można go nakładać zarówno na suche, jak i wilgotne włosy. Nie zależnie od tego, jaką formę wybierzemy, raczej nie przetłuścimy swojej czupryny, no chyba, że przesadzimy z ilością i nie będziemy sobie tego produktu żałować. Olejek bardzo przyjemnie się wczesuje, dzięki temu łatwo oplata każdy pojedynczy włos. Jeśli chodzi o efekty, to jest z nich bardzo zadowolona. Mamy tutaj ochronę fryzury na całej długości, która jest trwała i skuteczna. Włos jest dobrze zabezpieczony przed działaniami czynników zewnętrznych. Dodatkowo znacząco zwiększa się ich miękkość, nawilżenie oraz sypkość. Łatwo je rozczesać.

Nie ukrywam, że z zakupu tego olejku jestem niezwykle zadowolona. Zrewolucjonizował on moją pielęgnację włosów, a przy tym ułatwia ich zapuszczanie. Jest to cudowny zakup za mniej niż 7 zł. Z pewnością będę do niego wracać i z czystym sumieniem mogę go polecić, bo jest świetny i wart przetestowania.

Świetny olejek za grosze

Mam włosy długie, ale cienkie, przez rozjaśnianie i farbowanie z niskoporowatych zrobiły mi się średnioporowate. W olejkach do włosów szukam nawilżenia, wygładzenia i lekkości. Ten z Mariona właśnie taki jest :)

Olejek znajduje się w plastikowej buteleczce o pojemności 30 ml. Pompka faktycznie czasami się zacina, ale mnie osobiście jakoś to nie przeszkadza. Wystarczy nacisnąć ponownie i działa. Po kilku miesiącach używania, kiedy olejek zaliczył podłogę, plastikowa zatyczka chroniąca pompkę z jednej strony mi pękła i nie zabezpiecza już całości w taki sposób jak na początku. Ale coś za coś, ten olejek kosztuje w końcu kilka złotych. Stoi teraz u mnie na półce i grzecznie czeka na zdenkowanie. Fajnie, że opakowanie jest transparentne, dzięki temu widzimy, ile nam jeszcze produktu zostało.

Olejek ma jasnozielony kolor, odpowiednio gęstą konsystencję, nie pachnie kokosem, niemniej jednak jest to całkiem przyjemny zapach, być może jest to właśnie olejek tamanu, który też znajdziemy w składzie? Niestety nie mam pojęcia jak on pachnie w naturze. Zapach na włosach jest wyczuwalny jeszcze przez jakąś chwilę od aplikacji. Olejek w moim przypadku jest bardzo wydajny. Nakładam go po umyciu włosów, czasem na wilgotne, a czasem dopiero na suche i w obu przypadkach sprawdza się fantastycznie. Skupiam się najbardziej na końcówkach, ew. na splątanych miejscach, które trudno jest rozczesać. Na pokrycie moich włosów zużywam niecałą pompkę.

Olejek nawilża włosy, wygładza, nabłyszcza i ułatwia ich rozczesywanie. Włosy od razu wyglądają na zdrowsze. Olejek fajnie zabezpiecza także końcówki włosów, dzięki czemu mniej się one rozdwajają. I co najważniejsze - nie obciąża moich długich, cienkich włosów. Świetny produkt za grosze, który warto mieć. Z przyjemnością wypróbuję także innych wersji.

Tani i wydajny

Opakowanie to mała, przeźroczysta buteleczka z pompką. W środku 30 ml produktu za około 7 zł. Przy stosowaniu raz lub dwa razy w tygodniu starcza na około 4 miesiące.
Olejek ma rzadką konsystencję i jest koloru jasno zielonego. Posiada zapach, który jest delikatny i nieprzytłaczający jednak kokosa to tu nie czuć.
Ja używałam go głównie na mokre włosy, a właściwie to na same końcówki i tu sprawdza się świetnie. Parę razy próbowałam go też nałożyć na suche włosy i jeśli nie przesadzimy z ilością to również się sprawdza, ale w moim wypadku tylko na końcówkach i naprawdę w minimalnej ilości. Nałożony na całe włosy sprawia, że wyglądają na tłuste chociaż dopiero były umyte. Po aplikacji włosy wyglądają na zdrowe, błyszczące i zadbane. Do tego nawilża włosy. Poza tym nie przetłuszcza (jeśli nie nałożymy go na całe włosy oczywiście), wygładza i nie obciąża. Ułatwia również rozczesywanie włosów. Jest to produkt wydajny, gdyż niewielka ilość wystarczy, by pokryć końcówki włosów. Dzięki temu, że opakowanie jest przeźroczyste widzimy też ile produktu nam zostało co moim zdaniem jest dobrym pomysłem.
Moim zdaniem jest to dobry produkt, który zabezpieczy nasze końcówki włosów. Dodatkowo jest tani i wydajny więc czego chcieć więcej?

Naprawdę ok

Moje włosy najbardziej lubią się z olejem z czarnuszki i jego trzymam się kurczowo, ale oprócz tego lubię kupić jakiś olejek, tak dla zabezpieczenia końcówek. Nie wiązałam jakiś wielkich nadziei z tym produktem od Marion, bo tani, bo marka jakaś niezbyt renomowana, a jednak porządnie mnie zaskoczył.

Przede wszystkim to produkt, który dostaniemy w każdej Naturze, ale również na ezebrze czy Kosmetyki z Ameryki. Widuję go również czasem w Intermarche, więc zakup nigdy nie stanowi większego problemu. No i tak cena. Ledwo 7 złotych. Wydajność też dobra, Stosowałam tylko na końcówki, więc jestem zadowolona, ale jeśli ktoś ma zamiar stosować na całą długość, to radzę zakręcić się wokół Nacomi- produkty od nich mają jednak większą pojemność. Produkt w plastikowej buteleczce, od której uwielbia odchodzić na naklejka. Pompka działa bez zarzutu i wydobywa dosyć dobrą ilość olejku. Sam olejek ma przyjemny zapach, chociaż nie wyrzucam tam tej kokosowej nuty.

Jeśli chodzi o działanie na końcówki- nie mam większego problemu z rozdwajanie. Myślę, że to nie dlatego, że mam nie wiadomo jak mocne włosy, ale przez systematykę pielęgnacji. Raz na trzy miesiące przycinam końcówki i oczywiście po każdym stosuję na nie olejek. Ten z Marion sprawdza się naprawdę nieźle. W miesiącach letnich mam większą skłonność do przesuszeń, zwłaszcza na końcach. Przy regularnym stosowaniu włosy są nawilżone, odżywione i lekko nabłyszczone. Nie zauważyłam również, żeby się jakoś rozdwajały.

Jestem zadowolona z tego produktu. Myślę, że następnym razem zainwestuje olejek orientalny, ale trochę inny.

Olejek jest w niskiej cenie, pieknie pachnie, jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie, za kazdym razem, gdy go uzywam, mam bardzo blyszczace i nawilzone koncowki. Na pewno bede nadal go kupowac, bo za taka cene naprawde warto.

Bardzo fajny produkt

Olejek w małej buteleczce z pompką.
Ma dosyć słodkawy zapach.
Na moje włosy, a dokładnie końcówki wystarczają 2 pompki, może nie ma rewelacji jeśli chodzi o skład, ale mimo wszystko dobrze się u mnie spisuje.
Nie obciąża bardzo mocno, więc włosy wyglądają na zdrowe i zadbane, są błyszczące, delikatne , a moje końce się nie puszą, a to moja zmora.
Dodatkowo cena jest nie wielka, a olejek jest bardzo wydajny.

Bardzo fajny olejek

Olejek kupiłam ze względu na zawartość kokosa w składzie, bo bardzo lubię ten składnik i dobrze działa na moje niskoporowate włosy.
Olejek dobrze się u mnie sprawdził. Używałam go każdego dnia rano do zabezpieczania końcówek i muszę przyznać, że nie rozdwajały się w tym czasie. Wyglądały na zdrowe i nawilżone, także produkt spełnił swoją rolę.
Nie przyspieszał przetłuszczania się włosów.

Zapach był delikatny, choć mój czuły nos wyczuł w nim kokosa, to nie był to aromat dominujący.

Bardzo polecam ten olejek. Jest wydajny, tani i skuteczny. Do tego można go kupić w chyba każdej drogerii. Ja jestem na tak :)

Bardzo fajne

Ciekawe olejki, miałam już kilka różnych i każde z nich były fajne. Używam na końcówki i jestem bardzo zadowolona. Lepsze niż olej kokosowy. W dodatku mają obłędne zapachy!

Lubię

Fajny olejek, zapach tez. W necie mozna kupic za grosze, choc stacjonarne tez tanio. Nie jest najlepszym olejkiem na świecie, szybko sie konczy ale za taka cene to super. Z serii Marion z olejkow ten jest moim ulubionym.

Dałabym wyższą ocenę ale...

....po raz kolejny wkurzyło mnie opakowanie. Ale po kolei. Zapach jest bardzo przyjemny ale nie przypomina zapachu kokosa. Nie zauważyłam,żeby działał jakoś wybitnie na kondycje włosa. Muszę przyznać, że fajnie wygładza włosy, nie obciążając ich. Ale tak jak napisałam na wstępie, wkurzyło mnie opakowanie a właściwie sama pompka. To jest kolejne opakowanie, w którym nie działa. Albo ja mam takiego pecha albo wypuścili taką serię. Ale fakt, faktem, że zraziłam się do tych olejków.

W porządku

Olejek "Wzmocnienie włosów" kusi swoim pięknym kolorem. W dodatku obłędnie pachnie (zapach i jego barwa kojarzą mi się z galaretką agrestową). Kosmetyk delikatnie wygładza, dociąża, zapobiega puszeniu. Ułatwia rozczesywanie i chroni końcówki. Kolejny plus olejku to jego konsystencja-kosmetyk jest lekki, trudno z nim przesadzić. Moje włosy mają tendencję do kręcenia i są bardzo wymagające. Nie zauważyłam szczególnego działania regenerującego, czy wzmacniającego, ale nie liczyłam na nie. Być może ten miks olejków po prostu nie przypadł moim włosom do gustu. Mimo to olejek jest całkiem dobry, szczególnie do zabezpieczenia końcówek. Wydaje się być odpowiedni do włosów o stosunkowo dobrej kondycji.

Przyjemny

Bardzo fajny i przyjemny olejek do włosów.
Produkt w plastikowym i wygodnym opakowaniu. Dobra pompka ułatwiająca wydobycie niewielkiej ilości produktu.
Olejek stosowałam na suche włosy, najczęściej na same końce lub całą długość, omijając skórę głowy i włosy przy nasadzie.
Mam suche włosy, a olejek bardzo ładnie je nawilżał, sprawiał, że są gładsze, przyjemniejsze w dotyku, mniej się puszyły i elektryzowały oraz były bardziej lśniące.
Wystarczy mała kropla olejku, produkt bardzo wydajny.
Produkt nie obciąża włosów i nie daje tłustego efektu.
Ładny zapach, który utrzymuje się na włosach spokojnie kilka godzin.
Nie zauważyłam niestety wzmocnienia moich włosów ani poprawy ich kondycji.