Maybelline New York, The Colossal, Volum' Express Mascara (Tusz do rzęs zwiększający objętość)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

Natura
Średnia ocena: 4.64/5

Pojemność 10,7 ml

Żel zawarty w formule maskary Colossal zwiększa objętość, wielopoziomowa szczoteczka dokładnie rozczesuje i nadaje rzęsom pożądany kształt. Żadna inna maskara nie osiągnie takiego efektu - 9 X większa objętość rzęs. Formuła Colo SSal Volum Express i opatentowana budowa szczoteczki pogrubiają rzęsy bez pozostawiania grudek. Dwa kolory: Classic Black i Glam Black.

Szczoteczka
z włosia

Meybelline New York, The Colossal,Volum, Express Maskara

Uwielbiam ten Tusz. Rozdziela każda rzęse. Piekne podkręca. Jest lekki. Mało wydajny niestety dla moich rzęs bomam cienke i rzadkie i muszę nim kilka razy pomalować żeby osiągnąć zamierzony efekt. Ale za tą cenę warto go mieć w swojej kosmetyczce. Precyzyjne maluje moje rzęsy. Moje rzęsy uzyskuje mocny czarny kolor. Nie obciąża rzęs. Zwiększa ich objętość.
Lubie taki szczoteczkę. Jest gęsta ma opływowy kształt i dzięki temu dociera do małych rzęs, nawet tych najmniejszych. Za szybko kończy się.
Fajny designe.

Super

Ten tusz jest ekstra, świetna duża szczota (nienawidzę tych małych cienkich,co tylko udają szczoteczki). Nie osypuje się, wydłuża rzęsy, pogrubia (nie 9krotnie, ale moze 2-3 krotnie.)

Wytrzymuje na rzęsach cały dzień (sprawdzone!), nie osypuje się, łatwo zmywa.

Idealna!

Do tej pory najlepszy

Używam i jak narazie numer jeden wśród maskar. Podkręca, wydłuża i nie skleja, czyli robi to co powinna. Do użytku codziennego jak i na większe wyjścia wystarczy nałożyć więcej warstw. Bardzo lubię i szczerze polecam.

Kultowy tusz

Pamiętam, że bardzo go lubiłam ponad 10 lat temu, jak zaczynałam swoją przygodę z makijażem. Wtedy to był hit. Przez lata wracałam do niego od czasu do czasu. Teraz na rynku jest już tyle nowych formuł, że ten produkt nie robi na mnie wrażenia, ale wspominam z sentymentem.

Rozczarowanie

Tuszu używałam jako nastolatka baardzo długo i wtedy uważałam go za totalny sztosik. Wróciłam do niego po wielu latach i nie wiem, czy formuła się zmieniła, czy teraz mam większe wymagania. Tusz niestety skleja rzęsy, nie wydłuża ich, ciężko się nim pracuje. Długo wysycha, więc bardzo łatwo zrobić sobie nim plamy na powiekach. Po kilku godzinach się kruszy. Niestety, ale bardzo mnie rozczarował

Niemal całkowity brak zalet

Używałam tego tuszu jako nastolatka i wtedy wydawał mi się całkiem niezły. Jedno jest pewne - nie wrócę do niego, generalnie z niechęcią spoglądam teraz na tusze od Maybelline.
Szczoteczka nie dociera do wszystkich włosków, w związku z czym po nałożeniu powstaje efekt niepełnego oka :). Rzęsy, które zdołamy pomalować z pewnością w całej krasie odbiją się na górnej powiece. No i dodatkowo...skleja jak żaden inny.
Podsumowując - tusz dla mało wymagających.

Nie zachwyca

Kupiłam ten tusz, ponieważ duzo o nim slyszalam dobrych rzeczy i że to jest cudo na rzęsy, niestety dla mnie klapa. Tusz jak tusz, ale szczoteczka okropna, nakłada duzo produktu a na dodatek tusz skleja rzęsy i dlugo wysycha wiec łatwo o wybrudzenie powiek

spoko

Tusz New York jest okej. Ale jak na Maybelline i na cenę powinien być lepszy. Dobrze maluje, zwiększa objętość jak obiecuje producent ale trochę skleja rzęsy. POza tym ok.

nie zachwyca

kupiłam ten tusz na promocji i w sumie to z ciekawości, szukałam czegoś wow.. jak dla mnie tusz bez rewelacji .. skleja rzęsy i ta szczoteczka nie należy do moich ulubionych ;)

Dobry, ale bez szału

Jeśli chodzi o tusze to zazwyczaj celuję we wszystko poniżej 15 złotych-głównie Eveline, które praktycznie zawsze mnie zadowalają, więc nie widzę sensu w przepłacaniu za maskary. Colossala kupiłam na dużej obniżce, byłam go bardzo ciekawa i spodobała mi się szczoteczka-takimi klasycznymi włochatymi często osiągam ładne zagęszczenie.

Szczoteczką manewruje mi się naprawdę dobrze, mimo, że jest z tych większych, a ja mam małe i głęboko osadzone oczy. Nigdy nie upaćkałam się nią, wygodnie mi się nią maluje nawet dolne rzęsy i te w kącikach.
Ma gęste i długie włosie, które naprawdę dobrze rozdziela, wyciąga i zagęszcza rzęsy-na pewno jak tusz pójdzie do kosza to samą szczotkę umyję i zostawię do przeczesywania.

Sama formuła moim zdaniem jest dosyć gęsta- już na dzień dobry po otwarciu dobrze maluje i nie trzeba czekać aż przyschnie.
Dosyć mocno pogrubia i porządnie wydłuża, daje wyrazisty i mocny efekt. Można go użyć i do lekkiego makijażu dziennego przy jednej warstwie, a dokładając warstw stworzymy idealne uzupełnienie do mocniejszych wariacji na wieczór.
Przez pierwsze 1,5 miesiąca sprawuje się bardzo dobrze-nie skleja i nie robi grudek, jednak po tych kilku tygodniach zaczyna wysychać momentalnie, jest ciężki i obecnie trudno mi się nim operuje, może mieć w zanadrzu kilka czystych szczoteczek do przeczesywania, bo jest naprawdę ciężki. Bardzo też teraz grudkuje. Używam go od dwóch miesięcy, coraz bardziej sprawia problemy i pewnie zaraz go wyrzucę.

Jego trwałość oceniam na bardzo dobrą, trzyma się dzielnie cały dzień. Nie straszne mu nawet zaparowywanie okularów pod maseczką-może trochę odbije się pod brwiami, ale nic się nie rozmazuje i nie mam pandy. Jednocześnie łatwo się zmywa(mleczko Celia lub micel Nivea). Nie podrażnia oczu.

Cieszę się, że mogłam go wypróbować i zrozumieć jego popularność. To fajny, uniwersalny i bezproblemowy w malowaniu tusz, który byłby idealny gdyby ciutkę wolniej wysychał w opakowaniu ;)

Kultowy tusz

Używałam go przez wiele lat, kiedy nie wiem jaki tusz kupić to wracam do niego. Bardzo lubię ten rodzaj szczoteczki, moja ulubiona, dla mnie wygodna, nie podrażnia mi powiek jak te grzebyki. Kolor maskary jest mocny, nasycony, mega czarny. Rzęsy są podkreślone, pogrubione, uczesane wręcz. Tusz ma lekki słodki zapach, jesy wydajny. Polecam!

Bez szału

..kupiłam tusz na promocji i w sumie to z ciekawości i za poszukiwaniem czegoś wow.. jak dla mnie tusz bez rewelacji .. skleja rzęsy i ta szczoteczka nie należy do moich ulubionych ;)