GC, Tooth Mousse (Mus do zębów `Płynne szkliwo` (różne rodzaje))

GC, Tooth Mousse (Mus do zębów `Płynne szkliwo` (różne rodzaje))

GC Tooth Mousse to płynne szkliwo w postaci żelu. Aplikuje się na umyte zęby i pozostawia gruba warstwę na kilka minut. Preparat ten jest przeznaczony dla nadwrażliwych zębów, z ubytkami w szkliwie, a także dla osób noszących aparaty. Pozostawia na zębach film chroniący zęby przed czynnikami zewnętrznymi zabezpieczając je oraz znacząco redukując odczucia związane z wrażliwością zębów np. podczas spożywania gorących, zimnych czy słodkich posiłków

bez fluoru
<50

Ulga dla wrażliwych zębów

Rewelacyjny produkt o szerokim spektrum zastosowania. Idealny do wrażliwych zębów, po zabiegu wybielania oraz prewencyjnie u najmłodszych celem zapobiegania próchnicy, dla osób noszących aparaty stałe, do zredukowania białych plam na zębach, po higienizacji.
Produkt dostępny w szerokiej gamie smakowej- każdy znajdzie coś dla siebie. Jest smaczny- słodki smak. Aplikuje się go wieczorem po dokładnym umyciu zębów , wciera się go jak krem, nie wypłukując. Zaletą jest też świetny skład związki wapnia i fosforu świetnie radzą sobie nawet z tą największą nadwrażliwością. Co ważne nie posiada w swoim składnie fluoru, niweluje nadwrażliwości, chroni przed próchnicą, remineralizuje szkliwo. Bardzo wydajny.

Preparat ten stosuje po wieczornym umyciu zębów pastą Biorepair, która sama w sobie jest bardzo skuteczna i również ma pozytywny wpływ na szkliwo. Jednak po zastosowaniu GC Tooth Mousse czuję, że moje zęby są jeszcze bardziej gładkie i białe. Jestem pod stałą opieką dentysty, niektóre odwapnienia okazały się powierzchowne, więc nie jest aż tak źle, jak się obawiałam. Myślę, że ten preparat naprawdę działa i będę go stosować dłuższy czas.

Bardzo skuteczny

Osobiście bardzo polecam, mam dosyć zniszczone szkliwo ze względu na to, ze nosze juz drugi z kolei aparat ortodontyczny i w związku z tym mam bardzo wrażliwe żeby i szyjki przy dziąsłach. Juz jednorazowe zastosowanie tego żelu działa cuda w moim przypadku. Przestaje reagować na gorące i zimne napoje, a także znacząco obniża reakcje na słodkie, których spożywanie w moim przypadku jest zazwyczaj bardzo nieprzyjemne ze względu na pojawiający sie ból zębów. Szczerze polecam osobom z nadwrażliwością