Nivea, Q10 Plus Przeciwzmarszczkowe Perły młodości (Esencja przeciwzmarszczkowa w żelu)

Najwyższa dawka koenzymu Q10 zamknięta w innowacyjnej formie pereł zawieszonych w nawilżającym żelu z kwasem hialuronowym i kreatyną. Unikalne połączenie składników naturalnie występujących w skórze gwarantuje kompleksowe działanie przeciwzmarszczkowe - redukuje nawet głębokie zmarszczki i spowalnia proces powstawania nowych.
- Koenzym Q10 - naturalnie występujący w skórze pełni kluczową rolę w procesie metabolizmu i regeneracji komórek, obniża liczbę wolnych rodników i chroni włókna kolagenowe,
- Kwas hialuronowy - wiąże wodę w skórze i zapewnia widoczne wygładzenie,
- Kreatyna – wspiera metabolizm komórek skóry i pomaga zwalczać oznaki starzenia.
Skóra bardziej jędrna, elastyczna, gładka i miękka w dotyku. Widocznie udoskonalony i młodszy wygląd skóry. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Produkt odpowiedni również dla skóry wrażliwej.
Perły Młodości idealnie komponują się z pozostałymi produktami z linii NIVEA Q10 plus. Produkt odpowiedni również jako baza pod makijaż.

Bardzo dobra esencja

Mam cerę suchą, naczynkową i skłonną do podrażnień, esencja przeciwzmarszczkowa w żelu Nivea nie podrazniła mi twarzy, a skóra była nawilżona i zadbana, zużyłam jedno opakowanie jednak być może skuszę się na kolejne. Dobry kosmetyk aby zacząć pielęgnację przeciwzmarszczkową. Bardzo wygodne opakowanie i dozownik.

Z całej serii chyba najmniejsze WOW...

Perły młodości dostałam w prezencie w całym komplecie (krem na noc, krem na dzień, krem pod oczy, perełki i olejek).
Produkt nie wywoła na mnie super wrażenia, wręcz troszeczkę się na nim zawiodłam, ponieważ reszta produktów z serii Q10, które używałam bardzo dobrze mi służyły.
OPAKOWANIE:
Tutaj nie mogę się do niczego przyczepić. Tuba z aplikatorem (jestem zwolenniczką opakowań z dozownikami) wykonana z mocnego plastiku. Pompka bardzo dobrze działająca, dozująca odpowiednią ilość produktu.
KONSYSTENCJA/ZAPACH:
Zapach ma standardowy jak dla większości produktów NIVEA. Konsystencja to żółte perełki, które po zaaplikowaniu na dłoń są "pęknięte". I tu zaczyna się problem. Na tyle mało perełki moim zdaniem pękają, lub mają zbyt gęstą konsystencję, że próbując rozsmarować je na twarzy pozostają jakby "kawałki" tych perełek. Nie da się ich do końca wsmarować, ani wklepać co u mnie sprowadza się do rolowania produktu.
DZIAŁANIE:
Efekty, które zauważyłam po tym produkcie są bardzo znikome. Cera jest minimalnie delikatniejsza i bardziej sprężysta.
Ale nie jestem też pewna czy te efekty nie są spowodowane innymi produktami z tej serii.
PODSUMOWUJĄC:
Produkt ten nie spełnił moich oczekiwań. Spodziewałam się większej dawki odżywienia i nawilżenia mojej cery. Najprawdopodobniej nie wrócę do pereł młodości.

magiczne perły!

Mam cerę suchą, dojrzałą, skłonną już do powstawania zmarszczek....

Dlatego w pielęgnacji skupiam się na nawilżeniu jak i aktywnym działaniu przeciwzmarszczkowym.

Te perły od Nivea to moje odkrycie. Zawsze do nich wracam.

Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z pompką. Pod względem higienicznym to bardzo dobre rozwiązanie. Pod względem estetycznym również.

Żółte "perły" pod wpływem nacisku zmieniają się w serum o średniogęstej konsystencji. Serum to nakładane na skórę wchłania się natychmiastowo.
Potem można nałożyć krem.
Najlepiej z NIVEA, kompatybilny zapachowo.

Efekty jakie dają są nie do opisania... Skóra jest ukojona, nawilżona, delikatnie natłuszczona. Zauważam działanie przeciwzmarszczkowe.
To mój kosmetyczny hit.

Bardzo dobra esencja dla dojrzałej kobiety

Przeciwzmarszczkowe perły młodości wspaniałe nadają się do codziennej pielęgnacji.
Wystarczy użyć niewielką ilość aby nałożyć na całą twarz. Drobinki wspaniale się wmasowuje. Mają bardzo ładny zapach, który pozostaje na dłużej na twarzy! Cera jest później dogłębnie nawilżona, jest bardzo delikatna, można powiedzieć, że wręcz aksamitna w dotyku. Wygładzona i wyglądająca naprawdę zdrowo.
Lubię kosmetyki, po których naprawdę widać efekty i jest wyczuwalna różnica przed/po.
Tutaj wyraźnie je widać , poprawę kondycji skóry po codziennych stosowaniu również.
Esencja ma bogaty skład.
Esencja nie podrażniła, nie uczuliła cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Uwielbiam

Kupiłam jakiś czas temu na promocji i okazało się, że jest to świetny produkt. Bardzo dobrze działał na moją twarz. Świetnie nawilżał, był wydajny. Za normalną cenę bym nie kupiła, ale na jakiejś promocji owszem. Dodatkowym plusem jest bardzo wygodne opakowanie

Cudo

Uwielbiam zapach, konsystencję, opakowanie i wygląd. Wydaje mi się, ze również coś tam działa, mimo, że zuzyłam dopiero poł opakowania. Opakowanie wygodne i ładne. Konsystencja perełek rozprowadza się aksamitnie na twarzy. Jestem zachwycona. Kosmetyk jest lekki, nietłuści.

Nivea perły młodości b

Jeden z lepszych produktów firmy Nivea. Testowany na dwóch bardzo wymagających Paniach w mojej rodzinie  miedzy innymi mnie .Bardzo fajnie się rozprowadza i wchłania. Cera po serum jest miła w dotyku a drobne zmarszczki widocznie spłaszczone. Efakt lepszy niż w innych produktach.Nie zostawia tłustej poświaty szybko się wchłania,pięknie pachnie,skóra naprawdę jest nawilżona,a zmarszczki zredukowane jak dla mnie bomba i bardzo polecam

Q10 NIVEA

Krem w postaci żelowej umieszczony jest w ładnym opakowaniu. Na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę jego zawartość czyli drobne żółte kuleczki. Opakowanie w postaci pompki oraz dużym plusem jest to, że można kontrolować ilość zużytego kremu. Krem ma ładny zapach, nie zapycha, dobrze się wchłania.

Babcia kocha najmocniej

Ulubieniec Babci. Dumnie prezentowany na łazienkowej toaletce, wykupywany w absurdalnym zapasie (aktualnie zliczyłam 3 opakowania), polecany wszystkim babcinym znajomym i oczywiście z pełną premedytacja przeze mnie podkradany.
Babcię mam piękną, elegancką i bardzo zadbaną, której zmarszczki tylko dodają uroku. Jest dla mnie niewątpliwym autorytetem i myślę, że gdyby rozumiała internety byłaby zaufaną kosmetyczną influencerką.
Babcia dumnie powtarza, że nigdy buzi niczym nie ciaprała i za całą pielęgnację wystarczała jej kultowa Nivea.
Ta Nivea w niebieskim, metalowym pudełku, parafinowy potworek, którego ja nigdy nie miałabym odwagi nałożyć na twarz, żeby nie karmić moich wągrów. Ta, która odeszła w zapomnienie, kiedy Babcia (i ja) odkryłyśmy tą perełkę.
Przyznaję - opakowanie bardzo efektowne. Przekonuje mnie taka estetyka, magiczna transformacja żółtych perełek w opalizujący glut też mnie cieszy. Konsystencję lubię, bo ,,esencja" (co za trudne słowo) szybko się wchłania, ładnie nawilża, może nawet ciut rozjaśnia skórę. Dobrze trzyma makijaż, u mnie , używana nieregularnie, ale jednak dość często, nie uczula i nie zapycha nawet predysponowanego nosa.
Efekt przeciwzmarszczkowy jest u mnie mocno średni. Ot ,lekkie spłycenie bruzd na czole, zależne raczej od mojego nawodnienia i wyspania, ale Babcia jest zachwycona! Widzi się ładniejsza, młodsza, wyprasowana. I choćby za ten efekt (placebo) samozachwytu-Perłom chwała i dzięki.
Co do zapachu- u mnie początkowo był zachwyt. Lubię (guilty pleasure) mocno perfumowane kosmetyki, a ten krem pachnie przyjemnie, jakby cytrusowo, ale z jakimś słodkim wtrętem. Długo się utrzymuje, może za długo i pachnie na tyle intensywnie, że czuję go zamiast perfum. Nie do końca jestem przekonana czy taka jest rola kosmetyku pielęgnacyjnego: żeby pachniał, a tutaj zapach wysuwa się na pierwszy plan.
Mimo wszystko - w imieniu Babci - będzie pięć gwiazdek.

Zapychająca esencja z chemicznym zapachem

Przeciwzmarszczkowa esencja/ serum Q10 firmy Nivea wyglądające jak małe, żółte perełki wydały się być całkiem trafionym zakupem i kupiłam w ciemno na promocji.

Opakowanie przeźroczyste, platikowe z widocznymi , ułożonymi żółtymi kuleczkami/perełkami zakończone białą zatyczką wewnątrz której umieszczona jest pompka do aplikacji serum. Pompka wyciska kulkową esencję jakby zasysając ją ku górze i w ten sposób widać zużycie perełek. Ubywa ich od dolu ku górze. Jest to fajne rozwiązanie gdyż nic nie pozostaje na brzegach opakowania i w zasadzie wszystkie perełki są zassane przez pompkę.
Po wydobyciu kulek rozmsarowuje się je delikatnie na dłoni i zmieniają się w żelowe serum/ esencję którą wklepuję się w twarz. Przyznam szczerze, że od razu odrzucił mnie zapach...czy to Nivea? Takiego mdłego, chemicznego zapachu w produkcie przeznaczonym do cery wrażliwej dawno nie czułam. Takie mydło powidło z nutą jakiegoś mdłego zapachu, coś okropnego. Zapach to nie wszystko i jeśli produkt działa to jestem w stanie znieść te 20 sekund zanim mój nos się nie przyzwyczai. Esencję wklepuje- wsmarowuje się dosyć łatwo i szybko się wchłania pozostawiając na twarzy lekką poświatę i wyczuwalne wygładzenie na skórze. Perełki stosowałam wieczorem przed nałożeniem kremu- żelu, aby zbyt nie
obciążyć skóry twarzy. Mam cerę mieszaną i na dzień serum wydawało mi się zbyt gęste i mimo iż przeznaczone do cery wrażliwej miało konsystencję, która wydawała mi się trochę silikonowa i obawiałam się, że skóra nie będzie oddychać pokryta tyloma warstwami różnych produktów.
Pozostałam przy stosowaniu na wieczór. Pierwsze dwa dni świetne. Wygładzenie rewelacyjne, skóra gładka a zmarszczki wyprasowane. Rewelacja pomyślałam. No i za parę dni się zaczęło. Najpierw pojedyńcze drobne zaczerwieniania a potem wysyp pryszczy na czole, brodzie i policzkach. Nie zmieniałam produktów oprócz tych perełek i od razu skojarzyłam, że to ten produkt tak mnie zapchał. Od razu odstawiłam i po kilku dniach skóra wróciła do normy.
Nie wyrzuciłam produktu do kosza. Przeznaczyłam go na dekold i o dziwo stosując go co kilka dni nie zapchał mi skóry na dekolcie. Skóra była wygładzona i przyjemna w dotyku. Tylko ten zapach odrzucający.
Podsumowując tym razem Nivea bardzo mnie rozczarowało. Perełki nie są tanie, śmierdzą i zapychają. Wydajność mają słabą. Do mojej cery mieszanej kompletnie się nie nadają i mogą jej jedynie zaszkodzić. Dekold zniósł ich działanie dzielnie, ale nie zamierzam się już z nimi męczyć ponownie

Bardzo fajny krem

Bardzo fajna lekka esencja . Ładnie się rozprowadza jest przyjemna w dotykiem i zapachu . Co prawda jakiś wielkich efektów nie zauważyłam , ale ogólnie jest ok ;)

Przyjemne perełki

Kupiłam i pierwsze co przykuło mój wzrok to ładnie wyglądające opakowanie przez które widać żółte kuleczki - perełki.

Bardzo dużym plusem jest dla mnie samo opakowanie bo dzięki przezroczystemu opakowaniu widzimy ile produktu nam zostało a dzięki pompce dozującej wyciskamy całość serum. Nie muszę się martwić, że większość produktu się zmarnuje.

Produkt po użyciu bardzo przyjemnie napina skórę twarzy. Dodatkowo bardzo ją nawilża. Skóra po stosowaniu esencji jest widocznie promienniejsza i jaśniejsza. W dotyku jest gładka i wygładzona. Z każdym dniem stosowania miałam wrażenie, że moja skóra wygląda lepiej. Do tego wszystkiego serum świetnie sprawdza się pod makijaż.
Serum nie spowodowało u mnie "zapchania cery".

Z małych minusów to produkt dość ciężko się wchłania i waży się np: po kąpieli, gdy skóra jest jeszcze wilgotna. Dodatkowo jeśli zahaczymy o skore oczu to bardzo mocno piecze w oczy.

Co do stosowania przeciwzmarszczkowego to lekko zmniejszyły mi się zmarszczki mimiczne na czole.

Serum jest bardzo wydajne. Starczyło mi na siedem miesięcy.