Isana, Dein Milchtraum, Badepuder mit Kokos Öl (Puder do kąpieli o zapachu kokosowo-waniliowym `Mleczne marzenie - Milky Dream`)

Proszek do kąpieli rozpieszcza zmysły swoim intensywnym, kremowym zapachem śmietankowego karmelu i wanilii, daje uczucie wspaniałego relaksu. Formuła zawiera naturalną sól morską, mleko sproszkowane i olej kokosowy.

Piękny zapach, jednak działanie takie sobie

Uwielbiam dodawać do kąpieli różne cuda, które pięknie pachną i czynią skórę piękniejszą. Z pudrem do kąpieli nigdy wcześniej się nie spotkałam, dlatego zachęcona promocją w drogerii błyskawicznie wrzuciłam ten produkt do koszyka. Nie miałam wielkich oczekiwań co do tego kosmetyku, po prostu postanowiłam dodać proszek do wody i przetestować jego działanie.

Na opakowaniu było napisane żeby dodać całą zawartość do wody i tak też zrobiłam, niestety ten fakt mnie nieco zasmucił, bo spodziewałam się że będę mogła kosmetyk podzielić przynajmniej na dwie kąpiele. Nie mniej jednak na pierwszy plan wysunął się zapach kosmetyku, bardzo intensywny, kokosowo-waniliowy jak zresztą obiecywał producent. Dla mnie kąpiel była bardzo kojąca i odprężająca, a zapach faktycznie długo unosił się w całej łazience.

Po włożeniu ręki do wody dało się wyczuć pewnego rodzaju delikatność. Woda błyskawicznie zmieniła kolor na biały, a kąpiel sprawiała wrażenie jakbyśmy dodali do niej mleka. Faktycznie skóra się lekko wygładziła, delikatnie nawilżyła jednak nie było żadnego efektu wow, a ze względu na konieczność dodania całego produktu do kąpieli więcej pewnie do niego nie wrócę.

przyzwoita, nieidealna kąpiel.

Czy to nie idealny czas na długie, odprężające kąpiele? Jasne, że idealny! A jeśli to kąpiel z dodatkami umilającymi i pielęgnującymi, to tylko niech trwa. Jak najdłuższa!

Ostatnio polubiłam dodawanie do kapieli pudrów. To moje odkrycie- tak wiem, jestem chyba ostatnia... Bardzo podoba mi się "efekt wody", jaki zapewniają i dodają kąpieli +100 do atrakcyjności. Oczywiście kule i sole są ciągle przeze mnie mile widziane.

Sól MILKY DREAM od Isana to prawdziwa mleczna przyjemność. Zmętnia i zabarwia wodę na biało, stąd wrażenie kąpieli w najprawdziwszym mleku. A oprócz tego obłędnie pachnie. Jak? Mleczne. Karmelowo. Waniliowo. Kokosowo. To zapach przenoszaszacy do innego wymiaru odprężenia. Zapach wydaje się niestety nietrwały. Przez chwilę jest bardzo intensywny, po pewnym czasie już ledwo wyczuwalny. A szkoda.

Produkt zawiera m.in:
-sól morską
-skrobię kukurydzianą
-mleko w proszku
-olej kokosowy

Olej jest co prawda po zapachu, więc raczej nie warto spodziewać się, że przyniesie wymierne korzyści pielęgnacyjne.

Kąpiel nie przesusza skóry- przeciwnie, ta wydaje się w dobrej kondycji i jest zmiękczona. Nie zauważyłam, by zapach utrzymywał się na skórze. Oczywiście zastosowanie balsamu jest wskazane ;)

Nie wiem, czy wrócę do tego produktu, choć nieśmiało stwierdzam, że być może tak.To z racji przyjemnego, niemdłego zapachu. I choć nie jest to produkt doskonały, to wydaje się calkiem przyzwoity.

Mleczne rozczarowanie

Nigdy nie używałam pudru do kąpieli, a więc chętnie sięgnęłam po ten produkt. Cóż...nie umilił kąpieli. Wsypałam całe opakowanie. Woda zrobiła się mleczna, wytworzyło się trochę piany. Przez kilka minut zapach był intensywny, bardzo ładny, ale szybko znikł.
Działanie na skórę znikome. Nie nawilżył, a nawet trochę podrażnił mimo tego, że nie mam bardzo wrażliwej skóry.

Mleczna trauma...

Lubię się rozpieszczać. A co! Dlatego od czasu do czasu zamykam się na wszystkie zamki w łazience, napuszczam gorącej wody do wanny i funduję sobie aromaterapię. Lubię wtedy korzystać z gotowych mieszanek pielęgnacyjno-zapachowych: pudrów, perełek, kryształków, płynów... i co tam tylko znajdę ciekawego na półce w drogerii. Ostatnim razem zafundowałam sobie owy puder i pragnę się z Wami podzielić swoimi, ekhm... wrażeniami.

Posiadam skórę bardzo suchą reagującą dodatkowym przesuszeniem na zmiany pór roku lub źle dobrane kosmetyki.

Fajny umilacz kąpieli

Puder ma biały kolor i świetny zapach kokosa i wanilii. Po wsypaniu do wody tworzy białą pianę, która po chwili ustępuje. Woda zmienia kolor na mleczno biały. Kąpiel ma intensywny i odprężający zapach. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.
Zdradzę Wam mały sekret. W związku z tym, że opakowanie ma aż 60 g używam go zawsze na dwa razy. Nie chcę przesadzać z intensywnością kąpieli. Aby produkt dobrze się przechował do kolejnego razu saszetkę należy zawiną dwa razy i szczelnie zamknąć.

Waniliowo-kokosowy aromat

Puder do kąpieli jest bardzo miałki, więc trzeba uważać przy jego przesypywaniu, ponieważ pyli się i może lekko dusić. Pierwsze wrażenie szybko mija. Błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie, nadając jej mleczny odcień. Ma zapach bardziej waniliowy niż kokosowy, ale kokos też jest wyczuwalny. Nie wysusza skóry, ale też jakoś specjalnie nie nawilża. To po prostu miły dodatek do kąpieli. Jeśli ktoś lubi pianę podczas kąpieli, to musi sobie dodać innych produktów do wody, bo puder jej nie wytwarza.

Kokosowy relaks

Pierwszy raz używałam pudru do kąpieli . Do kupna skusiła mnie promocja w Rossmannie no i oczywiście musiał to być zapach kokosa i wanilii!
Puder, ma pudrową konsystencję , biały kolor oraz słodki zapach w którym dominuje wanilia. Opakowanie ma 60 g, więc ja podzieliłam go sobie na dwie kąpiele. Po dodaniu do wody barwi ją na lekko mleczny kolor i pojawia się delikatna piana, a w około unosi się piękny i aromatyczny zapach Jeśli jesteście fankami słodkich produktów do kąpieli to koniecznie wypróbujcie !

wielkie rozczarowanie

Kupiłam ten produkt, ponieważ zaciekawiła mnie forma pudru do kąpieli wcześniej nie miałam podobnego kosmetyku, więc byłam bardzo ciekawa jak to wygląda. W opakowaniu znajdował się biały proszek, podobny do mąki.
Zapach bardzo delikatny ale przyjemny.
Nie wiedziałam, że trzeba go wsypywać delikatnie... wsypałam pod strumień wody, zaczął się unosić w powietrzu co spowodowało kaszel i nie przyjemne uczucie. Zamiast się zrelaksować to chciałam jak najszybciej zakończyć kąpiel.
Woda zrobiła się mętna, mączysta ale jakiś większych efektów nie zauważyłam.

Nic specjalnego

Zdecydowanie najsłabszy produkt do kąpieli w saszetce od Isany.
Najbardziej rozczarowałam się zapachem, który jest intensywny w opakowaniu, ale po wsypaniu pudru do wody, jest ledwo wyczuwalny.
Woda też nie jest zabarwiona.
Jeśli za szybko wsypiemy go do wanny to unosi się powietrzu, polecam wolniej go wsypywać.
Cena jest niska, puder dostępny w Rossmannie.

nic specjalnego

Ostatnio w drogerii kupowałam na sole do kąpieli i niestety nic nie było.. więc wzięłam na próbę puder w saszetce Milly drwal. Niestety nie przekonał mnie do siebie.

Puder jest biały i dobrze rozpuszcza się w wodzie choć gdy wsypujemy to do wody gryzie w gardło no mnie poprostu dusi..
Wodę delikatnie Daniela lecz woda wcale nie staje się mleczna czego oczekiwałam. Zapach? Delikatny lecz pudrowy duszacy..
no nie dla mnie szału nie było. Piany to on nie robi ale zaskakująco dobrze zmiekcza wodę. Moja sucha skóra po kapieli nie swedziala ale i tak zaaplikowalam balsam.

Spodziewałam się czegoś więcej

Zapach po otwarciu opakowania jest bardzo intensywny. Niestety nie czułam go zbyt długo po dodaniu do wody, podczas kąpieli.
Po nazwie "Milky Dream" spodziewałam się również, że woda będzie bardziej zabielona.
Trzeba również uważnie, powoli, ostrożnie wsypywać ten puder do wody, ponieważ jeśli zrobicie to szybko tak jak ja - puder częściowo unosi się w powietrzu i gryzie w gardło. Ciężko się oddychało chwile po wsypaniu produktu.

Krótka chwila relaksu

Bardzo lubię wszelakie "umilacze" do kąpieli i widząc na półce ten puder trudno było mi przejść obok niego obojętnie. Skusiła mnie niezbyt wysoka cena i obiecywany zapach.
I faktycznie - pachnie ślicznie, słodko, kokosowo. Szkoda tylko, że zapach nie jest szczególnie trwały. Nie wiem czy tak szybko się do niego przyzwyczaiłam, czy po prostu tak szybko się ulotnił. Nie utrzymuje się też na skórze, za to sama skóra wydawała mi się gładsza i delikatniejsza.. Za tę cenę trudno może oczekiwać cudów, ale jednak nieco się rozczarowałam. Mimo to - na krótką chwilę ukojenia po całym dniu - pewnie jeszcze się kiedyś skuszę.