JOOP!, Wow! For Women EDT

JOOP!, Wow! For Women EDT

Obudź w sobie femme fatale, której nie oprze się żaden mężczyzna! Damska woda toaletowa JOOP! Wow! for Women podkreśli Twoją naturalną urodę i sex-appeal.

zmysłowy kwiatowy zapach
dla silnej i pewnej siebie kobiety
idealny do noszenia na co dzień i na specjalne okazje

Skład zapachu

Woda toaletowa otwiera się odurzającym aromatem delikatnych malin, zasypanych płatkami róż. Elegancką i zmysłową woń czerwonych róż znajdziesz także w sercu zapachu. Końcowe nuty białego piżma dodają całej kompozycji głębi i atrakcyjności.
Historia zapachu

Niezwykle zmysłowy zapach JOOP! Wow! to damski odpowiednik męskiej wody toaletowej Wow! z 2017 roku. Ma wywoływać nieskrywany podziw i fascynację wszędzie, gdzie się pojawisz. Twarzą zapachu, który wprowadzono na rynek w 2018 r. jest hollywoodzka aktorka Milla Jovovich.

Skład

Rekomendacja
na wieczór

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Mroczna strona róży - w najbardziej intrygującej kompozycji zapachowej ostatnich lat

Perfumy nie są dla mnie, są zbyt mocne, a takie zapachy do mnie nie pasują, do tego muszę uważać na migrenogenność mocniejszych woni, a poza tym róża - główny składnik tej kompozycji - nie lubi mojej skóry, i nie pachnie na niej ładnie.
A przynajmniej tak było do czasu poznania perfum "Wow", bo choć różane wręcz narkotycznie - pachną na mnie - pięknie, ale to i inna strona róży, niż w dotychczas testowanych przeze mnie kompozycjach zapachowych.
Wraz ze słodką maliną (a z nutą malin w perfumach się akurat nawzajem uwielbiamy :-) ) tworzy mroczną, dymną, likierowo wytrawną, gęstą i wybitnie aromatyczną esencję, rozjaśniającą się nieco po jakimś czasie zapachem piwonii i białego piżma.
Całość tworzy kompozycję ultrakobiecą, upojną, niesamowicie sensualną, uwodzicielską, wyrafinowaną, odważną, drapieżną i uzależniającą.
Niby wiem, że mocne zapachy do mnie za bardzo nie pasują, i nie lubimy sie z wonią róży, ale te perfumy są inne, i totalnie, całkowicie mnie zniewoliły swoją intensywnością i pięknem.
Wymaga podkreślenia, że choć perfumy zmysłowe są do granic obłędu, nie określiłabym ich jednak mianem "buduarowych", które to pojęcie naznaczone jest smutnymi i przebrzmiałymi konotacjami, bo to perfumy wyjątkowo zmysłowe, ale dla nowoczesnej, eleganckiej (najlepiej odzianej w czerń) femme fatale.
Czyli... właśnie :-), to dlatego niekoniecznie się w nich na co dzień widzę :-), choć rozważam nabycie na próbę małej buteleczki na specjalne, wieczorowe okazje, i szczerze polecam odważnym, lubiącym mocne, śmiałe, niebanalne zapachy Miłośniczkom perfum, przetestowanie ich na Sobie.
W mojej ocenie to jedne z najpiękniejszych, a z pewnością najbardziej intrygujące perfumy ostatnich lat.