Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Szampony do włosów

Receptury Babuszki Agafii Łaźnia Agafii, Regenerujący szampon - odżywka do włosów 

3,6 na 55 opinii
40% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 40% osób
  • 7 września 2019 o 16:24
    Bardzo niewydajny
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Ładny zapach, nieco lejąca się konsystencja. Bardzo niewydajny - wystarczył mi raptem na 4 użycia, bo bardzo słabo się pienił, przez co miałam wrażenie, że nie myje włosów. Po użyciu włosy nie były nawilżone ani odżywione, ba, były przesuszone, sztywne i bez blasku.
    Wady:
    • bardzo niewydajny; przesusza, plącze włosy
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • krokuch
    krokuch
    3 / 5
    28 kwietnia 2019 o 14:00
    hmm.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Szampon w wygodnej saszetce z korkiem. Opakowanie jest naprawdę fantastycznie pomyślane, co sprawdza się przede wszystkim w podróży. Jest to wydajny produkt, pieni się zacnie i dobrze domywa włosy i skórę głowy. Włosy są po nim dobrze oczyszczone i trochę przesuszone, niestety, mimo używania odżywki. Na dłuższą metę podrażnia skórę głowy, wywołuje swędzenie, co zniechęciło mnie do kolejnego zakupu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 sierpnia 2018 o 14:46
    fajny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dobrze oczyszcza, nie wysusza, nie powoduje podrażnień ani łupieżu. Szampon ma przyjemną konsystencje,działanie, skład i zapach. Zmieniłabym tylko opakowanie - zdecydowanie fajniejszym opakowaniem jest butelka, aniżeli saszetka, z drugiej strony saszetka jest super na wyjazdy. polecam
    Zalety:
    • działane, skład
    Wady:
    • opakowanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 sierpnia 2018 o 11:17
    Dobry szampon nie obciążający włosów
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Biorąc pod uwagę skład szamponu, który bogaty jest w olejki bałam się, że będzie on obciążał włosy. Ale nic takiego się nie stało. Mało tego włosy faktycznie są po nim dobrze umyte i coś pomiędzy odbite u nasady a spuszone. Niestety muszę po nim używać odżywki na długość, bo bez tego bym w życiu włosów nie rozczesała, ale to już wada szamponów o naturalnych składach, że pokazują prawdziwy stan włosów, który nierzadko jest zły. Ogólnie włosy są po nim bardzo miękkie i ładnie błyszczące. Sam szampon ma przyjemny zapach, troszkę lejącą konsystencję, ale nie spływa z ręki i mało się pieni, ale patrzmy na skład tu nie ma co się pienić do dużej piany. Opakowanie w saszetce jest świetne, bo można przetestować mniejszą pojemność produktu przez zakupem dużego opakowania albo traktować jako miniaturę do podróży. Saszetka nawet gdy zostało w niej mało produktu nadal była łatwa w użytkowaniu.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wydajność
    • Opakowanie
    • Skład
    • Oczyszcza włosy
    • Zmiękcza włosy
    • Nabłyszcza włosy
    Wady:
    • Problemy z rozczesaniem włosów bez odżywki
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 lipca 2018 o 17:35
    świetny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam go za 3,50zł w osiedlowym sklepie. Ma poręczne zakręcane opakowanie . Zapach przyjemny ziołowy, konsystencja dośc rzadka. Dobrze sie pieni mimo naturalnego składu. Jedno opakowanie wystarczy;ło mi na 8 użyć. Włosy po nim są miękkie i puszyste.Nie są przyklapnięte przy głowie tylko lekko odbite u nasady. Ciężko się po nim rozczesuje włosy ale wystarczy użyć odrobinę odżywki i jest ok . Na pewno kupie znowu:)
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Inna drogeria
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.